Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.01.2016., 12:07   #41
Quote:
Wayfaring S kaže: Pogledaj post
Mozda ovo stvarno je tesko razdoblje za njega. Samo, ako ne mozete zajedno kad je tesko, bit ce to teska veza. Jer on ce naci posao, rijesi se problem, onda dodje drugi. Treci.
Pokusala sam mu to objasniti, ali njemu su njegovi problemi njegovi, i on to vidi kao da me stiti od necega Kao zasto bih se ja zamarala njegovim problemima
Šišarka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2016., 12:10   #42
Quote:
Šišarka kaže: Pogledaj post
Nije blizanac, vec vaga. On je jako povucen tip inace i sve svoje probleme voli sam rjesavati, pa ga to opterecuje. Kazem to jer ga dosta dugo poznajem. Imao je nekih problema u zadnje vrijeme i sad je jos k tomu ostao bez posla, tako da, po njegovim rijecima, on bi da ja njemu dam malo vremena da se snadje, ali da se za to vrijeme ne vidjamo s drugim ljudima. :klap: Zato je i predlozio tu neku hibridnu vezu.
Ti zračni znakovi znaju biti jako zbrckani i jako promjenjivi. Oduševe se sa stvarima brzo, ali ih brzo i prođe. Vrlo je sebično od njega da te stavi na stand by dok njemu ne počne odgovarati drugačije. Red flag. On misli sad samo na sebe pa ti savjetujem da ti napraviš isto.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2016., 14:58   #43
On je zainteresovan, ali ima strah, jer pretpostavljam da ne radi, nema dovoljno para, da bi ti pruzio to sto hoce, pokloni izlasci itd....mozda i jos neki slican problem ima sa sobom, ali to nije do tebe, posto ti se svidja, ti mozes samo da popricas s njim na tu temu, da mu skrenes paznju da novac nije bitan da biste provodili vreme zajedno i da biste bili srecni
baxuz19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2016., 15:42   #44
Zašto njemu na samom početku veze novac predstavlja problem? Pa nećete odmah živjeti zajedno, djecu raditi i nabaviti zlatnog retrievera.
Osim tih izlazaka svaka dva tjedna, komunicirate li redovito? Ili se niti ne čujete niti ne vidite?
Meni djeluje kao da je njemu čisti SF zabaviti se i provesti vrijeme s tobom bez da se troši novac. Ako je on zainteresiran za tebe, a ako si i ti za njega također zainteresirana, onda biste oboje trebali biti u stanju naći si zanimacije, aktivnosti, zabavu koja će vas koštati nula kuna ili približno.
A ako niti ti nisi baš zagrijana za njega, ne znam onda u čemu je problem.
bijeli zeko is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2016., 15:43   #45
Quote:
black fairy kaže: Pogledaj post
Zar nitko od vas ne može pojmiti da ima ljudi koji se gade sami sebi kad nemaju novca, a još više im se gadi žicati od roditelja? Nismo svi isti, od ljubavi se ne živi, neki se želimo prvo financijski zbrinuti pa onda razmišljati o vezi, iako ne znam zašto te onda zavlači, to nije ok.
može, ali on nikad nije baš pokazivao interes. a viđali su se dugo.
i tada je on sve plaćao. pa se postavlja pitanje:
ako je to bio novac od roditelja, zašto i sad to ne može?
ako je novac bio njegov, zašto onda kad je bio zaposlen nije htio vezu?

novac se čini kao izgovor, nema baš logike.
ladybug24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2016., 17:07   #46
Quote:
Šišarka kaže: Pogledaj post
Bok svima, nisam bila sigurna da li temu otvoriti ovdje ili na LJES-u, valjda je ok. Nova sam na forumu sto se postanja tice ali vas dugo citam

Pokusacu biti sto kraca. Upoznala sam jednog decka prije nekoliko godina preko nekih zajednickih frendova. Odmah mi se svidio, ali on se nije cinio pretjerano zainteresiran. Tek sam krenula na fax pa sam nisam previse tim zanimala. Par godina poslije, poceli smo se druziti igrom slucaja, cuti se gotovo svakodnevno, kave i slicno, ali nista nije poduzimao konkretno. Ja sam se umorila od tog odnosa i odlucila prekinuti kontakt s njim sto sam mu i rekla, na sta se on pokrenuo i kao on bi sad odjednom vezu. Napominjem, to je bilo nakon skoro godinu dana usputnih kava i beskonacnih dopisivanja koja nikud nisu vodila. Ja sam pristala da pokusamo, medjutim jako mi je cudan. S jedne strane, kaze kako zeli ozbiljnu vezu sa mnom i kako nije zainteresiran za prolaznu avanturu, a s druge strane, sasvim mu je dovoljno da se vidimo jednom u 10-15 dana, sto meni nikako nije normalno. On se pravda time da trenutno ne radi, a glupo mu je da ja placam izlaske. I da, ima 27 godina, a ja 25.

Moje frendice smatraju da me zavlaci i da sam ga ja morala pogurati i za vezu, i da ga guram sada za izlaske i da ja vucem tu nasu vezu koja je unaprijed osudjena na propast. On se meni veoma svidja i bojim se da se ne zaljubim, jer vrijeme koje provedemo zajedno je uistinu divno.
Pročitao sam post i otprilike mi je jasno kako se osjećaš jer sam ja ponekad znao se ponašati kao tvoj partner, samo to kod mene nije trajalo godinu dana nego mjesec - dva. Mislim da ti je ipak predugo vremena prošlo, a da se nije stvorila određena "kemija". Brijem da je prije riječ o dečku koji ima neke sociopatske elemente u sebi, koliko god to čudno sad zvučalo!
pr3stig3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2016., 18:08   #47
Quote:
ladybug24 kaže: Pogledaj post
može, ali on nikad nije baš pokazivao interes. a viđali su se dugo.
i tada je on sve plaćao. pa se postavlja pitanje:
ako je to bio novac od roditelja, zašto i sad to ne može?
ako je novac bio njegov, zašto onda kad je bio zaposlen nije htio vezu?

novac se čini kao izgovor, nema baš logike.
Prije nesto manje od godine dana mi smo se poceli kao vidjati, onak neobavezno. On je tada imao nekih problema u privatnom zivotu, za sto sam ja znala, ali je bio dosta zatvoren glede toga i pomalo cak i depresivan. Meni je ispocetka taj odnos odgovarao, i ja sam imala druge prioritete tada, i vidjali smo se otprilike mjesecno, a u medjuvremenu bi se ponekad culi. On je tada radio i sve placao.

Vremenom smo, ocekivano, postali si bliski i ja sam mu objasnila da meni vise ne odgovara taj vid druzenja. Kratko prije toga on je ostao bez posla i kada sam mu rekla da se ne namjeravam vise tako povremeno cuti i vidjeti s njim, on je onda predlozio tu neku ozbiljniju vezu, od toga sto smo do tada imali. Obecao se prilagoditi i promijeniti glede izlazaka i vidjanja, ali kao njemu je sasvim dovoljno da se vidimo u 10 dana ili cak rjedje. I tu nastaje moja konfuzija jer je kontradiktoran. Zasto bi uopce predlagao ista ako mu se ne svidjam/ne zeli izlaziti sa mnom/ne zeli da me gleda precesto
Šišarka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2016., 18:14   #48
Quote:
Šišarka kaže: Pogledaj post
Zasto bi uopce predlagao ista ako mu se ne svidjam/ne zeli izlaziti sa mnom/ne zeli da me gleda precesto
Tebi stvarno to nije jasno ili zajebavas?
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2016., 18:26   #49
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Tebi stvarno to nije jasno ili zajebavas?
Najozbiljnije pitam, cak sam i temu otvorila koliko sam ozbiljna
Šišarka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2016., 22:23   #50
Quote:
Šišarka kaže: Pogledaj post
Najozbiljnije pitam, cak sam i temu otvorila koliko sam ozbiljna
Zato da moze rec da ima curu. Ili da zadovolji svoje potrebe tih jednom, dvaput mjesecno. Nesto sto tebi u svakom slucaju ne treba. Zasluzujes bolje, kao uostalom i svaka zena.
__________________
"Ova krv je puna nemira, to čovjek ne bira,
to se tako rodi!"
paraparadise is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2016., 22:30   #51
Quote:
Šišarka kaže: Pogledaj post
Prije nesto manje od godine dana mi smo se poceli kao vidjati, onak neobavezno. On je tada imao nekih problema u privatnom zivotu, za sto sam ja znala, ali je bio dosta zatvoren glede toga i pomalo cak i depresivan. Meni je ispocetka taj odnos odgovarao, i ja sam imala druge prioritete tada, i vidjali smo se otprilike mjesecno, a u medjuvremenu bi se ponekad culi. On je tada radio i sve placao.

Vremenom smo, ocekivano, postali si bliski i ja sam mu objasnila da meni vise ne odgovara taj vid druzenja. Kratko prije toga on je ostao bez posla i kada sam mu rekla da se ne namjeravam vise tako povremeno cuti i vidjeti s njim, on je onda predlozio tu neku ozbiljniju vezu, od toga sto smo do tada imali. Obecao se prilagoditi i promijeniti glede izlazaka i vidjanja, ali kao njemu je sasvim dovoljno da se vidimo u 10 dana ili cak rjedje. I tu nastaje moja konfuzija jer je kontradiktoran. Zasto bi uopce predlagao ista ako mu se ne svidjam/ne zeli izlaziti sa mnom/ne zeli da me gleda precesto
ma sve je to sranje. pa ja sam bila toliko depresivna da mi je bilo teško otići do dućana, a istovremeno sam bez problema išla u 4 sata vožnje udaljen grad, da bih njega vidjela.
zato prekriži to.
ladybug24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2016., 22:31   #52
Quote:
paraparadise kaže: Pogledaj post
Zato da moze rec da ima curu. Ili da zadovolji svoje potrebe tih jednom, dvaput mjesecno. Nesto sto tebi u svakom slucaju ne treba. Zasluzujes bolje, kao uostalom i svaka zena.

Ideja iz blesavog filma, tako to meni izgleda.
Laetitia is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2016., 22:34   #53
Quote:
Laetitia kaže: Pogledaj post

Ideja iz blesavog filma, tako to meni izgleda.
Pa sad, jel ideja iz filma il ne, ali ima dosta decki koji su s nekim samo da kazu da imaju curu ili radi neke sigurnosti, sta vec. Ima i cura takvih naravno.

Ne razumijem se u taj mentalni sklop pa ne znam sta bi vise komentirala.
__________________
"Ova krv je puna nemira, to čovjek ne bira,
to se tako rodi!"
paraparadise is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2016., 22:37   #54
Quote:
paraparadise kaže: Pogledaj post
Pa sad, jel ideja iz filma il ne, ali ima dosta decki koji su s nekim samo da kazu da imaju curu ili radi neke sigurnosti, sta vec. Ima i cura takvih naravno.

Ne razumijem se u taj mentalni sklop pa ne znam sta bi vise komentirala.
Ma, samo ne mogu vjerovati.
Laetitia is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2016., 22:40   #55
a možda ima problem s bliskim odnosima, možda je pomalo asocijalan.
kakav je inače s druženjima s drugim ljudima?
jel njih viđa češće nego što bi htio tebe?
ladybug24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2016., 08:39   #56
Quote:
ladybug24 kaže: Pogledaj post
a možda ima problem s bliskim odnosima, možda je pomalo asocijalan.
kakav je inače s druženjima s drugim ljudima?
jel njih viđa češće nego što bi htio tebe?
I nije neki previse socijalan tip. Dosta smo drugaciji po tom pitanju. Ja sam gotovo svaki dan van, bilo s frendovima ili deckom (kad imam normanlnog decka ). On ode jednom u tjednu s ekipom na fudbal i izadju poslije na pice, i to mu je to.
Šišarka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2016., 09:38   #57
A pa kak da izađe kad je rekao da nema para.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2016., 09:56   #58
Quote:
paraparadise kaže: Pogledaj post
Ili da zadovolji svoje potrebe tih jednom, dvaput mjesecno.
A koje potrebe? Mozda za kofeinom..


Quote:
paraparadise kaže: Pogledaj post
Pa sad, jel ideja iz filma il ne, ali ima dosta decki koji su s nekim samo da kazu da imaju curu ili radi neke sigurnosti, sta vec.
Sigurnosti da ih smedji medvjed ne opali po glavi dok pisaju u sumi? Opet projekcije..
Zak McKracken is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2016., 10:23   #59
Samo nastavi i javi nam se za par mjeseci na cemu si
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2016., 10:55   #60
Quote:
Lady_Tila kaže: Pogledaj post
Takvo je razmišljanje uredu, ali onda nemoj ništa započinjati s nekim, nuditi lažna obećanja. Ako nemaš love, nemoj izlaziti i reci drugoj osobi da sada moraš misliti na druge stvari, a ne zavlačiti nekoga.

Inače ja osobno ne bih nikad odbila ljubav pa makar i ne imala love i druga strana ne imala love. Bitno mi je da smo skupa, a zabavljati se možemo i besplatno ili jako jeftino.

Via Tapatalk
Ja sam i napisala da nije trebao započinjati ništa i tu je pogriješio. Samo kažem da nije čudno što je nadrkan i bezvoljan kad je bez para. Ja kad nemam para nije mi do ničega i ne mogu se skoncentrirati na ništa.

Quote:
ladybug24 kaže: Pogledaj post
može, ali on nikad nije baš pokazivao interes. a viđali su se dugo.
i tada je on sve plaćao. pa se postavlja pitanje:
ako je to bio novac od roditelja, zašto i sad to ne može?
ako je novac bio njegov, zašto onda kad je bio zaposlen nije htio vezu?

novac se čini kao izgovor, nema baš logike.
Pa možda mu je dopizdilo žicati starce, zajebana je besparica.
Ali slažem se da nije trebao ništa ni počinjati s njom i davati lažne nade.
black fairy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:39.