Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.11.2008., 13:30   #1
Brak bez seksa

eto i mene sa ovom izdašnom temom...probat ću skratit koliko mogu..

dakle, deset godina zajedno, sedam braka, dvoje djece bla bla
počeci savršeni, velika ljubav, veselo u brak i onda

eto, zadnje dvije godine provela sam moljakajući supruga za seks...te umoran te boli glava, te sam bila trudna ( ja sam knjižni primjer da se od jednog seksa mjesečno može napraviti beba!!!)pa ono boji se da će ozljediti bebu i sl gluposti..pa mu sad kad sam rodila i oporavila se, i predložila seks, umrla mu baba pa se izvlači da mu je stalno to na pameti????

demit...kaj bi vi na to sve rekli?

ko prvo, ljubavnicu nema, nigdje ne ide, na poslu radi sa samim muškarcima, ne ostaje vanka...dakle to otpada
drugo, ja se nisam fizički gotovo ništa izmijenila ...jedino ako se radio o onome ka šta sam tu negdje na forumu pročitala da je tip svoju ženu poslije poroda gleda ka oštećenu robu

u trudnoći sam tražila da mi posveti malo pažnje, tipa zagrli me ili poljubi ( kad se već neće seksati)...on je rekao da je to njemu glupo kad smo već tako dugo skupa
kad bi se ja približila njemu, uvijek bi se odmicao te nema vremena te ovo te ono...hoću mu dati pusu on nakrene glavu

uglavnom totalno ali totalno se ohladio od mene i to toliko da mi je nakon što sam rodila naše dijete...dao pusu u lice..da se razumijemo ne drhtim ni ja kad njega vidim...al već duže vrijeme bar pokušavam vratiti neke osjećaje u naš brak..on se ni ne trudi pomoći mi

istovremeno, dok mu je ja kao gadim jer sam trudna i jer mu je umrla baba
uopće mu se ne gade p... sa smokve koje redovito gleda, pa kojekakve agencije "tražim partnera" čak i na teletekstu gleda one oglase o vrućim i podatnim ženskama...zaključak: njemu se seks nimalo ne gadi...njemu se gadi seks sa mnom
jednom prilikom je u društvu rekao da tko bi lizao istu p..10 godina...
meni je polako dosta tih poniženja, neprestalnih žicanja, i braka bez osjaćaja

ono što me muči...izuzevši loš brak, imamo sasvim solidnu bračnu zajednicu...tipa odlično se dogovaramo oko obaveza, dijelimo različite odgovornosti, imamo tvrtku u kojoj dijelimo obaveze, brigu o djeci, čuvamo klince zajednički, isto tako i čišćenja po kući...zapravo oko svega se možemo dogovoriti...osim oko nas

sad ja vas pitam...nastaviti takav život i uživati u svemu, posebno u odgoju djece koju oboje stvaršno volimo, i biti lišen ljubavi

ili krenuti ispočetka...pa makar i sam...al barem ne očekuješ ljubav ako nemaš nikog da ti je da...
popocatepeti is offline  
Old 17.11.2008., 13:48   #2
A jojjj,da je meni takvog muza

Hmm,ocito se dobra kombinacija za sve drugo osim sexa.
A mozda je tvoj muz osoba kojoj sex sa istom osobom dojadi,a karakter mu ne dozvoljava saranje okolo...i tako se jadan osjeca zarobljenim u svojoj situaciji,da ne moze ni osnovni kucni zadatak ispuniti.
Neznam sta bi ti savjetovala..mozda ono klasicno,otvoreno mu reci svoje misljenje.
P.S..Ja bi ga stavila na test,ozbiljnom izjavom kako cu naci nekoga za sex..pa ako on to olako prihvati..onda,on jedva cega razlog da i on moze bez griznje u akciju
__________________
Malo razumiju oni,koji razumiju samo ono sto se da objasnit
rolle1 is offline  
Old 17.11.2008., 14:23   #3
Nezgodno, i ja sam u takvom braku gdje je konzumacija sexa prilično rijetka. I to čovjeka stvarno ljulja i kopka. Mislim da je to vrlo monotono i dosadno.
Nabiru is offline  
Old 17.11.2008., 14:55   #4
rolle1 definirala si mog muža - savršeno
pomalo konzervativan tip, koji zna da šaranje dovodi do sranja, pa se toga kani, al istovremeno - ja mu dosadna već i nezanimljiva, pa mu nije do seksa
ma mislim ni on meni nije bogznakaj..pa predugo smo skupa da bi treptali..al da se malo trgne možda bi nam oboma bilo bolje!!!

kaj se tiče razgovora....oooooooooo razgovarali mi o tome...oooooooo razgovarali mi tisuću puta...
njegovi odgovori: nađi si boljeg..ja ne mrem biti takav ( a bio je upravo takav inače ni bi ni bila snjim)
rekla ja njemu da meni seks treba i da ću si naći nekoga...a on mene pita i što bi s time dobila, za malo gušta usrala bi brak...ili mi pak kaže ti samo misliš na kur..
tak da se osjećam još jadnije..ko neka gadna pohotnica
jednom sam mu rekla: pa za kur.. sam se i udala jer ni ti ni ja nismo ništa imali, a sad imamo svega samo kur.. više nemam!!!
popocatepeti is offline  
Old 17.11.2008., 15:00   #5
upravo to... pa ti onda krivo. Kako na početku sve bilo ok, gdje je ta jebena požuda nestala... Kad više ne znaš kako da saznaš razlog onda postaješ osoba koja misli samo onu stvar, pa onda čuješ svakakvih riječi koje dovedu to sraza u razmišljanju. Pa se pitaš, treba li mi sve to?
Nabiru is offline  
Old 17.11.2008., 15:02   #6
Quote:
popocatepeti kaže: Pogledaj post
sad ja vas pitam...nastaviti takav život i uživati u svemu, posebno u odgoju djece koju oboje stvaršno volimo, i biti lišen ljubavi

ili krenuti ispočetka...pa makar i sam...al barem ne očekuješ ljubav ako nemaš nikog da ti je da...
U takvoj situaciji ti nitko ne može dati pametan savjet osim tebe same.
__________________
If liberty means anything at all, it means the right to tell people what they do not want to hear.
George Orwell
Godiva is offline  
Old 17.11.2008., 15:10   #7
Teška tema...

ja ti predlažem drastičnu promjenu imidža, ako si plavuša - postani crnka, ili obratno...

promijeni stil odjevanja

napisala si da se nisi bitno promijenila od kada ste se vjenčali, možda je u tome problem, ima žena što cjeli život nose isti friz i stalno kupuju iste majce i sve isto

svijesno napravi drastičnu promjenu izgleda, to bi moglo privremeno upaliti


inače kakav vam je seks bio dok je trajao? da li je on imao neke zahtjeve koje ti nisi htjela ili mogla ispuniti?
__________________
Pakao, to su drugi.
JustForFun is offline  
Old 17.11.2008., 22:18   #8
Quote:
popocatepeti kaže: Pogledaj post
...izuzevši loš brak, imamo sasvim solidnu bračnu zajednicu...

Sorry, tema je ozbiljna, ali vidiš li ti što si napisala?
__________________
Ptica leti, riba pliva, čovjek trči ...
emiliano is offline  
Old 17.11.2008., 22:53   #9
Emiliano se smije, a mene lovi tuga.

Ne zanam koliko vam je staro dijete, ali 'novo bice' zahtijeva i privikavanje. Dosta muskaraca i samo prolazi post porodjajnu krizu. Ne pravdam ga i mislim da mu je ponasanje u najmanju ruku ruzno.
Ponizavanje je nesto neprihvatljivo. Ja bih ga otvoreno pitala dal' me voli i sto ocekuje od ovakvog zivota. Dijeljenje obveza zajednickog zivota je odgovornost. Moze se ali i
ne mora raditi iz ljubavi (nesto kao 'mora'). Odgovoran se moze biti i izvan braka, dakle ipak vas nesto drugo treba vezati. Nije stvar u sexu, vec njegovanju osjecaja, drugacijeg nacina prihvacanja zivota. Koliko mozes to 'zivnuti', ne znam, ali svakako ovakva zajednica nije zdrava. Nezadovoljstvo se povecava (stagnacija je vec propadanje),
moglo bi vas odvesti u ne zeljenim smijerovima i zakomplicirati zivot.


Ja sam za promjene (ne nuzno partnera, rastave), ali i kratkotrajno odvajanje da se 'loncici posloze' - nije lose. Mozda vam treba samo vrijeme za sebe, van svih tih zivotnih
odgovornosti. Naravno uz obostranu volju. Ako ju jedan nema - zna biti i kontraefekta. U svakom slucaju, jako puno truda i cuvati 'zivce'.

Sretno
lilaamrit is offline  
Old 18.11.2008., 10:51   #10
Vjeruj mi problem je u smokvi i ostalim p....On tamo troši svu svoju energiju postao je ovisan.Imali sklonost prema drugim ovisnostima npr.hrana,kocka.igre na sreću?Teško ćeš to promijeniti,spremi se na borbu s vjetrenjačom.
nina plus is offline  
Old 18.11.2008., 18:04   #11
Quote:
popocatepeti kaže: Pogledaj post
eto i mene sa ovom izdašnom temom...probat ću skratit koliko mogu..

dakle, deset godina zajedno, sedam braka, dvoje djece bla bla
počeci savršeni, velika ljubav, veselo u brak i onda

eto, zadnje dvije godine provela sam moljakajući supruga za seks...te umoran te boli glava, te sam bila trudna ( ja sam knjižni primjer da se od jednog seksa mjesečno može napraviti beba!!!)pa ono boji se da će ozljediti bebu i sl gluposti..pa mu sad kad sam rodila i oporavila se, i predložila seks, umrla mu baba pa se izvlači da mu je stalno to na pameti????

demit...kaj bi vi na to sve rekli?

ko prvo, ljubavnicu nema, nigdje ne ide, na poslu radi sa samim muškarcima, ne ostaje vanka...dakle to otpada
drugo, ja se nisam fizički gotovo ništa izmijenila ...jedino ako se radio o onome ka šta sam tu negdje na forumu pročitala da je tip svoju ženu poslije poroda gleda ka oštećenu robu

u trudnoći sam tražila da mi posveti malo pažnje, tipa zagrli me ili poljubi ( kad se već neće seksati)...on je rekao da je to njemu glupo kad smo već tako dugo skupa
kad bi se ja približila njemu, uvijek bi se odmicao te nema vremena te ovo te ono...hoću mu dati pusu on nakrene glavu

uglavnom totalno ali totalno se ohladio od mene i to toliko da mi je nakon što sam rodila naše dijete...dao pusu u lice..da se razumijemo ne drhtim ni ja kad njega vidim...al već duže vrijeme bar pokušavam vratiti neke osjećaje u naš brak..on se ni ne trudi pomoći mi

istovremeno, dok mu je ja kao gadim jer sam trudna i jer mu je umrla baba
uopće mu se ne gade p... sa smokve koje redovito gleda, pa kojekakve agencije "tražim partnera" čak i na teletekstu gleda one oglase o vrućim i podatnim ženskama...zaključak: njemu se seks nimalo ne gadi...njemu se gadi seks sa mnom
jednom prilikom je u društvu rekao da tko bi lizao istu p..10 godina...
meni je polako dosta tih poniženja, neprestalnih žicanja, i braka bez osjaćaja

ono što me muči...izuzevši loš brak, imamo sasvim solidnu bračnu zajednicu...tipa odlično se dogovaramo oko obaveza, dijelimo različite odgovornosti, imamo tvrtku u kojoj dijelimo obaveze, brigu o djeci, čuvamo klince zajednički, isto tako i čišćenja po kući...zapravo oko svega se možemo dogovoriti...osim oko nas

sad ja vas pitam...nastaviti takav život i uživati u svemu, posebno u odgoju djece koju oboje stvaršno volimo, i biti lišen ljubavi

ili krenuti ispočetka...pa makar i sam...al barem ne očekuješ ljubav ako nemaš nikog da ti je da...
potpuno te razumijem...ne mogu ti savjetovati ucini ovo ili ono,vjrojatno ga nećeš ostaviti jer te u braku drže sve ostale -ljepe stvari-i mogu ti reci da si vrlo dobra osoba,ti tocno uviđaš što ti treba,a to je jedna topla rijec i zagrljaj koji je tako tesko izmamiti jer je nestalo bliskosti izmedu vas,kao da ste se udaljili,vjerujem da ti puno ulažeš u vaš odnos,a ponekad to nije lako s obzirom na energiju i trud koji treba da ulažeš a malo toga dobijaš...sagledaj malo situaciju,pokusaj mu uputiti koju toplu rijec,nek vidi da si tužna,pa vidi,nebi smio biti ravnodusan prema tvojim vapajima,ako bar toliko iskreno nemozete porazgovarati,ondaal da je nestalo strasti,vidim je,al toga fali u pola brakova
leptirica 2 is offline  
Old 18.11.2008., 18:25   #12
Quote:
JustForFun kaže: Pogledaj post
Teška tema...

ja ti predlažem drastičnu promjenu imidža, ako si plavuša - postani crnka, ili obratno...

promijeni stil odjevanja

napisala si da se nisi bitno promijenila od kada ste se vjenčali, možda je u tome problem, ima žena što cjeli život nose isti friz i stalno kupuju iste majce i sve isto

svijesno napravi drastičnu promjenu izgleda, to bi moglo privremeno upaliti
i ja ti to predlažem.
učini nešto za sebe, napravi nešto da zine kad te vidi...da se iznenadi.
napravi se jebozovnijom (rublje, obleka, frizura, izgled općenito)...

prođi mu tako izazovna par puta ispred nosa doma...
ako je ostalo išta fizičke privlačnosti prema tebi kod njega, morao bi reagirati.
ako ne, bar ćeš znati da si nešto poduzela i učinila, a ne samo sjedila i čekala (i najgore - moljakala, ne, to nikako ne!).
aryna is offline  
Old 19.11.2008., 00:52   #13
Imas dvije opcije.
Prepustiti se njegovoj voli i ne napraviti nista.
ILI
Uzmi stvar u svoje ruke.
Najprije napravi ovo sto su ti rekle kolegice gore, promini imige, pocni izlaziti, flertuj, na svom kompjuteru namijerno ostavi otvorene iste one stranice , samo ti trazi muske...
Ima jos jedna opcija, pitaj ga jeli za otvoreni brak.
__________________
Sve one tajne o kojima prava dama ne govori , naci cete na mom blogu.
http://madamvalentina.blog.hr/ Uzivajte svaku sekundu svog zivota.
MadamValentina is offline  
Old 19.11.2008., 08:14   #14
Quote:
popocatepeti kaže: Pogledaj post
eto i mene sa ovom izdašnom temom...probat ću skratit koliko mogu..

dakle, deset godina zajedno, sedam braka, dvoje djece bla bla
počeci savršeni, velika ljubav, veselo u brak i onda

eto, zadnje dvije godine provela sam moljakajući supruga za seks...te umoran te boli glava, te sam bila trudna ( ja sam knjižni primjer da se od jednog seksa mjesečno može napraviti beba!!!)pa ono boji se da će ozljediti bebu i sl gluposti..pa mu sad kad sam rodila i oporavila se, i predložila seks, umrla mu baba pa se izvlači da mu je stalno to na pameti????

demit...kaj bi vi na to sve rekli?

ko prvo, ljubavnicu nema, nigdje ne ide, na poslu radi sa samim muškarcima, ne ostaje vanka...dakle to otpada
drugo, ja se nisam fizički gotovo ništa izmijenila ...jedino ako se radio o onome ka šta sam tu negdje na forumu pročitala da je tip svoju ženu poslije poroda gleda ka oštećenu robu

u trudnoći sam tražila da mi posveti malo pažnje, tipa zagrli me ili poljubi ( kad se već neće seksati)...on je rekao da je to njemu glupo kad smo već tako dugo skupa
kad bi se ja približila njemu, uvijek bi se odmicao te nema vremena te ovo te ono...hoću mu dati pusu on nakrene glavu

uglavnom totalno ali totalno se ohladio od mene i to toliko da mi je nakon što sam rodila naše dijete...dao pusu u lice..da se razumijemo ne drhtim ni ja kad njega vidim...al već duže vrijeme bar pokušavam vratiti neke osjećaje u naš brak..on se ni ne trudi pomoći mi

istovremeno, dok mu je ja kao gadim jer sam trudna i jer mu je umrla baba
uopće mu se ne gade p... sa smokve koje redovito gleda, pa kojekakve agencije "tražim partnera" čak i na teletekstu gleda one oglase o vrućim i podatnim ženskama...zaključak: njemu se seks nimalo ne gadi...njemu se gadi seks sa mnom
jednom prilikom je u društvu rekao da tko bi lizao istu p..10 godina...
meni je polako dosta tih poniženja, neprestalnih žicanja, i braka bez osjaćaja

ono što me muči...izuzevši loš brak, imamo sasvim solidnu bračnu zajednicu...tipa odlično se dogovaramo oko obaveza, dijelimo različite odgovornosti, imamo tvrtku u kojoj dijelimo obaveze, brigu o djeci, čuvamo klince zajednički, isto tako i čišćenja po kući...zapravo oko svega se možemo dogovoriti...osim oko nas

sad ja vas pitam...nastaviti takav život i uživati u svemu, posebno u odgoju djece koju oboje stvaršno volimo, i biti lišen ljubavi

ili krenuti ispočetka...pa makar i sam...al barem ne očekuješ ljubav ako nemaš nikog da ti je da...
pa nađi mladog ljepotana,a on nek gleda smokve.....neće ni opazit ........nek ti posluži kao beba servis kad se odlučiš nać s ljubavnikom.......pa on ženo misli da si ti toliko odvratna da kad bi ga prevarila on to ne bi vjerovao....jel ko bi te ako neće ni on.......tebi sve izgleda crno,a nekima od nas ružičasto
ždralexandrijka is offline  
Old 19.11.2008., 08:16   #15
di se jedna vrata zatvore,druga se otvore
ždralexandrijka is offline  
Old 19.11.2008., 08:34   #16
Question

Quote:
popocatepeti kaže: Pogledaj post
eto i mene sa ovom izdašnom temom...probat ću skratit koliko mogu..

dakle, deset godina zajedno, sedam braka, dvoje djece bla bla
počeci savršeni, velika ljubav, veselo u brak i onda

eto, zadnje dvije godine provela sam moljakajući supruga za seks...te umoran te boli glava, te sam bila trudna ( ja sam knjižni primjer da se od jednog seksa mjesečno može napraviti beba!!!)pa ono boji se da će ozljediti bebu i sl gluposti..pa mu sad kad sam rodila i oporavila se, i predložila seks, umrla mu baba pa se izvlači da mu je stalno to na pameti????

demit...kaj bi vi na to sve rekli?

ko prvo, ljubavnicu nema, nigdje ne ide, na poslu radi sa samim muškarcima, ne ostaje vanka...dakle to otpada
drugo, ja se nisam fizički gotovo ništa izmijenila ...jedino ako se radio o onome ka šta sam tu negdje na forumu pročitala da je tip svoju ženu poslije poroda gleda ka oštećenu robu

u trudnoći sam tražila da mi posveti malo pažnje, tipa zagrli me ili poljubi ( kad se već neće seksati)...on je rekao da je to njemu glupo kad smo već tako dugo skupa
kad bi se ja približila njemu, uvijek bi se odmicao te nema vremena te ovo te ono...hoću mu dati pusu on nakrene glavu

uglavnom totalno ali totalno se ohladio od mene i to toliko da mi je nakon što sam rodila naše dijete...dao pusu u lice..da se razumijemo ne drhtim ni ja kad njega vidim...al već duže vrijeme bar pokušavam vratiti neke osjećaje u naš brak..on se ni ne trudi pomoći mi

istovremeno, dok mu je ja kao gadim jer sam trudna i jer mu je umrla baba
uopće mu se ne gade p... sa smokve koje redovito gleda, pa kojekakve agencije "tražim partnera" čak i na teletekstu gleda one oglase o vrućim i podatnim ženskama...zaključak: njemu se seks nimalo ne gadi...njemu se gadi seks sa mnom
jednom prilikom je u društvu rekao da tko bi lizao istu p..10 godina...
meni je polako dosta tih poniženja, neprestalnih žicanja, i braka bez osjaćaja

ono što me muči...izuzevši loš brak, imamo sasvim solidnu bračnu zajednicu...tipa odlično se dogovaramo oko obaveza, dijelimo različite odgovornosti, imamo tvrtku u kojoj dijelimo obaveze, brigu o djeci, čuvamo klince zajednički, isto tako i čišćenja po kući...zapravo oko svega se možemo dogovoriti...osim oko nas

sad ja vas pitam...nastaviti takav život i uživati u svemu, posebno u odgoju djece koju oboje stvaršno volimo, i biti lišen ljubavi

ili krenuti ispočetka...pa makar i sam...al barem ne očekuješ ljubav ako nemaš nikog da ti je da...
ne shvaćam takve bračne drugove koji zanemaruju sex u braku.
te neda mu se, te umoran je, te ovo, te ono..... a ženi se uvijek da prati suđe i njegove usrane gaće i mjenjati pelene,kuhati, čistititi!?!?

brate mili, prisili se jednom ili dva puta tjedno poševiti ženu!!!!!
Pa nije to istovaranje tri vagona ugljena!!??

isto vrijedi i za žene, da se razumijemo. Ako je teško malo se žrtvovati
u braku onda u k...., kupi stvari i kod mame!!
igor306 is offline  
Old 19.11.2008., 08:42   #17
Quote:
JustForFun kaže: Pogledaj post
Teška tema...

ja ti predlažem drastičnu promjenu imidža, ako si plavuša - postani crnka, ili obratno...

promijeni stil odjevanja

napisala si da se nisi bitno promijenila od kada ste se vjenčali, možda je u tome problem, ima žena što cjeli život nose isti friz i stalno kupuju iste majce i sve isto

svijesno napravi drastičnu promjenu izgleda, to bi moglo privremeno upaliti

meni je ovo totalna katastrofa savijet

nek majstor sam predloži nešto i pokaže interes za svoju dragu, ona pokazuje i potrebu i volju, a on samo gleda koke na netu i to mu super

Komaaaaaa, nestalo strasti, nestalo požude i ja mislim da se ja nikada s tim ne bi mogla pomirit, jer mrzim isprazan život bez toga
tonkica051 is offline  
Old 19.11.2008., 08:42   #18
Quote:
igor306 kaže: Pogledaj post
ne shvaćam takve bračne drugove koji zanemaruju sex u braku.
te neda mu se, te umoran je, te ovo, te ono..... a ženi se uvijek da prati suđe i njegove usrane gaće i mjenjati pelene,kuhati, čistititi!?!?

brate mili, prisili se jednom ili dva puta tjedno poševiti ženu!!!!!
Pa nije to istovaranje tri vagona ugljena!!??

isto vrijedi i za žene, da se razumijemo. Ako je teško malo se žrtvovatiu braku onda u k...., kupi stvari i kod mame!!


pa sex ne bi trebao bit žrtvaaaaaaaa
tonkica051 is offline  
Old 19.11.2008., 10:43   #19
Quote:
tonkica051 kaže: Pogledaj post


pa sex ne bi trebao bit žrtvaaaaaaaa
pa njemu je očito velika gnjavaža!
ako ga već boli tuki za potrebe njegove supruge, neka barem odglumi
da uživa
inače nek si sam pere čarape i suđe
igor306 is offline  
Old 19.11.2008., 10:45   #20
Quote:
igor306 kaže: Pogledaj post
pa njemu je očito velika gnjavaža!
ako ga već boli tuki za potrebe njegove supruge, neka barem odglumi
da uživa
inače nek si sam pere čarape i suđe
Ta osoba ima više razloga zašto ne konzumira seks sa svojom suprugom i to ozbiljnih samo što ih ne može sažvakat i ispljunut pa reć "ej čuj stara, stvar je takva i takva i zato mi se ne kara"...
Nabiru is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:44.