Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.12.2017., 12:48   #221
Quote:
Zek0slav kaže: Pogledaj post
Otvaramo teme zbog sebe, ne zbog drugih.
Ovo je istina! Svi bismo si trebali staviti u potpis ovu recenicu

Nekome treba paznje, netko bi se kurcio, netko bi kukao, netko pametovao...
__________________
Ali ona to živi. Sve čakre su joj orkuglaste. Aura iznad nje je okruglasta. kad s njom pričam ja vidim onaj neki bijeli krug ispunjen onom pjenom od muchmallowa (Josuha o Alice)
AliceInMess is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 12:48   #222
Quote:
Xxmen kaže: Pogledaj post
Vi zene ste majstori o tome,od kile zbuke,pa do umjetnih trepavica,cupanja obrva,savijane trepavica,sminke,ekstenzija,umjetnih noktiju,ruza pa nakraju i photoshopa sta je to nego rad na sebi..Zato nemoj biti licemjerna i trolati temu kada i sama se sminkas i sredujes sa umjetnim dodacima da budes ljepsa..
pa sva sreća da je tako.
da nije povećala bi se potrošnja alkohola u sexualne svrhe.

https://www.youtube.com/watch?v=aWKYGsm3Ue8
__________________
1N73LL1G3NC3
pinokio2000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 12:51   #223
Quote:
pinokio2000 kaže: Pogledaj post
pa sva sreća da je tako.
da nije povećala bi se potrošnja alkohola u sexualne svrhe.

https://www.youtube.com/watch?v=aWKYGsm3Ue8
Haha,ili bi se nalazili u mraku.
😂
__________________
Be a good person
Xxmen is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 12:55   #224
Quote:
Xxmen kaže: Pogledaj post
Alice,alice u zemlji cudesa..
Gle,nisam niti bogomdan,niti bez mana,niti savrsen,niti sveznajuci..
Ne tvrdim nista od toga..
Imam osjecaj da ti ili ne citas sta ja pisem ili namjerno NE VIDIS da sam napisao da svaki rad na sebi radis zbog SEBE i nikog drugog,da sebi podignes SAMOPOUZDANJE.
To je cilj ove teme,a bonus je taj dok to radis mozda i nadjes neku osobu za sebe..

Nikome ne zelim nabiti komplekse ili nekoga uciniti da se lose osjeca,moja namjera je da se ljudi bolje osjecaju u sebi..
Nitko nije ruzan,svatko moze sebe proljepsati .
Vi zene ste majstori o tome,od kile zbuke,pa do umjetnih trepavica,cupanja obrva,savijane trepavica,sminke,ekstenzija,umjetnih noktiju,ruza pa nakraju i photoshopa sta je to nego rad na sebi..Zato nemoj biti licemjerna i trolati temu kada i sama se sminkas i sredujes sa umjetnim dodacima da budes ljepsa i privlacnija nekome..
A mi se znamo?

Ti nisi otvorio ovu temu kako bi pomogao ljudima da se bolje osjecaju. Ako stvarno vjerujes u to, onda si mnogo glup. Sorry, znas gdje ti je trokutic.
Neki ljudi JESU ruzni. I nema sminke, ekstenzija i fejk dodataka koji ce pomoci. Gledati svijet kroz ruzicaste naocale je idiotizam.

P.S. Zanimljiv je naslov teme i kako se sad pomalo ogradjujes od istog.
__________________
Ali ona to živi. Sve čakre su joj orkuglaste. Aura iznad nje je okruglasta. kad s njom pričam ja vidim onaj neki bijeli krug ispunjen onom pjenom od muchmallowa (Josuha o Alice)
AliceInMess is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 12:58   #225
Quote:
pinokio2000 kaže: Pogledaj post
pa sva sreća da je tako.
da nije povećala bi se potrošnja alkohola u sexualne svrhe.

https://www.youtube.com/watch?v=aWKYGsm3Ue8
Jebiga, ja sam onda staromodna. Drazi mi je alkohol kao afrodizijak nego fejk nokti, trepavice i ostala pomagala. Alkoholom do istine i srzi
Fejk nokti i dlake mogu zavrsiti na nezgodnim mjestima, i tako izazvati neugodne situacije. Za alkohol se zna gdje ce zavrsiti. U najgorem slucaju, proliven po satenskim plahtama
__________________
Ali ona to živi. Sve čakre su joj orkuglaste. Aura iznad nje je okruglasta. kad s njom pričam ja vidim onaj neki bijeli krug ispunjen onom pjenom od muchmallowa (Josuha o Alice)
AliceInMess is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 13:03   #226
Quote:
AliceInMess kaže: Pogledaj post
Jebiga, ja sam onda staromodna. Drazi mi je alkohol kao afrodizijak nego fejk nokti, trepavice i ostala pomagala. Alkoholom do istine i srzi
Fejk nokti i dlake mogu zavrsiti na nezgodnim mjestima, i tako izazvati neugodne situacije. Za alkohol se zna gdje ce zavrsiti. U najgorem slucaju, proliven po satenskim plahtama
tako je!
da nisam zauzet i da nismo tak udaljeni inbox bi ti stradao!
__________________
1N73LL1G3NC3
pinokio2000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 13:10   #227
Quote:
pinokio2000 kaže: Pogledaj post
tako je!
da nisam zauzet i da nismo tak udaljeni inbox bi ti stradao!
Iako ne radim na sebi?
__________________
Ali ona to živi. Sve čakre su joj orkuglaste. Aura iznad nje je okruglasta. kad s njom pričam ja vidim onaj neki bijeli krug ispunjen onom pjenom od muchmallowa (Josuha o Alice)
AliceInMess is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 14:30   #228
Quote:
AliceInMess kaže: Pogledaj post
A mi se znamo?

Ti nisi otvorio ovu temu kako bi pomogao ljudima da se bolje osjecaju. Ako stvarno vjerujes u to, onda si mnogo glup. Sorry, znas gdje ti je trokutic.
Neki ljudi JESU ruzni. I nema sminke, ekstenzija i fejk dodataka koji ce pomoci. Gledati svijet kroz ruzicaste naocale je idiotizam.

P.S. Zanimljiv je naslov teme i kako se sad pomalo ogradjujes od istog.
A mi se znamo? Postavljam i ja tebi isto to pitanje..
Inace po mome iskustvu netko tko ulaze toliko napora da dokaze sebi pa i meni da ne mora raditi na sebi kao sto ti radis je po meni osoba koja je ljena da poduzme nesto u vezi sebe.
Dapace volio bi te vidjeti uzivo pa bi pri prvom pogledu znao kakva si jer to definitvno nebis mogla sakriti,dosta dobro citam ljude..
Mogu samo zamisliti zasto te ova tema toliko boli i sa kojim frustracijama se ti boris,ne zelis pomoc,ne zelis savjete,tu provociras i koliko primjecujem sve ti smeta..
Po tebi sam i glup i neznam sta ne.
Pa curo draga,nisam niti glup a niti sam dosao tu sa namjerom da se prepucavam.
Dapace radi sta hoces sa sobom,jedi kolace,gledaj tv,uzgajaj skembu,popij pivu i ne zaboravi se naci sa frendicom da te podrzi i kaze kako si prekrasna danas.

Nadalje da ti kazem da i ruzni nadju ljepu osobu,ako je tebi netko ruzan ne znaci da je i nekome drugome.
O ukusima se ne raspravlja!

P.s.ispricavam se ako sam te uvrijedio nije mi bila namjera,samo mi zasmeta sto me bezveze pokusavas prikazati kao neprijatelja a samo i jedina namjera mi je bilo uciniti dobro,pomoci ako mogu..
Nisam losa osoba,ne volim vrijedjati,ne volim to niti u zezanciji.
Prihvacam ljude takve kakvi jesu,ako zele savjet dam im i isto tako bi i prihvatio savjet ako je dobronamjeran
__________________
Be a good person

Zadnje uređivanje Xxmen : 16.12.2017. at 14:50.
Xxmen is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 16:22   #229
Quote:
Xxmen kaže: Pogledaj post
A mi se znamo? Postavljam i ja tebi isto to pitanje..
Inace po mome iskustvu netko tko ulaze toliko napora da dokaze sebi pa i meni da ne mora raditi na sebi kao sto ti radis je po meni osoba koja je ljena da poduzme nesto u vezi sebe.
Dapace volio bi te vidjeti uzivo pa bi pri prvom pogledu znao kakva si jer to definitvno nebis mogla sakriti,dosta dobro citam ljude..
Mogu samo zamisliti zasto te ova tema toliko boli i sa kojim frustracijama se ti boris,ne zelis pomoc,ne zelis savjete,tu provociras i koliko primjecujem sve ti smeta..
Po tebi sam i glup i neznam sta ne.
Pa curo draga,nisam niti glup a niti sam dosao tu sa namjerom da se prepucavam.
Dapace radi sta hoces sa sobom,jedi kolace,gledaj tv,uzgajaj skembu,popij pivu i ne zaboravi se naci sa frendicom da te podrzi i kaze kako si prekrasna danas.

Nadalje da ti kazem da i ruzni nadju ljepu osobu,ako je tebi netko ruzan ne znaci da je i nekome drugome.
O ukusima se ne raspravlja!

P.s.ispricavam se ako sam te uvrijedio nije mi bila namjera,samo mi zasmeta sto me bezveze pokusavas prikazati kao neprijatelja a samo i jedina namjera mi je bilo uciniti dobro,pomoci ako mogu..
Nisam losa osoba,ne volim vrijedjati,ne volim to niti u zezanciji.
Prihvacam ljude takve kakvi jesu,ako zele savjet dam im i isto tako bi i prihvatio savjet ako je dobronamjeran
Pa ti si ocito znas da sam ja sva fejk I zazbukana pa zato pitam

Ogroman napor ulazem tipkajuci ovdje. Preznojila sam se. Mozda mi se malo sala istopi
Jes, jako sam isfrustrirana I nesretna svojim zivotom I svi forumasi koji me poznaju ovdje mogu ti to potvrditi. Ali mozda me oni ne citaju kako bi me ti procitao
__________________
Ali ona to živi. Sve čakre su joj orkuglaste. Aura iznad nje je okruglasta. kad s njom pričam ja vidim onaj neki bijeli krug ispunjen onom pjenom od muchmallowa (Josuha o Alice)
AliceInMess is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 16:44   #230
Quote:
AliceInMess kaže: Pogledaj post
Pa ti si ocito znas da sam ja sva fejk I zazbukana pa zato pitam

Ogroman napor ulazem tipkajuci ovdje. Preznojila sam se. Mozda mi se malo sala istopi
Jes, jako sam isfrustrirana I nesretna svojim zivotom I svi forumasi koji me poznaju ovdje mogu ti to potvrditi. Ali mozda me oni ne citaju kako bi me ti procitao
Cuo sam i ja te glasine prije nego je Josh potvrdio da imas umjetnu kosu, trepavice, obrve i pocupane brkove.
Isto tako sam cuo da iako nemas nikakvo formalno obrazovanje i da trazis visoko-edukovane muskarce radi polozaja u drustvu. Preferiras poliricare i Melanija ti je uzor.
Ne znam dal zelis to sad javno demantirat ili svima pojedinacno na pp... izbor je tvoj
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 17:18   #231
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
Cuo sam i ja te glasine prije nego je Josh potvrdio da imas umjetnu kosu, trepavice, obrve i pocupane brkove.
Isto tako sam cuo da iako nemas nikakvo formalno obrazovanje i da trazis visoko-edukovane muskarce radi polozaja u drustvu. Preferiras poliricare i Melanija ti je uzor.
Ne znam dal zelis to sad javno demantirat ili svima pojedinacno na pp... izbor je tvoj
Necu ni potvrditi, ni demantirati
A ti bi me od svih forumasa prvi trebao shvacati. Znas da nije lako zenama u tudjini
__________________
Ali ona to živi. Sve čakre su joj orkuglaste. Aura iznad nje je okruglasta. kad s njom pričam ja vidim onaj neki bijeli krug ispunjen onom pjenom od muchmallowa (Josuha o Alice)
AliceInMess is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 17:22   #232
Quote:
AliceInMess kaže: Pogledaj post
Necu ni potvrditi, ni demantirati
A ti bi me od svih forumasa prvi trebao shvacati. Znas da nije lako zenama u tudjini
ma ja te totalno shvacam... cak bi ti i prdenje oprostio... i cak ne samo na ulici nego i u javnom prevozu u peak time... shvatio bih to kao tvoju duboku potrebu za osobni prostor

ja mislim da bi ti to bio prvi stepen rada na sebi
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 18:09   #233
Quote:
Xxmen kaže: Pogledaj post
Dapace radi sta hoces sa sobom,jedi kolace,gledaj tv,uzgajaj skembu,popij pivu i ne zaboravi se naci sa frendicom da te podrzi i kaze kako si prekrasna danas.
Ovo je pravi savjet . Da li si ti neki buduci Samuel Smiles ? Jebote meni ste vise svi otrli usi sa savjetima, a dvadesto stoljece je poznato po ogmentaciji antidepresora .
Sve te silne knjige srece nisu nikako uspijele da smanje konsomaciju . Bas se pitam zasto ? Da nisu svi ovi "guru " postali ortaci farmakologije ?
Hajmo ljudima nabiti komplekse i hajmo im poljuljati samopuzdanje pa ih posaljemo kod psihologa koji ce ih uputiti kod psihjatra ili nekih drugih ortaka koji ce im prepisati svu mogucu komplementarnu alimentaciju . Pod uvjetom da se potrudi pa skokne kod ortaka u teretanu .
Ziva lancana mafija koja vec decenijama unistava ljude i njihov zdrav razum .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 18:54   #234
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
ma ja te totalno shvacam... cak bi ti i prdenje oprostio... i cak ne samo na ulici nego i u javnom prevozu u peak time... shvatio bih to kao tvoju duboku potrebu za osobni prostor

ja mislim da bi ti to bio prvi stepen rada na sebi
Nego! Sve je to ljudski. Ljudi prde. I jedu kolace I piju pivu. Sta sad
__________________
Ali ona to živi. Sve čakre su joj orkuglaste. Aura iznad nje je okruglasta. kad s njom pričam ja vidim onaj neki bijeli krug ispunjen onom pjenom od muchmallowa (Josuha o Alice)
AliceInMess is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 20:14   #235
Quote:
AliceInMess kaže: Pogledaj post
Iako ne radim na sebi?
naravno, staromodan sam pa mislim da muškarac treba raditi na ženi.
ak radi sama po sebi nekaj je pošlo po zlu.
__________________
1N73LL1G3NC3
pinokio2000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2017., 11:25   #236
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Ovo je pravi savjet . Da li si ti neki buduci Samuel Smiles ? Jebote meni ste vise svi otrli usi sa savjetima, a dvadesto stoljece je poznato po ogmentaciji antidepresora .
Sve te silne knjige srece nisu nikako uspijele da smanje konsomaciju . Bas se pitam zasto ? Da nisu svi ovi "guru " postali ortaci farmakologije ?
Hajmo ljudima nabiti komplekse i hajmo im poljuljati samopuzdanje pa ih posaljemo kod psihologa koji ce ih uputiti kod psihjatra ili nekih drugih ortaka koji ce im prepisati svu mogucu komplementarnu alimentaciju . Pod uvjetom da se potrudi pa skokne kod ortaka u teretanu .
Ziva lancana mafija koja vec decenijama unistava ljude i njihov zdrav razum .
Slazem se sa tobom,
Sve te knjige samopomoci ti nece nikako pomoci.
Ti sam sebe trebas analizirati i vidjeti gdje su tvoje mane i zbog cega si nesretan.
Kada nadjes gdje je srz problema onda ga rjesavas,a ako vjerujes da nemas nikakve mane i da si sebi savrsen a jos uvijek si nesretan a onda tu ti je odgovor da ipak nesto ne stima i da trebas nesto mjenjati.
Svatko zna najbolje sebe,niti tvoji roditelji,frendovi nitko ti ne moze dati rjesenje,rjesenje svojih tegoba moras ih sam naci i probati ih ispraviti.
Ako ih ne zelis rjesiti onda nikog drugog ne mozes kriviti zasto je situacija jos uvijek ista..
__________________
Be a good person
Xxmen is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2017., 11:33   #237
Evo primjer rada na sebi do srece.
Jedan glupi show koji pokazuje kako sa trudom i velikom voljom covjek moze dovesti sebe do cilja da bude sretniji.
U ovom primjeru vidimo pretilu osobu koji se potrudio smrsaviti i uz to naci si i curu.
Radom na sebi do srece,to vam je cisti primjer onog sto sam vam pisao u ovoj temi.

Izgubio kile, osvojio curu i lovu

http://www.24sata.hr/show/izgubio-ki...-kilazu-552899
__________________
Be a good person
Xxmen is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 08:44   #238
Quote:
Xxmen kaže: Pogledaj post
Evo primjer rada na sebi do srece.
Jedan glupi show koji pokazuje kako sa trudom i velikom voljom covjek moze dovesti sebe do cilja da bude sretniji.
U ovom primjeru vidimo pretilu osobu koji se potrudio smrsaviti i uz to naci si i curu.
Radom na sebi do srece,to vam je cisti primjer onog sto sam vam pisao u ovoj temi.

Izgubio kile, osvojio curu i lovu

http://www.24sata.hr/show/izgubio-ki...-kilazu-552899
Instant sreca :klap:

Kolika je mogucnost da ce za godinu dana potrosit pare, ostat bez cure i vratit kile.

99% ih je vratilo pa ono...

Jebena sreca.
__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 08:50   #239
Vratit 75 kg u godinu dana?

Što se tiče love, ne znam, nije to neka ekstra lova zbog koje bi netko trebao ulaziti u vezu Uvjeren sam da su se oni dovoljno upoznali unutra i da tu nikakvo samopouzdanje ili kile nisu bili ključni faktor.

Ok, uvijek navodim sebe, ali razdoblje kad sam bio najviše "komad", kad sam zapravo najviše poduzimao(i kada sam jedino nešto poduzimao u RL) bilo je "najsuše" razdoblje. Nit kava, niti brijanja, niti loših prilika iz kojih makar naučiš što ne želiš
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 08:54   #240
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Vratit 75 kg u godinu dana?
Skinuti u 5 mjeseci. Jednako nenormalno.
__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:29.