Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.04.2007., 14:11   #21
Quote:
freudrick kaže: Pogledaj post
Ma za početak samo treba nabavit bežičnu tipkovnicu, neku malo dalekometniju. Ovako mora bit zajebano pisat po forumu. Stigneš opalit dvije tri tipke kad protrčiš kraj kompa i udri dalje...
__________________
Problem s nasim vremenima je taj da budućnost više nije što je nekad bila.
Paul Valery
blog is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2007., 14:14   #22
Quote:
blog kaže: Pogledaj post
Ako si mlad, u pubertetu, to su normalni klasični strahovi koji prolaze, razgovaraj s roditeljima i prošlo bude nakon nekoga vremena!

Ako si starije , onda si počeo osječati neke vibracije iz okoline, počeo si gledat drugim očima, osječaš prisutnost drugih iz nekih nama nesagledivih dimenzija i to je normalno!
U tom slučaju meditiraj, pozitivno razmišljaj i ne boj se jer si otvoren za sve mogućnosti i dobre i loše.A one loše mogu prevladat ak se predaš.

Puno ljubavi i meditacije i nešto se bude dogodilo.

Sretno!!
normalno, kažeš?
oprosti, ali mislim da si dao krajnje neozbiljan savjet.
što ako lik ima psihičke poremećaje, a ti mu daješ savjet da meditira? ono, opusti se, udahni, izdahni, prepusti se paranoji....
ma divno
diki is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2007., 14:15   #23
Quote:
blog kaže: Pogledaj post
Pa nije dr.Sakoman i Vrapče, jedini lijek protiv nekih strahova.

Ja sam protivnik bilo kakvih tableta s kojim nas društvo velikih farmacija zagađuje stoljećima!
Alternativni pravci koji su u nama su dovoljni za takvo liječenje.

ak se boji normalno da treba porazgovarat s nekim i pomoć a ne otić sakomanu i da mu otvore karton u Vrapču i obilježe ga za cijeli život, pa to je strašno!!!!!!!

Sve je u nama i sami si možemo pomoć samo nam netko treba to pokazat i reć.
Isto kako nam doktor pokaže recept i da nam ga.....
sakoman se bavi ovisnicima, koliko znam.

protivnik si bilo kakvih tableta? znači, tableta nadomjesnog vitamina C je zlo, iako sadrži iste molekule lijeve askorbinske kiseline kao i list kupusa?
znaš, lijekovi služe nečemu. da ih nema, bilo bi nas manje, živjeli bi kraće i kvaliteta života bi nam bila osjetno niža.
razmišljaš kao tipično gradsko dijete koje nikad nije razmišljalo o životu u prošlosti, kad si se morao bojati tifusa, upale pluća, tuberkuloze.
osobno sam zahvalan na tome što ne bolujem od bolesti kojih skoro više i nema, u civiliziranim zemljama.

nije sve u nama. čovjek ne može izliječiti bolest sam po sebi, zato ljudi i umiru. rikne im dio metabolizma, nagomilaju se otrovi i čovjek umire.

uvjeravanjem nećeš uzgojiti drugu nogu, nećeš izliječiti bakterijski meningitis, nećeš zaustaviti nekrozu bubrega.
nemoguće je.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2007., 14:23   #24
Quote:
diki kaže: Pogledaj post
normalno, kažeš?
oprosti, ali mislim da si dao krajnje neozbiljan savjet.
što ako lik ima psihičke poremećaje, a ti mu daješ savjet da meditira? ono, opusti se, udahni, izdahni, prepusti se paranoji....
ma divno
Dobro, zaboravio sam mu reč da ako mu je netko u familiji psihički bolesnik da onda i on ima 120% šanse da oboli al da se mora na to pripremit i može pobjedit bolest prije nego se razvije.

Bilo bi dobro da nam kaže par bitnih informacija,Pliva sigurno ima za par tisuća evra lijek
__________________
Problem s nasim vremenima je taj da budućnost više nije što je nekad bila.
Paul Valery
blog is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2007., 14:24   #25
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
sakoman se bavi ovisnicima, koliko znam.

protivnik si bilo kakvih tableta? znači, tableta nadomjesnog vitamina C je zlo, iako sadrži iste molekule lijeve askorbinske kiseline kao i list kupusa?
znaš, lijekovi služe nečemu. da ih nema, bilo bi nas manje, živjeli bi kraće i kvaliteta života bi nam bila osjetno niža.
razmišljaš kao tipično gradsko dijete koje nikad nije razmišljalo o životu u prošlosti, kad si se morao bojati tifusa, upale pluća, tuberkuloze.
osobno sam zahvalan na tome što ne bolujem od bolesti kojih skoro više i nema, u civiliziranim zemljama.

nije sve u nama. čovjek ne može izliječiti bolest sam po sebi, zato ljudi i umiru. rikne im dio metabolizma, nagomilaju se otrovi i čovjek umire.

uvjeravanjem nećeš uzgojiti drugu nogu, nećeš izliječiti bakterijski meningitis, nećeš zaustaviti nekrozu bubrega.
nemoguće je.
upravo hranjenje tabletama postajemo ovisnici pa je najbolje odma kod sakomana
__________________
Problem s nasim vremenima je taj da budućnost više nije što je nekad bila.
Paul Valery
blog is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2007., 14:38   #26
Quote:
blog kaže: Pogledaj post
upravo hranjenje tabletama postajemo ovisnici pa je najbolje odma kod sakomana
vitamini mogu izazvati samo psihološku ovisnost, ako sebi uvrtiš u glavu da ti je bez njih jako loše.
ja ih popijem tu i tamo.
pijem i jedan lijek koji ne izaziva ovisnost i to je to.

nisam tabletoman, lijekovi mi idu na živce.
kad me ponekad jako zaboli glava, da me baš smeta, uzmem pola grama paracetamola. vrlo rijetko uzmem 250 mg klorzoksazona, ako imam muskulfiber. to je stvarno rijetko, jednom godišnje, eventualno.
za hitne slučajeve snažne akutne boli imam ibuprofen od 400 mg.

i to bi bilo to.
osobe koje se kljukaju tabletama koje ne idu na recept same su krive, jer upadnu u čarobni krug.
oni ljudi koji tablete piju na recept, svaki dan, najčešće imaju neku kroničnu bolest.
recimo srčani bolesnici i tlakaši moraju uzimati ovog tu


to nije kljukanje tabletama. to je omogućavanje normalnog života.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2007., 15:36   #27
Quote:
blog kaže: Pogledaj post
upravo hranjenje tabletama postajemo ovisnici pa je najbolje odma kod sakomana
ja neznam zakaj se toliko trudite njemu dokazat nekaj.
mislim da je već postao poznat nekima ovdje na forumu sa svojim izjavama.
očito bi on trebao kod sakomana jer se puca s nečim žestokim ili jednostalno nezna privuć paznju ljudi pa onda fantazira kako on osjeća te entitete u svom dijelu spektra i često naglašavanje toga me čini skeptikom. i uostalom, ljudima upropaštava zanimaciju. bit takvih tema leži u tome da su pomalo nedokužive pa zato i privlače pažnju ljudi.
mislim da njega muči samouvjerenost više od stvarnosti.

eto; u topicu Amytiville čak je zaključio da je kuća ukleta i to samo po gledanju filmića, mislim ono. imamo lažnog mesiju ovdje ili jednostalno nismo svijesni tko to sudjeluje na forumu s nama, običnim smrtnicima.
Khor is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2007., 15:41   #28
Quote:
Khor kaže: Pogledaj post
ja neznam zakaj se toliko trudite njemu dokazat nekaj.
mislim da je već postao poznat nekima ovdje na forumu sa svojim izjavama.
očito bi on trebao kod sakomana jer se puca s nečim žestokim ili jednostalno nezna privuć paznju ljudi pa onda fantazira kako on osjeća te entitete u svom dijelu spektra i često naglašavanje toga me čini skeptikom. i uostalom, ljudima upropaštava zanimaciju. bit takvih tema leži u tome da su pomalo nedokužive pa zato i privlače pažnju ljudi.
mislim da njega muči samouvjerenost više od stvarnosti.

eto; u topicu Amytiville čak je zaključio da je kuća ukleta i to samo po gledanju filmića, mislim heeeeeeeeelo. imamo lažnog mesiju ovdje.
o kom je riječ??
__________________
Problem s nasim vremenima je taj da budućnost više nije što je nekad bila.
Paul Valery
blog is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2007., 16:50   #29
Quote:
$$THUG$$ kaže: Pogledaj post
pozdrav...
evo ja uvijek kad hodam po kuci kad nema nikoga...uvijek bijezim...jako se bojim jer imam osjecaj da me netko slijedi...znam da nema nikoga ali ipak se bojim...
kako to rjesiti??
hvala
Kako znas da nema nikoga ???
Ri3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2007., 17:06   #30
vitamini mogu izazvati samo psihološku ovisnost, ako sebi uvrtiš u glavu da ti je bez njih jako loše. ZNAČI SVE JE STVAR KAK SI UVRTIŠ U GLAVI?
ja ih popijem tu i tamo.
pijem i jedan lijek koji ne izaziva ovisnost i to je to.ja još uvijek niš ne pijem

nisam tabletoman, lijekovi mi idu na živce....i meni
kad me ponekad jako zaboli glava, da me baš smeta, uzmem pola grama paracetamola. vrlo rijetko uzmem 250 mg klorzoksazona, ako imam muskulfiber. to je stvarno rijetko, jednom godišnje, eventualno.
za hitne slučajeve snažne akutne boli imam ibuprofen od 400 mg.
ja samo andol

i to bi bilo to.
osobe koje se kljukaju tabletama koje ne idu na recept same su krive, jer upadnu u čarobni krug.
oni ljudi koji tablete piju na recept, svaki dan, najčešće imaju neku kroničnu bolest.
recimo srčani bolesnici i tlakaši moraju uzimati ovog tu


to nije kljukanje tabletama. to je omogućavanje normalnog života.
ČOVJEK MORA BITI SPOSOBAN ŽIVJETI BEZ TABLETA; NEKAD JE DOBRO UZET TABLETU PROTIV BOLOVA ALI NE BITI OVISAN O NJIMA; ŠTO MANJE TABLETA...ONE DJELUJU DOBRO NA NEŠTO ALI OPTEREĆUJU JETRU I DRUGO; NE KAŽEM DA NE TREBA UZIMAT AKO TI STVARNO TREBAJU; ALI NE PRETJERIVAT S TABLETAMA I UZIMAT BEZVEZE SVAKAKVE
__________________
Sorry for being so fucking sexy.
plavushazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2007., 17:50   #31
upravo tako. medicina nigdje ne nalaže kljukanje antipireticima, analgeticima i ostalim lijekovima koje dobijete bez recepta.

to su izmislili laici, i to oni koji su se navukli, što psihički (osjećaju se nemoćno bez tablete), što organski, ako lijek izaziva pravu ovisnost.

no ljudi s kroničnim bolestima svaki dan MORAJU piti neke lijekove, inače adio mare...
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2007., 00:40   #32
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
tabletama.


šalim se. upali radio, televiziju. tišina je najgora kad se bojiš.
Tako je. I stavi neki ugodan film. Recimo Krug, Shutter, Ju-On the Grudge...
enax is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2007., 15:27   #33
Quote:
blog kaže: Pogledaj post
o kom je riječ??
o tvojoj malenkosti ...
Khor is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2007., 23:40   #34
Quote:
Khor kaže: Pogledaj post
o tvojoj malenkosti ...
Da, hitno trebam k doktoru Sanaderu
__________________
Problem s nasim vremenima je taj da budućnost više nije što je nekad bila.
Paul Valery
blog is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2007., 23:50   #35
HENDRIX pomaze. bar meni
No one is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2007., 00:22   #36
nisu ni Normabeli loši...osobito uz rakiju
M3NT4L is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2007., 00:30   #37
Hendrix pomaze i pri opuštanju kod sexa, opuštanju uopće, izlazenje iz depre, podizanju raspolozenja, ućenju bluza, itd.
Đimi je zakon
No one is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2007., 09:58   #38
Kako kome, dragi moji... kako kome
Izokron is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2007., 22:44   #39
Quote:
No one kaže: Pogledaj post
Hendrix pomaze i pri opuštanju kod sexa, opuštanju uopće, izlazenje iz depre, podizanju raspolozenja, ućenju bluza, itd.
Đimi je zakon
pogotovo kad se natripaš
Khor is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2007., 22:58   #40
nnneeeeeee. samo njegova mjuza, netriba ti ništa
No one is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:13.