Natrag   Forum.hr > Društvo > Društvene znanosti > Jezikoslovlje

Jezikoslovlje Za pravopiždžije i jezikolomce

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.09.2004., 18:18   #1
U ćemu grješim?

Ćesto mi prijatelji kažu da grješim u pravo pisu. Ja sam ćesto izbijegavao satove Hrvatckog jer su me dećki tukli (ja sam homoseksalac). Markirao sam sa Martinom i trćali smo okolo po šumama.

Moje prijatelijice kažu da strašno grješim na blogu i da ne pravilno pišem. Ja znam da mi zarezi i ije/je ne jidu, ali neznam toćno gdije. Molim vas pomoč jer radim kao menager u 1jednoj velikog tvrtki i nije u redu da ne budem elkvotan.

Želim biti veoma vrlo jako pismen i želim vas da me u putite u sve griješke koje radim pri likom pisanija.

Hvala!
vočko is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2004., 18:30   #2
za č i ć se javi Legionu na instrukcije
go2slep is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2004., 18:33   #3
A za zareze Debelkurcu.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2004., 18:37   #4
Re: U ćemu grješim?

Quote:
vočko kaže:
Ćesto mi prijatelji kažu da grješim u pravo pisu. Ja sam ćesto izbijegavao satove Hrvatckog jer su me dećki tukli (ja sam homoseksalac). Markirao sam sa Martinom i trćali smo okolo po šumama.

Moje prijatelijice kažu da strašno grješim na blogu i da ne pravilno pišem. Ja znam da mi zarezi i ije/je ne jidu, ali neznam toćno gdije. Molim vas pomoč jer radim kao menager u 1jednoj velikog tvrtki i nije u redu da ne budem elkvotan.

Želim biti veoma vrlo jako pismen i želim vas da me u putite u sve griješke koje radim pri likom pisanija.

Hvala!
a kaj je tu tolko ćudno ???
 
Odgovori s citatom
Old 08.09.2004., 18:46   #5
AAAaaaaaAAAAaaaaaaaaaaaaAAaAaaaaaaaaaaAAAaaaaa!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



ne čitam blogove i to...ali ovo je urnebes...

po zdrav teb i i Martinu...
__________________
copy left all rights reserved
Žuribus Šumasti is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2004., 21:04   #6
Quote:
Žuribus Šumasti kaže:
AAAaaaaaAAAAaaaaaaaaaaaaAAaAaaaaaaaaaaAAAaaaaa!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



ne čitam blogove i to...ali ovo je urnebes...

po zdrav teb i i Martinu...
bravo, super je, ni ja ne bi pročitao da nisi rekao
go2slep is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2004., 02:10   #7
vočko one tebe samo zekaju pekaju jer ti imaš martinčiča najsladijeg i sa velikim hihihihihi pa su lijubo morne ne moj ih slušati
Potala is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2004., 08:32   #8
Quote:
vočko kaže:
... koje radim pri likom pisanija.
Kora ditaj igre ši. Keep tryinng !
__________________
All you have is what you are
and what you give.
adriatic is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2004., 10:33   #9
niśta ti ne grjeśiš
dobro je netko reko; lijubo morni su śto ti imaś martinćiča i śto ste trćali po śumama pa prićaju da grješiś, a ni je istina
__________________
i koka je rekla kako-ko
laila is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2004., 11:19   #10
Re: U ćemu grješim?

Quote:
vočko kaže:
Ćesto mi prijatelji kažu da grješim u pravo pisu. Ja sam ćesto izbijegavao satove Hrvatckog jer su me dećki tukli (ja sam homoseksalac). Markirao sam sa Martinom i trćali smo okolo po šumama.

Moje prijatelijice kažu da strašno grješim na blogu i da ne pravilno pišem. Ja znam da mi zarezi i ije/je ne jidu, ali neznam toćno gdije. Molim vas pomoč jer radim kao menager u 1jednoj velikog tvrtki i nije u redu da ne budem elkvotan.

Želim biti veoma vrlo jako pismen i želim vas da me u putite u sve griješke koje radim pri likom pisanija.

Hvala!
Ti to zajebavaš?? I još kažeš da si menager?? trebao biš dobiti nogom, ehm, možda bi ti bolje pristalo vibratorom u dupe
__________________
Balkanska mudrost: "Što ne možeš postići sam, uništi drugome"
Istrijan007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2004., 11:27   #11
Re: Re: U ćemu grješim?

Quote:
Istrijan007 kaže:
Ti to zajebavaš?? I još kažeš da si menager?? trebao biš dobiti nogom, ehm, možda bi ti bolje pristalo vibratorom u dupe

grubijane jedan, śta ti je vočko kriv?
ćovijek pita za pomoč a ti tako

nemoj da ti se desi da ti dobiješ nećim u dupe, po onoj: tko se maća lača ... i sam u dupe dobije
__________________
i koka je rekla kako-ko
laila is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2004., 11:29   #12
kolko ja vidim, žene ga obožavaju na ovom forumu, možda se preobrati nego, vočko, da si malo više pohađao satove hrvatskog možda biš nešto i znao danas, al eto, rađe si ganjao pedere po šumama i gorama
__________________
Balkanska mudrost: "Što ne možeš postići sam, uništi drugome"
Istrijan007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2004., 11:36   #13
Re: Re: U ćemu grješim?

Quote:
Istrijan007 kaže:
Ti to zajebavaš??
Ma ne ! Ne zajebava nas!

Quote:
Istrijan007 kaže:
trebao biš dobiti nogom, ehm, možda bi ti bolje pristalo vibratorom u dupe
Ili na vočkastom : slatku malu babanićicu u slatku malu guzi ćicu...

.......

Btw, meni je lik urnebesan! Nisam se dugo tako nasmijao na forumu...Vočko, bravo! Svaka ti dala!
Lasa Vadački is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2004., 15:17   #14
Vočko je Stitchov alter ego!

Samo će onaj tko se bavi jezikom tako pomno i sistematično (pritom se jako zabavljajući) glumiti potpunu nepismenost.

I tako uspješno .
deni is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2004., 22:15   #15
stitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2004., 20:05   #16
zlosno je da sam ja cak cula slicnih bisera, sponatnih...
Clea is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2004., 16:43   #17
Quote:
Clea kaže:
zlosno je da sam ja cak cula slicnih bisera, sponatnih...
jedan tip iz mog razreda u srednjoj je napisao "ćovijek".

nekoliko puta.

u zadaći iz hrvatskog.

srećom (po njega), pisao je na kompu, pa je uspio okriviti spellchecker.
__________________
Krumpir Vampir ponovo je tu! Sisat će vam škrob dok vas ne otjera u grob!

math_baby reče: samo toliko da znate da vam cp.tar moze, u dogovoru s nekim od admina promijeniti sadrzaj vaseg bloga ukoliko mu se taj sadrzaj ne svidja!
cp.tar is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2004., 10:51   #18
Re: U ćemu grješim?

Quote:
vočko kaže:
Ćesto mi prijatelji kažu da grješim u pravo pisu. Ja sam ćesto izbijegavao satove Hrvatckog jer su me dećki tukli (ja sam homoseksalac). Markirao sam sa Martinom i trćali smo okolo po šumama.

Moje prijatelijice kažu da strašno grješim na blogu i da ne pravilno pišem. Ja znam da mi zarezi i ije/je ne jidu, ali neznam toćno gdije. Molim vas pomoč jer radim kao menager u 1jednoj velikog tvrtki i nije u redu da ne budem elkvotan.

Želim biti veoma vrlo jako pismen i želim vas da me u putite u sve griješke koje radim pri likom pisanija.

Hvala!
Jadna ta tvrtka u kojoj si ti menadzer. "Pravo pis" (jedna rec), "neznam" (dve reci: ne znam). Stilske greske su ti jos gore: "...veoma vrlo jako..." tebi mora da je ucitelj "Hrvatckog" bio Tarzan. Mozda bi mogao da procitas koju knjigu za pocetak jer se ni jedan jezik, pa ni maternji, ne uci preko noci.

A da nije ova tvoja tema samo provokacija...? Prosto mi je ne verovatno da neko moze biti toliko nepismen.



drugar is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2004., 22:03   #19
Hehe, ovo je neki paralelni svemir gramatike !
Druid is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2004., 01:50   #20
Vocko daj jos koju keve ti...

drugar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:32.