Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.10.2008., 14:11   #1
Mali sivi opet dolaze - za 2 dana !

http://www.net.hr/planet-x/page/2008/10/19/0064006.html

Eto, ovaj put dolaze podržat Obamu (), a ne se samo ku*čit preletom velikog svemirskog broda za svrhu demonstracije...
2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2008., 14:27   #2
jel i on prima informacije direktno od ashtar galaktičke komande?
__________________
Quasimodo predicted all this!
Germa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2008., 15:17   #3
Pa dobro ljudi, zar ništa nisu naučili od Hercegovaca? Ukazivanje treba biti ekskluziva malog broja odabranih koji onda mogu klimati glavom i reći "da, ukazaše nam se itiji, vaistinu nam se ukazaše". Najaviti ukazanje samo za dva dana unaprijed je totalna glupost. To treba najaviti za 50 do 100 godina kako te nitko ne bi popljuvao još za života, jer kako reče otac jednog mog frenda, kad me ne bu nek me je bu.
mukotrpak is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2008., 15:37   #4
Kad bu to preksutra, u kolko sati točno... ne mogu dočekat izravni prijenos
nitko&ništa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2008., 20:54   #5
jao nemate pojma kak sam sretan kaj nije reko da ce doc 2012... ovako se ipak mozemo sprdati kada nist nebu, a 2012 to ce svi oni koji su objavili gluposti biti ko zna di. i nije mi jasno kaj ovaj misli pocinit suicide za 2 dana tocno minutu poslije podneva? taj ce se morat zakopat u rupu poslije ovog...
SixthSoft is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2008., 21:04   #6
"Ukoliko Obama ne postane predsjednik, SAD će se zaratiti s Iranom, a rezultat tog sukoba bit će izravan okršaj s Rusijom", ističe taj kontroverzni prorok te najavljuje apokaliptično stanje:


- zbog ovakve idiotske reklame bi namjerno glasovao za suprotnu stranku ... dobro da se još i indijanci s ludim konjem nisu pojavili u predsjedničkoj kampanji
__________________
DRUGI DOLAZAK
UBERSOLDAT is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2008., 00:01   #7
Ovo sam spomenuo prije 7 dana na drugom postu:
https://www.forum.hr/showthread.php?t=385161&page=4
ali nitko nije procitao
I mislim da je to cisto sranje. Koji god dodje ratovati ce s nekim. To je vec sve isplanirano. Amerika uvijek mora voditi rat protiv nekoga.
bboy_sao-lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2008., 10:34   #8
Quote:
bboy_sao-lee kaže: Pogledaj post
Ovo sam spomenuo prije 7 dana na drugom postu:
https://www.forum.hr/showthread.php?t=385161&page=4
ali nitko nije procitao
I mislim da je to cisto sranje. Koji god dodje ratovati ce s nekim. To je vec sve isplanirano. Amerika uvijek mora voditi rat protiv nekoga.
ne mora, ali želi i hoće
adarelh is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2008., 22:10   #9
i jesu dosli? ima ko kakve informacije o dogadaju?
SixthSoft is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2008., 23:24   #10
nisu...naime, prorok se baš danas razbolia (fibra, proljev) pa mu se nije dalo zvat ih, neki drugi put će...
2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2008., 02:36   #11
Quote:
SixthSoft kaže: Pogledaj post
i jesu dosli? ima ko kakve informacije o dogadaju?
je,dosli su.prvo smo ih odveli na kavu,onda smo im mislili ic pokazat zg ali smo se sjetili da bi ih netko mogao dici u zrak,izbost nozem,pretuc na smrt ili opljackat sto bi izazvalo intergalakticke sukobe i masovne prosvjede na njihovom maticnom planetu,koji bi vjerojatno rezultirali dolaskom na vlast njihove desnice,pa smo otkazali obilazak grada.nakon sto su u nevjerici prihvatili cinjenicu da su ljudi stoka,na niskom intelektualnom nivou,nesto slicno ovcama ili nojevima,odveli smo ih na cevape kod Safeta s Kosova ali su alergicni na luk pa su se razboljeli i to je,na zalost razlog sto ti se nisu javili i dokazali da zaista postoje...
sad spavaju u mom krevetu,srecom,obje su zenke ali,buduci da niti ja ne zelim izazvat intergalakticki rat,vezan sam lisicama za radijator...
__________________
...Now, the only thing a rambler needs, is a suitcase and a gun. The only time he's satisfied, is when he's on the run...
Leonida is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2008., 06:11   #12
mmmmmmmmmmm, imam dojam da su bičevi bili u igri...............
__________________
Quasimodo predicted all this!
Germa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2008., 06:51   #13
ipak cu jednog dana popit pivu sa izvanzemaljcem !
__________________
A ono braale kaa razumiš prika onoo! A kužiš prika kaa?! Ovo Ono...
Ghordy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2008., 11:11   #14
Quote:
2012 kaže: Pogledaj post
nisu...naime, prorok se baš danas razbolia (fibra, proljev) pa mu se nije dalo zvat ih, neki drugi put će...
mozda ce ipak prebacit na 2012...ziher je ziher, ak on propadne, zna da propada sa mnogima.

mozda tada...hm...uplete ww3
SixthSoft is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2008., 12:41   #15
Quote:
Germa kaže: Pogledaj post
mmmmmmmmmmm, imam dojam da su bičevi bili u igri...............
ne,to vezivanje je bilo iz predostroznosti...
__________________
...Now, the only thing a rambler needs, is a suitcase and a gun. The only time he's satisfied, is when he's on the run...
Leonida is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2008., 13:58   #16
Jesen stiže, ja se neoženi.
Koji li je ono danas datum a od vanzija ni van ni zi. Pušioničari svih zemalja ujedinite se, reče drug Marx and Spencer.
mukotrpak is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:40.