Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.09.2017., 19:51   #341
Quote:
eichhoernchen kaže: Pogledaj post
Tko i kojih 5 godina tibetskih prokletih? Malo sam zbunjena.

Ne kontam kad me netko muva. Najčešće su me osobe uglavnom zažvalile kad im je pukao film od mog (ne)svjesnog dickteaseanja. Tad mi se uključi lampica.
Bježim kad mi se netko sviđa, odnosno ne komuniciram s tom osobom i teško mi se skoncentrirati u njenoj blizini, ali to se stvarno rijetko kada događa. : soler4 life:
Aaaaa! Ok, sorry, pobrkah te s drugom forumašicom!
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 19:51   #342
eichhoernchen Ponašaš se ko nedovoljno podojeno derište. Aj zamisli, lik priđe ženskoj, kaže joj da mu se sviđa, ova pobjegne. Trčeći.

Jel bio neki kojeg si pošpricala suzavcem nakon šta ti je rekao da si kul?
astor pec is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 19:56   #343
Nitko mi nije bio tako kul kao ti one večeri kad si me ponudio ćevapima s lukom i kajmakom. UNTI kako nam je bilo dobro.

Šalu na stranu, ne bježim tehnički as in nogicama trčkaram. Samo se distanciram od neugode.
eichhoernchen is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 20:38   #344
Prestani me barit.


Nije mi jasno kako vam tako nešto, izrečeno ili suptilno(ili ne toliko) pokazano, može biti dovoljno da se odmaknete? U čemu je tu točno stvar? Strah da ćeš biti samo seksualni objekt, ili strah od toga da ti netko puše luk u facu?
astor pec is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 20:53   #345
Razlog za to može biti svašta, kod mene osobno je sramežljivost najčešće.
eichhoernchen is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 20:55   #346
Quote:
eichhoernchen kaže: Pogledaj post
Ne mora biti. Nisu svi maheri u uspostavljanju ljubavnih odnosa. Gledam po sebi.
ma znam, ali obicno takvi imaju i dosta drugih problema. a ovaj je momak na svom mjestu inace, barem po onom sto pise. ja nemam nista od njegovih kvaliteta, pa mi je onda barem jasno u cemu je problem . tako da je njemu mozda jos teze podnositi takvu situaciju.
hulijo đuturum is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 20:56   #347
Quote:
eichhoernchen kaže: Pogledaj post
Razlog za to može biti svašta, kod mene osobno je sramežljivost najčešće.
Ti sramežljiva?
astor pec is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 21:10   #348
Ovisi, da li si sretan ili nesretan bez partnera. Ja sam singl vec godinu dana, pomorac po zanimanju pa ne stignem upoznati nekoga tko mi pase. Iako sam proputovao vijeli svijet i imam ok placu, svega bi se toga ostavio samo da upoznam nekoga skime mogu zivot provesti. Moguce da tako razmisljam jer sam u banani zadnja dva dana radi obiteljskih problema, no ukratko ne, za mene nema smisla zivot bez partnera ako ti to donosi srecu, jer smisao svega je da budes sretan.
__________________
1.6180339887
Prayer is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 21:11   #349
^žene!
astor pec is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 21:28   #350
Quote:
hulijo đuturum kaže: Pogledaj post
ma znam, ali obicno takvi imaju i dosta drugih problema. a ovaj je momak na svom mjestu inace, barem po onom sto pise. ja nemam nista od njegovih kvaliteta, pa mi je onda barem jasno u cemu je problem . tako da je njemu mozda jos teze podnositi takvu situaciju.
Quote:
astor pec kaže: Pogledaj post
Ti sramežljiva?
Da rešimo dve muhe:

Milijun je mogućnosti i kombinacija, ljudi imaju problema s vezivanjem, sa svekrvom, sa uginulim psom tetoviranim na lopatici, s povjerenjem, sa sigurnošću u sebe, s izgledom ili društvenim presingom, s generalnim nezadovoljstvom ili štajaznam čime sve ne.

Moj osobni problem je sramežljivost s kojom se borim od malih nogu. Premda ne djeluje tako na pismeno, a zadnjih par godina i uživo. Baš nedavno sam dobila "ne bih nikad rekla da si ti sramežljiva". U principu ne znaju da je moj hladan i opušten look apsolutno naučen obrazac ponašanja kojim sam trenirala sebe godinama da izgledam što normalnije. S vremenom sam se dosta i opustila, pretpostavljam da se uživiš djelomično u ulogu koju isforsirano prakticiraš. I da, taj problem nemam u poslu već isključivo s novim ljudima ili potencijalnim siNpatijama.
eichhoernchen is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 21:38   #351
Hm..pa i ja sam isto zapravo sramežljiv pred novim ljudima.
astor pec is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 22:28   #352
Quote:
Prayer kaže: Pogledaj post
Ovisi, da li si sretan ili nesretan bez partnera.

sreća i nesreća zvuče dramatično i kristalno jasni i kao ih se mora posjedovati na nekoj strani.

promašen koncept koji te osim potencijalnog gubitka posla sigurno neće odvesti nigdje drugdje.
gji perpetum is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 13:57   #353
Quote:
eichhoernchen kaže: Pogledaj post
Da rešimo dve muhe:

Milijun je mogućnosti i kombinacija, ljudi imaju problema s vezivanjem, sa svekrvom, sa uginulim psom tetoviranim na lopatici, s povjerenjem, sa sigurnošću u sebe, s izgledom ili društvenim presingom, s generalnim nezadovoljstvom ili štajaznam čime sve ne.

Moj osobni problem je sramežljivost s kojom se borim od malih nogu. Premda ne djeluje tako na pismeno, a zadnjih par godina i uživo. Baš nedavno sam dobila "ne bih nikad rekla da si ti sramežljiva". U principu ne znaju da je moj hladan i opušten look apsolutno naučen obrazac ponašanja kojim sam trenirala sebe godinama da izgledam što normalnije. S vremenom sam se dosta i opustila, pretpostavljam da se uživiš djelomično u ulogu koju isforsirano prakticiraš. I da, taj problem nemam u poslu već isključivo s novim ljudima ili potencijalnim siNpatijama.
al barem imaš smisla za humor.

Zapravo jako puno ljudi ima problema sa sramežljivošću, ali to nije neko trajno stanje, tj. malo dodje pa ode. Rijetki su ti koji su sramežljivi ono baš totalno, a tada se to ne zove sramežljivost, već socijalna fobija.
I sigurnost u sebe dolazi s godinama i iskustvom, tako da ako je netko mlad, može mu se 'progledati kroz prste' dok ne stekne sigurnost.

P.s. sjetio sam se da sam ne baš tako davno pisao na ovoj temi, pa rekoh idem je potražiti u kakvom je stanju sad...
__________________
“Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.”-Steve Jobs
Diego Rivera is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 15:32   #354
Quote:
Prayer kaže: Pogledaj post
Ovisi, da li si sretan ili nesretan bez partnera. Ja sam singl vec godinu dana, pomorac po zanimanju pa ne stignem upoznati nekoga tko mi pase. Iako sam proputovao vijeli svijet i imam ok placu, svega bi se toga ostavio samo da upoznam nekoga skime mogu zivot provesti. Moguce da tako razmisljam jer sam u banani zadnja dva dana radi obiteljskih problema, no ukratko ne, za mene nema smisla zivot bez partnera ako ti to donosi srecu, jer smisao svega je da budes sretan.
Lepo napisano!
__________________
*Per aspera ad astra.*
AlessandraB is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 16:01   #355
Quote:
AlessandraB kaže: Pogledaj post
Lepo napisano!
da, ima vrlo problematično zanimanje za odrzati vezu ili osnovati obitelj. Makar puno obitelji i tako uspješno funkcionira, kad imaju muža/oca na određeno vrijeme.
__________________
“Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.”-Steve Jobs
Diego Rivera is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 16:21   #356
,,

Da li ima smisla....NARAVNO !!!!

Ko je bitniji od nas samih, osim koji je ovisan o drugim ljudima...

Isto kao da pitate da li se može kroz život bez pravog prijatelja...

Što ćemo sa pitanjem kada izgubimo bitne osobe u životu, kako tada živjeti !!!!

Sve je to život, sami smo se rodili, ..da živimo ako znamo a isto tako istrpimo onu tužniju stranu života...

Bolje sam nego li bit u lažnom odnosu, bio emotivno-partnerski, prijateljski, kako god,,,
Rejnna is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 16:23   #357
Zasto nebi imao ????
devaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 16:29   #358
Quote:
devaa kaže: Pogledaj post
Zasto nebi imao ????
pa vidiš da smo 18 stranica ispunili raspravljajući o tome. Neki tvrde da ima, neki da nema. Ja osobno također miislim da ima, ali ne slažu se baš svi...
__________________
“Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.”-Steve Jobs
Diego Rivera is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 16:31   #359
Ma prijatelju ti mislis da cu ja citat 18 stranica moje pitanje je upuceno autoru teme hahahaha
devaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 16:34   #360
Quote:
devaa kaže: Pogledaj post
Ma prijatelju ti mislis da cu ja citat 18 stranica moje pitanje je upuceno autoru teme hahahaha
ok on se to još pita, traži se ...
__________________
“Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.”-Steve Jobs

Zadnje uređivanje Diego Rivera : 16.12.2017. at 17:00.
Diego Rivera is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:30.