Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.12.2015., 13:14   #41
Quote:
Loverboy89 kaže: Pogledaj post
U ovom boldanom nisi mogao bolje opisati situaciju onakvom kakva je.. -Prema svemu sad sudeći, kad sumiram sve, sagledavam odakle to moje pretjerano idealiziranje i uzdizanje nje.. -Ona se meni sviđa bez daljnjeg, ali ono što me izluđivalo kod nje je to što ju nitko nije imao u onom smislu u kojem sam je ja htio imati, pa takva nedostižna je u mojim očima poprimala oblik one prave za koju se isplati boriti bez obzira na sve.. -Znači bio sam opijen nekakvom iluzijom...

I evo sinoć nakon što sam ju blokirao na svemu šalje mi sms u kojem navodi da mi se zahvaljuje na svemu i da mi želi svu sreću, i pazite ovo, da joj se mogu uvijek slobodno javiti kad god poželim. E sad što to treba značiti? -Kad se budem loše osjećao, pa budem trebao nekoga s kim ću se ispričati? -Ili šta? Nadalje, piše kako vjeruje da ću imati djevojku baš onakvu kakvu zaslužujem.

Moj odgovor na to je bio "..Nemaš mi se na čemu zahvaljivati, sve ovo do sada učinjeno je kap u moru.. Ne, ja se tebi neću javiti, ti ćeš ako osjetiš potrebu da me čuješ ili vidiš. Ja baš i ne vjerujem, ali bit će mi drago vidjeti tebe sretnu s nekim, u bližoj ili daljoj budućnosti. Laka i tebi, zbogom.."

Možda sam trebao drugačije odgovoriti, biti grublji/blaži, sad je to toliko nebitno, bitno je shvatiti da je knjiga zatvorena i da život ide dalje.
Dobro si odgovorio. To su ti nevješte igrice mlade djevojke koja te i dalje cima na udici tako da s nje ne ispadneš. Što ti se ona ima javiti nakon što je otkrila da je sa svega blokirana nego da još jednom nježnim glasićem te izaziva i mami govoreći da je tu ako što hoćeš, ali ne očekuj ništa. Nesigurne cure vole držati svoje obožavatelje blizu tako da im hrane ego, da si podižu vrijednost.

Nemoj da od tebe pravi šupendaru, svog jedinog odanog paža koji pati za njom, jedinu osobu u svemiru koja je idealizira i pored koje se osjeća kao fantastična ženska, a ne mora ama baš ništa davati za uzvrat osim biti predivna i nedostižna.
Shallimar is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2015., 11:24   #42
Dok sam citao tvoje postove u jednom trenutku sam stvarno pomislio da nije rijec o mojoj bivsoj, dok nisi napisao da ima sestru.

Produzujes si agoniju, vjeruj mi. Nezrela je, mozda i je prava cira za tebe ali ne ovom vremenu. Dobio si closure, prekini sve virtualne kontakte i kreni naprijed. Ovako ces stajati na mjestu godinama. Ako se ona javi budi pristojan i nenametljiv. Kreni dalje.
Newbie28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2015., 12:34   #43
Quote:
Loverboy89 kaže: Pogledaj post

Dakle da sažmem, što, i kako, to su sad pitanja?
Zajebana situacija, posebice jer imas osjecaje kakve imas prema njoj. A ona je inicirala prekid, dakle tu si ti u nepovoljnijem polozaju, jer si ranjiviji.

A kljucno pitanje je sta ona i kako ona, u smislu ako je ona iskrena i ima iskrene osjecaje prema tebi okej onda sve, ali sta ako te navlaci, igra se, zajebava te, eto tak malo joj je dosadno, nemam pojma, bilo sto, ima neku vrstu kalkulacije, ne znam manipulira te, ne zna ni sama sto hoce, ima druge na lageru a ti si isto potencijalni kandidat za lager, itd....

Dakle okej ako to nista nije, ali sta ako je, u tom slucaju tvoja pozicija je vrlo teska i zajebana, jer se boris na 100 strana dok je njoj to sve zapravo neka vrsta sporta, recimo kazem, ako je.

Shvacas situaciju, pitanje je koliko je ona iskrena uopce i sve skupa, jer vidi jebi ga da ju volis, osjeti, nije corava.

E sad je samo pitanje dali joj to nesto znaci ili ce to ici iskoristiti, jer ako ide to iskoristavati na bilo koji nacin ti ces to preko svojih leda morati izdurati, nece te ona "spasiti" samo ce te slomiti jos vise, tako da pazi jako i jako dobro, i na cisto pokusaj biti sa sobom sto je njena primarna intencija.
Garys is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2015., 12:36   #44
Ja pa sam isti dan htio napisat da nejde na kavu, ali bi me ziher svi popljuvali.
__________________
"No, you've already made the choice. Now you have to understand it."
Ghost Disaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2015., 23:44   #45
8. dan bez ikakvog kontakta, blokada na svim chat uslugama, nekakvo sivilo u zraku, ali opušteniji sam, nisam napet, ne stalkam ju, kao da možda lagano stajem na svoje dvije noge i realnije sagledavam situaciju..

Osjećaji su prisutni i dalje, ali ovaj put malo se i razum uspijeva uplest.. Možda ona ipak i nije za mene, možda i je, samo trenutno ne u ovom vremenu i prostoru.. Lako moguće da je ovo uvertira u jedno poduže razdoblje nikakvog kontakta što će rezultirati totalnim zahlađenjem emocija, ili pak zatišje pred buru, tko će li znati. Ali najbitnije od svega je to što je nestalo ono pretjerano idealiziranje nje, kao da počinjem opet gledati svojim očima
__________________
Impossible is nothing

Zadnje uređivanje Loverboy89 : 21.12.2015. at 01:09.
Loverboy89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2015., 00:29   #46
Odlicno odlicno, to su jako dobri pokazatelji za tebe.
Garys is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2015., 08:45   #47
Quote:
Loverboy89 kaže: Pogledaj post
Ali najbitnije od svega je to što je nestalo ono pretjerano idealiziranje nje, kao da počinjem opet gledati svojim očima
Dobro je to ali pazi, neće biti dugog vijeka ne budeš li radio na tome da se družiš s drugima, jer će u protivnom ova naći "backdoor" i vratiti se natrag u emocije.
coldplug is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2015., 15:24   #48
Treba vremena da prebrodiš to sve. Ovo je tek početak.

A kaj je u njoj da si ju toliko idealizirao???
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2015., 19:59   #49
Quote:
Afro Dita kaže: Pogledaj post
Treba vremena da prebrodiš to sve. Ovo je tek početak.

A kaj je u njoj da si ju toliko idealizirao???
Nije mu dala pixe.
Najstariji i najefikasniji put do idealizacije.

Inace, super mi je dio zadnje njene poruke, da ce dobiti curu kakvu zasluzuje. Pasivno agresivan finish. Vrh mindfucka (ajde, barem nesto).
choupette is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:38.