Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.12.2011., 05:34   #21
Quote:
Mantis Religiosa kaže: Pogledaj post
s 35 uopce nije prekasno za radjanje radjaju zene drugo, trece dijete i iza te famozne granice.... radjaju zdravu djecu
Ma daj. Pa jasno je kao dan da su svi iza 35e ružni, stari i osuđeni na posprdne komentare ako su dovoljni drski da izađu van i pokazuju svoju sramotu. A ako se drznu imati neke kriterije u pogledu partnera onda su tek budale kojima će autorica pokazati gdje im je mjesto.

I naravno da se smiju nadati samo inkontinentnim muževima i bolesnoj djeci. Krasne želje, sve pršti od pozitive.Valjda autorica misli da je gorčina afrodizijak za muškarce.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2011., 05:39   #22
ajme, ne znam za poslije 35 te ali vidila sam ja rasne 40 godnisnjake
Mantis Religiosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2011., 05:41   #23
Quote:
Mantis Religiosa kaže: Pogledaj post
ajme, ne znam za poslije 35 te ali vidila sam ja rasne 40 godnisnjake
Pa naravno. Zato se i zajebavam.
Tridesete su navodno najbolje godine. Vjerujem u tu tvrdnju. I bolje je upoznati nekoga kasnije nego se udati/oženiti u turbulentnim dvadesetima gdje ti još ništa nije posloženo u glavi.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2011., 05:46   #24
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Pa naravno. Zato se i zajebavam.
Tridesete su navodno najbolje godine. Vjerujem u tu tvrdnju. I bolje je upoznati nekoga kasnije nego se udati/oženiti u turbulentnim dvadesetima gdje ti još ništa nije posloženo u glavi.
i ja se slazem, u ranim dvadesetima, nemas uopce samopozdanja i toleriras nesto sto inace bas i ne bi i tako
ali nije to samo sada, pa ja znam masu starijih ljudi koji su se zenili i prije poslje 30 te..... sta je tu cudno ???
meni je to sasvim normalno
Mantis Religiosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2011., 05:51   #25
Bas sam se nasmijala,procitam naslov i ponadam se sad cu se malo utjesit,ima i drugih kao ja pa im se posrecilo pa posrecit ce se i meni,kad ono nitko nista...sem ona tri posta! Bas mi je drago zbog vas i vasih poznanika!
Ja nemam ni jedan primjer,ni svoj ni tudji..Ja sam vjerojatno jedna od onih koji ce krepat sami...idem nac drugu temu da se zalim :'(
sunasce:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2011., 05:53   #26
Quote:
Mantis Religiosa kaže: Pogledaj post
i ja se slazem, u ranim dvadesetima, nemas uopce samopozdanja i toleriras nesto sto inace bas i ne bi i tako
ali nije to samo sada, pa ja znam masu starijih ljudi koji su se zenili i prije poslje 30 te..... sta je tu cudno ???
meni je to sasvim normalno
I meni.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2011., 10:27   #27
Quote:
nee_postojim kaže: Pogledaj post
I tako, umjesto primjera, svi krenuli kuknjavit i zalit sr da su jos mladi.
Jeste, nego što, kao rosa u podne.

Pogledajte ovaj forum, pune su primjera -imam 22 godine, nemam nikog i u očaju sam, ostat ću solo do kraja života....dakle 35 na gore je realna granica...a ako se netko osjeća "mlad" s 35 godina, kao moji frendovi, onda mu predlažem da se da pregledat. Moja frendica od 35 je nedavno izjavila da jednog dana kad bude imala djecu...a na moje pitanje kad misli imat djecu, jel u klimakteriju jer da je već sad prestara za radajanje i da će joj djete vjerojatno imati bar tri bolesti i problema u razvoju se jako uvrijedila...
Sorry, ali meni je ovo stvarno glupo. Pa ljudi se osjećaju mlado i sa 50 i to je super. Ako se ti ne osjećaš mlado, ne mora značiti da se i drugi ljudi ne smiju osjećati mlado, lijepo, planirati nešto, tražiti si nekoga. Po tebi, najbolje da se svi stariji od 35 zakopamo doma i štrikamo. Rekla si da hoćeš podići optimizam, a ja u ovom postu ne vidim baš ništa optimistično.
Ljudi si u svakoj dobi mogu nekoga naći, to nema nikakve veze sa godinama, nešto je teže jer je više ljudi zauzeto nego u dvadesetima, ali nije nemoguće ako je netko društven i pozna dosta ljudi. Najgore se zavući u kuću i kukati.

A evo i primjera: moja 38-godišnja rastavljena prijateljica je u vezi više od godinu dana, s dečkom kojeg je upoznala preko Iskrice. Ne mogu reći da kod njih uvijek vlada idila, ali mislim da će još ostati zajedno.
Pennelopa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2011., 10:31   #28
Quote:
nee_postojim kaže: Pogledaj post
I tako, umjesto primjera, svi krenuli kuknjavit i zalit sr da su jos mladi.
Jeste, nego što, kao rosa u podne.

Pogledajte ovaj forum, pune su primjera -imam 22 godine, nemam nikog i u očaju sam, ostat ću solo do kraja života....dakle 35 na gore je realna granica...a ako se netko osjeća "mlad" s 35 godina, kao moji frendovi, onda mu predlažem da se da pregledat. Moja frendica od 35 je nedavno izjavila da jednog dana kad bude imala djecu...a na moje pitanje kad misli imat djecu, jel u klimakteriju jer da je već sad prestara za radajanje i da će joj djete vjerojatno imati bar tri bolesti i problema u razvoju se jako uvrijedila....a tip koji ima skoro 40 godina, edipov kompleks i živi s mamom se isto uvrijedio kad sam mu ja rekla da kad si planira nać curu, jel kad mama umre...rekao mi je da je on još mlad...inače, već je dobrano sijed....e pa ako ste takvi i uvrijedili ste jer vam je 35 godina kao preniska granica..e pa zamislite se nad sobom i potražite stručnu pomoć

Ostali s primjerima, izvolte
siješ optimizam, nema šta!

izgleda da ću se morat naručit kod doktora.

ja bi prije poslala na pregled ove koji misle da je nakon 30-te život gotov.
__________________
dipl.breskvica
salonitanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2011., 10:37   #29
Quote:
diantos kaže: Pogledaj post
Imam dojam kao da uopće nisi primjetila što je napisala Bila boja. Dala je prekrasan vlastiti primjer kako uspjeti i nakon 45...
Quote:
Black Milk kaže: Pogledaj post
bravo bila, cestitam i zelim vam sve najbolje!

Predivan post!
hvala najljepša
Zbilja se osjećam sretnom ženom
__________________
Bila boja
Svatko biva sam na srcu zemlje proboden zrakom sunca: i začas pada večer.
Bila boja is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2011., 10:39   #30
Evo primera:
Moji poznanici su u srecnoj trogodisnjoj vezi i imaju po 60 godina. Izgledaju najmanje 15 godina mladje, ozareni su, puni elana, planinare, putuju. Imaju prethodne brakove i odraslu decu, unucice i daleko su od stereotipa vezanih za staracke domove, nemocne starce i slicno. U odlicnoj su fizickoj formi a i u duhovnoj, puni optimizma i radosti.
budim se is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2011., 12:07   #31
Eto, još jedan super primjer. A jesu ostali obudovljeni tj. bez ranijeg partnera zbog smrti ili su se razveli?

Meni se čini da se ti penzći preko 60 čak lakše spare nego ekipa od 40. Valjda znaju da nemaju što puno filozofirati pa onda ne kompliciraju

Dakle, ja sam iznijela jedan primjer, aj probajte se sjetiti još kojeg....i hvala na do sada iznešenim primjerima! :-)
nee_postojim is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2011., 12:11   #32
Quote:
sheepy kaže: Pogledaj post
Ja imam tek 23 pa ne mogu pisati na temelju svog iskustva, ali imam čak 2 primjera u obitelji gdje su se ljudi sparili ''čak'' nakon 40-e.

Primjer broj 1
Tatina sestrična. Proživjela gadan razvod prije nekih 5 godina, ostala sama s četvero djece. Bila je single možda nekih godinu i pol (i to sam puno rekla ) a onda je pronašla čovjeka s kojim je kliknula, ušla u vezu i sada je u braku s njim. Imala je 40 godina kada se razvela. Uglavnom, ženska je legenda, nekad imam osjećaj da si ona sa 45 lakše nađe dečka od mene koja sam duplo mlađa.

Primjer broj 2
Tatin stric. Također se razveo s cca 40. Sada je u vezi s curom koja je 15 godina mlađa.

Zaključci: 1) U životu je stvarno sve moguće.
2) Genetika je nažalost bila okrutna pa su kod mene ipak prevladali
mamini geni. Šteta što nisam tako poduzetna.
Ovo mi je bilo promaklo, baš dobri primjeri Moja frendica ima jedno dijete pa je uvjerena da ju nitko neće htjet, a ta tvoja s 4 našla novog tipa, carica
nee_postojim is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2011., 13:15   #33
Moji roditelji Mama je imala 35 godina, a tata 40 godina. Znali su se godinama da bi na kraju sve tako ispalo kako je ispalo.

Zbilja nikad ne znaš kad će se to dogoditi.
Urbanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2011., 13:25   #34
Quote:
Bila boja kaže: Pogledaj post
Dakle, moja dva super iskustva.
Prvo: imala sam 38 godina, sama, posao od jutra do mraka i frendica mi je napravila profil na MSN-u (do tada pojma nisam imala što je to). Upoznala sam čovjeka, izmijenili smo 2 fotke u roku 2 dana se zaljubili a da se nismo ni telefonom čuli, mjesec dana ljubovali na chatu i onda se prvi puta vidjeli i ostali zajedno 5 prekrasnih godina.
Drugo: imala sam 45 godina, dugo bolesna doma sama i usamljena, upisala se na Iskricu i upoznala čovjeka, nakon malo dopisivanja smo otišli na kavu, nakon 2 dana smo se poljubili, nakon 4 poseksali i 6-i dan me zaprosio
Danas smo u braku i upravo smo dali papire za kredit za stan, naše ljubavno gnjezdašce
Eto.

Ja sam tu negdje, što se godina tiče...mislim da ljudi brkaju "naći ljubav do 35-te" i "biti u braku do 35-te"....mislim da su šanse za naći pravu ljubav iste u svim godinama (oke, možda ipak padnu nakon recimo 80-te jer je manje izbora )...samo kad si mlađi onda imaš druge kriterije, pa je lakše, nisi svjestan toliko što je najbitnije u vezi, mislim, bolje je naći pravu ljubav u 35-oj nego do 35-te već "obaviti" sve kaj se je dalo: brak, razvod, neželjenu djecu, dugove, bla, bla...Sigurna sam da se manje razvode ljudi koji stupe u brak u tvojim godinama, nego oni od 20 i nešto (pod uvjetom, naravno, da su oni stupili u brak iz ljubavi, svi drugi razlozi jednako vode krahu u bilo kojim godinama). Ti nisi ništa propustila. Sve još stigneš.
Sigurna is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2011., 15:34   #35
Quote:
Sigurna kaže: Pogledaj post
Eto.

Ja sam tu negdje, što se godina tiče...mislim da ljudi brkaju "naći ljubav do 35-te" i "biti u braku do 35-te"....mislim da su šanse za naći pravu ljubav iste u svim godinama (oke, možda ipak padnu nakon recimo 80-te jer je manje izbora )...samo kad si mlađi onda imaš druge kriterije, pa je lakše, nisi svjestan toliko što je najbitnije u vezi, mislim, bolje je naći pravu ljubav u 35-oj nego do 35-te već "obaviti" sve kaj se je dalo: brak, razvod, neželjenu djecu, dugove, bla, bla...Sigurna sam da se manje razvode ljudi koji stupe u brak u tvojim godinama, nego oni od 20 i nešto (pod uvjetom, naravno, da su oni stupili u brak iz ljubavi, svi drugi razlozi jednako vode krahu u bilo kojim godinama). Ti nisi ništa propustila. Sve još stigneš.
Jako lijepo receno.

Meni je nekako od 32 g. pa na dalje tek postalo genijalno. Od veza i sexa do ostalih (ne) bitnih stvari...

Prijateljica ima 37 godina, zgodna, slatka, simpa, imala nesto duzih veza , uleta ali nikako da konacno ima nesto ozbiljno. Inace ne pije, ne pusi, strogo odgajana... Doduse uz nas se znala nekad malo odblokirati

I posalje ona sms u zajebanciji da je upoznala svog buduceg muza samo on to jos ne zna. Rikavale smo od smijeha. Naime, bacila je oko na njega i on na nju. On shvatio (pogresno) da je zauzeta i nista nije poduzimao. Na nas nagovor konacno uletila mu prva . Imala tremu , birali smo sta da obuce, rekla je da ga uopce ne pozna (osim kroz neki posao sto su radili) i da ne zna kako mu odliti jer joj jako sexy. Rekle smo da ako do toga dodje i ako joj se hoce neka mu "da" odmah, kakve veze ima "dala" odmah ili za 2 mjeseca, ako ce on otici nek ode sto prije, da ne glumata nista Zgrazala se i smijala , da ne moze ona odmah sex , da sta ce on misliti o njoj blabla.

Otisli na kavu. Pili kavu i sokice od popodne do ponoci . Otisli kod njega , sevili se i vodili ljubav do jutra I naravno ona se zaljubila! Mi sve daj koji ti je pa nisi balava, pazi se pa ne poznas ga a i imala je strah i sama jer se ne poznaju a sve savrseno i idilicno. I sama je rekla da negdje mora biti kvaka. Da prestanemo biti u sumnji upoznale smo ga nakon 3 tjedna. Sve smo se odusevile jer zbilja su idealan par i jedno za drugo. Kaze on cim ju vidio da se zaljubio. A nije lik neisukusan , ruzan ili neki cudak i ima 33 g. Nije trudna ali ce uskoro nakon godinu dana hodanja svadba

Druga jedna, na jako dobrom radnom mjestu i funkciji, vjecito joj bilo samo do izlazaka, cuge, i sexa . Sa 40 je upoznala njega, sa 41 rodila prvo dijete sa 43 drugo, sad su u odlicnom braku 5 g.

Treca se pak u 33 g. udala za dugogodisnjeg ( 8 g.) FF i u predivnom braku su 4-5 g. Nakon godinu dana braka dobili su i prekrasnu curicu

Zivot pise cudne price

Bila boja cestitamo

Zadnje uređivanje pipim007 : 09.12.2011. at 15:41.
pipim007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2011., 17:15   #36
daj molim te ... ja nisam puno mladi od tebe i mogu lovit sve odreda...

pomladi se nadi mladu izazovnu prijateljicu budi joj sponzor i izlazi te...

cuj ako bas trazis savrsenstvo a pri tom ne das da te se dirne ispod cica a sta cu ti ja? ti trazi i dalje

evo ja otvaram agenciju di mi prstom pokazete ja ocu tog a ja cu sve zivo saznat o njemu i pousat cu se nagovorit s njime. nece vam past samopuzdanje jer oni bi i vama prisli samo ne znaju kako
MillionMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2011., 17:19   #37
Quote:
pipim007 kaže: Pogledaj post
Bila boja cestitamo
Hvala, baš si zlatna
__________________
Bila boja
Svatko biva sam na srcu zemlje proboden zrakom sunca: i začas pada večer.
Bila boja is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2011., 17:58   #38
@bila boja - gdje ste se vječnali? U Las Vegasu, na brodu ili ?

Baš mi je drago da si sretna. Nadam se samo da za godinu dana nećeš pisati po forumu da te psihopat izbacio iz stana, a da još otplaćuješ kredit za stan u kojem on živi s ljubavnicom Samo hrabro, ipak se znate
nee_postojim is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2011., 18:04   #39
Za ljubav nikad nije kasno. Ako se muškarac, žena potrude, mogu naći svog para i u tim godinama. Za svakog netko postoji. Nitko nije rođen da bi bio sam/a

SlatkaV is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2011., 19:56   #40
Quote:
nee_postojim kaže: Pogledaj post
@bila boja - gdje ste se vječnali? U Las Vegasu, na brodu ili ?
Ma baš
Ti očito misliš da sam bila bogata udavača pa da sam zato uhvatila muža

Quote:
Baš mi je drago da si sretna.
Hvala ti
Quote:
Nadam se samo da za godinu dana nećeš pisati po forumu da te psihopat izbacio iz stana, a da još otplaćuješ kredit za stan u kojem on živi s ljubavnicom Samo hrabro, ipak se znate
imam ja buraza.
Velikog jakog buraza
A život je ionako lutrija i nema garancije ni za što.
Najgore što možeš u životu napraviti je da ne napraviš ništa i sve to od straha da će to što napraviš biti pogrešno.
__________________
Bila boja
Svatko biva sam na srcu zemlje proboden zrakom sunca: i začas pada večer.
Bila boja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:15.