Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.01.2016., 23:46   #1
Zašto se ohladio?

Moja prica: Upoznali smo se slucajno, on stariji od mene 7 godina, kliknuli na prvu, njegova zelja je da se stabilizira, ima obitelj, dijete, nekako je u filmu da se tu nije realizirao i dosta je nesretan zbog toga, iako ima sve. Poceli smo se vidjati i sve je bilo super, pazljiv, njezan, prvi poljubac, nespretni nekako kao da smo tinejđeri, iako smo oboje vec u godinama. Puno smo pricali i onda smo dosli do toga da je imao nesretnu ljubav koja je trajala 6 godina i koja ga je ostavila radi drugog. Ljut je zbog propustenih i uzaludno bacenih godina na nju i sto se nije realizirao kao otac jer ga je zavlacila. Mi smo poceli polako, to traje oko 3 mjeseca i sve je stimalo, kad bi se vidjeli njeznost, pazljiv, ponasao se kao pravi muskarac prema dami, a kad se ne bi vidjeli jer nismo u istom gradu pricali bi svaki dan po sat vremena na mobitelu, svako jutro poruka dobro jutro, navecer laku noc... ali odjednom je nastupila distanca s njegove strane.. Na moju obicnu poruku dobro jutro, odjednom hladan tus, odgovorio je da stanemo malo sa svim, da treba vremena, kao pomalo, da ga muci sto stvari, da se treba srediti i da je to jako tesko, da cemo se cuti i vidjeti. Ja sam ostala paf i rekla ok, pomalo, sredi se i javi se kad osjetis potrebu, tu sam za tebe. Od tada je proslo tjedan dana i ne javlja se. Znam da nema nikoga i da zeli sve isto sto i ja, topli zagrljaj, ljubav, obitelj.. Jako me muci sto mu je u glavi, mozda ta bivsa, koja se navodno udala za drugog, a on jos ju cuva u mobitelu pod imenom moja ljubav, sto sam slucajno vidjela, ne znam.. svaki dan cekam poruku, poziv, jer me navikao na to, a toga vise nema.. Kako se netko moze samo tako odjednom ohladiti i distancirati.. Znao mi je govoriti da sam bolja od njega, vrijednija, da je jedino sretan dok spava, tako da sam imala osjecaj da je mozda u nekoj depresiji, ali u nasoj komunikaciji je sve stimalo i stvarno me stalno nasmijavao i cinio sretnom..Stvarno nemam srece u ljubavi, uvijek razocarenje
cvjeticc is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2016., 23:59   #2
Muskarac koji u imeniku cuva broj svoje bivse pod nazivom moja ljubav jos uvijek zivi u proslosti i
nije krenuo dalje.
Kako to da nisi reagirala kada si to vidjela? To ti je trebao biti alarm!


Sent from my CUBOT GT99 using Tapatalk
Pegi B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2016., 00:00   #3
Ocito ga je pogodila vijest o njezinoj udaji i jos mu je stalo do nje.
Ja ga na tvom mjestu ne bih pritiskala, nego bih sacekala da se javi.
usne boje mesa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2016., 00:18   #4
Pa eto, dobila si odgovor. Nema to
veze s vama. Ali ima s - njima.
Ti mozes a)
nastaviti zivjeti svoj zivot i cekat da se javi.
b) nastaviti zivjeti svoj zivot.


Sent from my CUBOT GT99 using Tapatalk
Pegi B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2016., 01:01   #5
To se uvijek desi nekih 3 mjeseca nakon zapocinjanja nove veze nakon stare. Ja to zovem transferom osjecaja- s nje na tebe. Jbg, bila si najvjerojatnije rebound. Ako se javi, super, no nemoj se tome previse nadati
nesretna1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2016., 01:50   #6
Quote:
cvjeticc kaže: Pogledaj post
...
Ili ima drugu ili si mi dopizdila i neda mu se vise zajebavati s tobom.
Ako ima broj od bivse tako u imeniku, jos uvijek pati za njom.

Kako god okrenes, ti si mu bila razbibriga i nista vise.

Move on...
__________________
Never underestimate the power of human stupidity.
Pile4444 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2016., 03:16   #7
Koliko je vremena proslo od kada ga je ostavila?
Znam da nije pravilo, ali ako je manje od cca dvije, ja se na tvojem mjestu ne bi puno nadao. Nije se covjek jos sredio i rijesio se navike koju je s njom stekao, a da bi s tobm mogao stvarati novu.
Ako je proslo dosta vise, tko ce ga znati....? Pocetna iskra se nije rasplamsala makar je teoretski sve stimalo.
NewOrder is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2016., 04:05   #8
Quote:
cvjeticc kaže: Pogledaj post
Moja prica: .................................................. ..Stvarno nemam srece u ljubavi, uvijek razocarenje
sta ce ti u ljubavi sreca?

pa ljubav je sreca (osjecaj) .. posljedica ulaganja zivotne energije odnosno puno toga .. ako svi rade svoj posao koliko god to poslovno zvucilo ljubav je produkt tog rada .. a poznato ti je iz gospodarske situacije da jedan nemoze raditi za dvoje .. bar ne dugorocno

sretno dalje!
F.A.Q is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2016., 14:07   #9
Njemu je očito trebao samo netko za priču i samo to. Jebi ga
dark_loki is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2016., 15:02   #10
Još uvijek ju voli. Piši kući propalo.
Conor McGregor is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2016., 23:27   #11
[QUOTE=pegg_bundy;57019089]Muskarac koji u imeniku cuva broj svoje bivse pod nazivom moja ljubav jos uvijek zivi u proslosti i
nije krenuo dalje.
Kako to da nisi reagirala kada si to vidjela? To ti je trebao biti alarm!


Bas to
peter-petrelli is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2016., 02:07   #12
Quote:
cvjeticc kaže: Pogledaj post
Jako me muci sto mu je u glavi, mozda ta bivsa, koja se navodno udala za drugog, a on jos ju cuva u mobitelu pod imenom moja ljubav, sto sam slucajno vidjela, ne znam..
__________________
Valar Morghulis
(All man must die.)
1d3nt1ty is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2016., 18:15   #13
Quote:
cvjeticc kaže: Pogledaj post
Puno smo pricali i onda smo dosli do toga da je imao nesretnu ljubav koja je trajala 6 godina i koja ga je ostavila radi drugog.
ovo,izgleda da se tip malo predugo liječi
Clandestine is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2016., 23:34   #14
Lik ti je prodavao fore i prazne priče, vrlo uočljivo pod parolom " bolja si od mene"....bolje da nikad ne saznas što je zaista mislio pod tim.

Naprasno promjeni mišljenje ne mareći za tvoje osjećaje.... Dosadila mu igračka,to ti je...

Bivša je i dalje centar njegovih misli, " njegova ljubav".

Memoriraj pod Seronja i ne javljaj se nikad više.

Ako ga slučajno sretneš, za svaki slučaj, pljuni tri puta.

Zaboravi da je postojao.

blacksnakemoan is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2016., 09:37   #15
Doslo mu je vrijeme za novi cvjetic
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2016., 14:12   #16
Quote:
blacksnakemoan kaže: Pogledaj post
Lik ti je prodavao fore i prazne priče, vrlo uočljivo pod parolom " bolja si od mene"....bolje da nikad ne saznas što je zaista mislio pod tim.

Naprasno promjeni mišljenje ne mareći za tvoje osjećaje.... Dosadila mu igračka,to ti je...

Bivša je i dalje centar njegovih misli, " njegova ljubav".

Memoriraj pod Seronja i ne javljaj se nikad više.

Ako ga slučajno sretneš, za svaki slučaj, pljuni tri puta.

Zaboravi da je postojao.

Okrutno, ali istinito.
Hot candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2016., 19:35   #17
Ajde. On nikada nije bio tu za vas. Vrijeme je da krenemo dalje. Ne briga više. To je vrijeme za vas biti sretni opet
__________________
would you rather quesitons
coleman41567 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2016., 21:49   #18
Zašto se ohladio?Nije se nikad pošteno ni zagrijao.
Vjerujem da je dao sve od sebe,ali ta bivša...očito se ne može odlijepiti.
I,to....u imeniku "moja ljubav",a već je udana....miriše na svašta.
Ja bi od takvog pobjegla!
emily_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2016., 21:50   #19
Pitaj ga.
Nakamai is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2016., 11:38   #20
Rekla bi da još nije raščistio sam sa sobom vezano za tu bivšu, a dok god je tako zaboravi na neku vezu sa takvim muškarcem.
lovely daisy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:25.