Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.03.2009., 20:15   #41
Quote:
Janana kaže: Pogledaj post
Nova sam ovdje ,ali vas odavno pratim čitanjem postova. Neki dan sam se prvi put javlla i izrazila podršku, ali nije objavljeno. Možda negdje radim pogrešku, no uspije mi ovaj put,napisat ću vam sažetak bračnog košmara.

Eto ovaj puta je uspjelo

Dobro dosla
__________________
Ljubav je kao rat, lako je zapoceti, tesko zavrsiti i nikada se ne zaboravlja....
sunce35 is offline  
Old 01.03.2009., 20:34   #42
Hvala. Ponovno sam nešto napisala, ali je vjerojatno otišlo u svemir pa neka mala zelena kuka nad mojom sudbinom. 30-ak g. braka, dvoje odrasle samostalnen djece,uspješna na poslu te su mnogi tražili ili traže moje mišljenje, a ja sam do nedavno bila kokoš koja gleda dolje da slućajno ne bi digla glavu i vidjela svojeg muža kojemu sam bila samo kulisa za njegova sranja.
Janana is offline  
Old 01.03.2009., 20:36   #43
On te varao?
Sa jednom, vise njih?
duzi niz godina?

Jeste jos zajedno?
__________________
Nas dvoje smo, prijatelju dragi, sunce i mjesec, mi smo more i kopno. Nas cilj nije da se slijemo jedno s drugim vec da saznamo jedno od drugoga i da jedan u drugom naucimo da vidimo i postujemo ono sto taj drugi jeste: nasa suprotnost i dopuna.
Lozinka090 is offline  
Old 01.03.2009., 20:47   #44
Da zajedno smo , jer vjerovali ili ne poslije dugogodišneg laganja imao je potrebu sve priznati uz kajanje i prepuštanje mojoj odluci ma kakva ona bila. Zadnju godinu bile su dvije. Da ne povjeruješ varao je i ljubavnicu.
Ovo sve je još relativno nsvježe pa slažem sliku uz napadaje bijesa, samosažaljena , ogočenja , optuživanja i samoptuživanj, ali priznajem da je beskrajno strpljiv i neprestano moli da idemo dalje.
Janana is offline  
Old 01.03.2009., 20:55   #45
Quote:
Janana kaže: Pogledaj post
Da zajedno smo , jer vjerovali ili ne poslije dugogodišneg laganja imao je potrebu sve priznati uz kajanje i prepuštanje mojoj odluci ma kakva ona bila. Zadnju godinu bile su dvije. Da ne povjeruješ varao je i ljubavnicu.
Ovo sve je još relativno nsvježe pa slažem sliku uz napadaje bijesa, samosažaljena , ogočenja , optuživanja i samoptuživanj, ali priznajem da je beskrajno strpljiv i neprestano moli da idemo dalje.
Je li rekao zbog cega je varao?
__________________
Nas dvoje smo, prijatelju dragi, sunce i mjesec, mi smo more i kopno. Nas cilj nije da se slijemo jedno s drugim vec da saznamo jedno od drugoga i da jedan u drugom naucimo da vidimo i postujemo ono sto taj drugi jeste: nasa suprotnost i dopuna.
Lozinka090 is offline  
Old 01.03.2009., 20:57   #46
Quote:
Janana kaže: Pogledaj post
Da zajedno smo , jer vjerovali ili ne poslije dugogodišneg laganja imao je potrebu sve priznati uz kajanje i prepuštanje mojoj odluci ma kakva ona bila. Zadnju godinu bile su dvije. Da ne povjeruješ varao je i ljubavnicu.
Ovo sve je još relativno nsvježe pa slažem sliku uz napadaje bijesa, samosažaljena , ogočenja , optuživanja i samoptuživanj, ali priznajem da je beskrajno strpljiv i neprestano moli da idemo dalje.


priznati sam od sebe ili pod pritiskom i nakon otkrica?

Tu jednu godinama imao i zadnju godinu pored tebe i nju varao ili?
__________________
Ljubav je kao rat, lako je zapoceti, tesko zavrsiti i nikada se ne zaboravlja....
sunce35 is offline  
Old 01.03.2009., 20:58   #47
Jebote mi ko u policijskoj stanici samo nam jos zarulja trebe
__________________
Ljubav je kao rat, lako je zapoceti, tesko zavrsiti i nikada se ne zaboravlja....
sunce35 is offline  
Old 01.03.2009., 21:03   #48
Quote:
sunce35 kaže: Pogledaj post
Jebote mi ko u policijskoj stanici samo nam jos zarulja trebe

Znam i ja iasto mislim..ali nakon toliko procitanih prica, ostanu, i uvidis neke stvari koje su bitne, a kojih mozda nisi ni svjestan dok se sam prolazis kroz istu situaciju...
__________________
Nas dvoje smo, prijatelju dragi, sunce i mjesec, mi smo more i kopno. Nas cilj nije da se slijemo jedno s drugim vec da saznamo jedno od drugoga i da jedan u drugom naucimo da vidimo i postujemo ono sto taj drugi jeste: nasa suprotnost i dopuna.
Lozinka090 is offline  
Old 01.03.2009., 21:06   #49
Isuse dobri ,koliko grešaka imam. Od uzbuđenja brljam slova.
Osnov mog svjetonazora je tolerantnost,povjerenje ,podrška kako prema djeci tako i prema mužu. Uvijek sam ga podržavala i on je moje povjerenje iskoristio do maksimuma,odnosno zloupotrebio ga je.
S ovom prvom damom održavao vezu cca 6 g. (u drugo je gradu pa baš nije bilo često- možeš misliti što je to utješno, da se ...)Idem sada jer me stalno zove. Nastavljam kasnije.
Janana is offline  
Old 01.03.2009., 22:01   #50
Nema veze za žarulju. Ionako bih je sama sebi uperila u glavu.
Priznano sam po sebi ,premda sam godinama sumnjala i naravno udaljili se. Svaki put kada bih ja pokušala napraviti drastičnije rezove , on bi se svim silama trudio da me zadrži. I sada tvrdi da me nikad nije mogao prestati voliti . To ću kasnije komentirati.
Priznao je, jer tvrdi da od grižnje savjesti više nije mogao živjeti pored mene i tvrdi da sam ja najbolje što ima u životu osim djece.
Druga dama (opet u drugom gradu- jebo te, ko moreplovac) bila više virtualna veza( SMS; mob). Jedna i druga udate. Ovaj moj odlično izgleda( a ni ja baš nisam za baciti i premda sam prešla 50 i neku ,još uvijek poneki gospodin baca lire ,a boga mi i mlađi što mi svaki put dođe zlo ).Zbog čega je varao? On: udaljili smo se ,sex više nije kao prije , ne poklanjam mu dovoljno pažnje...
Klasika glupih muških opravdanja kada s se žele dokazivati.
Janana is offline  
Old 01.03.2009., 22:23   #51
Večer Janana

Žalosno je sve ovo
Što ti sada želiš, o čemu razmišljaš?
__________________
kad više neznaš kamo bi išao,sjeti se odakle si došao!
medenany is offline  
Old 01.03.2009., 22:39   #52
O čemu razmišljam? O tome da sam bila kulisa u svojem životu zadnjih godina . Ali reči ću ti što radim: seksam se svaki dan i to dobroooo.( na znanje vama mladima da i u "tim godinama " se to radi ).
Poludio je zbog toga jer me prije pokušao definirati da u seksu imam umjerene potrebe, a sada mu rušim teorije i " razloge " za prevaru . Puno razgovaramo i on iz dana u dan shvaća kako me je slabo poznavao .
Inaće moj zaključak da on stvarno ima grižnju savjesti, a i život je postao previše kompliciran za njega( dame su počele praviti životne planove,što njemu nije odgovaralo.
Janana is offline  
Old 01.03.2009., 23:10   #53
A sa da što želim . to još nisam do kraja odlučila ,ali želim da sam pažena, mažena i j...
Teško mu je odgovarati na moja pitanja, ali i sam radi analize uzroka i mogu reći da je kritičan prema sebi. Nastoji analaizirati i sam vidi da je bio isto iz manipuliran kao što je i on to radio sa svima.
Jasno sam mu rekla da će morati uložiti sav svoj trud, ali sam rekla da sam svjesna i svojih pogreški. Inače ima beskrajno šarma i s njim nikada nije dosadno ako se posveti. Izuzetno je dobar otac .
Zanimljiva je njegova tvrdnja da koliko got je pokušavao zamisliti život bez mene da to nije uspjevao ,premda je prva dama nagovjestila da će se rastati i da to očekuje od njega.
Janana is offline  
Old 01.03.2009., 23:10   #54


Glede sexa,i ja sam nakon saznanja imala nevjerovatnu potrebu za sexom .
Valjda je to bila neka poruka njemu da vidi što može izgubiti,kao neka kazna,il je to bio pokušaj da na taj način dobijem njegovu ljubav jer sam tad bila uvjerena da je i nemam. Jer ak me vara ne voli me ,tak sam tad mislila.
Neznam,uglavnom taj sex maraton je trajao par tjedana.
Neke cure su drugačije reagirale i nisu dopustile muževima ni da ih taknu.
Sve je to normalno u ovakvim situacijama,nema tu dobro ili loše.


Njegovo priznanje je znak grižnje savjesti.
Zajebo je gadno,zbilja je i vjerovatno je tim priznanjem prije svega želio olakšati sebi,skinuti grijehe s duše. Al eto,priznao je konačno i sad znaš na čemu si. Ti si ta koja moraš donijeti odluku(opet to muško prebacivanje loptice na ženu).
Da je šutio živjeli bi kao i do sada i tebi bi bilo lakše jer se nebi morala nositi sa tom istinom.

Eto,ta vječna dvojba ,dal je teža sumnja il istina?
Teško je oboje!
__________________
kad više neznaš kamo bi išao,sjeti se odakle si došao!
medenany is offline  
Old 01.03.2009., 23:24   #55
Quote:
Janana kaže: Pogledaj post
O čemu razmišljam? O tome da sam bila kulisa u svojem životu zadnjih godina . Ali reči ću ti što radim: seksam se svaki dan i to dobroooo.( na znanje vama mladima da i u "tim godinama " se to radi ).
Poludio je zbog toga jer me prije pokušao definirati da u seksu imam umjerene potrebe, a sada mu rušim teorije i " razloge " za prevaru . Puno razgovaramo i on iz dana u dan shvaća kako me je slabo poznavao .
Inaće moj zaključak da on stvarno ima grižnju savjesti, a i život je postao previše kompliciran za njega( dame su počele praviti životne planove,što njemu nije odgovaralo.
Prvo moram reci da nakon 30 bracnih godina uopce imati seksa vec spada u bolje od prosjeka. Tako da je s tog pogleda za mene to veliki uspjeh. Neki nemaju dobar seks ni nakon 10 bracnih godina. Ili pet.

Ujedno se na neki nacin divim zenama koje mogu relativno frisko nakon preljuba spavati sa muzem. Mislim da mi tad ne bi bilo ni do cega, a kamoli do intime sa njime.
Ne bih se uopce mogla opustiti. Sto je preduvjet da do icega dodje.
Bila bih ranjiva i zakocena. Mislim barem tako.
ombia is offline  
Old 01.03.2009., 23:34   #56
Što se tiče sex maratona mene neće tako lako pustiti i on je toga svjestan.
Da je šutio i počeo mi poklanjati punu pažnju , u meni bi ostala stalna sumnja i to bi nas uništilo jer ja nisam svoja dok sve ne rasčistim.
Odluku je prepustio meni i tu me zaj.... jer takav dugogodišnji brak je protkan i nizom prekrasnih uspomena ,ali se i plašio jer zna da stvari znam lomiti preko koljena i bez osvrtanja.
Janana is offline  
Old 01.03.2009., 23:34   #57
Quote:
Janana kaže: Pogledaj post
A sa da što želim . to još nisam do kraja odlučila ,ali želim da sam pažena, mažena i j...
Teško mu je odgovarati na moja pitanja, ali i sam radi analize uzroka i mogu reći da je kritičan prema sebi. Nastoji analaizirati i sam vidi da je bio isto iz manipuliran kao što je i on to radio sa svima.
Jasno sam mu rekla da će morati uložiti sav svoj trud, ali sam rekla da sam svjesna i svojih pogreški. Inače ima beskrajno šarma i s njim nikada nije dosadno ako se posveti. Izuzetno je dobar otac .
Zanimljiva je njegova tvrdnja da koliko got je pokušavao zamisliti život bez mene da to nije uspjevao ,premda je prva dama nagovjestila da će se rastati i da to očekuje od njega.

Takve se odluke i ne donose tako lako. Vjerovatno ćeš imati dobrih i loših dana,pa ćeš jedan dan misliti jedno ,a drugi drugo. Naravno da imaš pravo očekivati i tražiti da budeš mažena ,pažena i j......
Al kolko sam shvatila on je to spreman pružiti.
Neka se analizira,da to ne radi nebi ni priznao. Shvatio je da si ti ta koju u životu voli,želi i treba,shvatio je da ne želi više živjeti u lažima i da ne želi davati iluziju,tebi ,a ni sebi. Sada želi iskrenost . To mu se mora priznati.
A o tebi ovisi dal si spremna prihvatiti tu iskrenost ili je možda sada kasno.

Što se tiče tvoje krivnje,u redu je priznati samoj sebi gdje si prije griješila.
Samo se nemoj previše i predugo ubijati svojom krivnjom,e da sam prije bila ovakva ili onakva. Previše energije i živaca na to ode.

Situacija je sada takva kakva je i treba se bazirati na to.
Kako je sada i kako bi moglo biti u budućnosti.
A lako biti neće,povjerenje je izgubljeno.
Ali,ako si spremna prihvatiti sve što ti je rekao i borit se zajedno s njim da poboljšate svoje odnose i brak može biti bolje,možda čak i bolje nego ikad.
Prevara je teška i zauvijek ti uzme vjernost,al može donijeti i neke druge ,bolje stvari ili vrijednosti.
__________________
kad više neznaš kamo bi išao,sjeti se odakle si došao!
medenany is offline  
Old 01.03.2009., 23:47   #58
Dobri i loši dani su tu(i nesanica također). Premda kriza nastupa u ciklusima svakih 5-6 dana on se pokušava s tim nositi da je do boli nježan i pažljiv. Povjerenje? - to će još pričekati, ali moram priznati da ima taktiku. Prije cca 2 tjedna imao je dogovor s jednim g. iz grada dame br,1 i inzistirao je da idem s njim jer je taj g. znao za njihovu vezu. Prevedeno : daje na zvona da je prekinuo.
Pun je planova i traži da u svemu sudjelujem. Toliko ga brije savjest da je imao i zdravsvenih problema zadnjih nekoliko dana ,na što mu je doktorica rekla da je očito pod stresom i da uzrok mora srediti.I sama sam se uplašila i rekla da se prestane samo kažnjavati .
Janana is offline  
Old 01.03.2009., 23:47   #59
Quote:
ombia kaže: Pogledaj post

Ujedno se na neki nacin divim zenama koje mogu relativno frisko nakon preljuba spavati sa muzem. Mislim da mi tad ne bi bilo ni do cega, a kamoli do intime sa njime.
Ne bih se uopce mogla opustiti. Sto je preduvjet da do icega dodje.
Bila bih ranjiva i zakocena. Mislim barem tako.
e, moja Ombia,nije to za divljenje....
To je jednostavno ...tako. Na taj način pokušavaš dobit ljubav. Ono što je prevarom najviše povrijeđeno. Sex nakon prevare mi je bio nevjerovatno dobar,bila sam bijesna kao pas na njega i sav taj bijes sam praznila u sexu. Ma kakva pokočenost
Mada,mi smo uvijek imali dobar sex i on i nije išao varati zbog toga.
__________________
kad više neznaš kamo bi išao,sjeti se odakle si došao!
medenany is offline  
Old 01.03.2009., 23:58   #60
Quote:
Janana kaže: Pogledaj post
Dobri i loši dani su tu(i nesanica također). Premda kriza nastupa u ciklusima svakih 5-6 dana on se pokušava s tim nositi da je do boli nježan i pažljiv. Povjerenje? - to će još pričekati, ali moram priznati da ima taktiku. Prije cca 2 tjedna imao je dogovor s jednim g. iz grada dame br,1 i inzistirao je da idem s njim jer je taj g. znao za njihovu vezu. Prevedeno : daje na zvona da je prekinuo.
Pun je planova i traži da u svemu sudjelujem. Toliko ga brije savjest da je imao i zdravsvenih problema zadnjih nekoliko dana ,na što mu je doktorica rekla da je očito pod stresom i da uzrok mora srediti.I sama sam se uplašila i rekla da se prestane samo kažnjavati .
Nesanicu rješavaj sexom
Zezam se...znam kaj prolaziš,sve se to s vremenom polako smiruje,ne može brže nego kak ide. Možeš piti neke tbl za spavanje ak je baš kritično,al ne valja ni u tom pretjerat.
I dobar je znak da je uz tebe,daje ti podršku i smišlja načine kako da ti dokaže da misli iskreno. To je ono što ti sad i treba dokaz,a ne obećanje.
Vi ustvari i ne morate previše preispitivati sebe i vaše osjećaje,znate na čemu ste,otvorili ste se oboje i to je
__________________
kad više neznaš kamo bi išao,sjeti se odakle si došao!
medenany is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:48.