Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.11.2006., 11:41   #21
Nekoliko poznanika imalo je slučaj kad im je netko umro, a oni to nisu znali taj tren, da im je netko pokucao na vrata ili pozvonio na vrata (a na vratima nikoga) ili nesto slično (čak paljenje svjetla). Zna li netko za sličan slučaj?
mikka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2006., 11:41   #22
Quote:
sinister-minister kaže:
centar splita, latinski....hm....da nije bio dioklecijan
splicanka4zagreb is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2006., 13:01   #23
Quote:
VeronikaN kaže:
Bez obzira na tvoju ironiju,na male sive(možda si ti jedan od njih),postoje neobjašnjiva zbivanja,koja se događaju pred više ljudi i to ne nikakvih praznovjernih.
O tome se već razglabalo na forumu i uvjerena sam da nisu sve bila zaje.....
dosade punih forumaša,a i sama sam u životu bila svjedokom nekih.Poradi
takvih kao što si ti ljudi o tome nerado govore.
Osobno sam izuzetno radoznala osoba i nikada isam bježala ni padala u šok,pri nekoj meni neobjašnjvoj pojavi,bilo danju ili noću.
U noći kada je umro moj otac(u bolnici),zlostavljač radi kojeg sam bila prisiljena napustiti roditeljski dom sa 16g,a par godina kasnije i majka(pa je kasnije živjela do smrti u mom kućanstvu) nas troje odraslih bili smo svjedoci pojave za koju ni dan danas neznam kamo smjestiti.
Dakle te noći u 2.ooh probudilo nas je sve troje deranje,vrištanje,nešto između plaća malog djeteta i deranje mačke kad joj staneš na rep.Moja prva pomisao je bila da je na cesti koja prolazi uz kuću stradala koja od mojih mačaka.Odmah sam izašla da vidim što je.Izašli su i moj suprug i moja majka.Dvorišna rasvjeta je izuzetno dobra,tako da se vidjelo kao u po bijela dana.
I tada pred očima nas troje odraslih,nepraznovjernih,trijeznih ljudi s obližnjeg drveta počelo se u zrak,uz neprekinuto glasanje,dizati nešto,što nikada nitko od nas troje u životu nije vidio.Uz polagano udaranje ogromnih,višemetarskih krila,odjekivalo je kao udarci po napetoj koži,neprestajući se glasati,razjapljenih čeljusti(ne kljuna),diglo se desetak metara u zrak i tada doslovno rasplinulo.
Bez obzira koliko se nas troje nakon toga trudilo u kasnijim razgovorima detaljno utvrditi što smo to vidjeli,pretražujući sve dostupne enciklopedije o pticama,nigdje nismo naišli na podatak o takvom stvorenju.
Ujutro nazvala me kolegica iz bolnice i saopćila mi da je otac umro u 2.ooh.
Moja majka je sve do smrtnog časa tvrdila da je to bio očev duh,odnosno ono u što se pretvorio kao osoba koja je gotovo unišila živote dviju žena i petero djece.
Nikako nisam mogla prihvatiti takvu tvrdnju jer sam mišljenja da je takvo obličje demona,plod ljudske mašte,ali do dana današnjeg nemogu objasniti što e to bilo.
Ovo je strašno. Ja mislim da ne bih ostala normalna da tako nešto doživim.
diki is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2006., 13:17   #24
Quote:
VeronikaN kaže:
Bez obzira na tvoju ironiju,na male sive(možda si ti jedan od njih),postoje neobjašnjiva zbivanja,koja se događaju pred više ljudi i to ne nikakvih praznovjernih.
O tome se već razglabalo na forumu i uvjerena sam da nisu sve bila zaje.....
dosade punih forumaša,a i sama sam u životu bila svjedokom nekih.Poradi
takvih kao što si ti ljudi o tome nerado govore.
Osobno sam izuzetno radoznala osoba i nikada isam bježala ni padala u šok,pri nekoj meni neobjašnjvoj pojavi,bilo danju ili noću.
U noći kada je umro moj otac(u bolnici),zlostavljač radi kojeg sam bila prisiljena napustiti roditeljski dom sa 16g,a par godina kasnije i majka(pa je kasnije živjela do smrti u mom kućanstvu) nas troje odraslih bili smo svjedoci pojave za koju ni dan danas neznam kamo smjestiti.
Dakle te noći u 2.ooh probudilo nas je sve troje deranje,vrištanje,nešto između plaća malog djeteta i deranje mačke kad joj staneš na rep.Moja prva pomisao je bila da je na cesti koja prolazi uz kuću stradala koja od mojih mačaka.Odmah sam izašla da vidim što je.Izašli su i moj suprug i moja majka.Dvorišna rasvjeta je izuzetno dobra,tako da se vidjelo kao u po bijela dana.
I tada pred očima nas troje odraslih,nepraznovjernih,trijeznih ljudi s obližnjeg drveta počelo se u zrak,uz neprekinuto glasanje,dizati nešto,što nikada nitko od nas troje u životu nije vidio.Uz polagano udaranje ogromnih,višemetarskih krila,odjekivalo je kao udarci po napetoj koži,neprestajući se glasati,razjapljenih čeljusti(ne kljuna),diglo se desetak metara u zrak i tada doslovno rasplinulo.
Bez obzira koliko se nas troje nakon toga trudilo u kasnijim razgovorima detaljno utvrditi što smo to vidjeli,pretražujući sve dostupne enciklopedije o pticama,nigdje nismo naišli na podatak o takvom stvorenju.
Ujutro nazvala me kolegica iz bolnice i saopćila mi da je otac umro u 2.ooh.
Moja majka je sve do smrtnog časa tvrdila da je to bio očev duh,odnosno ono u što se pretvorio kao osoba koja je gotovo unišila živote dviju žena i petero djece.
Nikako nisam mogla prihvatiti takvu tvrdnju jer sam mišljenja da je takvo obličje demona,plod ljudske mašte,ali do dana današnjeg nemogu objasniti što e to bilo.
Šta je najgore uopće te ne zajebavam.
A to šta ste vi vidjeli, "krilato" stvorenje... možda je bio reptil...
Više o reptilima imaš ovdje: http://www.blogspremnik.com/upload/pdf/2943351.pdf
J.G. is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2006., 13:19   #25
Quote:
mikka kaže:
Nekoliko poznanika imalo je slučaj kad im je netko umro, a oni to nisu znali taj tren, da im je netko pokucao na vrata ili pozvonio na vrata (a na vratima nikoga) ili nesto slično (čak paljenje svjetla). Zna li netko za sličan slučaj?
To se meni dešavalo dvije noći nakon očeve smrt. Netko je šetao po kući i otvarao/zatvarao vrata. Nije nikoga bilo, svi smo bili u svojim sobama...
Inače, mislim da je ova pojava skroz normalna. Navodno je u Tibetu i priznata.
J.G. is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2006., 13:19   #26
Quote:
hereticST kaže:
E mom jednom dobrom prijatelju se dogodila slična stvar, samo šta je njemu to krilato stvorenje stalo brato poviše kreveta jednu noć. Da malo bolje objasnim, on se probudio u noći i vidio poviše kreveta svog brata neku sjenu veliku sa krilima koja mu je gledala u brata. Brat je čvrsto spavao i ništa nije kužio. A prijatelj mi kaže da nemožeš stat gledat u to stvorenje i da ga je tako dobro zapamtio da bi ga sad mogao nacrtat
ajde neka ga nacrta pa nam prenesi ovdje, zanima me
J.G. is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2006., 13:29   #27
Ja jednom dok sam bila mala osjetila sam nesto mokro dok sam spavala....
znam da se nisam popiskila jer nema sanse
dosla sam mami u sobu i rekla da sam se oznojila...a ona me i dan danas uvjerava da sam se popiskila...

k'o da ne bi znala, daj..
Glupa krava is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2006., 13:29   #28
Quote:
J.G. kaže:
1. Duhovi - nista cudno, slicno sam i ja dozivio i moja sestra

2. Mali sivi, greysi, zeta reticuli... ?
Bas fino sta su se ovako raskomodili pa tako slobodno setaju po Zemlji...
Ne stari, falio si ovaj put.
Duhovi su nešto sasvim drugo. Tu se radi o izrazito negativnim entitetima. Oni mogu izvodit sranja ljude, napadat ljude, ali ako je nekom utjeha - ne mogu vas ubit. (to ima veze sa slobodom izbora, čovjek može ubiti čovjeka jer ima potpunu slobodu izbora, oni je nemaju, da imaju pobili bi nas već..)
Ovi mali ljudi ne znam što su, ali mislim da nisu greysi. Kao prvo oni ne lebde, a kao drugo mislim da se nikad ne bi približili ljudima u ovako nekontroliranim uvjetima, pogotovo šestorici tipova koji ih mogu razbit s lakoćom.

A za ovo što Veronika priča, meni zvuči kao Gargoyle...
__________________
"Ništa neće toliko unaprijediti ljudsko zdravlje i povećati šanse za opstanak na Zemlji kao evolucija prema vegetarijanskoj prehrani." Albert Einstein
Danny_boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2006., 13:35   #29
Quote:
mikka
Registrirani korisnik

mikka Avatar

Registracija: May 2003
Postova: 79

Nekoliko poznanika imalo je slučaj kad im je netko umro, a oni to nisu znali taj tren, da im je netko pokucao na vrata ili pozvonio na vrata (a na vratima nikoga) ili nesto slično (čak paljenje svjetla). Zna li netko za sličan slučaj?
Znam ja. Zapravo nije se dogodilo meni već mojo noni.
Uglavnom, mama moga dide tj njena svekrva ležala je u bolnici i tu noć je kiša pljuštala ko iz kabla a nona i moja mama bile su same doma.Odjednom se začulo zvono i nona je otvorila jer je mislila da je did.Pred vratima nije bilo nikoga a kiša je i dalje l+ljevala.
Zvonjenje je bilo čudno stoga zvono nije radilo 4 godine ,nije radilo samo nekoliko minuta nakon toga jer ga je nona probala.To je bilo oko pol noći.
Ujutro su one otile u bolnicu i tamo su im rekli da je ova umrla oko pola noći.
Zvono smo popravili tek prošle godine.
spaljena is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2006., 13:47   #30
Oeo još jednog.

Ovo se dogodilo mojoj prabaki kad je imala oo 3-4 godine.
Bila je večer oko 9 sati i mama od moje prabake je gledala kroz prozor jer se vidjela cesta i u daljini je vidjela nekakvu bijelu svijetlost.No ne misleći ništa otišle su leći i čim su legle prozor se otvorio i nekakav vjetar ih je počeo bacati sa kreveta i to je trajalo oko sat vremena.
Drugo jutro žena je otišla susjedi koja joj je rekla ovo .Ženo ti si videla štrige kako kolo vode.- ali moram naglasiti da nije bila na glasu kao glupa,maloumna itd.
Ovo mi je pričala nona koja je to čula od prabakine mame tj svoje none.
spaljena is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2006., 13:50   #31
ovo se dogodilo mojoj teti. Sanjala je da prolazi jednom ulicom i vidi čovjeka kako visi na stablu visoko u krošnji. Sutra dan je išla tom ulicom i na stablu tom istom vidjela da visi majica.
hereticST is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2006., 13:51   #32
Quote:
Danny_boy kaže:
Ne stari, falio si ovaj put.
Duhovi su nešto sasvim drugo. Tu se radi o izrazito negativnim entitetima. Oni mogu izvodit sranja ljude, napadat ljude, ali ako je nekom utjeha - ne mogu vas ubit. (to ima veze sa slobodom izbora, čovjek može ubiti čovjeka jer ima potpunu slobodu izbora, oni je nemaju, da imaju pobili bi nas već..)
Ovi mali ljudi ne znam što su, ali mislim da nisu greysi. Kao prvo oni ne lebde, a kao drugo mislim da se nikad ne bi približili ljudima u ovako nekontroliranim uvjetima, pogotovo šestorici tipova koji ih mogu razbit s lakoćom.

A za ovo što Veronika priča, meni zvuči kao Gargoyle...
Što je to Gargoyle!?
Mene je malo strah svih ovih priča
diki is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2006., 13:52   #33
Quote:
spaljena kaže:
Oeo još jednog.

Ovo se dogodilo mojoj prabaki kad je imala oo 3-4 godine.
Bila je večer oko 9 sati i mama od moje prabake je gledala kroz prozor jer se vidjela cesta i u daljini je vidjela nekakvu bijelu svijetlost.No ne misleći ništa otišle su leći i čim su legle prozor se otvorio i nekakav vjetar ih je počeo bacati sa kreveta i to je trajalo oko sat vremena.
Drugo jutro žena je otišla susjedi koja joj je rekla ovo .Ženo ti si videla štrige kako kolo vode.- ali moram naglasiti da nije bila na glasu kao glupa,maloumna itd.
Ovo mi je pričala nona koja je to čula od prabakine mame tj svoje none.
ja bi se ubia odma!
hereticST is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2006., 13:52   #34
Quote:
diki kaže:
Što je to Gargoyle!?
Mene je malo strah svih ovih priča
Lijenosti teska li si...
http://images.google.hr/images?hl=hr&q=gargoyle
J.G. is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2006., 13:56   #35
Živa istina vjerovali ili ne.
spaljena is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2006., 13:56   #36
Quote:
diki kaže:
Što je to Gargoyle!?
Mene je malo strah svih ovih priča

Znam ja šta je Gargoyle. To su ti zapravo skulpture u egiptu, a i europskim zemljama koje su se postavljale na crkve i kuće. Izgledaju kao demoni nekakvi i često izbacuju vodu iz usta. Te figure su se postavljale da bi štitile kuće od zlih duhova i prepali ih, ali kako i oni izgledaju strašno i zlo onda su ljudi počeli pričat priče kako oni oživljavaju.

hereticST is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2006., 13:58   #37
Quote:
spaljena kaže:
Oeo još jednog.

Ovo se dogodilo mojoj prabaki kad je imala oo 3-4 godine.
Bila je večer oko 9 sati i mama od moje prabake je gledala kroz prozor jer se vidjela cesta i u daljini je vidjela nekakvu bijelu svijetlost.No ne misleći ništa otišle su leći i čim su legle prozor se otvorio i nekakav vjetar ih je počeo bacati sa kreveta i to je trajalo oko sat vremena.
Drugo jutro žena je otišla susjedi koja joj je rekla ovo .Ženo ti si videla štrige kako kolo vode.- ali moram naglasiti da nije bila na glasu kao glupa,maloumna itd.
Ovo mi je pričala nona koja je to čula od prabakine mame tj svoje none.
Cekaj, ako sam dobro shvatio... tvojoj mami (koja ce uskoro postat baba, ako vec i nije) je pricala njena mama da joj je pricala njena mama, odnosno tvoja prabaka, da je njoj pricala njena mama, odnosno tvoja pra-prabaka kako ju je vjetar bacao sa kreveta sat vremena? Koliko je onda trebala bit glupa da se ponovo vraca na krevet, a ovaj je ponovo baci, i tako sat vremena?
NHF, ali prica ti je stvarno ono...
J.G. is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2006., 13:59   #38
Quote:
J.G. kaže:
Evo još jedne, moja je ljepša od tih tvojih nakaza. Inače, to su rigalice koje su neizbježan rekvizit na nekim građevinama, a u njihovo stvarno postojanje ne ulazim, nije mi poznat taj dio mitologije
diki is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2006., 14:00   #39
Quote:
J.G. kaže:
Inače, mislim da je ova pojava skroz normalna. Navodno je u Tibetu i priznata.
Moš mislit, pa ni Tibet nije priznat!
splicanka4zagreb is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2006., 14:01   #40
Quote:
hereticST kaže:
Znam ja šta je Gargoyle. To su ti zapravo skulpture u egiptu, a i europskim zemljama koje su se postavljale na crkve i kuće. Izgledaju kao demoni nekakvi i često izbacuju vodu iz usta. Te figure su se postavljale da bi štitile kuće od zlih duhova i prepali ih, ali kako i oni izgledaju strašno i zlo onda su ljudi počeli pričat priče kako oni oživljavaju.

A slaaaatkiii peseeeek !!!

Glupa krava is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:05.