Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.11.2017., 12:24   #361
Quote:
Fitcher kaže: Pogledaj post
A već sam mislio da se možeš kome pohvaliti.
__________________
My mind is like my Internet browser, 19 tabs open, three of them frozen and I have no idea where the music is coming from.
flyene is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 12:27   #362
Quote:
flyene kaže: Pogledaj post
Stara narodna, ne laje pas zbog sela.....
Fitcher is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 12:33   #363
Quote:
Fitcher kaže: Pogledaj post
Stara narodna, ne laje pas zbog sela.....
Moj osmijeh nije bio zato što sam se složila s tobom nego zato što si me nasmijao. Mislim da djela više govore od riječi u svemu u životu tako da se nikad ne hvalim i "ne lajem zbog sebe".
__________________
My mind is like my Internet browser, 19 tabs open, three of them frozen and I have no idea where the music is coming from.
flyene is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 12:39   #364
Quote:
flyene kaže: Pogledaj post
Moj osmijeh nije bio zato što sam se složila s tobom nego zato što si me nasmijao. Mislim da djela više govore od riječi u svemu u životu tako da se nikad ne hvalim i "ne lajem zbog sebe".
Nisam ni ulazio u to da djela ne govore više od riječi, to se podrazumjeva. Ali isto tako bi se usudio reći da je svakom od nas ponekad potrebno tako eto malo se pohvaliti, a pogotovo ako se ponosimo na ta svoja djela. Jednostavno je to dio ljudske prirode.
Fitcher is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 12:49   #365
Quote:
Fitcher kaže: Pogledaj post
Nisam ni ulazio u to da djela ne govore više od riječi, to se podrazumjeva. Ali isto tako bi se usudio reći da je svakom od nas ponekad potrebno tako eto malo se pohvaliti, a pogotovo ako se ponosimo na ta svoja djela. Jednostavno je to dio ljudske prirode.
Ja se ponosim s nekim svojim postignućima, ali ne hvalim se. Ne osjećam potrebu za tim. Znam ponekad ispričati nešto što sam napravila, ali ne iz potrebe da se pohvalim nego zato što sam sretna pa moram to podijeliti s nekim i izbaciti iz sebe.
__________________
My mind is like my Internet browser, 19 tabs open, three of them frozen and I have no idea where the music is coming from.
flyene is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 12:59   #366
Quote:
flyene kaže: Pogledaj post
Ja se ponosim s nekim svojim postignućima, ali ne hvalim se. Ne osjećam potrebu za tim. Znam ponekad ispričati nešto što sam napravila, ali ne iz potrebe da se pohvalim nego zato što sam sretna pa moram to podijeliti s nekim i izbaciti iz sebe.
Rekla si više manje iste stvari samo drugim riječima.
Ok, ajmo onda ovako (stavlja naočale na glavu i mudro se miluje po bradi), od kud ti onda dolazi želja/potreba da te svoje uspjehe podjeliš sa nekim ako nije želja da se pohvališ, da dobiješ neko priznanje?
Fitcher is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 13:01   #367
Quote:
Fitcher kaže: Pogledaj post
Rekla si više manje iste stvari samo drugim riječima.
Ok, ajmo onda ovako (stavlja naočale na glavu i mudro se miluje po bradi), od kud ti onda dolazi želja/potreba da te svoje uspjehe podjeliš sa nekim ako nije želja da se pohvališ, da dobiješ neko priznanje?
Od toga da sam ful sretna zbog nekog događaja koji se zbio jer sam ga ja potaknula. Nisam recimo direktan sudionik nego pokretač. I onda ne pričam o sebi nego o direktnim sudionicima.
__________________
My mind is like my Internet browser, 19 tabs open, three of them frozen and I have no idea where the music is coming from.
flyene is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 13:03   #368
Quote:
flyene kaže: Pogledaj post
Od toga da sam ful sretna zbog nekog događaja koji se zbio jer sam ga ja potaknula. Nisam recimo direktan sudionik nego pokretač. I onda ne pričam o sebi nego o direktnim sudionicima.
Hmm, ali ipak se onda na neki način hvališ. Jer da ti to nisi potaknula ništa od toga se nebi ni dogodilo, zar ne?
Fitcher is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 13:05   #369
Quote:
Fitcher kaže: Pogledaj post
Hmm, ali ipak se onda na neki način hvališ. Jer da ti to nisi potaknula ništa od toga se nebi ni dogodilo, zar ne?
Iako nemam rečenice koje nisu u 1.licu jednine? Hmmmm ... Da, ajmo reći da ljudi neće vidjeti da se hvalim, ali će prepoznati moj ponos.
__________________
My mind is like my Internet browser, 19 tabs open, three of them frozen and I have no idea where the music is coming from.
flyene is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 13:13   #370
Quote:
flyene kaže: Pogledaj post
Iako nemam rečenice koje nisu u 1.licu jednine? Hmmmm ... Da, ajmo reći da ljudi neće vidjeti da se hvalim, ali će prepoznati moj ponos.
To je i još bolje. "Mastermind" koji u sjeni vuće konce u svoju korist. Svaka budala može samog sebe hvaliti. No potrebna je doza inteligencije i lukavosti da govoriš o nekim drugim ljudima a u biti hvališ sebe i svoj uspijeh.
Fitcher is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 13:19   #371
Quote:
Fitcher kaže: Pogledaj post
To je i još bolje. "Mastermind" koji u sjeni vuće konce u svoju korist. Svaka budala može samog sebe hvaliti. No potrebna je doza inteligencije i lukavosti da govoriš o nekim drugim ljudima a u biti hvališ sebe i svoj uspijeh.


A ti jednostavno ne možeš prihvatiti da postoje ljudi koji nemaju potrebu za tim da se hvale ili da ih hvale? Nemoj to miješati s ponosom.
__________________
My mind is like my Internet browser, 19 tabs open, three of them frozen and I have no idea where the music is coming from.
flyene is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 13:26   #372
Quote:
flyene kaže: Pogledaj post


A ti jednostavno ne možeš prihvatiti da postoje ljudi koji nemaju potrebu za tim da se hvale ili da ih hvale? Nemoj to miješati s ponosom.
Iskreno mislim da nema. Postoje ljudi koji ne žele priznati da im godi da ih se hvali, i da ti spadaš u jedne od njih, ali da nemaju potrebu s vremena na vrijeme se malo pohvaliti ili primiti pohvalu, to stvarno ne znam. Takvu osobu do sad nisam upoznao.
A inače što je ponos na sebe ako nije neka vrsta samohvale?
Fitcher is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 13:28   #373
Quote:
Fitcher kaže: Pogledaj post
Iskreno mislim da nema. Postoje ljudi koji ne žele priznati da im godi da ih se hvali, i da ti spadaš u jedne od njih, ali da nemaju potrebu s vremena na vrijeme se malo pohvaliti ili primiti pohvalu, to stvarno ne znam. Takvu osobu do sad nisam upoznao.
Upoznat ćeš ako dođem na to druženje u zg jednom. Voljela bih da se pohvalim s vremena na vrijeme, možda bi to bilo dobro za mene. Ali jednostavno, nemam potrebe
__________________
My mind is like my Internet browser, 19 tabs open, three of them frozen and I have no idea where the music is coming from.
flyene is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 13:31   #374
Quote:
flyene kaže: Pogledaj post
Upoznat ćeš ako dođem na to druženje u zg jednom. Voljela bih da se pohvalim s vremena na vrijeme, možda bi to bilo dobro za mene. Ali jednostavno, nemam potrebe
Radujem se tom danu... naravno u smislu znatiželje i potajice želje da me se opovrgne. No ako je stvarno tako kako kažeš za sebe, onda si stvarno jedna rijetka osoba.
Fitcher is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 13:36   #375
Da, definitivno mislim da bi bilo dobro za mene da se pohvalim s vremena na vrijeme ili barem pustim bliske ljude da me hvale drugima umjesto da ih pitam zašto su nešto rekli jer mi se neke stvari čine normalne iliti nešto što se podrazumijeva.
__________________
My mind is like my Internet browser, 19 tabs open, three of them frozen and I have no idea where the music is coming from.
flyene is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 14:30   #376
Quote:
flyene kaže: Pogledaj post
Da, definitivno mislim da bi bilo dobro za mene da se pohvalim s vremena na vrijeme
Da, mislim da ima samo dobroga u tome

Možda nije lako naći nešto čime bi se čovjek iskreno i djetinjasto simpatično pohvalio u ovo vrijeme koje se divi lažima ili u najbolju ruku prikrivanjima istine, pa nam se može učiniti da svi rade sve bolje od nas. Ali čim se malo počne kopati ispod površine nazire se trulež temelja.
Le Clerc is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 22:27   #377
Quote:
flyene kaže: Pogledaj post
Da, definitivno mislim da bi bilo dobro za mene da se pohvalim s vremena na vrijeme ili barem pustim bliske ljude da me hvale drugima umjesto da ih pitam zašto su nešto rekli jer mi se neke stvari čine normalne iliti nešto što se podrazumijeva.
Ljudi koji drugima kažu što su dobroga učinili i time ih potaknu da i oni učine nešto vrijedno su divni. Tko god u tome vidi samohvali i NIŠTA drugo plemenito su ono... a da... fulali ceo fudbal.

Flyene, bravo!
Pohvali se i potiči druge da budu aktivni.

dtomas is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:23.