Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.02.2007., 14:11   #1
ISTORIJA GALAKSIJE

Čitam eto taj tekst naslovljen kako piše u nazivu teme i zanima me koliko ljudi je to čitalo i što misle o tome... sva mišljenja su dobrodošla, pro i con.
Koliko je to potvrđeno, tko je to uopće napisao, itd.
Mislim, cijeli tekst je ko neka fantasy priča koju treba malo dotjerati-povijest izgleda dosta dramatično kad se tako gleda.
afriend is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 14:20   #2
ili Povijest galaktike, na hrvatskom.
može link na tekst?
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 19:57   #3
Jeli to neko dobro SF štivo?
__________________
Potpis izbrisan otprilike 13. ili 14. 02. 2007. @!#&%#$!!! [Insert ASCII art here]
Fraktalno povrće!
Daniels is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 20:09   #4
evo link http://www.geocities.com/pantatop/IstorijaGalaksije.pdf
To je kompilacija djela od mnostva autora koji su navedeni na pocetku texta, pa i od Ickea,zanimljivo je,ali osobno ne vjerujem u to i gledam na to kao na neki SF roman.
DracoZevilOne is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2007., 11:05   #5
Quote:
afriend kaže: Pogledaj post
Čitam eto taj tekst naslovljen kako piše u nazivu teme i zanima me koliko ljudi je to čitalo i što misle o tome... sva mišljenja su dobrodošla, pro i con.
Koliko je to potvrđeno, tko je to uopće napisao, itd.
Mislim, cijeli tekst je ko neka fantasy priča koju treba malo dotjerati-povijest izgleda dosta dramatično kad se tako gleda.
Nisam stigao pročitati u cjelosti, ali sam proskenirao.
Odmah sam zamijetio "šuplju Zemlju" što baca veliku sjenu na taj dio uratka i pokazuje neozbiljnost autora. Čak i ako unutrašnjost nije posve onakva kakvom nas uče, nije fundamentalno različita.
MoW is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2007., 14:48   #6
Čitala... Nemam komentara... Mislim da je to pitanje poput onog 'Viruješ li u Boga ili ne...?'. Ako viruješ - viruješ, ako ne - opet dobro...
__________________
Oprosti mi Bože šta sam Dalmatinka...
Madamoiselle is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:04.