Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.12.2017., 17:26   #61
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
ako se nades s nekim na dateu i taj netko se smjeska, prica, izgleda zabavljen i zainteresiran, a poslije dobijes nakon dva dana kosaricu...
kaj mislis kako ce se osoba koja misli da je to ispravan nacin ponasanja ponasati ako ju odmah na prvom pozoves i pokusas ugovoriti drugi date?
Izmotavat ce se kao i nakon 2 dana. Jedina je razlika sto ces odmah pokupiti odjeb, a ne nakon 2, 5 ili 25 dana.
Ako mi je s nekim ugodno na prvoj kavi koja potraje 3-4 sata doista ne vidim razloga ne dogovoriti drugi dejt odmah. Ali opet vecina prvih dejtova su bili i jedini jer nije bilo ni zelje ni potrebe za drugim dejtom. Jednostavno ili zelis ponovo vidjeti tu osobu ili ne zelis. Ako zelis onda valjda postoji i potreba sto prije i sto vise upoznati tu osobu. A ne vagati nakon koliko dana bi bilo primjereno dogovarati drugi spoj.
Difference is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 17:35   #62
Quote:
donto kaže: Pogledaj post
Upoznao sam prije 2 mj jednu curu online. Onda smo se počeli sve više čuti, našli na kavi, a poslije kave još više je krenula komunikacija. Do one razine kad sam se počeo osjećati gotovo sigurno da budemo započeli vezu.

I neki dan idem se logirati na badoo da ugasim profil kad ona gore. brzo sam se odlogirao da ne vidi, napravio laži acc samo da vidim dal je online, i naravno gore je stalno, dakle traži dalje.


Dal samo nestati ili reći joj da znam da mi laže?

Niste u vezi, trebaš ju još dosta šarmirati i pokazati se u krevetu kako bi se nakačila, da bi ju mogao smatrati svojom... Ovako traži jer još nije našla što joj treba..
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 21:47   #63
Quote:
Difference kaže: Pogledaj post
Izmotavat ce se kao i nakon 2 dana. Jedina je razlika sto ces odmah pokupiti odjeb, a ne nakon 2, 5 ili 25 dana.
Ako mi je s nekim ugodno na prvoj kavi koja potraje 3-4 sata doista ne vidim razloga ne dogovoriti drugi dejt odmah. Ali opet vecina prvih dejtova su bili i jedini jer nije bilo ni zelje ni potrebe za drugim dejtom. Jednostavno ili zelis ponovo vidjeti tu osobu ili ne zelis. Ako zelis onda valjda postoji i potreba sto prije i sto vise upoznati tu osobu. A ne vagati nakon koliko dana bi bilo primjereno dogovarati drugi spoj.
Mislim da su dečki ipak u pravu i da se to rijetko dogovara u detalj na prvom. Sad, možda se nešto promijenilo, doista nisam dugo dejtao onako klasično ali ne sjećam se da sam ikada na prvom dogovorio vrijeme i mjesto drugog. Bože pa čuti ćete se već pa se dogovoriti. Ako tu osobu želiš ponovno vidjeti poželjeti ćeš je i čuti prije, pogotovo ako su leptiri krenuli svoj ples.
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 00:12   #64
Quote:
lurker312 kaže: Pogledaj post
Mislim da su dečki ipak u pravu i da se to rijetko dogovara u detalj na prvom. Sad, možda se nešto promijenilo, doista nisam dugo dejtao onako klasično ali ne sjećam se da sam ikada na prvom dogovorio vrijeme i mjesto drugog. Bože pa čuti ćete se već pa se dogovoriti. Ako tu osobu želiš ponovno vidjeti poželjeti ćeš je i čuti prije, pogotovo ako su leptiri krenuli svoj ples.
Detalj oko dogovaranja drugog dejta nije bitan...
Fora je u tome da sve i da ste se vidili drugi put, to još uvik ne znači da ste u ekskluzivnoj vezi. Nekima triba malo više od jednog,dva dejta da im se "leptiri" uskovitlaju.
__________________
Mind Blown
Herbicidna is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 01:17   #65
Quote:
Herbicidna kaže: Pogledaj post
Detalj oko dogovaranja drugog dejta nije bitan...
Fora je u tome da sve i da ste se vidili drugi put, to još uvik ne znači da ste u ekskluzivnoj vezi. Nekima triba malo više od jednog,dva dejta da im se "leptiri" uskovitlaju.
to su neke moderne fore onda, nekada je drugi već sam po sebi bio znak da si fokusiran na tu osobu.
Ali kao što rekoh ispao sam iz igre.
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 18:18   #66
Quote:
donto kaže: Pogledaj post
Upoznao sam prije 2 mj jednu curu online. Onda smo se počeli sve više čuti, našli na kavi, a poslije kave još više je krenula komunikacija. Do one razine kad sam se počeo osjećati gotovo sigurno da budemo započeli vezu.

I neki dan idem se logirati na badoo da ugasim profil kad ona gore. brzo sam se odlogirao da ne vidi, napravio laži acc samo da vidim dal je online, i naravno gore je stalno, dakle traži dalje.


Dal samo nestati ili reći joj da znam da mi laže?
Naravno da traži i dalje, a zašto ti ne tražiš?

Tvoj upis je inače pravi prikaz tipičnog ženskog razmišljanja.
Hammerstone is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 20:19   #67
Quote:
donto kaže: Pogledaj post
Upoznao sam prije 2 mj jednu curu online. Onda smo se počeli sve više čuti, našli na kavi, a poslije kave još više je krenula komunikacija. Do one razine kad sam se počeo osjećati gotovo sigurno da budemo započeli vezu.
Zašto onda u 2 mjeseca niste ustvari otišli na još koju kavu?

Quote:
I neki dan idem se logirati na badoo da ugasim profil kad ona gore. brzo sam se odlogirao da ne vidi, napravio laži acc samo da vidim dal je online, i naravno gore je stalno, dakle traži dalje.
Kak znaš da je "gore stalno"?


Quote:
Dal samo nestati ili reći joj da znam da mi laže?
Kaj ti je točno lagala?
Ak ju nisi pitao direktno ili čak indirektno onda naprosto nije s tobom podjelila informaciju koju očito nije smatrala bitnom za podjelit.

Vjerojatno je pretpostavila da si i ti "gore stalno" jer i tvoj profil je ostao tamo, zar ne?

Meni osobno jedna kava, ma koliko wooow bila nije dovoljna da se zaljubim u nekog. Mjeseci i mjeseci dopisivanja mi nisu neko sretno rješenje za išta.

Šta se sad svaki mamlaz sa kojim odem jednom na kavu ima pravo smatrati uvrijeđenim jer moj život nije prestao onog trenutka kad je on ušetao u njega?

Ne očekujem ni od druge strane da u roku od dva dana poznavanja odjebe sve ženske koje zna i ne zna i da bude samo moj .
Ljude ipak prvo trebaš upoznat prije nego uđeš u vezu i možeš išta očekivat od njih.

Ak nije pala ni pusa, a kamoli nešto više onda možemo o tome pričat kao o vezi jedino ako oboje imaju 13-14, mislim da je u odraslim godinama tako nešto suludo.
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:23.