Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.10.2014., 11:19   #241
Quote:
miss_illusion kaže: Pogledaj post

20 godina, studentica sociologije s trenutnim prebivalištem u Zagrebu, inače s juga Dalmacije... uživam u suncu, moru, knjigama, fotografiji, dugim šetnjama, dobroj glazbi. Hedonist, tvrdoglava. Česte promjene raspoloženja. Rak u horoskopu, proučavam astrologiju kad imam slobodnog vremena. Volim plesati i nasmijavati ljude.

Tražim osobe (nebitan je spol) s kojima ću se moći družiti kad se vratim u Zagreb. Kave, izlasci, šetnje, kino, skroz nebitno. Bitno je samo da si kliknemo i to je to.

PM je slobodan, ne grizem... barem ne još. (ili dok ne ogladnim).
Old 27.10.2014., 01:08   #242
Tražim žensku osobu za dopisivanje između 17 i 20 godina ma neću ti ni zamjerit ako imaš i 21 ajd. Nebitno da li se smatraš feministkinjom,slatkom,avagardnom,tužnom,sretnom bitno je da se javiš i da se napričamo,pričao bih s nekim a nemam s kim.
Old 27.10.2014., 07:23   #243
Ti si žena (40+) kojoj nedostaje opušteni razgovor, druženje uz virtualnu kavu,
poneka prijateljska riječ u tišini koja pritisne, novo poznanstvo, novi izazov.
Otvorena si i bez predrasuda, zdravog smisla za humor, znaš biti vedra i nasmijana, slobodna si i bez obaveza.

I bilo bi dobro da držiš do sebe, kako izgledom, tako i stavom i uvjerenjem, da nisi zagrižena vjernica i da imaš volje i slobodnog vremena za druženje.

Ja sam muškarac, (50+), samozatajan, nepušač, slobodan i otvoren za novo druženje.

Uvjet: Da si iz OSB, SLB ili VS Županije
dogovoren is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 09:31   #244
Tražim neko srodno biće,
nudim družbu, iće, piće,
ženskog roda biti mora,
s njima mi se čeka zora

Godine mi nisu važne,
ali jesu riječi lažne,
u laži su noge kratke,
a ja volim duge batke

Volim misli s puno duha,
krijepe me k'o krepka juha,
volim šale, pošalice,
odaju mi ljudsko lice

Klonovi mi nisu mili,
niti sada, nit' su bili,
dragi su mi liberali,
što bi srce drugom dali

Moja krošnja utočište,
može bit' za mnoge ptice,
i za manje i za veće,
pod njom može biti sreće

Svaki putnik namjernik,
sa mnom može imat' klik,
a ak' se možda dese dva,
sretna to je godina
Old 27.10.2014., 16:28   #245
Bez sranja i filozofija nabrojat ću par stvari o sebi. Kome se sviđa može se javiti, kome se ne sviđa, ne znam, neka okreće očima. Muško sam i tražim žene. Ni za kakvo otkrivanje tople vode, of course. Klasika.

- imam 27
- u Zagrebu sam
- ne pušim, ne pijem alkohol, ne pijem kavu
- brijem na zdravu hranu (ali ne zamaram ljude time, neka svatko jede svoje)
- slušam heavy metal/hard rock (ali se ne furam fizički na to)
- ne izlazim, ne vjerujem u korisnost izlazaka i blef uletavanja ženama koje su mi hot

Žena ne smije pušiti cigarete ni travu, ni slučajno. Alkohol i kava mi nisu problem, iako ih ja ne pijem.

Meni je navedeno savršeno jasno, je li i vama?
Old 27.10.2014., 17:45   #246
TRAZIM :
1. frendove drukcije, ne u u smislu psycho, neg sa specificnim ukusom i razmisljanjima, nikako bezosjecajne ni hladne
2. da su iz zg-a
3. da im je bitna kvaliteta a ne kvantiteta druzenja
NE trazim nit nudim ofkors:
1. klise, one koji se nadaju da ce prijateljstvo prerast u nes vise
2. zatvorene i s predrasudama
3. oko 99% ljudi ovdje
Ko misli da je ta/taj, moze mi u 1. poruci napisati sto vise tog o sebi. pozz
-april- is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 22:43   #247
Quote:
Bunny_17 kaže: Pogledaj post
Evo da i ja pokušan

Iz Splita san, iman 22 godine, studentica na filozofskom fakultetu. U slobodno vrime se bavin pleson i puno citan. Malo san ozbiljnija za svoje godine, ne volin bas noćne izlaske vise volin druzenja u krugu prijatelja. Kazu da san zgodna, sitnije san građe, svijetlosmeđa kosa i plavozelene oči.

Tražim mušku osobu za malo razgovora pa ćemo vidit kako će ić. Nemam nekih posebnih uvjeta osim šta bi volila da je dalmatinac ili da živi tu čisto radi blizine

Eto ako se netko pronalazi u ovome šta san napisala nek se slobodno javi
Ponavljan oglas s malom izmjenom..sad san plavusa
Old 28.10.2014., 00:14   #248
ajde da i ja bacim jednu

momak 30 god (puno mladji u duši ) trazi curku za druzenje od 22-29
visok 163, introvert, volim setkaranja po prirodi i brbljanja - mrzim birtije

lokacija zapadna slavonija, prednost daruvar/okolica daruvara

Zadnje uređivanje Kukulkan : 28.10.2014. at 00:50.
Kukulkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 08:58   #249
Tražim djevojku/ženu za avanturu srijedom navečer u Zagrebu, koju bih dobro oznojio i zapuhao

... naravno da mislim na trčanje oko Jaruna pohotnici jedni
Vuko32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 11:56   #250
Jel voliš čamce?
A jel voliš možda velike brodove? ...ovo je zapravo kit, ne znam crtati.

Pa ako voliš, vjerojatno voliš i vodu, što već znači da voliš dvije trećine mene, a to je dobar početak, posebice što mislim da imam i drugih pozitivnih stvari

Ono što ja pak volim u drugim ljudima je kada su komunikativni, otvoreni, kada se ne boje pokazati kakvi su, nesputani, kreativni, ne boje se biti drugačiji. Najvažnije da su baš svoji i da drže do sebe. Također jako ugodno mi je upoznati ljude koji shvaćaju značenje critical thinking-a.

Ono što ne volim je ograničeno razmišljanje, neprijateljski stav, rasizme, homofobije ili išta slično tome i ne volim ljude koji se preteško otvaraju ili uopće ne žele pokazati kakvi su.

Za nešto o meni, iz Zagreba, druga polovica 20-ih, uglavnom zadovoljan sobom i svojim životom, svašta me zanima, kuhanje, čitanje, slušanje glazbe, volim pričati s ljudima, družiti se, upoznavati nove ljude, kretati se, imam puno energije, pa ju volim i potrošiti. Uglavnom sam dobrog raspoloženja i nije me lako izbaciti iz takta. Od istaknutog na izgledu, ja sam vitak, dugokos i istetoviran.

Ne, nemam čamac!

Moje geeky kreacije
nemouzagrebu is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 22:48   #251
Bok, bok...
Ja sam dečko od 28 godina iz Zagreba. Drag i šarmantan.
Pristojno izgledam, situiran, emancipiran i još dosta tih riječi koje završavaju na -an, ali ih neću sad nabrajati jer... Jer eto, neću.

Tražim djevojku od XX do YY godina, pristojnog izgleda, s dozom ženstvenosti, humora i inteligencije. Ovo posljednje čak i nije presudno.
Uglavnom, očekujem ponešto dopisivanja, ali svakako mi nije ideja da se to protegne do te mjere da si Novu godinu čestitamo tu.
Vedre sam naravi, prilično sam socijalan, okružen sam s brdo ljudi, što poslovno, što privatno, ne tražim rame za plakanje, nemam namjeru jadikovat', mislim da nemam ni zašto...

Malo sam ovo razbacao, ali shvatit ćete što sam htio napisati, oliti, što tražim...
Uglavnom, veselim se novim poznanstvima...
Old 31.10.2014., 05:21   #252
Bokić!

Traži se muška/ženska osoba od 18 do votevr.
Za neko kratko tipkanje pa onda eventualno druženje(velim eventualno jer se prvo treba upoznat i uvjerit da upravo ti nisi neki traženi serijski ubojica ).
Preferiram ženska društva jer ne znam ništa o nogometu ni sportu pa mi je lakše pričat o orhidejama*. Valja napomenut da ne tražim dogovoreni brak nego eto bolje funkcioniram s curama.
U zadnje vrijeme pričam s dosta ljudi ili sam bar pričao...sve se svodi na predugo tipkanje a to mi trenutno i nije nešto simpatično. Ja bih ipak išao na kave, kino, maraton gledanja filmova/serija i tako to.

E sad, nešto o meni: skoro pa 20 godina, iz Zagreba, malo povučen ali dobar i relativno normalan(tak mi mama veli).
Svašta me zanima ali par stvari koje bi odvojio.
-filmovi, serije, glazba(osim Vesne Zmijanac jasno)
-elektronika, igrice i sve tomu slično.

I još dosta toga ali glavno da nam je bar nešto zajedničko.
To je manje više to, do slušanja.

*ne znam ništa o cvijeću al znam orhideju prepoznat.

Zadnje uređivanje Wheezy : 31.10.2014. at 05:33.
Wheezy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2014., 19:52   #253
Traži se zanimljiva ženka sa prirodnim staništem u području Osijeka ili brlogom negdje u bližoj okolici te betonske đungle. Nudi se dopisivanje i prijateljstvo za početak, kasnije možda ispijanje kave po lovištima, zajednički lov i patrole po divljini (na vlastitim šapama, biciklima, autima itd....), a ako bude kemije i nešto više i smislenije na duži period.
Nudi se mužjak od 27 godina također sa staništem u Osijeku, (završen fakultet i zaposlen ako je bitno) , a više o ovom izvanrednom primjerku svoje vrste ne možete saznati na national geographicu već samo u njegovom inboxu pa navalite!
Walter17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2014., 15:13   #254
Tražim žensku osobu sa smislom za humor i dopisivanje,a mozda i nesto vise preko vibera ili whatsup-a.Imam 36 godine i prekinio sam mučnu 12 godišnju vezu sa depresivnom osobom koja mi je ubijala pozitivnu životnu energiju i ne želim više nikad proći isto.
Slike/a obavezna i veoma sam izbirljiv haha

Znaći samo pozitivne osobe sa vedrim pogledom na život. Za sebe mogu reći da sam zgodan,visok 190 cm,imam crnu kosu i tetovirano lijevo rame xD.Volim izlaziti,gledati filmove,ici u kino,vecerice ponekad i tako.Vecinu gluposti sta sam pisao i slike mozete naci u mojim postovima.Sve ostalo na PM !!!

Zadnje uređivanje A7ibaba : 03.11.2014. at 16:31.
A7ibaba is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2014., 00:00   #255
Bok,
Trazim : nekoga tko ce me nasmijati
Nudim: svoj osmijeh

Lp
kosjenka1001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2014., 00:40   #256
Iskljucivo prijatelji.....
Decko i ja(30 i 27g) trazimo frendove,starimo,drustvo se raspada,ozenjenima zene okrenule khm i nema mrdanja,prakticki ostali sami bez ikoga za popiti cugu otici u kino ,naci se nakon posla na kavi...stize najljepse doba za setnju trgom ispijanje vinceka ,u toplo vrijeme neka rostiljada a nas dvoje sirocici
Znaci Zagreb,oboje smo skolovani ,kulturni,zaposleni,nismo dosadni nadam se :-D ,decki ako ste profesori,informaticari,volite zeku,klopu,cugu,poker ali i dubokoumne razgovore a nemate s kime popiti pivicu ,povedite svoju curicu i javite se ...stvarno bi voljeli upoznati neko novo drustvo ...
Old 05.11.2014., 20:21   #257
hej
Momak iz Zagreba trazi curku za razmjenu koje poruke.
Ako se stvari fino posloze, super, sve su opcije otvorene.
O meni?Jurim kroz dvadesetu i volim upoznavat nove ljude...
preko pm-a se moze i malo vise saznat, stalkanje bas i nece pomoci
Ti budi simpaticna, otvorenog uma i slatka i meni dosta
amp100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2014., 20:39   #258
Iskljucivo frendovi, razmjenjivanje zanimljivh poruka, postoji netko?
Old 06.11.2014., 12:49   #259
Bok svima!

Ukratko o meni: žensko, iz Zg-a, 22 god, studiram, radim uz faks i bavim se svime čime se bave ljudi mojih godina

Želim upoznati nove ljude slične dobi, za izlaske, kino, kazalište, izlete i sl., nikad nisam upoznala nikog na ovaj način pa reko što da ne

Molim da me zaobiđu psihički nestabilni, pesimistični i iskompleksirani ljudi, a nek se jave oni koji, jednako kao i ja, žele upoznati nekog novog i otvoreni su za nova prijateljstva i druženja
Komedija is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2014., 19:17   #260
slobodno mi pošalji poruku ako si ženska osoba koja bi se dopisivala.
godine nisu važne.

ja. 31. zagreb.
Končar Zanussi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:49.