Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.12.2015., 20:46   #1041
Bok. Imam 31 godinu. Iz Zagreba sam. Završio sam fakultet. Volim čitati, odlazak na utakmice, gledati dobre filmove i serije, dobru zabavu, humor, glazbu (rock, punk, narodnjaci ne dolaze u obzir)...
Tražim curu, bilo bi idealno da vole gore navedeno, posebno navedeni žanr muzike, ali nije neophodno. Glavno da je "open minded".
Eto, navalite cure.
Hellboy31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2015., 21:24   #1042
Ne tražim curu jer se to ne traži ali bi htio upoznati nove ljude. Izgled mi nije od presudne važnosti ali imam kriterije.

Tražim oku milo, ugodno, zabavno žensko društvo za ležernu šetnju po okićenom Zagrebu. Nudim opuštenost, zabavu i kuhano vino, naravno.

Muško, 32 god., 175cm, zabavan, zgodan(tako kažu), školovan... Brada po narudžbi(napomena u PM-u!).
Abdiel is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2015., 10:19   #1043
30 god., zagreb, najdraža boja narančasta, ne volim dugo sjediti, volim gledati filmove i stalno širiti glazbeni obzor, nemam tabu tema i volim kada se o svemu može pričati, da pitaš petero njih svak bi me drugačije opisao, volim putovati, plivati, voziti bicikl i hodati, ne igram igrice na mobitelu, ponekad vegetarijanac, volim maziti životinje...

tražim društvo ne ljubav, godine i klasične stvari manje važno, ako ste usamljeni javite se, djevojke/žene samo
Končar Zanussi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2015., 13:26   #1044
Quote:
Rapidshare202 kaže: Pogledaj post
Ja: M, 29god, VSS, zaposlen.
Iz šire okolice ZG sam. Putujem ionako svaki dan na posao u blizini ZG pa mi nije problem doći nekamo. Sve ostalo na PM.

Htio bih upoznati curu sa kojom ću na kavu, šetnju, kino, ostati doma ponekad pred tv sa njom jer joj se ne ide nikamo
( a ni meni ), otputovati nekamo izvan Hrvatske i vidjeti sve i svasta...neku sa kojom bih htio provesti svo svoje i njeno slobodno vrijeme, neku koja je dobra u dusi, pametna i zna što želi... neku kojoj mogu izmamiti osmjeh na lice i usrećiti ju. Neku koja...

Pokusajmo opet...
Rapidshare202 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2015., 18:57   #1045
Hm : D
Srednje dvadesete, student, sljakam, gledam, slusam, setam, zeljan znanja, dobrih piplsa, ljubitelj astronomije, astrofizike, dobrih muvija, muzeja, rasprava, sto blesavih, sto dubokoumnih...pluged in u svijet i sve sto je vezano za njega.
bilo bi cool online chatat s nekom osobom koja to isto voli(upoznavanje otom potom : D ), godine mi nisu tako vazne, kao ni spol. samo budi normalan covjek. : D
Old 12.12.2015., 23:56   #1046
Kao što nick kaže živi se na relaciji Slavonija-ZG. Trenutno ZG, centar, blagdansko vrijeme je ipak lijepše u ZG. I ostajem u ZG najmanje nekoliko tjedana, a vjerojatno i duže.

Što tražim?

Pa u svakom slučaju žensku osobu, godine doista nevažne ( ja sam 30+ ).

Ne očekujem ništa extra i nema imperativa sve opcije moguće: prijateljstvo, veza, avantura. ( sve ovisi kako se kockice poslože )

Inače napomena da inače nisam sklon online upoznavanju i imao sam samo nekoliko dateova u proteklom desetljeću. Upoznao sam jednu super osobu za koju sam kasnije saznao da je i ovdje na forumu. Pa se eto nadam da još ima zanimljivih osoba, usamljenih koje ne žele biti usamljene u ovo blagdansko vrijeme.

Najviše cjenim iskrenost.

O meni ukratko: visina 175, smeđ, nepušač, popije se ponekad neka cuga u izlascima ali bez opijanja, volim šetnje, odlaske u kino.

Ako si odgovaramo očekujem kraće dopisivanje, razmjenu slika, razgovor na mob pa susret.
deckozgslavonac is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2015., 10:22   #1047
Dakle decko, 29 godina i Splita, koji vise voli prirodu i otvoren prostor od zadimljenih klubova trazi istu takvu: savrseno nesvrsenu strebericu koja voli prirodu, dobar film, umjetnost. Nekog ko voli otic na izlet i s kime se moze smijat kako sebi tako i drugima. Sve u svemu savrseno nesavrsenu olsobu sa zlicicom simpaticnosti

Ako imas 23-35g i prepoznajes se u oglasu cekam tvoju porukicu u inboxu
chuspy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2015., 14:37   #1048
Quote:
ninich kaže: Pogledaj post
Tražim nekoga iz Osijeka ili okolice za druženje/kavu/piće/šetnju/koncert/nešto, muško ili žensko.

Ja imam 17 godina pa tražim nekog do max 21 god.
Ponavljam.
Old 15.12.2015., 20:15   #1049
Zgodnu, slatku, i malu curu trazi zgodan , sladak i malen decko!! Ak se vidis u mojem opisu, javis se, pa se moremo i podruzit ak bude cajta i volje! Ak si visine do 165 cm, tezine do 60 kg, bilo bi idealno jer ni ja nisam nesto veci!! Godine nebitne, izgled igra ulogu!!
BONBONCIC is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2015., 09:56   #1050
Oglas

Eto stigao ja do posljednjeg oglasa, jer ak nebude nikakvog uspjeha odustajem . Jer od svih oglasa dobivao sam svašta, poruke od sponzorusa, vrijeđanja ...
Pa da završimo s tim.
Muško, 30 godina, Varaždin .
Traži se cura od 23 do 33 g .
Neću pretjerivat s opisom, sve sam rekao u desetak posljednjih oglasa.
Ali ukratko:
Ne pušim, ne pijem ( povremeno ) , volim prirodu, šetnje, snijeg, sunce, maglu i kišu :-D.
Rado pogledam neki SF , komediju ili horor.
Ne volim cajke ni sve domaće što slici cajkama...
Eto, koga zanima više, tu sam.
Old 16.12.2015., 11:05   #1051
Pozdrav svima ! Ja sam muškarac,imam 35 godina,živim u Zagrebu.Tražim slobodnu žensku osobu,koja također živi u Zagrebu,radi upoznavanja uživo i ozbiljne veze.Avanture isključene.Nevezano za oglas,dijabetičar sam,pa iskreno se nadam da to neće nikom smetati.Ako ima koja zainteresirana,neka mi se javi !
retko28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2015., 19:19   #1052
Pozdrav,

Imam 28 godina, trazim neku simpa zabavnu curu danas za kavu i setnju po gradu eventualno...
Sliku i ostalo posaljem na PM.
dzoro is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2015., 19:19   #1053
moj zadnji oglas na forumu znači tražim curu za upoznavanje , imam 24 godine uskoro, radim, faks ide kraju a ti mi nešto o sebi napiši u inbox , dosta putujem pa tako mogu mi se javljati cure iz Varaždina,Zagreba,Rijeke i Zadra....
TheMartian is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2015., 20:02   #1054
Hello, my name is Leonardo Dicaprio, but i would like to be anonymous!

Eto, sad kad sam skrenuo pozornost na sebe, mogu početi.

I ne, nisam Leonardo. :P

S ove strane monitora je normalan muškarac (ne onaj normalan koji piše po forumu da je normalan a sve ga žene izbjegavaju), u svojim srednjim tridesetima. Visok sam nešto ispod 190 i podosta iznad 180. Težak sam... Jesam, imam određenu masu koja me čini u nekom normalnom izgledu.

Za sve ostale informacije morati ćete mi se javiti.

Što radim?
Radim. Uz to imam i hobije, što društvene, što individualne, dovoljno da ispunim dan i da mi nije dosadno.
Komunikativan sam, često ironičan a samim time nekome i zabavan.
Mogli bi reć da sam šarmantan.
Inače sam iz Rijeke, ali putovanje je najmanji problem, dapače.

Što tražim?
Žensko društvo. Godine nisu bitne, izgled nije bitan, krajnji cilj nije bitan. Dakle, nije mi glavni cilj nać curu, već upoznati se s nekim, pa kud pukne, pukne. Što se mene tiče možemo sjedit na klupici i pit pivo, bit na večeri i pit vino... Možemo i ne pit.

Toliko od mene. Inbox je... Ček da vidim... Prazan.
Popunite mi ga.

Zadnje uređivanje xlavier : 16.12.2015. at 20:36.
xlavier is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2015., 21:04   #1055
Žensko,udana,29...netko za dopisivanje...
Neka me zaobidu zeljni avanture i ons,sve iznad 25+ dolazi u obzir.
Bit ce mi drago upoznat nekog novog,normalnog
Dalje u inbox....

Zadnje uređivanje ljuska : 16.12.2015. at 22:15.
ljuska is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2015., 21:14   #1056
Bok
Opet stavljam oglas jer krece ovo glupasto razdoblje kada se osvrcemo na prošlu godinu i eto ja gledam i ništa dobro ne vidim.
Ukratko cura koja si je dodatno zakomplicirala odmalena kompliciran život,koja je bila govno cak i sa super ljudima sa foruma koji su se javljali na prošli oglas jer sam eto malo još zbrckana i tražim se
Šta tražim
Pa eto nekog prizemnog i veselog ,žensko il muško nebitno ,nekoga tko me po mogucnosti susretao po forumu me vec i donekle zna.Nekoga tko nema predrasuda i nekoga tko ne traži idealnu osobu koja je bez mane .

Ja sam ,osim što sam malo izgubljena u problemima ,ljubiteljica dobre glazbe ,krimića ,fotografije i prirode.Jako volim pricat (vidi broj postova nagomilanih hahah), imam dosta mana ,al nađe se i poneka vrlina
Volim kuhat ,volim etno glazbu,volim Queen,,vjerujem u horoskop ,volim koale, volim zvjezdano nebo i pustinje te zelenu i plavu boju
Ne volim patetiku,Metallicu ,lakovjerne ljude,djetinjaste ljude ,filozofe,snobove,ljude koji su mimozice,površne osobe ,ljude koji se na oglase javljaju iskljucivo jer im fali spolnih odnosa i rozu boju
Zašto tražim -
Jednostavno sam se izgubila u masi ljudi koji su mi kao prijatelji ,a nemamo nikakve slicnosti te mi je dosadno u društvu ljudi kojima sam okružena ,dodaj tome osobne /obiteljske probleme i dobiješ to da gledaš osobe koji te kao znaju cjeli život ,a ne znaju ništa o tebi zapravo

Dalmatinka sam ,21 godina,ok izgledam ,sa dosta žutih minuta i puno dišpeta u sebi ,jako loša u slanju pp,više volim javno forumsko čakulanje ,al eto potrudit cu se
i da kažem ,nek se ne javljaju klonovi i takvi profili sa par postova kao i ljudi puno stariji od mene ,to mi ide na živce
i malo pisme

Zadnje uređivanje Nevera HC : 16.12.2015. at 21:24.
Nevera HC is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2015., 00:39   #1057
Quote:
Gigi06 kaže: Pogledaj post
Trazim curu za dopisivanje...a poslje sta bude...mozda budemo prijatelji mozda nesto vise ko zna....a mozda niti jedno od toga

Uglavnom imam 22 godine, studiram, volim izlazit , obozavam pivu i gemiste....ne pusim niti mi smeta kad neko pusi...

Slusam sve od mjuze, ali bas sve , volim sve vezano uz 4 kotaca i kotace opcenito...volim otic i provozat se bez nekog jasnog odredista...uzivam u tome... Obozavam zivotinje ili ti kucne ljubimce...jer sam imam psa i jako volim tu zlocestocu :-)

imam 195 cm, nekih 77 kg, smeda kosa smede oci...

Neznam vise sta da pisem...volio bih da se javljaju cure iz sjeverne Hr, po mogucnosti Zagreb i okolica Zagreba a posebno sjeverni dio tog kraja...prema Zelini i sjevernije....
Neko za dopisivanje
Gigi06 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2015., 09:29   #1058
Muškarac sam. Začudo, i jedna žena me je prepoznala kao takvoga, danas u službi moje životne partnerice. Otac male dvogodišnje zvjerke (tatina princeza naprosto ne odgovara njenom karakteru). Ovaj jedini život koji imam provodim voljeći i uživajući u prirodi, zvukovima, osjećajima, trenutcima samoće, mira i tišine. Nemam opciju zamaranja politikom, recesijom, jetsetom, tatinim sinovima i ženama koje traže takove. Obožavam žene koje mogu voditi ozbiljne razgovore (časkanje ne smatram ozbiljnim razgovorom).
Glazba je za mene čudotvorna terapija, a nadraži terapeuti su mi Tom Waits, Đorđe Balašević, stari blueseri, odnedavno sam počeo uživati u zvucima jazza, Baker pomalo.
Ne sviđa mi se način života i razmišljanja ljudi danas, tempo kojim žive i ciljevi kojima teže, stoga se često zamišljam u nekim starim vremenima u dugom kišnom kaputu, uglancanim cipelama i šminkerskom šeširu. A djevojke stidljive, trake u dugim urednim kosama, dugih haljina do gležnja, i sa obvezom da su do 21h doma. Maštam.
Poezija i stihovi omamljuju me do točke potpune odsutnosti sa ovog svijeta.
Obožavam zalutati u noćno nebo, i potpuno nestati u postojanju.
Kvalitetu poljubca mjerim količinom trnaca na vratu.
Noć ispred dana, kavalirstvo ispred frajerstva, kiša ispred sunca, zvuk kiše ispred bilo kojeg drugog zvuka, šuma ispred grada, rijeka ispred asfalta.
Evo, to sam ja. Isključivo dopisivanje me zanima, ali ne chat, nego dopisivanje. Znači ne očekujte deset poruka dnevno od po jedne rečenice nego jedna poruka u deset dana ali sa pravim rečenicama, mislima i osjećajima.

Pozdrav s.
Old 17.12.2015., 12:12   #1059
Quote:
Burek007 kaže: Pogledaj post
Hmm ovako ovo je oglas za sve normalne cure ili koje se bar malo smatraju normalnima.Zanima me tip cure koja ima sve daske u glavi.Ako je koja popucala nema veze zamjenit ćemo sa novom.Cura koja zna misliti svojom glavom a ne da joj glava stoji kao stalak za naočale.Po mogćnosti da je duhovita i da se voli zezat,a ne da je kao drvena Marija koja se nije nikad nasmijala na Glup i Gluplji.Što se tiče izgleda ne treba biti Megan Fox niti mi je toliko bitan samo da si vedra,nasmijana i pozitivna mislim pozitivna kao osoba ne HIV pozitivna.Ja sam totalno zdrav bar mi je zadnji nalaz bio ok od njih 100.Imam 21 god 198cm i nekih 100kg crn izgledam kao Bali Beg bar mi tako baba kaže, i iz okolice sam Splita koji ovim oglasom traži neku curu za prijateljstvo i dopisivanje jer sam tu novi.Ako si ti iz okolice Splita i ako si se pronašla u mom bolesnom oglasu slobodno pošalji PM odgovorit ću čim popijem terapiju.
i dalje tražim
Burek007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2015., 23:40   #1060
Evo, stavljam oglas jer mi je magična kugla broj 8 rekla da ga trebam staviti,pa ukratko:
O meni

-muško
-rođen 1990.
-iz diva iz predgrađa sam,ali sam skoro stalno u glavnom gradu lijepe naše
-student
-rođen u bolnici(ne znam tko me porodio,ali mogu se raspitati )
-ne znam di sam bio '91 ali bum pital mamu
-ponekad sam lijen
-pristojan sam, uvijek pozdravim
-slim građe
-bio sam djecja teen zvijezda 90-ih, ali sam propao k'o i ostali kolege i kolegice(karijera mi je trajala k'o pamćenje zlatne ribice)
-nisam loš općenito
-mislim da nisam lud, iako me mama nije dala testirati
-znam sam doći do faksa, oprat se, pogledat preko ceste,skuhat si ručak,obući se...znam kako izgubiti vrijeme a da ne napraviš ništa...
-ovom svečanom prilikom bih želio pozdraviti huga i hugolinu,susjedu od tetke i maminog bratića,tetu lizu i sve vas u studiju i režiji

O tebi
-bilo bi dobro da si žensko(muških prijatelja imam dost a i ne igram za drugu momčad)
-komunikativna si(znaš postavljat pitanja,nešto te zanima o meni,možeš i neku bez veze temu predložiti da raspravljamo o njoj...)
-poželjno punoljetna
-ne bojiš se poslat svoju sliku,mail,fejs...goluba pismonošu nakon što razmijenimo nekoliko poruka
-to je to manje više

P.S. Doviđenja i hvala svima na suradnji
P.P.S. vidim ose. čujem bumbare
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:29.