Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.06.2009., 19:22   #1
Kutak za preljubnice

Nisam dugo na forumu i ne znam postoji li već neka slična tema. Udana sam, iako je od mog braka ostao samo cimerski odnos u kojemu zajedno podižemo djecu i brinemo se za kućanstvo. U ostalim pitanjima svatko vodi svoj život. Ne tučemo se i ne svađamo, živimo mirno. Imam ljubavnika kojeg volim i koji voli mene, nije u pitanju kratkotrajna avantura. Zanimaju me iskustva žena koje su ili su bile u sličnoj situaciji.
Molim dežurne moraliste i dušebrižnike da zaobiđu temu i unaprijed zahvaljujem
Eleonore is offline  
Old 09.06.2009., 21:07   #2
Quote:
Eleonore kaže: Pogledaj post
Zanimaju me iskustva žena koje su ili su bile u sličnoj situaciji.
Ja sam bila, gotovo 3 godine je trajalo. Smjenjivali su se svakakvi periodi, na početku sam bila uvjerena da se nikada (ili barem ne tako skoro) neću rastati, na vezu s ljubavnikom bilo kakvu osim ljubavničke nisam računala, u braku sam bila iz puno razloga ali u stvari nijednog pravog.
Nekako istovremeno sam prekinula i brak i ljubavništvo, iako sam zaista tih godina mislila da će tako trajati puno duže. Zašto nije? Sad bih mogla reći zato što mi nijedna od tih veza nije pružala u potpunosti ono što sam željela. Nedostatke braka kompenzirala sam s ljubavnikom i obratno. I onda shvatila da nisam sretna više s nijednim.
__________________
I ja bih neku nagradu!
balalayka is offline  
Old 09.06.2009., 21:35   #3
Ja sam u tom gotovo 10 god. Sad sam u fazi da razmišljam o razvodu ne mogu već podnit sebe ,lagat ,glumit da je sve u redu a nije
cezi is offline  
Old 09.06.2009., 21:48   #4
Eleonore meni ne pada na pamet moralizirati ,jer brak može biti i ovakav kako si ti opisala( anonimnost ti daje mogućnost iskrenosti), a shvatila sam da je to uzajamno tj. i tvoj muž živi takav brak. Da li ovaj kratki uvod znači da razmišljaš i o drugim rješenjima ili si zadovoljna s postojećim jer, ako sam dobro shvatila , vi ne živite u laži već to radite dogovorno?
Janana is offline  
Old 09.06.2009., 22:25   #5
83 pregleda od otvaranja teme, nelose.

Quote:
Nekako istovremeno sam prekinula i brak i ljubavništvo, iako sam zaista tih godina mislila da će tako trajati puno duže. Zašto nije? Sad bih mogla reći zato što mi nijedna od tih veza nije pružala u potpunosti ono što sam željela. Nedostatke braka kompenzirala sam s ljubavnikom i obratno. I onda shvatila da nisam sretna više s nijednim.
Evo, ustedjelo mi pisanje. Bilo je jos udanih a ljubavnica svojevremeno dok sam pisala po Ljubavnica-temi, ne znam jel su jos u takvim vezama i kako im je, imala sam par dragih forumasica koje ovim putem pozdravljam.
ombia is offline  
Old 09.06.2009., 22:30   #6
[QUOTE=balalayka;21028998. I onda shvatila da nisam sretna više s nijednim.[/QUOTE]

Conclusio svega je baš ovakva situacija, samo ja sam to ovako...podvukla crtu u braku i izvan braka,,i jednostavno okrenula svu energiju na sebe da nešto ostvarim što dugo želim. A moji muški nek ostanu gdje jesu. Znam da ću uspjeti. i bez njih ...
milla karolina is offline  
Old 10.06.2009., 00:07   #7
Quote:
Eleonore kaže: Pogledaj post
Imam ljubavnika kojeg volim i koji voli mene, nije u pitanju kratkotrajna avantura.
A sa li ste razmišljali da započnete zvaničnu vezu ?
__________________
Ptica leti, riba pliva, čovjek trči ...
emiliano is offline  
Old 10.06.2009., 00:26   #8
Quote:
emiliano kaže: Pogledaj post
A sa li ste razmišljali da započnete zvaničnu vezu ?
Pa to bas i nije misao vodilja dvoje ljubavnika ako su oboje ubraceni.
ombia is offline  
Old 10.06.2009., 08:21   #9
Quote:
Janana kaže: Pogledaj post
Da li ovaj kratki uvod znači da razmišljaš i o drugim rješenjima ili si zadovoljna s postojećim jer, ako sam dobro shvatila , vi ne živite u laži već to radite dogovorno?
Ne mislim ovako živjeti vječno, ovo je sad privremeno rješenje. Naravno da bih voljela imati pravi brak u kojemu bih se imala uz koga priviti noću. Ovo sad je samo suživot dvoje prijatelja. Muž i ja nemamo fizičkog kontakta. Mislim da on nema nikoga, ali zna za moju vezu, ne živimo u laži.
Ovakav život posljedica je dugogodišnjeg udaljavanja, i meni i njemu je žao, nismo takav život planirali, ali eto, sad definitivno nema nazad jer naš život kao ljubavnog para je uništen.
Eleonore is offline  
Old 10.06.2009., 08:24   #10
Quote:
emiliano kaže: Pogledaj post
A sa li ste razmišljali da započnete zvaničnu vezu ?
Uuuuuuuu, pa mi o tome razglabamo svaki dan. Uopće nije upitno bil mi to željeli, ali znamo da će to povući takvu lavinu novih problema za sobom da još uvijek smišljamo kako to najbezbolnije izvesti. I sigurno da od našeg zajedničkog života nema ništa u neko skorije vrijeme.
Eleonore is offline  
Old 10.06.2009., 08:34   #11
Sto god da uradis osjecat ces se lose. Nekako imam osjecaj da su ljudi predodredjeni da se cijeli zivot muce i budu nesretni. Bila sam u losem braku i bila nesretna, prekinula taj brak i u pocetku je bilo ok, ali kasnije opet lose. Ne zalim zbog braka, nego je lose, jednostavno lose. Imam partnera ali ni to nije to.
Mislite li da se uopste moze biti sretan ili bar zadovoljan.
Arni75 is offline  
Old 10.06.2009., 08:48   #12
Ali ja nisam nesretna osoba, naprotiv, ja sam od onih ljudi koji s osmjehom ustaju svako jutro. Moj život nije savršen (a čiji je?), ali veselim se onome što imam, svojoj djeci, čovjeku kojeg volim i koji mi daje snagu, svojim prijateljima... Da se razumijemo, ja svog muža/cimera ne mrzim, on nije loš čovjek i ja bih željela da i on nađe partnericu koja će mu bolje odgovarati od mene.
Eleonore is offline  
Old 10.06.2009., 09:17   #13
Quote:
Arni75 kaže: Pogledaj post
Sto god da uradis osjecat ces se lose. Nekako imam osjecaj da su ljudi predodredjeni da se cijeli zivot muce i budu nesretni. Bila sam u losem braku i bila nesretna, prekinula taj brak i u pocetku je bilo ok, ali kasnije opet lose. Ne zalim zbog braka, nego je lose, jednostavno lose. Imam partnera ali ni to nije to.
Mislite li da se uopste moze biti sretan ili bar zadovoljan.
Naravno da se moze. Ali tek onda kad prestanes svoju srecu uvjetovati svojim bracnim statusom ili partnerom oko tebe.

Eleonore zadnji post mogu samo potpisati.
ombia is offline  
Old 10.06.2009., 09:21   #14
Quote:
cezi kaže: Pogledaj post
Ja sam u tom gotovo 10 god. Sad sam u fazi da razmišljam o razvodu ne mogu već podnit sebe ,lagat ,glumit da je sve u redu a nije
cezi........nakon 10.g. tek u fazi razmisljanja? ja sam definitivno onda nestrpljiva osoba
znam da to nije dobro i da nema šanse da se nesto brzo rijesi jer tu su djeca i prvenstveno moram misliti na njih kao i on, ali........
tea_33 is offline  
Old 10.06.2009., 09:28   #15
Quote:
Eleonore kaže: Pogledaj post
Da se razumijemo, ja svog muža/cimera ne mrzim, on nije loš čovjek i ja bih željela da i on nađe partnericu koja će mu bolje odgovarati od mene.
tamo na drugoj temi si napisala da je bilo problema koje očito niste uspjeli rijesiti, ali kako doći do tog "cimerskog" odnosa
meni moj dragi kaze da me muz jos voli kad mu pričam o nekim stvarima, ali kako mozes povrijedit nekog kog volis i to činit godinama?
a kad osjetis da gubis, promijenit se iz korjena?
mislite da se ljudi mogu promijenit? ili je sto samo iz nekog straha od gubitka i to je privremeno?
tea_33 is offline  
Old 10.06.2009., 09:55   #16
Quote:
tea_33 kaže: Pogledaj post
mislite da se ljudi mogu promijenit? ili je sto samo iz nekog straha od gubitka i to je privremeno?
Gle, nisam ja nikakav stručnjak, ali u mom slučaju, pokazalo se da bi moj muž samo nakratko osjetio strah od gubitka, rekao da će se promijeniti i potruditi, ali nikad ništa od toga. Ja znam da on mene na neki način još voli, ali provalija među nama je ogromna. Točnije rečeno, mi nismo imali ni medeni mjesec, naši su problemi počeli odmah nakon vjenčanja.
Eleonore is offline  
Old 10.06.2009., 10:09   #17
Quote:
Eleonore kaže: Pogledaj post
Gle, nisam ja nikakav stručnjak, ali u mom slučaju, pokazalo se da bi moj muž samo nakratko osjetio strah od gubitka, rekao da će se promijeniti i potruditi, ali nikad ništa od toga. Ja znam da on mene na neki način još voli, ali provalija među nama je ogromna. Točnije rečeno, mi nismo imali ni medeni mjesec, naši su problemi počeli odmah nakon vjenčanja.

ma ustvari kod mene je problem sto ja od straha prema njemu ne mogu bit odlučna i stavit neke stvari na mjesto

a ni ja medenog mjeseca nisam imala i ne samo to
ali zato sam imala puno puno drugih gorih stvari

valjda on misli da je to isto
tea_33 is offline  
Old 10.06.2009., 11:01   #18
Imamo već chat temu za ljubavnice, mislim da je nepotrebno imati temu za svaki mogući status ljubavnika (u ovom slučaju da je ljubavnica još u braku) Nastavite raspravu na već postojećoj temi. Uostalom nov pogled na stvari je tamo dobrodošao da se tema makne iz dosade i povremenog prepucavanja u koji je upala
Cordelia is offline  
Old 11.06.2009., 11:16   #19
S obzirom da je na moje zatvaranje teme reagiralo dosta cura, očito ima zanimanja za ovu temu, a forum je tu radi korisnika, otvaram je ponovno
Cordelia is offline  
Old 11.06.2009., 12:41   #20


Quote:
rugoj temi si napisala da je bilo problema koje očito niste uspjeli rijesiti, ali kako doći do tog "cimerskog" odnosa
Mi smo do toga dosli davno prije ljubavnika, davno. Ljubavnik je samo bio posljedica toga.
ombia is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:48.