Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.01.2016., 23:00   #81
Quote:
inferno4mkd kaže: Pogledaj post
Ti njega NE ZASLUZUJES
Uzmi si ga ti slobodno ako misliš da je čovjek prilika.

Autorica nije ni prva ni zadnja koja je stvorila iluziju o nekome i onda shvatila da je bila glupa. Dobro da je shvatila što zapravo ne želi.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2016., 23:12   #82
Nisam se imala namjeru izrugivati, ali ti njegovi principi glede placanja mi jesu zadrti i staromodni. Niti u jednom trenutku mu nisam rekla nist ruzno, samo izrazila svoje stavove koji se ne poklapaju s njegovim. Stoga smo se i razisli.

Ovdje sam bila samo iskrena - zaista me iznervirao, pogotovo kad mi je nakon cijelog mog objasnjenja predlozio seks I jesam sretna sto sam ovo prekinula na vrijeme.
Šišarka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2016., 23:28   #83
Quote:
Šišarka kaže: Pogledaj post
Ovdje sam bila samo iskrena - zaista me iznervirao, pogotovo kad mi je nakon cijelog mog objasnjenja predlozio seks I jesam sretna sto sam ovo prekinula na vrijeme.
I dalje mislim da je djevica.. to sad ostaje na nekoj drugoj kao paket iznenadjenja.
Zak McKracken is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2016., 20:16   #84
Quote:
Šišarka kaže: Pogledaj post
Bok svima, nisam bila sigurna da li temu otvoriti ovdje ili na LJES-u, valjda je ok. Nova sam na forumu sto se postanja tice ali vas dugo citam

Pokusacu biti sto kraca. Upoznala sam jednog decka prije nekoliko godina preko nekih zajednickih frendova. Odmah mi se svidio, ali on se nije cinio pretjerano zainteresiran. Tek sam krenula na fax pa sam nisam previse tim zanimala. Par godina poslije, poceli smo se druziti igrom slucaja, cuti se gotovo svakodnevno, kave i slicno, ali nista nije poduzimao konkretno. Ja sam se umorila od tog odnosa i odlucila prekinuti kontakt s njim sto sam mu i rekla, na sta se on pokrenuo i kao on bi sad odjednom vezu. Napominjem, to je bilo nakon skoro godinu dana usputnih kava i beskonacnih dopisivanja koja nikud nisu vodila. Ja sam pristala da pokusamo, medjutim jako mi je cudan. S jedne strane, kaze kako zeli ozbiljnu vezu sa mnom i kako nije zainteresiran za prolaznu avanturu, a s druge strane, sasvim mu je dovoljno da se vidimo jednom u 10-15 dana, sto meni nikako nije normalno. On se pravda time da trenutno ne radi, a glupo mu je da ja placam izlaske. I da, ima 27 godina, a ja 25.

Moje frendice smatraju da me zavlaci i da sam ga ja morala pogurati i za vezu, i da ga guram sada za izlaske i da ja vucem tu nasu vezu koja je unaprijed osudjena na propast. On se meni veoma svidja i bojim se da se ne zaljubim, jer vrijeme koje provedemo zajedno je uistinu divno.
Složio bih se sa tvojim frendicama. Po ovom šta si ti napisala očito mu je bilo ugodno u druženju sa tobom, ali ti si to gledala drugačijim očima s obzirom da ti se on sviđa. Tek se pokrenuo u trenu kada je osjetio da će te izgubiti, šta je u biti i nekakav dokaz da mu je stalo do tebe, ali ne možda na onaj način na koji bi ti htjela.
Realno gledajući on ispada i kontradiktoran ako ti kaže da želi ozbiljnu vezu, a normalno mu je da se vidite svaka dva tjedna?!
Sve je pitanje tebe same i koliko si spremna, kako ti frendice kažu, gurati vezu a da bi dobila za uzvrat samo divno provedeno vrijeme... jer po ovom šta si napisala on ne djeluje nimalo poticajan.
MickyMouse is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:14.