Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.12.2017., 23:14   #1521
Tam je zgodna ekipa?
__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.
AlwaysOnTop is offline  
Old 17.12.2017., 23:14   #1522
Quote:
Hammerstone kaže: Pogledaj post
Prije bih rekao da imamo nekakav socijalni život, niti bismo bili niti solo, a niti na forumu.
A zašto ne bi imao socijalni život? Pa nisi odselio na kraj svijeta di nikog ne znaš...
__________________
My mind is like my Internet browser, 19 tabs open, three of them frozen and I have no idea where the music is coming from.
flyene is offline  
Old 17.12.2017., 23:15   #1523
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
Tam je zgodna ekipa?
S humorom na duši.Nisam siguran za vizualni dio.
Joshua is offline  
Old 17.12.2017., 23:22   #1524
.
devaa is offline  
Old 18.12.2017., 07:14   #1525
Quote:
flyene kaže: Pogledaj post
A zašto ne bi imao socijalni život? Pa nisi odselio na kraj svijeta di nikog ne znaš...
Ne znam, ali pod socijalni život ja smatram da se nešto događa. Ne da teoretski imam s kime otići na kavu, nego da imam x osoba koje će me ponekad i pozvati na cugu, i kraj kojih ću postupno upoznavati novu ekipu.

Doduše, ne znam funkcionira li to tako u praksi
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Old 18.12.2017., 07:52   #1526
Tako bi trebalo biti. Recimo osobno smatram da trenutno nemam uopće socijalnog života makar dnevno s 10 ljudi kavu popijem. Ali to su kolege i neki padobranci, gradske posvaduše. Ne ljudi koji će te zvati na pivo već netko tko će ga s tobom popiti ako se zateknete na istom mjestu.
Trebao bi dati oglas ovdje ali javili bi se sami dalmoši a da s njima mogu već bi imao ekipu.
Tako da postajem catguy, čekam proljetni okot
lurker312 is offline  
Old 18.12.2017., 08:04   #1527
Pa ja čak imam nešto ekipe koja me i pozove na cugu, ali da nema foruma, saldo se ne bi mijenjao baš. Odem s Perom na kavu, ali ne upoznam Perinog frenda, ili Perinu susjedu.
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Old 18.12.2017., 09:33   #1528
Minie je rekla da smo mi svi tu jako ruzni, samo je ona malo manje. 😱

I odbila je moj poziv za date. Đo ja sam 11i pali ratnik iznevjerio sam te prijatelju oprosti. 😭
devaa is offline  
Old 18.12.2017., 09:43   #1529
I ja odem s društvom van, sve super, smijeh, i onda se vratim kući, pa dođem na rub depresije

Zajebano je biti ružan
mark 88 is offline  
Old 18.12.2017., 09:44   #1530
Osnovat cemo grupu ružnih
anovi86 is offline  
Old 18.12.2017., 10:01   #1531
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Je Tech je onako jako meni sexy muškarac i da sam slučajno peder i da je slučajno i on mislim da bi mu pokušao nekako preotet srce.
Sad tek vidim, joj Josh
__________________
“In the very depths of Hell, do not demons love one another?”
TechB0ne is offline  
Old 18.12.2017., 10:14   #1532
Quote:
anovi86 kaže: Pogledaj post
Osnovat cemo grupu ružnih
Ti nisi ruzna ne srackaj.
devaa is offline  
Old 18.12.2017., 10:20   #1533
Quote:
anovi86 kaže: Pogledaj post
Osnovat cemo grupu ružnih
Jel mogu ja bit predsjednica?
__________________
Ali ona to živi. Sve čakre su joj orkuglaste. Aura iznad nje je okruglasta. kad s njom pričam ja vidim onaj neki bijeli krug ispunjen onom pjenom od muchmallowa (Josuha o Alice)
AliceInMess is offline  
Old 18.12.2017., 10:45   #1534
Quote:
devaa kaže: Pogledaj post
Ti nisi ruzna ne srackaj.


Quote:
AliceInMess kaže: Pogledaj post
Jel mogu ja bit predsjednica?
Može
anovi86 is offline  
Old 18.12.2017., 10:48   #1535
Quote:
flyene kaže: Pogledaj post
Ako je netko visok oko 165 i na to ima 75-80 kg to nije dobro. Ona je sretna pa onda nije bitno.
Znači, ako si sretan nije važno što imaš viška kila?

Quote:
mark 88 kaže: Pogledaj post
Pa naravno da su / smo ružni.
Da nismo, nebi bili sami, a sukladno tome, nebi visili po par sati na forumu svaki dan.
A zašto misliš da si ti mjerilo svih forumaša?
I od kud znaš kako i zašto netko ovdje tipka? Znaš da ima ovdje i uparenih ljudi koji pišu od pamtivijeka? Koliko ljudi vjerojatno i srećeš a da ni ne znaš da su forumaši?

Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Pa ja čak imam nešto ekipe koja me i pozove na cugu, ali da nema foruma, saldo se ne bi mijenjao baš. Odem s Perom na kavu, ali ne upoznam Perinog frenda, ili Perinu susjedu.
A koliko ekipe bi trebao imati? Mislim da upoznavanje hrpe ljudi dovodi do toga da nikad nisi sam, ali pitanje je jesi li usamljen? Je li bolje imati 10 ljudi pred kojima možeš reći što želiš i otvoriti dušu ili 50 ljudi pred kojima ćeš paziti na svaki korak i pričati samo o lakim i zabavnim temama dok će nekome sa strane izgledati kako imaš jako puno super prijatelja i kako ste svi vi super ekipa.
__________________
Najsjajnije bisere moraš dobro istražiti da bi uočio svu ljepotu, nije nužno vidljivo na prvu. © mr-crime
Ludica is offline  
Old 18.12.2017., 10:54   #1536
Ne moraju biti svi super. Ali kraj nekih "lošijih" prijatelja, možda bi upoznao nekog novog dobrog prijatelja, ili ljubav svog života.

Ali možda se varam, možda se to u praksi ne širi"piramidalno", kako ja zamišljam.
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Old 18.12.2017., 11:27   #1537
ok, ocemo li onda glasanje za najruzniji par US queen & king

Queen
dakle Minnie odpada, znamo da je bolja i ljepsa od mnogih
Anovi takodjer otpada, slike pokazuju suprotno (jedino ako dokaze da je sve to bila fotomontaza)
Always je samozvana ljepotica - otpada
Alice je samozvani gabor, dakle ona je u trci
Fly ima sanse, vjernost USu i upisi doticne definitivno mirisu na ruznocu
Ex? nema dvojbe... upada u trku (familijarna relacija sa Adams family daje joj direktnu propusnicu)
Mary? ona ulazi sa fanfarama (sa ili bez kacige)

navedene dame su top konkurencija

nek se ostale sudionice rasprave upisu same jer ne bih zelio aludirat na top ruznocu kao njihovu glavnu karakteristiku ako se one osjecaju drugacije.
jamesbond is offline  
Old 18.12.2017., 11:27   #1538
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Ne moraju biti svi super. Ali kraj nekih "lošijih" prijatelja, možda bi upoznao nekog novog dobrog prijatelja, ili ljubav svog života.

Ali možda se varam, možda se to u praksi ne širi"piramidalno", kako ja zamišljam.
Naravno, ja sam najbolju prijateljicu upoznala preko cure sa kojom smo obje prekinule kontakt jer se pokazala kao zlobna i pokvarena. A ta moja najbolja je na mom vjenčanju upoznala svog muža Mada je ona nekako preko mene upoznala pristojan broj dečki
Da bi neko bio drag,duhovit i zanimljiv ne mora izgledati kao maneken. Ako imaš stalno "fuck off" facu na anđeoskom licu i tijelu apolona teško da ćeš biti nešto posebno omiljen...ali to je samo mišljenje.
Ertrinken is offline  
Old 18.12.2017., 11:36   #1539
Ne mislim da odbijam, jer ne bih zadržavao niti postojeće ljude. Ali većinom, ako dogovorim s Perom kavu, to bude kava s Perom. I deset kava će biti kave s njim. Makar iz mog iskustva. Osim ako me Pero pozove na rođendan, pa tamo upoznam pet novih osoba.
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Old 18.12.2017., 11:38   #1540
Quote:
miss Minnie kaže: Pogledaj post
Evo naletila sam na ovu temu pa mogu slobodno napisati da sam poprilicno sigurna da to nije neka predrasuda, vecina ih je ovdje ruzna sigurna sam, pogotovo muski jer bi u protivnom hvatali vani komade uzivo a ne tu upadali svakoj u inbox u nadi za.. znamo vec.
Pogotovo ovi sto se redovno javljaju na oglase

Nasla sam se vec s vise njih dosad, njih desetak ako ne i vise i niti jedan nije bio niti prosjek, prosjecno zgodan, znaci ono da kazes, ok je. Svi su bili ispodprosjecni, meni, a sigurna sam i objektivno gledajuci jer ja stvarno nemam bas neki specifican ukus niti padam na neke nabildane ljepotane i ne znam ni ja sto. Padam uglavnom na neke prosjecne u faci i prosjecno gradjene (znaci da barem mrvicu drze do sebe).
Ne vjerujem u to da nisam mogla naici na iti jednog koji bi mi barem bio ok.
Kako ti izgledas ?
zgodna , sexy ,ruzna, prosjek ?
__________________
reminder
tonijel is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:07.