Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.03.2017., 11:21   #2041
Proljeće je.
Miris stabala kojima ne znam ime jer sam dementna iako sam bila na natjecanju iz biologije čak dvaput, čežnja za morem i nekim dugim rukama koje me grle još ljetos.
Prošla su vremena zimskih dopisivanja, kraćenja vremena iz dosade i kuhanog vina.
Navukla sam se na ovo pisanje oglasa iako ih pišem više sebi jer... kao što rekoh, prije, male šanse i to. Ali, volim pisati.

Ako si lijepo sjeban. Onako zaobljeno, bez oštrih rubova na koje se mogu porezati. Ako si osvježavajuće iskren. Ne zanimaju me ni namjere ni motivi ni što tražiš jer je to ionako fluidno i varijabilno. Zanima me imaš li soft spot na blijede djevojke koje se previše nerviraju i puše previše cigareta, a žele još ovog ljeta otputovati negdje i izgubiti se u nekom gradu u dobrom društvu.

Meh... trebao je ovo biti duži oglas. Ali, proljeće.

Ali moraš voljeti šetati, to je must, sorry. Bilo bi odlično i da se voliš glupirati, pjevati na javnom mjestu i da voliš one balone od sapunice koje rade samo djeca i naravno, šećernu vatu. Uvijek sam htjela pustiti zmaja, recimo. Tako te stvari. Zabavne stvari. Zima je bila duga i dosadna.

https://www.youtube.com/watch?v=xWYMS77ojJU

I tako.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 14:25   #2042
Hey ho let's go!

Odlučila sam staviti oglas i biti što preciznija:

Dakle, jako visoka cura (iznad 180 cm), navodno oku i uhu ugodna, koja obitava u Zagrebu, nije tipična naprlitana cura koja u tramvaju grebe umjetnim noktima po zadnjem iPhone-u, već sluša dobru glazbu i razmišlja kako bi bilo dobro sad u proljeće otići na kavu s mužjakom svoje dobi, šetati, voziti bajk ili čak se držati za ruke , traži sljedeće:
jako visokog mužjaka (preko 185 cm, no ne žali se ako je i više, dapače ), koji obitava isto tako u Zagrebu, ima od 26-7-8 do 30-1-2 godine i sluša isto tako dobru muziku, a sigurna sam da nema umjetne nokte.
Osim tih vrlina, ok je i ako je dotični mužjak pametan, sposoban, nije pi*čka, ne voli preduga dopisivanja, igrice, varanja, natezanja, istovremena dopisivanja s 10 osoba, i naravno pazi na svoje zdravlje, ugled i izgled , voli se kretati, izići negdje, biti među ljudima i dobro se i zezati te uživati u životu.



Sve jasno
Inbox je tu
Dig in!
__________________
To bring the pieces back together rediscover communication.
Elisea is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 15:07   #2043
Ima li netko iz Novog Zagreba tko bi htio sa mnom na brzo hodanje i/ili laganije/umjereno trckanje po Novom Zg, Bundeku? . Nisam bas u nekoj super formi za trcanje, ali ono cisto malo rekreacije na friskom zraku...

P.s. pliz bez upadanja u inbox sa ponudama za seks i slicno, cujem da ima toga tu. Ovo je fakat oglas za to sto sam napisala.
crazy dog lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 20:18   #2044
S jedne strane, živimo u onome što bi mogli nazvati najuzbudljivijim i najbogatijim dobom. Nikad prije viđena dostupnost informacija, znanja, umjetnosti. Imamo vjerojatno najveću slobodu da istražimo i usmjerimo svoj život onako kako želimo - tu smo u neku ruku ograničeni svojim kapacitetima, ali mogućnosti postoje. Danas bi, dakle, problem jedino trebao biti u prekobrojnosti mogućnosti, u kratkoći ljudskog života. "The world is so full of a number of things, I'm sure we should all be as happy as kings".

S druge strane, dolazimo do stvarnog problema. Unatoč tome što znamo strukturu atoma i da je vrijeme relativno, što imamo dostupno doslovno milijune knjiga i desetke milijuna znanstvenih članaka na dohvat klika, što možemo besplatno i lako naći brojne uvide o ljudskom stanju u izvorima od umjetnosti do filozofije i psihologije, unatoč svemu tome ostajemo u izrazitom neznanju o samima sebi, ostajemo emocionalno nepismeni. Idemo kroz život emocionalno ranjavajući sebe i druge, često i bez posebne svijesti o tome; vrtimo se u nekim začarnim vrtlozima koji počivaju na jednoj hrpi obrambenih mehanizama i samoispunjavajućih proročanstava, s zamjetnim slojem frustracija i mrtvih snova.

Ja nemam odgovore niti rješenja tih problema, nisam ni mudrac ni guru. Pokušavam koliko-toliko produktivno živjeti, studiram, nekada se i nekako kreativno izražavam, trudim se da imam kad-se-sve-zbroji pozitivan emocionalan utjecaj na druge, ... ali kod svih onih najvažnijih stvari, gotovo (ali samo gotovo!) sam beznadno izgubljen. No kao što onomad Camus slično napiše o Sizifu, tako su i ovdje napor i stremljenje ka spoznaji dovoljni da ispune ljudsko srce; a da ne spominjemo i onaj komfor te iskrenost koja se nalazi u priznanju neznanja.

Želio bih stupiti u odnose (porukorazmjenjivačke, prijateljske, ljubavne, poslovne - gdje nas život odvede) s ljudima koji bi radije kontemplirali i analizirali nego osuđivali i izvikivali istine. Ljude koji vole učiti, koji prema konceptima i idejama imaju sposobnost gajiti onu nježnost kakvu ljudi obično rezerviraju samo za druge ljude (ili u najgorim slučajevima, samo za sebe).

Ako mi se netko odluči javiti, volio bih da mi napiše poruku o nečemu zanimljivome. Ne nužno zanimljivom meni ili većini ljudi, već jednostavno: zanimljivome osobi koja piše.
Bredon is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 20:59   #2045
Toplo je, počela je sezona nošenja jakni u rukama, vrijeme je lijepo i šteta je ne provesti ga negdje u gradu, šetajući ili jednostavno zureći u krošnje drveća.

Imam 22 godine i studiram u Zagrebu. Sad kad razmišljam, nemam neke prezanimljive hobije/interese. Volim čitati, gledati filmove i serije, provoditi vrijeme u prirodi (ali i skrolajući po internetima), ići na svirke i koncerte, u kino i svašta nešto. Glazbeni ukus mi je all over the place, ali preferiram synthpop i rock iz 80-ih, 90's cro trash, ex-yu rock i sl. Nije mi toliko bitno da nam se glazbeni ukusi preklapaju, ali neću lagati, bilo bi kul otići na neki trash party i skakat na hitove, ne znam, Minee.

Don't judge.

Htjela sam da ovaj oglas bude duhovit i simpatičan, ali ne uspijeva mi nekako pa ću samo napisat da bih željela da mi se javi muška osoba okvirno mojih godina (ajmo reć negdje -2 i +5/6) i sličnih interesa za druženje, ispijanje kave/pive i zurenje u krošnje. Bilo bi super da imaš smisao za humor, da nisi pasivan, da nisi za neke igrice i da se ne planiraš dopisivati sljedeća 3 stoljeća prije upoznavanja uživo. Mogla bih sad napisati omanju dizertaciju, ali tu ću stati jer o svemu ostalome možemo preko poruka. Premda ovaj oglas možda govori suprotno, obećajem da nisam dosadna kao porez.
cukrena is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 16:04   #2046
Idemo ovak. Imam 32 godine, iz Zagreba sam. Osoba sam s invaliditetom (u kolicima sam, ali nisam paraliziran. Napominjem ovo jer se u raspravama o vezama s osobama s invaliditetom navodi da je važna dijagnoza. Valjda su svi stručnjaci za neurološke bolesti, pa zato. Eto, to smo sad riješili.) Ne, ne tražim njegovateljicu niti robinju (to je još jedan idiotski argument koji se spominje. Naime da ako uđeš u vezu s invalidom, bit ćeš mu "rob") nego nekoga tko će me voljeti. Jer, znam da ovo zvući blasfemično, čak i invalidi zaslužuju ljubav. Eto i to smo riješili. Sada me zanima tko će mi se javiti kada smo odbacili ova dva problema.

P.S. Nudim isto ono što i tražim. Ljubav. (i invalidi znaju voljeti)
Hell Boi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 19:49   #2047
Bok svima, ali uglavnom slobodnim curama koje su zaintresirane za dopisivanje, a kasnije možda i upoznavanje uživo ako se pozitivno kliknemo.
S druge strane inboxa muško, 30 godina, zaposlen, lokacija Osijek

pozz
Walter17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 19:52   #2048
ako ima koja splićanka ovdi za ćakulu i upoznavanje to bi bilo baš cool
svjpromatrac is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 08:58   #2049
Tražim suputnika, suputnicu, suputnike. Brojkom od jedno do maksimalno troje ljudi.
Nudim prijevoz od Zagreba do Bleda i natrag.

Detalji:

- polazak: 06.04. četvrtak u popodnevnim satima (između 16:00 i 19:00)
- povratak: 08.04. subota u večernjim satima, po dogovoru
- vozilo: redovito servisirano i osigurano, bit će oprano prije puta
- cijena: ja na taj put idem i ovako i onako, platit ću i gorivo i cestarinu išla sama ili s nekim, pa nudim besplatno. Ako je nekom ugodnije da podijeli dio troškova može platiti vinjetu za Sloveniju, ne pada mi na pamet preračunavati koliko je potrošeno i slične šeme.
- smještaj i aktivnosti si morate organizirati sami, nudim samo prijevoz i društvo na putu, eventualno se mogu kraće podružit na dan dolaska navečer uz neku klopu/cugu (ne mogu ostati do kasno u noć), ili na dan povratka neka lagana kava/šetnja/. Preporučam njih: www.3glav.com ako nemate ideje što bi radili. Od smještaja imam samo jedan hostel koji nikako ne preporučam, a ovaj put sam si bukirala hotel u centru za koji pojma nemam kakav je.

Pravila ponašanja:
1. nema cigareta ni alkohola u autu, ni za koga, ni u kom obliku.
2. Sendviči, bomboni, voće, junk food, bilo kakav food može, nije bitno dal se mrvi ili ne, oprat ću auto poslije.
3. Stajem na pišanje, cigaretu, što god treba, ako mi se kaže par sto metara prije ugibališta
4. Obavezno se vežete, naprijed ili otraga, nije me briga, ne diskutiramo oko toga
5. Glazba: što god želite, osim narodnjaka, to ne prolazi. Može bit i tišina, može i svirat cijelim putem, možete i sami pjevat. Zapravo bi mi bilo drago da se netko pobrine za glazbu i da pušta nešto zanimljivo, da ne moram drkat po radiu cijelo vrijeme. CD i USB prolaze.

Sasvim mi je svejedno kojeg ste spola, seksualne orjentacije, godina, boje kose ili kože, koliko imate kilograma (dok ne prelazimo nosivnost automobila).

Išla sam već na Bled sama i ta vožnja mi je baš nekako pusta, falit će mi društvo, bar za tu i tamo prokomentirat nekog zeca uz cestu koji uopće nije zec. Više ili manje pričljivi, meni svejedno. Ne tražim dvorsku (auto) ludu, bez da se lude nađu uvrijeđene molim.

Bilo bi lijepo da me ne zajebavaju porukama oni koji bi samo malo o ovome komentirali, a ne bi si potražili smještaj itd.

Ja: žensko, 30+, nemam krunicu na retrovizoru, vozim od 18te, ogrebala auto par puta, jednom davno sletila s ceste u neku ogradu i sjebala auto, sebe srećom ne. Ne vozim brzo, ne plaća mi se kazne i ne treba mi (više) ta vrsta adrenalina.
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 14:00   #2050
Frendica me zamolila da umjesto nje stavim ovaj post budući ona nije registrirana ovdje. Pa ako vam se čita, evo :
Bok svima
Nisam registrirana ovdje, zapravo jesam, ali nemam još dovoljno postova za objavit svoj post.

Čitala sam malo vaše oglase i hoću reći da se sa mnogim pročitanim mogu poistovjetiti. I ja sam pokušavala mnogo puta upoznati nekog online. Koji su razlozi zašto toliko potežemo svi za internet upoznavanjem, znate i sami da ne duljim nepotrebno. Mnogo puta sam otišla na kavu s nekim u posljednjih par godina. Čak su se rodila iz toga i neki pokušaji veze.

Nedavno, u jednom takvom trenutku kada sam ponovno željela s nekim nešto započeti, ponovno sam posegnula za stranicama za upoznavanje.
U posljednje vrijeme sam sama sebe malo bolje upoznala i shvatila da mi ljudi stvaramo listu kriterija za koje mislimo: ok, ako ta osoba zadovolji sve moje kriterije, sigurno je to to i trajat će zauvijek. Ali kriteriji su samo lista, i kako rastemo i sazrijevamo ona se stalno mijenja, s nje se stalno nešto oduzima ili dodaje.
Uglavnom, tako sam ja u posljednje vrijeme shvatila da je meni vrlo bitno da se osoba s kojom se mogu zamisliti u vezi bavi sličnim stvarima kao i ja, da imamo zajedničke interese, hobije i da na taj način možemo zajedno provoditi kvalitetno vrijeme.
Tražila sam po tim stranicama likove koji vole prirodu, planinarenje, bicikl ili općenito neke aktivnosti izvan četiri zida.. i iskreno, našla sam jako malo takvih ljudi. No, oni koje sam našla, željeli su isto to – naći takvu curu. Nismo kliknuli zbog nekih drugih stvari, no nema veze.
To mi je dalo ideju da pokrenem neku stranicu gdje će se moći upoznavati ljudi koji vole isto što i ja – outdoor aktivnosti.
To je bila prvotna ideja, ali znala sam da ako nastupim tako izravno, da se mnogo ljudi neće usuditi javno staviti oglas. Pa je stranica osmišljena kao stranica preko koje se traži ekipa za …trčanje, šetnje, putovanja, bicikliranje, planinarenje itd.

Ako itko od vas traži ekipu, nove prijatelje, frendove za izlete…svratite…ako tražite curu/dečka ( za što sam sigurna da ih je na toj stranici isto tako puno samo to ne govore javno) i ako stavite oglas da tražite društvo, možda će vam se javiti baš netko s kim ćete kliknuti i na višoj razini od same friend zone.
Znam da sad ispada da reklamiram stranicu, no ona je potpuno besplatna i neprofitna i pokreće je samo moja dobra volja i volja mog frenda.

Inače, ja sam uspjela naći dečka preko neta 😀 Skupa planinarimo i za sad nam je super. Možda se desi i vama 

Link: outdoorcihr.com
Facebook:facebook.com/outdoorcihr
markec12345 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 16:16   #2051
Mhm evo nekakav glazbeni oglas za usamljene uši

Znaci tražim ljude koji slušaju malo žešće stvari ,blues i/ili eksperimentani rock ,a fali im istomišljenika
Stvar je u tome što svi oko mene ko da su stali na klasicnom rocku i drže se tog sigurnog kruga glazbe ,a po meni je to dosadno
Također,malo je onih koji vole metal oko mene ,a meni se malo divlja uz glazbu haha
Nadodat cu da oglas nije za dopisivanje bez kraja ,stavila san ga cisto da vidin ima li ljudi kojima je primamljivo otic na koncert nekog eksperimentalnog benda ili na metal i uzivat u glazbi(usput odradit dobru tjelovjezbu )
Znaci sa ciljem upoznavanja ,pricanja o glazbi i uzivanja u glazbi,jer nisam tip od dopisivanja
Osobe sa usamljenim srcima mi se ne tribaju javljat
Zagreb je lokacija
Bilo bi lipo da se jave osobe u dvadesetima ,mlađe osobe jel,al i nije toliko bitno
Za kraj dva primjera
Kome se sviđa muzika od benda Mothers cake ili recimo od Gojire nek se javi
Nevera is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 18:46   #2052
Bok!

Cura iz Zagreba traži društvo za tečaj plesa, prvenstveno plesnog partnera, a bilo bi super kad bi se formirala i ekipica koja bi voljela učiti plesati tako da se mogu javiti i cure. Ako niste plesni majstori, nema veze, nisam ni ja, zato su tu početni tečajevi koji će od nas napraviti majstore
Komedija is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 11:32   #2053
Bok

Ukratko o meni: muško, 24 godine, s područja Osijeka.

Tražim osobu barem za dopisivanje, ako si s područja Osijeka može i uživo. Nemam nikakva nerealna očekivanja, malo sam upao u kolotečinu pa čisto tražim malo zabave za početak, siguran sam da ima dosta ljudi s istim "problemom". Inače, pri kraju faksa, zaposlen sam, sportski tip, u skladu s time i sportski građen, ako igra ulogu. Mislim da nema potrebe više detaljizirati za početak, kod javljanja ne očekujem nikakve romane s listom vrlina i mana jedini neki uvjet bi bio da si u dvadesetima, čisto zbog veće vjerojatnosti da imamo slične interese i teme za razgovor.
PartyBreaker is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 15:47   #2054
Hej!
Znaci, trazi se zenska osoba iz Rijeke za setnje, druzenje uz kavu, razglabanje o svemu i svacemu.
Ukratko o meni, inzenjer sam elekteotehnike, trenutno sam na masteru u Rijeci, bavim se jedrenjem, etc.
Volim setnje, odlaske u kino, ispijanje kave, izlaske u pubove, etc.
Ako se nadje neka koja voli to isto, neka se javi putem poruke!
RedBaron91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 20:10   #2055
Frendica i ja tražimo društvo za izlet(ić) na Sljeme.
Najviše bi nam pasalo subotom, a nismo se još dogovorile koju bi točno išle.

Nemamo nekih pretjeranih prohtjeva, samo nam djeluje malo monotono ići samima, pa ono... Klopa, cuga, zajebancija. Što više to bolje .

Ajmo provest vikend na otvorenom malo za promjenu
__________________
"You know, a long time ago being crazy meant something. Nowadays everybody's crazy"
horadic_cube is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 21:43   #2056
Ohoo imam preko 100 poruka. Sad se mogu zeniti
Trazim zensku osobu/e za vezu ili druzenje. Ugodna oku, normalne tezine. Ne pusacica. Ostalo i nije bitno za jednu kavu, kolace, a dalje cemo vidjeti. Uzivam biti u prirodi, Jarun, Maksimir. U tridesetima sam, dobro se drzim. Slobodno se javi i puno mlada, pocastit cu nema problema, bez obaveza. Htio bi otici opet u inozemstvo, ovaj puta u EU.

Zadnje uređivanje zemljanin80 : 27.03.2017. at 22:15.
zemljanin80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 18:15   #2057
Cura 34 godine-traži se dečko za dopisivanje,prijateljstvo i potencijalnu vezu
prednost Rijeka i okolica ali nije uvjet..
Ammyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 20:14   #2058
Eto, uglavnom imam 33 godine, visine 175, iz okolice Zagreba (sjevernije), zaposlen...
Volim sve što voli ostala ekipa u mojim godinama, uglavnom ono izlasci (makar u posljednje vrijeme radije otiđem u kino ili ostanem kod kuće pogledati neki film, seriju), nepušač (ne smetaju mi pušači), volim izlaske u kina, šetnje..
Htio bih upoznati žensku osobu od 24. godine na više, koja ima svoje neke kriterije, također voli sve i svašta..
Eto, to je to za početak, a kasnije kada se upoznamo možda bude i nešto više a možda i ne, sve zavisi kako se nađemo i kliknemo...

P.S.
Sponzice, biljkice i ostale takve osobe ž. roda preskočite ovaj oglas..
&
Možeš imati i frendicu jer bi mi i frend također htio upoznati neku osobu... :klap: :klap:
__________________
If you are doing your best you will not have time to worry about failure.

by: Robert S. Hillyer
ArusZeus is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 20:56   #2059
Pozz!

Dečko 26 godina, traži se neka cura za dopisivanje, prijateljstvo, vezu, što već.
Prednost Osijek i okolica...

Ukratko: radim, trčim* skačem* po cijele dane, al za nekog novog u životu uvijek će se naći vremena.

*Ne u doslovnom smislu
hrvojeOS is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 21:56   #2060
Trazim neka nova poznanstva za druzenje, ako si jos i kliknemo ne bih se bunio Preselio sam se na Tresnjevku pa mi je tu sve novo i nemam poznanstva u ovom dijelu grada.

Ja sam musko iz Zagreba, 27 god. Plavo smeda kosa, plave oci, 188cm i 95kg (ne, nisam fat nego sam fit)

Kao osoba sam otvoren, direktan, iskren, tvrdoglav, zajebant, koliko toliko realan i vrlo racionalan. Ne skrivam nista. Onako kako se osjecam te ono sto mislim i kazem. (Na moju zalost, nekada to nije bas najbolje ali jbg).

Ne pusim, ne drogiram se, zivim zdravo koliko got mogu i redovito treniram. Ljeto i more su mi zivot, nekada kao da samo cekam taj dio godine. Volim pse tj. opcenito zivotinje.

U slobodno vrijeme treniram, druzim se sa ekipom, gledam puno filmova (sve mi pase osim ljubica i drama). Volim takoder game-ati na svom kompu ali u zadnje vrijeme mi i bas nije satisfakcija kao nekoc.

Volim popit kada otidem van tj. kada sam u dobrom drustvu iako je to rijetko. Taj dio najcesce krene malo intenzivnije tokom ljeta. Slusam vise manje sve od glazbe osim cajka, narodnjaka i sve slicno tome.

Na mene se moze racunati, ako nesto kazem toga se i drzim! Nisam kao vecina klonova i definitivno volim kada su ljudi drugciji. No, ne u psycho smislu...
Iskreno mogu jako puno ponuditi te, trazim koliko toliko nesto slicno na razini

Pa eto, ako se nekome dopalo sto su procitali i zele krenuti sa nekim laganim dopisivanjem, don't be shy
__________________
"You missed your deadline!"
Kenzo99 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:53.