Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.12.2015., 21:10   #21
Quote:
HideAndSeek kaže: Pogledaj post

Ali čak i da me on ne smatra ozbiljnom osobom za vezu kako ste mi tu rekli, svejedno mi nije jasan taj fejs. Samo ljudi u ozbiljnim odnosima si razmijene fejs? Zato i mislim da je još gore od toga tj.da me se on srami jer se boji da ću nešto pisati ili tako nešto i da to ne vide njegovi prijatelji, kolege, roditelji ili tko već jer im on nije rekao da ja imam dijete. Ustvari muči me to što mislim da me se on srami, a ne u kakvom smo mi odnosu, ozbiljnom ili neozbiljnom.
Ja sam upravo pisao s idejom da bi ti njega "trebala" potaknuti da ti jasnije pokaze kamo to vodi i koliko ozbiljno ili neozbiljno misli ako te nesto u tom smjeru zanima.
Ja sam inace protiv toga da covjek pridaje sam sebi veliku vaznost ali ti djelujes kao da si ne pridajes ni malo vaznosti.
i zar uopce smije doci do postavljanja pitanja da li se on tebe srami? zasto bi htjela i sekundu biti s covjekom koji te se srami?
ako je razlog da te se srami to sto imas dijete onda je mene sram sto dijelim drzavu s takvim covjekom.
mislim ako netko ne zeli biti u vezi s nekim tko ima dijete iz prosle veze to je samo stvar zivotnih stavova te osobe ali osjecati sram-to je malo zesci zajeb u necijoj glavi.
__________________
OH, so you wanna argue? BRING IT. I got my CAPS LOCK ON !
čupavostvorenje is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2015., 21:18   #22
Quote:
HideAndSeek kaže: Pogledaj post
...nakon što sam prekinula odnos sa svojim prijateljem (on je želio nešto više, ja nisam bila spremna na to s njim).
Imam osjećaj da će se dogoditi opet ovo quotano, samo ovaj put na tvoj račun.
coldplug is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2015., 21:41   #23
Quote:
čupavostvorenje kaže: Pogledaj post
Ja sam upravo pisao s idejom da bi ti njega "trebala" potaknuti da ti jasnije pokaze kamo to vodi i koliko ozbiljno ili neozbiljno misli ako te nesto u tom smjeru zanima.
Ja sam inace protiv toga da covjek pridaje sam sebi veliku vaznost ali ti djelujes kao da si ne pridajes ni malo vaznosti.
i zar uopce smije doci do postavljanja pitanja da li se on tebe srami? zasto bi htjela i sekundu biti s covjekom koji te se srami?
ako je razlog da te se srami to sto imas dijete onda je mene sram sto dijelim drzavu s takvim covjekom.
mislim ako netko ne zeli biti u vezi s nekim tko ima dijete iz prosle veze to je samo stvar zivotnih stavova te osobe ali osjecati sram-to je malo zesci zajeb u necijoj glavi.
Gle, mogu ja sad nagađati bilo što, on zna što je istina. Upravo zato me to toliko i kopka jer mi je to jedino logično objašnjenje za taj glupi fejs. Odlučila sam ga pitati za to kad se vidimo u stilu jel mi treba neka posebna dozvola za prijateljstvo s tobom na fejsu. Ako osjetim da je u pitanju to što me muči, ova priča je nažalost gotova. Iako je meni sad to teško prihvatiti kad sam zaljubljena.
HideAndSeek is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2015., 21:45   #24
Quote:
HideAndSeek kaže: Pogledaj post
Iako je meni sad to teško prihvatiti kad sam zaljubljena.

A gle, sve kasnije ti moze biti samo teze. Mozes se ti sada zavaravati i zatvarati oci, ali to ce te i dalje kopkati. Zato je bolje to rijesiti otvorenim razgovorom.
__________________
ono sve što znaš o meni
to je stvarno tako malo
*chiara* is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2015., 22:00   #25
Quote:
*chiara* kaže: Pogledaj post
A gle, sve kasnije ti moze biti samo teze. Mozes se ti sada zavaravati i zatvarati oci, ali to ce te i dalje kopkati. Zato je bolje to rijesiti otvorenim razgovorom.

Morat ću se samo psihički pripremiti na ishod
HideAndSeek is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2015., 22:06   #26
Ma znam. Sretno
Javi nam taj ishod. Drzim fige da bude u tvoju korist
__________________
ono sve što znaš o meni
to je stvarno tako malo
*chiara* is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2015., 22:19   #27
Quote:
*chiara* kaže: Pogledaj post
Ma znam. Sretno
Javi nam taj ishod. Drzim fige da bude u tvoju korist
Hvala Javim obavezno
HideAndSeek is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2015., 22:22   #28
Želim samo reći da mi je ovo najbolji naziv neke teme koji sam ikada pročitao. Eto toliko moj konstruktivni doprinos ovdje.
__________________
Koji put uz Tapatalk...
Ringostar is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2015., 22:54   #29
Quote:
Ringostar kaže: Pogledaj post
Želim samo reći da mi je ovo najbolji naziv neke teme koji sam ikada pročitao. Eto toliko moj konstruktivni doprinos ovdje.
U skladu je s temom
HideAndSeek is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2015., 02:57   #30
Quote:
HideAndSeek kaže: Pogledaj post
Kako bi vi razjasnili ovu situaciju?
Meni si ti iskreno mutna zena I neiskrena ovak na prvu. Shady I fishy je s tobom sve.

A drugo, proslog nisi voljela ali si bila s njim jer ti je bio drag... Mislim to uopce ne kuzim kaj je samo po sebi osim toga da ti je netko drag ili ne, ali zasnovati vezu na takvom osjecaju je prevara, ok I on je kriv da nije vidio bolje, ali ti si znala I ne smeta ti to. Po tome se da svasta zakljuciti.

A sa ovim sada, bogove pitaj koji je "plan" s njim tvoj.

Sve u svemu, nekako nisam zadovoljan s tobom
Garys is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2015., 14:30   #31
Quote:
Garys kaže: Pogledaj post
Meni si ti iskreno mutna zena I neiskrena ovak na prvu. Shady I fishy je s tobom sve.

A drugo, proslog nisi voljela ali si bila s njim jer ti je bio drag... Mislim to uopce ne kuzim kaj je samo po sebi osim toga da ti je netko drag ili ne, ali zasnovati vezu na takvom osjecaju je prevara, ok I on je kriv da nije vidio bolje, ali ti si znala I ne smeta ti to. Po tome se da svasta zakljuciti.

A sa ovim sada, bogove pitaj koji je "plan" s njim tvoj.

Sve u svemu, nekako nisam zadovoljan s tobom
Ne znam kako si ti uspio ovo zaključiti, ali totalno si fulao temu Bit teme nije uopce u moj odnos s tim dečkom, znači je li obavezan ili neobavezan, već što stoji iza njegovog ponašanja oko fejsa.

I tema nisam ja ni moje bivše veze. To je nebitno.
HideAndSeek is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2015., 14:50   #32
Quote:
HideAndSeek kaže: Pogledaj post
Želim ga pitati, ali nekako kad smo zajedno uvijek pomislim da ću pričekati još malo jer mi je s druge strane jako lijepo s njim. I znam da je i njemu sa mnom. Ali očito ne dovoljno.
Bojis se pitati jer odgovor vec znas, kao sto si i sama navela pri kraju odgovora.

Samo pripazi jer sto ti dulje bude lijepo s njim, teze ces se skinuti s te droge. Ili ces proci pakao dok ti stvarno ne dozlogrdi, ali imaj na umu da to dijete koje imas s tobom prozivljava sve, nisi sama u cijeloj prici.
__________________
Assumption is the mother of all f***ups! ~ All that I'm after is a life full of laughter ~
Daphne Doo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2015., 16:25   #33
Quote:
Daphne Doo kaže: Pogledaj post
Bojis se pitati jer odgovor vec znas, kao sto si i sama navela pri kraju odgovora.

Samo pripazi jer sto ti dulje bude lijepo s njim, teze ces se skinuti s te droge. Ili ces proci pakao dok ti stvarno ne dozlogrdi, ali imaj na umu da to dijete koje imas s tobom prozivljava sve, nisi sama u cijeloj prici.
Kakav pakao?! Moje dijete uopće nije uključeno u tu priču niti to ima veze sa njom i ništa loše ne proživljava.

Ljudi se sastaju i rastaju i to je najnormalniji proces u odrastanju.

Inače, jako sam vesela osoba i ne postoji taj zbog kojeg bi ja "rezala zile" da se tako izrazim. I pogotovo ako mene netko ne želi, ne želim ni ja njega.
HideAndSeek is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2015., 16:42   #34
Dijete sam spomenula u kontekstu da ako je mama nezadovoljna, zamisljena (...) i dijete to primjeti i zivi s time iako nije direktno ukljuceno u cijelu pricu.

Kao i taj "pakao" koji je izgledan ako ti sada nemas hrabrosti pitati ga na cemu ste i ne mices se od njega, iako bi po mom skromnom misljenju trebala obzirom da se evidentno radi o ne bas iskrenoj osobi.

Forum je prepun takvih prica gdje jedna strana nije bila zainteresirana, makar ne u istoj mjeri, a kako se dobijaju neki ugodni momenti na kapaljku, osoba vrlo lako uleti u pricu za koju nikada ne bi rekla da je moguca, a da nije ni svjesna kako ni kada se to desilo. Svi smo mi ljudi, nismo savrseni i to je ok, ali osobno bih puno vise puhala na hladno da imam i dijete koje osjeti moje nezadovoljstvo (jer osjeti sigurno kada te nesto muci).

I imam osjecaj da si ovo osjetila kao napad, sto je potpuno pogresno, to je bio dobronamjeran savjet osobe koja se ovakvih situacija nagledala...
__________________
Assumption is the mother of all f***ups! ~ All that I'm after is a life full of laughter ~
Daphne Doo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2015., 17:40   #35
Jednom kad ova tema prestane biti ' Nedoumica oko ne znam ni sama čega ' i postane tema ' Nedoumica oko toga želim li ozbiljnu vezu s osobom s kojom ću graditi svoj čitav život, ili oko toga želim li kežual vezu s osobom koja će biti neozbiljna, ali ću s njom imati dobar seksualni život ', postat će ti i jasnije što napraviti, i prestat ćeš tražiti odgovor od drugih ljudi i pronaći ćeš ga sama u sebi, za sebe i za svoj život.
EDIT; @čupavostvorenje: Lajkam svaki tvoj post na ovoj temi. Potpuno kužiš o čemu se tu radi
davidj00tube is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2015., 17:47   #36
[QUOTE=Daphne Doo;56843247]Dijete sam spomenula u kontekstu da ako je mama nezadovoljna, zamisljena (...) i dijete to primjeti i zivi s time iako nije direktno ukljuceno u cijelu pricu.

Kao i taj "pakao" koji je izgledan ako ti sada nemas hrabrosti pitati ga na cemu ste i ne mices se od njega, iako bi po mom skromnom misljenju trebala obzirom da se evidentno radi o ne bas iskrenoj osobi.

Forum je prepun takvih prica gdje jedna strana nije bila zainteresirana, makar ne u istoj mjeri, a kako se dobijaju neki ugodni momenti na kapaljku, osoba vrlo lako uleti u pricu za koju nikada ne bi rekla da je moguca, a da nije ni svjesna kako ni kada se to desilo. Svi smo mi ljudi, nismo savrseni i to je ok, ali osobno bih puno vise puhala na hladno da imam i dijete koje osjeti moje nezadovoljstvo (jer osjeti sigurno kada te nesto muci).

I imam osjecaj da si ovo osjetila kao napad, sto je potpuno pogresno, to je bio dobronamjeran savjet osobe koja se ovakvih situacija

Mislim da sam jasno napisala da cu porazgovarati s njim kad ćemo se vidjeti idući put. Naravno da se malo bojim jer se kratko znamo i ne znam sto očekivati.

Razumijem da nisi mislila ništa loše
HideAndSeek is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2015., 19:14   #37
Quote:
davidj00tube kaže: Pogledaj post
Jednom kad ova tema prestane biti ' Nedoumica oko ne znam ni sama čega ' i postane tema ' Nedoumica oko toga želim li ozbiljnu vezu s osobom s kojom ću graditi svoj čitav život, ili oko toga želim li kežual vezu s osobom koja će biti neozbiljna, ali ću s njom imati dobar seksualni život ', postat će ti i jasnije što napraviti, i prestat ćeš tražiti odgovor od drugih ljudi i pronaći ćeš ga sama u sebi, za sebe i za svoj život.
EDIT; @čupavostvorenje: Lajkam svaki tvoj post na ovoj temi. Potpuno kužiš o čemu se tu radi
Unatoč tome što se samo djelomično slažem s tobom, sviđa mi se tvoj odgovor. Razmišljam i sama o tome, ali nemam još odgovor jer mi je prerano razmišljati na taj način. Znači ovo je prvi put da mi se netko sviđa na taj način nakon tri godine i naravno da sam nesigurna oko svega. Ipak imam iza sebe jedno traumaticno iskustvo.

Problem je u tome što ako iza njegovog skrivanja stoji sram radi mojeg proslog zivota ja znam da to neću, ne mogu i ne želim "prihvatiti". A ne bi ga vise ni cijenila jer drugo je ne imati posla sa mnom uopće jer mu smeta činjenica da imam dijete (i to razumijem u potpunosti), a drugo je to ako je i dalje sa mnom, a to će skrivati radi srama, neugode zbog drugih ljudi.

Ali ako iza tog skrivanja stoji želja za neobaveznom vezom, onda ću sama sa sobom vidjeti što ja zapravo želim od njega i paše li mi uopće takav odnos.
HideAndSeek is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2015., 20:28   #38
Quote:
HideAndSeek kaže: Pogledaj post
Kako bi vi razjasnili ovu situaciju?
Jebe sa strane ili nekoj na fejspuku dava do znanja da je želi jebat.

Quote:
Želim ga pitati
Stvarno misliš da ćeš dobit iskren odgovor? Kamon.
Uostalom takvi razgovori s osobama poput njega nemaju smisla. "Mucica al ja tebe volim i lijepo nam je, o čemu ti pričaš?"
Antheia is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2015., 20:59   #39
ne verujem da se srami nego ne dozivljava te kao ti njega. Dopusti sada ovome da "si mu draga i nista vise". Mislim da te kao i vecinu zena privlaci bas to sto je nedorecen. Da ti skida zvjezde s neba kao prosli lik onda bi ti bio dosadan i predvidljiv. Dobila si dobre odgovore.
Otvorenomore is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2015., 21:01   #40
Eh,da, zaboravih napisati zasto te nece na fejsu:
- pocela si ga kontrolirati i on to zeli sprijeciti u startu
- vjerojatno ne planira nista ozbiljno s tobom
Otvorenomore is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:37.