Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.11.2009., 21:26   #361
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post

"Bioenergija" ne postoji i ta sprava s tim nema veze.
I ti nemaš veze sa odgovarajućim znanjem. Bioenergija postoji, postoji i u tebi i zahvaljujući njoj možeš pisati ovo što tvrdiš.
vjekos30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2009., 22:35   #362
uf,ca se sve pise ovdje... nekog ko nema dovoljno bioenergije to stvarno moze naljutiti
lola7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2009., 23:54   #363
Quote:
nephthys kaže: Pogledaj post
stalno govore kako je slovenska vlada, ministarstvo, štaveć, priznao domančića i njegovu "metodu", a apsolutno nigdje nema pisanog traga. nigdje. imaš li ti štagod da nam pomogne?
Spomenuo sam samo Slovenski onkološki institut u Ljubljani gdje je in vitro obavljena serija eksperimenata na kanceroznim stanicama. Eksperiment je napravljen prema protokolu svjetskih instituta. Dokazano je, da su opne kancerogenih stanica pod djelovanjem bioenergije pucale i stanice su umirale dok su istovremeno zdrave stanice ostale čitave. Rezultat je zdrmao prisutne ali se dalje od toga nije otišlo.
Ja za eksperiment znam, nemam nikakav pisani dokument. Pokušaj ga dobiti u spomenutom institutu, možda uspiješ. Postoje lobiji kojima se ovakvi rezultati ne sviđaju i zato ne možemo doći do pisanih tragova.
vjekos30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2009., 23:58   #364
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
"Bioenergija" ne postoji i ta sprava s tim nema veze.
Čekaj malo, pa meni je doktorica opče prakse rekla da imam vrlo malo energije, i zato trebam puno spavati, puno jesti i ne iči u teretanu. Na koju ona onda energiju mislila, električnu?
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2009., 00:06   #365
Quote:
Begemotica kaže: Pogledaj post
Čekaj malo, pa meni je doktorica opče prakse rekla da imam vrlo malo energije, i zato trebam puno spavati, puno jesti i ne iči u teretanu. Na koju ona onda energiju mislila, električnu?
neces dobiti energije ak ces samo puno spavati, i puno jesti i ne baviti se teretanom to je cist glupost jer sam se i sam uvjerio u to, bolje sam se osjecao kad sam jeo samo jedanput do dva puta na dan i jos se necim bavio kao sto je teretana, yoga nego lijencario i prezderavao se
SAS is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2009., 09:40   #366
Quote:
vjekos30 kaže: Pogledaj post
Spomenuo sam samo Slovenski onkološki institut u Ljubljani gdje je in vitro obavljena serija eksperimenata na kanceroznim stanicama. Eksperiment je napravljen prema protokolu svjetskih instituta. Dokazano je, da su opne kancerogenih stanica pod djelovanjem bioenergije pucale i stanice su umirale dok su istovremeno zdrave stanice ostale čitave. Rezultat je zdrmao prisutne ali se dalje od toga nije otišlo.
Ja za eksperiment znam, nemam nikakav pisani dokument. Pokušaj ga dobiti u spomenutom institutu, možda uspiješ. Postoje lobiji kojima se ovakvi rezultati ne sviđaju i zato ne možemo doći do pisanih tragova.
a čuj.
mislim, nemremo se tak razgovarat.
evo: na hrvatskom institutu za simbiozu poljoprivrede i čovjeka utvrđeno je kako spavanje s vrećom krupira poboljšava čovjekovu fizičku i mentalnu snagu. to je otkriće uzdrmalo znanstvene krugove, a pošto prehrambena industrija želi zadržati status krumpira kao prehrambenog sredstva, istraživanje je prigodno "izgubljeno".
to tak izgleda.
da je istraživanje provedeno tako kako ti kažeš, osoba koja je vodila bioenergetski dio bi imala barem neki pisani zapis.

nisi ti spomenuo ministarstvo, ali drugi jesu. neću pokušavati dobiti ništa u institutu jer se ne namjeravam sramotiti tamo tražeći ih rezultate fiktivnih istraživanja. kako je meni mnogo pristojan čovjek rekao na drugoj temi- ako nešto kažeš, potkrijepi to dokazima. inače, niš od toga.

@begemontica- je, je, bioenergija te pokreće i moram se složiti sa SAS-om, nema šanse da se osjećaš "puna energije" izbjegavanjem teretane i uz previše spavanja. zapravo, tjelovježba je ta koja ti daje poleta (to je jedan od razlog azašto bivši profesionalni sportaši često postanu ovisnici- sport ih čini sretnima, a kada se više njime ne bave...). spavanje kod svih treba biti jednako prisutno ovisno o dobi- dakle 7-8 sati sna. ako spiš dulje od toga, samo si umornija. posebno ako se prisiljavaš.
__________________
"This above all: to thine own self be true, And it must follow, as the night the day, Thou cans't not be false to any man " (Hamlet, ll.78-80)

Bowties are cool.
nephthys is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2009., 10:28   #367
Quote:
nephthys kaže: Pogledaj post
stalno govore kako je slovenska vlada, ministarstvo, štaveć, priznao domančića i njegovu "metodu", a apsolutno nigdje nema pisanog traga. nigdje. imaš li ti štagod da nam pomogne?
Postoji dokument kojim gospodin Domančić manipulira, točnije, potiče svoje sljedbenike da to čine u njegovu korist.

Radi se o službeno izdanom MIŠLJENJU jednog slovenskog instituta koji je ocijenio da gospodin Domančić pozitivno utječe na slovenski zdravstveni turizam. Dakle, radi se o gospodarskoj, a ne zdravstvenoj kategoriji. To je dokument u rangu papira koje, recimo, organizatorima festivala izdaje Ministarstvo kulture ili turizma kako bi ostvarili neke olakšice ili poticaje jer pozitivno utječu na hrvatski kulturni turizam ili ljetnu turističku ponudu.

Slovenska država nikada nije izdala nikakvo priznanje vezao uz gospodina Domančića, niti o tome postoji bilo kakav zapis u službenom glasilu Republike Slovenije.

Ne znam ima li Domančić moći koje reklamira, ali navedeno mu podosta smanjuje kredibilitet.
Soulsaver is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2009., 12:02   #368
Quote:
Soulsaver kaže: Pogledaj post
Postoji dokument kojim gospodin Domančić manipulira, točnije, potiče svoje sljedbenike da to čine u njegovu korist.

Radi se o službeno izdanom MIŠLJENJU jednog slovenskog instituta koji je ocijenio da gospodin Domančić pozitivno utječe na slovenski zdravstveni turizam. Dakle, radi se o gospodarskoj, a ne zdravstvenoj kategoriji. To je dokument u rangu papira koje, recimo, organizatorima festivala izdaje Ministarstvo kulture ili turizma kako bi ostvarili neke olakšice ili poticaje jer pozitivno utječu na hrvatski kulturni turizam ili ljetnu turističku ponudu.

Slovenska država nikada nije izdala nikakvo priznanje vezao uz gospodina Domančića, niti o tome postoji bilo kakav zapis u službenom glasilu Republike Slovenije.

Ne znam ima li Domančić moći koje reklamira, ali navedeno mu podosta smanjuje kredibilitet.
i mislila sam da je tako nešto u pitanju.
__________________
"This above all: to thine own self be true, And it must follow, as the night the day, Thou cans't not be false to any man " (Hamlet, ll.78-80)

Bowties are cool.
nephthys is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2009., 14:48   #369
Quote:
nephthys kaže: Pogledaj post
a čuj.
@begemontica- je, je, bioenergija te pokreće ...
Kad se već praviš pametna, budi tako dobra i kaži koja to energija pokreće (i ne samo mene nego svih nas). Nisam primjetila nigdje nikakve baterije.
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2009., 15:58   #370
Quote:
Soulsaver kaže: Pogledaj post
Ne znam ima li Domančić moći koje reklamira, ali navedeno mu podosta smanjuje kredibilitet.
Ne trebaš ništa i nikome vjerovati, otiđi kod njega i sam se uvjeri! Vjerojatno ćeš tamo sresti i nekog prof. dr, . . . pa ga pitaj što on radi kod Domančića.
vjekos30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2009., 16:26   #371
Quote:
Begemotica kaže: Pogledaj post
Kad se već praviš pametna, budi tako dobra i kaži koja to energija pokreće (i ne samo mene nego svih nas). Nisam primjetila nigdje nikakve baterije.
nisi dobro gledala. ali ima ih. vidiš ih svaki dan. nekad su mrkva, nekad kruh, nekad šnicla, nekad voda, nekada sunčeko (ne na način kako to interpretiraju oni koji zure)...baterije svud oko nas. nekad ih primjenjuješ ovako, nekada onako...život je, bar do određene mjere, dovoljno lako objašnjiv već postojećim konceptima, ne trebamo uvoditi nove.
__________________
"This above all: to thine own self be true, And it must follow, as the night the day, Thou cans't not be false to any man " (Hamlet, ll.78-80)

Bowties are cool.
nephthys is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2009., 18:07   #372
Quote:
Begemotica kaže: Pogledaj post
energija pokreće .
imam pitanje
ca ti podrazumijevas po energijom koja je dio tebe.,a tebe pokrece??
lola7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2009., 18:41   #373
Quote:
vjekos30 kaže: Pogledaj post
Ne trebaš ništa i nikome vjerovati, otiđi kod njega i sam se uvjeri! Vjerojatno ćeš tamo sresti i nekog prof. dr, . . . pa ga pitaj što on radi kod Domančića.
Nisam napisao da trebam bilo kakvo vjerovanje. Obzirom na to što si napisao, još mi je čudnije da se služi smicalicama poput fantomskih priznanja ili istraživanja u neimenovanim institutima.
Soulsaver is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2009., 19:15   #374
Quote:
Soulsaver kaže: Pogledaj post
, još mi je čudnije da se služi smicalicama poput fantomskih priznanja ili istraživanja u neimenovanim institutima.
hm,mislim da covjeka treba bolje upoznat...jer "dotaknemo (kao inicijacija-otvaranje vrata) zasigurno puno stvari za naucit.,a također,kao i u svakoj dualnosti nesto negativnosti - kojoj je i svrha da sudjeluje u preobrazbi nas kao bića - u svojoj konacnosti zar ne?
lola7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2009., 19:19   #375
Quote:
lola7 kaže: Pogledaj post
hm,mislim da covjeka treba bolje upoznat...jer "dotaknemo (kao inicijacija-otvaranje vrata) zasigurno puno stvari za naucit.,a također,kao i u svakoj dualnosti nesto negativnosti - kojoj je i svrha da sudjeluje u preobrazbi nas kao bića - u svojoj konacnosti zar ne?

oprosti, shvaćam da nije upućeno meni, ali što si ti napisala, niš te ne kužim?
__________________
"This above all: to thine own self be true, And it must follow, as the night the day, Thou cans't not be false to any man " (Hamlet, ll.78-80)

Bowties are cool.
nephthys is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2009., 19:34   #376
e da,slazem se da nije on jedini koji ima predispozicije za radit
..a ovo zadnje je opc.,ako to mislis?.,ali cini mi se da mislis sve? ili koji dio?
jer nije bad
lola7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2009., 19:50   #377
Quote:
lola7 kaže: Pogledaj post
e da,slazem se da nije on jedini koji ima predispozicije za radit
..a ovo zadnje je opc.,ako to mislis?.,ali cini mi se da mislis sve? ili koji dio?
jer nije bad
beš mi sve, ja tebe nikako pohvatat ne mogu
niš mi nije jasno
__________________
"This above all: to thine own self be true, And it must follow, as the night the day, Thou cans't not be false to any man " (Hamlet, ll.78-80)

Bowties are cool.
nephthys is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2009., 19:53   #378
Quote:
nephthys kaže: Pogledaj post
beš mi sve, ja tebe nikako pohvatat ne mogu
niš mi nije jasno
ajde,bit ce bolje
lola7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2009., 20:08   #379
Quote:
lola7 kaže: Pogledaj post
imam pitanje
ca ti podrazumijevas po energijom koja je dio tebe.,a tebe pokrece??
Pa očita postoji u nama neka energia osim one koju dobivamo metabolizmom hrane ili direktno iz okoliša. Ne da mi se objašnjavati nadugo i naširoko jer je poprilično očigledno.
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2009., 20:20   #380
Quote:
Begemotica kaže: Pogledaj post
Pa očita postoji u nama neka energia osim one koju dobivamo metabolizmom hrane ili direktno iz okoliša. Ne da mi se objašnjavati nadugo i naširoko jer je poprilično očigledno.
e čuj. prvo si govorila o energiji koje nemaš pa ti je doktorica rekla da radiš to i to, što nikako ne može biti ta bioenergija bar po onome što sam ja shvatila bezobrazno rujući pdf-om alternativa.
po tebi je energija koju namjeravaš skupiti spavanjem bioenergija, odnosno, ekvivalent duše/duha/tako nečeg.
ko tu lud?
__________________
"This above all: to thine own self be true, And it must follow, as the night the day, Thou cans't not be false to any man " (Hamlet, ll.78-80)

Bowties are cool.
nephthys is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:27.