Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.12.2015., 12:35   #81
Quote:
Ghost Disaster kaže: Pogledaj post
Meni niti 3 godine nisu dosta, a kamoli 3 tjedna.
Moras se vise potrudit.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2015., 13:04   #82
Quote:
Obrigados kaže: Pogledaj post
thirteen, ti koji su skompani s nekime uglavnom su toliko dosadni da bi nakon 10 minuta poludjela s njima i vratila se u samoću, tak da se nemoj uzrujavat oko toga... to ti ovak izvana izgleda lijepo al ljudi su ti većinom dosadni do boli, nemoj da te zavara to što se smiju, 97% njih ne priča ništa vrijedno trošenja vremena.. ja sam ljubomoran na nekog tko je u samoći al kreativniji od mene a ne na te dosadne nasmiješene rupetine
Zato ja želim nekoga tko je kreativan isto kao ja i jebe me što ga nemrem nać.
thirteen13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2015., 13:06   #83
Quote:
anima sola kaže: Pogledaj post
A stvarno, netko je već rekao, koji vrag je tak bitno jesmo sami il nismo za blagdane, a ostatak godine? kaj s tim.
Vrijeme zimskih blagdana je posebno, prilicno emocionalno vrijeme, a cesto su i praznici i nisi zaokupljen poslom, pa samim time usamljenost mnogi tesko dozivljavaju. Siguran sam da bi mnogima pomoglo da imaju nekog makar za te dane.

Zivi jos danas, punim plucima, jer vec mozda sutra Rusija napadne Tursku, izbije 3. svjetski rat, pocnu padat atomske bombe i svi izginemo.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2015., 13:18   #84
Quote:
anima sola kaže: Pogledaj post
E neki dan sam gledala neki filmić na jubitou i ženska veli, kad god ste ukurcani, ili vam se dogodi neko sranje, samo si recite, e baš super, točno mi odgovara što se XY dogodilo.
Najprije sam pomislila da je žešći bullshit to što govori, ali sam isprobala i (meni) djeluje
Osobito u kombinaciji s razmišljanjem da mi nismo naše misli, da su naše misli ono što nas deprimira, a da je stvarnost ta da ti npr samo hodaš prek trga i to je to. da nema negativnih misli oko toga da su svi u paru, a ti ne, stvarnost bi ti bila ta da samo hodaš preko trga.
Reci si da je baš super da sama hodaš i da nemaš nikoga i jebiga. Al ne ono kontra psihologija neg samo si to zaključila i hodaš dalje. Bez namjernog nabrijavanja i usiljenog smješkanja. Tak je kak je.
I ne, ne pokušavam riješiti cijelu tvoju depresiju na seljački način nego samo dajem savjet za hodanje prek trga tijekom praznika
To i slične stvari sam sve isprobao, zaključak teže gluposti. Šta da napraviš kad prolaziš kraj klupice na kojoj se par ljubi i mazi i sve tako topjo i nježno i nasmijano. Ništa, pukneš čim dođeš doma i cijeli dan si u kurcu jer se jebene emocije ne mogu svladati. Kronična samoća je zajebana stvar, nju ne možeši isključiti tek tako sa nekom rečenicom u gjavici i nastaviti s putem. Ljudi koji ne znaju što je i kako djeluje kronična samoća ne mogu to shvatiti. Jedino što možeš u tim trenucima je da prikriješ emocije čim bolje.
dark_loki is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2015., 13:50   #85
Quote:
dark_loki kaže: Pogledaj post
To i slične stvari sam sve isprobao, zaključak teže gluposti. Šta da napraviš kad prolaziš kraj klupice na kojoj se par ljubi i mazi i sve tako topjo i nježno i nasmijano. Ništa, pukneš čim dođeš doma i cijeli dan si u kurcu jer se jebene emocije ne mogu svladati. Kronična samoća je zajebana stvar, nju ne možeši isključiti tek tako sa nekom rečenicom u gjavici i nastaviti s putem. Ljudi koji ne znaju što je i kako djeluje kronična samoća ne mogu to shvatiti. Jedino što možeš u tim trenucima je da prikriješ emocije čim bolje.
ček, padneš u bed jer se dvoje tuksona ljube na klupici a ti ne? stari, nemoj uopće davat ovakve izjave, cure ti ovakvu nesigurnost i lomljivost mrze, ozbiljno ti kažem
Obrigados is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2015., 13:53   #86
Quote:
dark_loki kaže: Pogledaj post
Šta da napraviš kad prolaziš kraj klupice na kojoj se par ljubi i mazi i sve tako toplo i nježno i nasmijano. Ništa, pukneš čim dođeš doma i cijeli dan si u kurcu jer se jebene emocije ne mogu svladati. Kronična samoća je zajebana stvar, nju ne možeši isključiti tek tako sa nekom rečenicom u gjavici i nastaviti s putem. Ljudi koji ne znaju što je i kako djeluje kronična samoća ne mogu to shvatiti.
Upravo tako, ljudi koji nisu dozivjeli neke stvari ih vrlo cesto niti ne mogu shvatiti
Ali to isto znaci da su razlicita misljenja samo rezultat individualnih iskustava i cesto su neprimjenjiva na druge.
Ja se recimo ovdje slazem sa tobom, nikakvo uvjeravanje ne pomaze, pomaze jedino ljubav i topli zagrljaj.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2015., 13:55   #87
I pivo.
__________________
"No, you've already made the choice. Now you have to understand it."
Ghost Disaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2015., 14:01   #88
općenito su na US prisutni vrlo depresivni, pesimistični, i još na kraju i proračunati muškarci.
jbt, nedajbog da netko vidi da ste ranjivi il ona provala s druge teme, ak si preobičan tj normalan tj dobar - grdo ti se piše odnosno, uopće ti se ne piše jer takav nemreš nikako nać curu jer cure vole kretene.
preprepredobro
anima sola is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2015., 14:03   #89
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
pomaze jedino ljubav i topli zagrljaj.
koje možeš dobit od žene ak si snažan i ne plačipičkariš... u svojoj samoći moraš bit jak i brutalan, onda ćeš joj valjat
Obrigados is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2015., 14:24   #90
Quote:
Obrigados kaže: Pogledaj post
ček, padneš u bed jer se dvoje tuksona ljube na klupici a ti ne? stari, nemoj uopće davat ovakve izjave, cure ti ovakvu nesigurnost i lomljivost mrze, ozbiljno ti kažem
Hvala ti lijepa na tvojim balkanjeros tips&tricks za početnike u ljubavi. Uzeti ću to ozbiljno u obzir i pokušati biti teža seljačina. Evo za slijedeću ženu koju upoznam samo radi tebe, prva rečenica će mi biti "đe'si mala, oš kare?". Još jednom ti se zahvaljujem na toploj preporuci.
dark_loki is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2015., 14:30   #91
Quote:
anima sola kaže: Pogledaj post
općenito su na US prisutni vrlo depresivni, pesimistični, i još na kraju i proračunati muškarci.
jbt, nedajbog da netko vidi da ste ranjivi
Quote:
Obrigados kaže: Pogledaj post
stari, nemoj uopće davat ovakve izjave, cure ti ovakvu nesigurnost i lomljivost mrze, ozbiljno ti kažem


Svatko ima svoju ranjivu, depresivnu stranu i treba nekog za podrsku. Nekima je to frend/frendica, roditelj, a nekima je to forum. A to da se na forumu ne smiju pokazivati svoje slabosti, vrijedi samo za one koji bare po forumu, iako i to (ako je dobro upakirano) zna proci.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2015., 14:37   #92
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
pa velim ti ja
anima sola is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2015., 15:00   #93
Quote:
dark_loki kaže: Pogledaj post
Hvala ti lijepa na tvojim balkanjeros tips&tricks za početnike u ljubavi. Uzeti ću to ozbiljno u obzir i pokušati biti teža seljačina. Evo za slijedeću ženu koju upoznam samo radi tebe, prva rečenica će mi biti "đe'si mala, oš kare?". Još jednom ti se zahvaljujem na toploj preporuci.
i ovakve predrasude cure ne vole... također ne vole ovakav otrov i divljanje

ovo 'mala, oš kare?' i 'vidio sam kako se ljube na klupici i bio sam u bedu do kraja dana' ti je u jednakom rangu... stari, od tvog crno-bijelog pristupa nema kruha

daj ne budi lignjica, nije poanta ni u nuđenju kare ni u cmoljenju

dakle, namećeš predrasude, sipaš otrov, gledaš crno-bijelo i cmoljiš - na taj način cure neće biti.. dolazimo do zaključka da je promjena načina nužna za tvoj napredak
Obrigados is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2015., 15:17   #94
Quote:
Obrigados kaže: Pogledaj post
i ovakve predrasude cure ne vole... također ne vole ovakav otrov i divljanje

ovo 'mala, oš kare?' i 'vidio sam kako se ljube na klupici i bio sam u bedu do kraja dana' ti je u jednakom rangu... stari, od tvog crno-bijelog pristupa nema kruha

daj ne budi lignjica, nije poanta ni u nuđenju kare ni u cmoljenju

dakle, namećeš predrasude, sipaš otrov, gledaš crno-bijelo i cmoljiš - na taj način cure neće biti.. dolazimo do zaključka da je promjena načina nužna za tvoj napredak
Po tvom pisanju vidim da si nečiji klon. Molio bi te da me zaobiđeš sa svojim retardiranim tipsima i svojim retardiranim nastupom. Nađi si neku drugu žrtvu jer vidim da se pališ na takve gluposti. Očito da ga samo sereš i voliš srati. Dalje od mene molim
dark_loki is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2015., 15:33   #95
ok, onda neka ti drugi kažu tipse, ja pozivam ljude da navedu ispravne tipse
Obrigados is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2015., 17:08   #96
Quote:
thirteen13 kaže: Pogledaj post
Gledam horor svaki put kad silom prilike moram proći kroz trg republike pa ugledam kako su svi skompani sa nekim, a ja stršim sama ko govno. Dođe mi tad da se što prije vratim doma, odšarafim plinsku cijev iz štednjaka i dignem sve u zrak.
Tak i meni nekako

Ali imam dojam da imas pomalo svemirske kriterije pa ti mozda i to otezava pronalazenje nekoga.
Ispravi me ako grijesim.

Quote:
crvena13 kaže: Pogledaj post
A zašto se mora unaprijed definirati kakav će biti taj izlazak?
Čemu toliki teret natovariti? Nekad se izlazak pretvori u dosadnu kavu, nekad u zabavnu večer, nekad u nezaboravno jutro.
Ali kako to unaprijed prognozirati?
Bas i nisi shvatila.
Nemam nista protiv da izadjem sa zenskom koja pokaze interes za mene, jer budimo realni, frendovskih cuga se nadje i u gluho doba noci. Nije nikakav problem. Ovo prvo je.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2015., 17:15   #97
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Ali imam dojam da imas pomalo svemirske kriterije pa ti mozda i to otezava pronalazenje nekoga.
Ispravi me ako grijesim.
Jedini kriterij jest da dotični bude normalan i samostalan, a za izgled ćemo lako. Čini se da je to za US-ovce doista svemirski kriterij.
thirteen13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2015., 17:22   #98
Sva sreca da nas ima svemiraca
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2015., 17:29   #99
Quote:
thirteen13 kaže: Pogledaj post
Jedini kriterij jest da dotični bude normalan i samostalan, a za izgled ćemo lako. Čini se da je to za US-ovce doista svemirski kriterij.
to je preopćeniti kriterij kojime baš ništa nisi rekla... konkretiziraj

želiš li dečka? za što konkretno, za koje radnje ti treba dečko?
Obrigados is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2015., 17:36   #100
Quote:
Obrigados kaže: Pogledaj post
to je preopćeniti kriterij kojime baš ništa nisi rekla... konkretiziraj

želiš li dečka? za što konkretno, za koje radnje ti treba dečko?
Za dugoročnu vezu. I svakodenvan seks.

Da nije neko zapušteno ugojeno čudovište, ili pak neka pijandura koja je kost i koža, nego da drži do sebe.

Da me ne guši, ne stalka me po forumu i ne brani mi kontakt sa drugim ljudima.

Da barem uzme kondom ako je toliko samouvjeren na X susretu, a ne da me prstenjači kao imbecil.

Da me ne dira ako ja ne smijem dirati njega (bilo je i toga).

Da ima neki karakter, humor, takt, karizmu, načitanost, manire...

Zar je toliko jebeno teško naći takvoga?

Očito da jest. Tu kao da su svi sa brda prekjučer sišli i sjeli ispred tipkovnice.
thirteen13 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:52.