Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.07.2014., 16:05   #121
Ima li neka mlada dama za ubijanje ljetne zagrebacke dosade?
RedBaron91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2014., 17:20   #122
Postoji li neka 30+ dama dovoljno besposlena za razmjenu zivotnih (ne)iskustava?
Miroslav is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2014., 23:19   #123
Ovo je igra tražim nekoga tko traži nekoga. Nisam ništa posebno, al se znam super dopisivat! 23, ž
Anwyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2014., 15:39   #124
Lokacija:Osijek

Pozdrav svima!
Ukratko nešto o meni:

Imam 24 godine,žensko sam,trenutno živim u Osijeku i tražim žensko društvo (mlađe ili starije) za druženja uživo (šetnje,kavice,shopping,izlasci...).
Vrlo sam društvena i komunikativna osoba...vrlo otvorena,fleksibilna i vedre naravi.
Volim putovati,pročitati dobru knjigu,pogledati dobar film...volim životinje.
Svoj život ne mogu zamisliti bez glazbe.
Šminkerica sam po stilu

Voljela bih da mi se jave osobe sličnih interesa...kojima nije samo do beskrajnog dopisivanja i koje su spremne na neku 'akciju' uživo.

Ne bih voljela da mi se javljaju i bespotrebno troše vrijeme,sebi i meni,osobe koje nemaju namjeru naći se uživo,koje nakon izvjesnog vremena dopisivanja samo nestanu i više se ne javljaju ili koje ne znaju što žele.
Isto tako-ne tražim vezu-pa molim muški dio populacije da se ne javlja u tu svrhu!

Toliko zasad o meni...Čekam Vaše poruke
Čujemo se!
__________________
mala barbika <3
friškaPlavuša is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2014., 09:08   #125
Tražiiiim, tražim žensku osobu sa fs bajkom. Za divljanje po sljemenu
Ma može bilo tko zapravo.. Ali ako si ž i voliš vožnje, svašta se može desit
__________________
May your trails be crooked, winding, lonesome, dangerous, leading to the most amazing view! May your mountains be high, reaching clouds,and your valleys be deep..
Kjuno is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2014., 11:12   #126
tražim nevini flert preko p.m
nudim nevini flert preko p.m
__________________
Trenerka, Kožnjak i Konjak
20kuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2014., 00:54   #127
Ponavljam oglas, kažu "treća sreća" jelte. The odds were good, but the goods were odd.

Let's get the obvious stuff out of the way:

Age: 1987 (Bez brige, izgledam mlađe - dao bih si 26)
Sex: Maybe (Dinner first, please. )
Location: Rijeka
Slika na upit.

Ne volim puno pisat o sebi, pa ću rađe odgovorit na tvoja pitanja o stvarima koje te zanimaju nego da pišem o stvarima koje te možda ne zanimaju.

Ukratko, imam faks, auto, pos'o, kuću (nažalost, ne birtiju...još) i izgled mi je jača strana (nije teško s ovakvim humorom ). Svojom pojavom plašim malu djecu (mission accomplished) i vlažim žene. Nekima se vlaže usne, a nekima oči - nisam još otkrio radi li se o pušačicama.


Što tražim? Ugodno žensko društvo. Imam ekipu, ali ne izlazim često, većinom na uobičajene lokacije, pa ne upoznajem puno ljudi (i to mi je po volji). Svejedno, tu i tamo volim upoznat nekog novog, ali izbirljiv sam oko toga kakvim osobama želim bit okružen i koliko.

Iz navedenog se može iščitat da sam introvert, dakle velike ekipe i kričave ljude izbjegavam na kilometar. Volim mirnije atmosfere i manja društva.

Tražim iskrene cure bez dlake na jeziku, otvorenog uma, prijatnog ponašanja, zdravog humora sa afinitetom prema sarkazmu. Ne podnosim bahate, sebične, zatucane, hiperaktivne, zlobne i licemjerne.

Volim otvorenu komunikaciju i oralni seks na prvoj cugi.
EDIT: Apparently, "oral sex" doesn't mean talking about it, my bad.

Inače, metalac sam kome je bitno, ali ako slušaš cajke ne smeta mi, that's your thing (there, I said it ). Ne sudim ljude po ukusima, nego po stavovima.
Samo nemoj očekivat da ću ti pravit društvo (i djecu) na pevaljkama od Rozge, jer ću te onda morat razočarat, a to mi nije u opisu posla. Također, gamer sam.


Bilo bi poželjno da mi se jave mlade dame (molim ne maloljetnice i bakice, doduše mogu one iz srednjeg vijeka - da, rekoh iz srednjeg vijeka, I'm necromantic like that), po mogućnosti iz Rijeke ili okolice. Bilo bi lijepo da u poruci odmah napišeš nešto o sebi.

Nek me zaobiđu one kojima je dosadno i kojima nije do upoznavanja uživo (ne tražim vječna dopisivanja). Dobrodošle su i slobodne i oduzete, ne ciljam na nešto više, ali bi bilo kul da ta opcija nije isključena u startu.

NAPOMENA: Ako izgledaš kao Zooey Deschanel, Juno Temple, Taylor Swift ili Maggie Gyllenhaal, nudim zlatnu ribicu koja te želi ispunit triput.
EDIT: Koja će ti ispunit tri želje.*

Ako imaš crvenu kosu i/li plave/zelene oči, možemo preskočit večeru


And don't worry, I don't bite (unless you're into that ).
__________________
We must do whatever it takes to justify what we've already done.
The Ambadassor is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2014., 13:50   #128
Eto konačno . TRebam 3 dana trkeljat tu da natučem tu 100ku . Nije da mrzim pravila aliiiii ...... :P

Nego , idem na more krajem osmog mj. Ako slučajno ima neka cura da joj se ide ili može u tom periodu ić , tu sam.
Pucam negdje južnije , tipa oko Makarske .zapravo imam neku lokaciju al o tome možemo diskutirati .

Bitno je da suputnica zna i može promijeniti gumu ako je potrebno .... no zezam se .

Općenito tražim nekog kome se putuje jer mi je malo dosadilo odrađivati solo dionice .
PA ako ti , nam se svidi odredimo slijedeću lokaciju .
Volim i jednodnevna putovanja i višednevna. Privatnim ili javnim prijevozom , uglavnom mobilan sam .
Bilo bi poželjno da je osoba nepušač .

Etogac . Da , iz SZ HR sam , 35g.
amon is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2014., 17:32   #129
Quote:
dr. diego kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima

Evo skupio sam volje i hrabrosti da otipkam i objavim oglas ovdje.

Osnovne informacije o meni: imam 26 godina, iz omanjeg gradića u Slavoniji, izgledam ok, nježnog dječačkog lica , plave kose i očiju, visok 181 i nešto preko 80 kila trenutno.

Proteklih 7 godina od završetka srednje škole sam proveo uglavnom u Zagrebu, studirajući, radeći i boreći se s dosta ozbiljnom psihičkom bolesti. Prošle godine sam definitivno odustao od FER-a, nažalost pretežak fax za mene. Bilo je puno uspona i padova u ovih 7 godina, radio sam preko SC-a na najrazličitijim mogućim mjestima, proveo dosta vremena i na liječenju, bilo je čak i nekoliko veza od kojih su ostale samo lijepe uspomene.

Otvoreno ću reći da nisam baš previše društvena osoba, bolje se snalazim u manjim društvima, nekad imam više potrebu za društvom, nekad manje. Face, forum i sl. ne smatram druženjem, ali može pomoći u upoznavanju.
S obzirom na bolest i karakter često mijenjam raspoloženja, nekad se povlačim u sebe, a nekad sam kažu sasvim ugodno društvo drugima.
Radije ću otići na kavu i šetnju, nego na ludi noćni provod do jutra, volim prirodu i sport.

Slušam različitu glazbu, volim pogledati dobar film, ali i pročitati zanimljivu i poučnu knjigu. Više sam znanstveni nego umjetnički tip, orijentiran na prirodne i tehničke znanosti. Ali, imam i malu kreativnu crtu, recimo pišem jedan blog.

I na kraju i najvažnije, religiozna sam osoba, idem redovito u crkvu te iako nisam fanatični vjernik vjera je važan segment mog života.

Htio bih prvenstveno proširiti krug prijatelja, upoznati osobe mojih godina (+/-5), koji nisu napadni, agresivni, ali koji su pozitivne osobe, sličnih interesa, koji iako nisu utjecajni, ipak imaju svoju ulogu u svijetu i misle da ga mogu promijeniti na bolje, makar i malo. LP
evo nije se ništa promjenilo, osim što sam stariji 3 mjeseca
__________________
“Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.”-Steve Jobs
Diego Rivera is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2014., 05:23   #130
Hello , ovi sparni dani cine da ljudi prolupaju i napisu oglas

Znaci , cura sam 22 godine iz Zagreba (tako da i trazim osobe iz Zagreba). Trenutno imamo podosta slobodnoga vremena pa trazim nekoga tko je u slicnim "problemima" da trazimo rjesenje skupa petkom/subotom pa se moze zalomit i preko tjedna
Voljela bih da si cura (pridodajem prednost slobodnim curama jer sam izasla iz jako duge veze pa zelim iskoristit ovaj solo zivot koji nisam imala dugo , ali ako si dovoljno spontana iliti ne ustogljena hehe u vezi slobodno se javi) izmedju 20-26 godina a moze naravno i decko koji nece odmah pucati na nesto vise od prijateljstva , jer ono to moze doci samo spontano posto sam takva osoba

Sama po sebi sam otvorena , obozavam se zezati,glupirati i raditi spontane stvari pogotovo u ovo ljetno vrijeme. Osobno se mogu srediti a i biti totalna "klosarica" koja voli popiti prije izlaska na klupici sto i vise preferiram tako da trazim da mi se jave i takve osobe . Izlazim najvise u centar jer mi je nadohvat svega .

Slusam strano tako da bih voljela da me osobe koje slusaju narodno zaobidju , iz razloga sto kompromisa u izlasku cemo tesko naci

Ako nekoga zanima i bitno mu je posto sam vidjela da dosta ljudi pise o tome , pusac sam i pijem alkohol u umjerenim dozama kada izlazim van

Eto ako sam te zainteresirala sa oglasom slobodno se javi
ady- is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2014., 11:01   #131
Mirno djevojče traži nekog za razgovor. Ovo kišno i oblačno vrijeme je poprilično depresivno...
Idemo ga malo skratit...
tužni cvjetić is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2014., 16:45   #132
Student, 22 godine, izgled procjenite sami ( 188cm/80kg , crna kosa, plave oči ). Iskren, otvoren, duhovit, donekle normalan ( nadam se )

Tražim žensku osobu svojih godina, nekog raspoloženog za druženje i prijateljstvo a možda i nešto više.

Slobodno se javite na PM .
S Type is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2014., 14:51   #133
imam 36 god, trenutno na ljetovanju u puli.
Voljela bi upoznati kojeg decka/muskarca za stvarno i opusteno druzenje na moru.
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2014., 23:54   #134
Tražim....., u stvari ne znam ni ja šta tražim, odnosno kriteriji su mi u zadnje vrijeme jako rastezljiv pojam. Ali hajde, bitno mi je da je žensko i da ima manje kila nego ja.

Imam 42 godine, živim solo, ne živim u Hrvatskoj, mada sam trenutno tu do 01. 09. i inače sam dva ili tri puta godišnje ovdje (iz istočne Hrvatske sam).
Ne znam, ako ima neka cura, žena želju za uspostavljanje kontakta sa mnom neka se javi.
Curt is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2014., 21:07   #135
Tražim finog, pristojnog dečeca iz Zagreba za prijateljstvo, a možda i nešto više od toga.
Veliki plus imaju nježni, brižni i pažljivi.

Ja sam studentica iz Zagreba, mid-twenties, druželjubiva, a trenutno nažalost malo usamljena.
-Marija- is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2014., 22:17   #136
Poradi katastrofalnog neuspjeha na topiku "pronađi prijatelja" @ psihokauč stavljam oglas i ovdje.

Quote:
Oglas:

Traže se ljudi za neobaveznu komunikaciju na daljinu.

Prihvaćeni oblici komunikacije: forum, e-mail.

Lokacija: Zagreb - centar

Minimalna dob sugovornika koja se preferira (u godinama): 25.

Spol: nebitan.

Upoznavanje: dolazi u obzir samo nakon duže komunikacije, iznenadni pozivi na susrete bilo kakve vrste biti će odbijeni.

Zadržavam pravo prekinuti komunikaciju bez prethodnog objašnjenja.

Kraj oglasa.
Dopune:

Ne zanimaju me veze/seks ni upadi u vezi istih.

Ne zanima me komunikacija sa ljudima značajno udaljenih od mojeg grada, jer mi je po toj logici lakše otići na forume sa engleskog odnosno njemačkog govornog područja i tamo se dopisivati sa nekime.

Hvala lijepo...
Gama7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2014., 08:55   #137
Nisam od kilometarskih postova pa cu probati ovo svesti na neke razumljive natuknice:

-nisam iz Zagreba ali provodim dosta vremena tamo (uglavnom vikende) pa bi to bila pozeljna lokacija za upoznavanje/druzenje
-trazim zensko drustvo (gay/bi cure) raspona godina otprilike 22-30 jer mi to nedostaje. decki - ne diskriminiram, ali vas nije problem pronaci
-ako ste zanimljivi, svakako cemo popricati. nemam nikakvih ocekivanja.

ne slusam cajke i nisam vjernik, bilo bi super da smo tu kompatibilni
__________________
Tragedy is when I cut my finger. Comedy is when you fall into an open sewer and die.
Space-dementia is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2014., 12:21   #138
Traži se kršni Hercegovac


Ako ima škiju ima i prednost
__________________
Samo žena može uspjeti da neće ono što hoće.
E. Lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2014., 23:58   #139
Zadnji oglas je dobro prosao, jedno javljanje ali kvalitetno , pa idem ponovo probati.

Imam 28 godina, od srijede pocinjem raditi ( dobio sam strucno osposobljavanje) cemu se iskreno veselim, godinu dana sjedenja doma nije bas nesto zabavno, a i da vidim kako je to raditi u struci malo za promjenu. U slobodno vrijeme volim pedalirati, citati stripove, uglavnom Zagora, putovati, i nije mi bitno da li idem u Pariz, Sarajevo, Osijek ili neko selo u Istri, bitno mi je da se vidi nesto novo i da se maknem iz stalne sredine, a i obicno to zavrsi s dobro zabavom i barem upoznavanjem jedne kvalitetne osobe.

Dok putujem i pedaliram volim okinuti koju fotku, lijepo je stvoriti tako uspomene. Sto se tice izlazaka, izađem tu i tamo, nekada mi se zna zalomiti da u mjesec dana izađem svaki vikend, nekada po dva mjeseca ostanem doma, pri izlascima obicno malo vise popijem, a sto se tice mjesta mogu izaci bilo gdje, tako da mi niti cajke nisu strane,tako da neke moralne vertikale i snobovi koji daju ocijenu kakav je netko covjek na temelju toga sto slusa slobodno mogu preskociti ovaj oglas, isto tako ekipa koja ima istu sklonost, donosenja sudova na temelju gramatike i pravopisa isto neka slobodno preskoci oglas. I oglas isto mogu preskociti zadrti ljevicari, komunisti i jugonostalgicari.

Sto trazim, ne trazim nista posebno, posto sam se stvarno navukao na putovanja, a pare sam sve potrosio budem od ovih1600 kn probao ustedjeti sto vise para za neku novu destinaciju, tako da cu samim time biti vise doma pa zelim jos pokoju osobu za neobavezno dopisivanje.

Ako nekoga zanima kako izgledam saljem fotku.
Jakov86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2014., 21:58   #140
Muško, 40 godina, mint condition.

Bez propalih brakova, dijece, kredita i pametnog telefona. Ne pušim, ne pijem alkohol (ni kavu ), ne drogiram se, nit se kladim.

Sport me ne zanima, a politika još manje, što ne znači da ne mogu prošetat/preplivat 5 kilometara iz cuga ako mi je ćef, ili izrađivati minijaturne figurice predsjedničkih kandidata sa ogromnim guzicama.

Nenametljiv, skroman, prosječno inteligentan. Ne uživam u društvenom čoporu i ne bih imao problema provesti ostatak života na nekom zabačenom otoku (ali uz nju ).

Lokacija nije problem, iako bi lakše bilo ako se radi o Slavoniji ili Istri.

Traži se ljepša polovica s ozbiljnim ili manje ozbiljnim namjerama, kojoj nije mrska riba s roštilja ni maslinovo ulje, ili običan friški čvarak.
smoothjazz is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:56.