Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.10.2014., 15:05   #7121
Peg perego Book ili Mutsy Evo/Igo?
Mutsy su mi ljepša dizajnom, a PP su 2-3 kg lakša, navodno funkcionalnija i jednostavnija za hendlanje.

Pomagajte, pliz, vi koje imate iskustva s nekima od njih, a može i preporuka nekih na sličnu shemu.
Chilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2014., 10:28   #7122
Romer kolica

Da li netko možda zna da li se moze na Romer kolica staviti Maxi Cosi Pebble autosjedalica?

Ne mogu nigdje naci taj podatak...
Hvala
teah is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 19:32   #7123
ima koga da koristi ABC deisgn cobra kolica?

kako ste zadovoljni? ženi se najviše sviđaju, pa su nam opcija 1 za kupnju

uz maxi cosi adaptere možemo stavit ljusku MC peble (koju smo/budemo dobili) pa nam je i to plus za ta kolica
__________________
I went through my darkest time alone, so sorry if I act like I don´t need anyone..
rapajic_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 20:55   #7124
Quote:
rapajic_st kaže: Pogledaj post
ima koga da koristi ABC deisgn cobra kolica?





kako ste zadovoljni? ženi se najviše sviđaju, pa su nam opcija 1 za kupnju





uz maxi cosi adaptere možemo stavit ljusku MC peble (koju smo/budemo dobili) pa nam je i to plus za ta kolica


Mi imamo cobru, beba ima 3mj i bas smo zadovoljni lako se upravlja njima, lako se voze po svakakvim terenima i imaju prostranu kosaru za bebu i ispod veliku kosaru za stvari, jedini minus je sto su dosta teska i velika, ali posto imamo lift i mjesta nama to nije problem. Takodjer imamo i jaje MC pebble
__________________
sreća najveća:)http://lb1f.lilypie.com/4Z7dp1.png
bammi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 20:58   #7125
mi smo u kući tako da nema stepenica pa me težina ne smeta

gdje ste ih nabavili?
__________________
I went through my darkest time alone, so sorry if I act like I don´t need anyone..
rapajic_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 11:46   #7126
Quote:
rapajic_st kaže: Pogledaj post
mi smo u kući tako da nema stepenica pa me težina ne smeta

gdje ste ih nabavili?
u magic baby..kad su bili dani trudnica i beba
bammi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 14:18   #7127
kupili smo kolica i pokušavamo ih namjestit, ali košara i autosjedalica malo "klapaju", ka da nisu 100% fiksirana na konstrukciju, a jesu. je li to tako triba bit ili je nekakva greška sa kolicima?
kavopija-14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 15:03   #7128
Mi imamo cobru ali jos je u upotrebi samo u kuci. Jedva cekam setnju vani. Slazem se s bammi, funkcionalna kosara za stvari, super baby kosara.. velika jesu, teza jesu ali za one koji se ne moraju muciti s nosenjem kolica na kat nije nikakav problem. Meni su favorit vec 3-4 godine i jedva sam docekala kupiti ih.
Kavopija - koja su kolica u pitanju? Moja kosara isto malo "dise" ali to je sasvim normalno jer je dugacka .a adapteri su u njezinoj sredini. Mora malo..
anamaria0811 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 15:38   #7129
Quote:
anamaria0811 kaže: Pogledaj post
Mi imamo cobru ali jos je u upotrebi samo u kuci. Jedva cekam setnju vani. Slazem se s bammi, funkcionalna kosara za stvari, super baby kosara.. velika jesu, teza jesu ali za one koji se ne moraju muciti s nosenjem kolica na kat nije nikakav problem. Meni su favorit vec 3-4 godine i jedva sam docekala kupiti ih.
Kavopija - koja su kolica u pitanju? Moja kosara isto malo "dise" ali to je sasvim normalno jer je dugacka .a adapteri su u njezinoj sredini. Mora malo..
chicco trio active3. ista stvar, košara je duga, a adapteri su na sredini. "isprobala" sam je sa rukom i ne čini mi se ka da je fiksirana, a sigurno smo sve napravili kako triba jer je sistem takav da ne možeš pogriješit ni ako oćeš, ali eto ... čini mi se nestabilno. ne bojim se da će beba ispast, ništa slično, nego sam jednostavno mislila da to mora bit čvrsto ka da je od armiranog betona, pa sad ne znam jesam li u pravu ili ne.
kavopija-14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 17:05   #7130
Quote:
rapajic_st kaže: Pogledaj post
ima koga da koristi ABC deisgn cobra kolica?

kako ste zadovoljni? ženi se najviše sviđaju, pa su nam opcija 1 za kupnju

uz maxi cosi adaptere možemo stavit ljusku MC peble (koju smo/budemo dobili) pa nam je i to plus za ta kolica
I mi imamo cobru! Malena ima 15 mjesec i prezadovoljni smo. U funkciji su svaki dan i još su kao nova tako da i ne razmišljamo o kupnji nekakvih kišobran kolica. Mislim da su sa košarom 11kg, a sa sportskim dijelom 10-ak tako da ni nisu tako strašno teška. Niz stepenice se spuštamo na zadnja kola, a uz stepenice ih prenesem. U zgradi imamo lift tako da nije neki problem. Da ponovno kupujem kolica, opet bih ih uzela bez razmišljanja.
marina1408 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 17:43   #7131
Quote:
marina1408 kaže: Pogledaj post
I mi imamo cobru! Malena ima 15 mjesec i prezadovoljni smo. U funkciji su svaki dan i još su kao nova tako da i ne razmišljamo o kupnji nekakvih kišobran kolica. Mislim da su sa košarom 11kg, a sa sportskim dijelom 10-ak tako da ni nisu tako strašno teška. Niz stepenice se spuštamo na zadnja kola, a uz stepenice ih prenesem. U zgradi imamo lift tako da nije neki problem. Da ponovno kupujem kolica, opet bih ih uzela bez razmišljanja.

volim ovakve komentare bas sam hepi sta smo ih odabrali i nadam se da ce nam sluziti dugo kao i vama
bammi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 01:34   #7132
Pitanje u vezi kolica....ali dječijih..radi se o ABC Design 3 TEC s kojima smm vrlo zadovoljni ali imamo mali problemčić..

Kotač, koji je na skidanje, drži ovakav osigurač (s ove dvije rupice) koji se je opustio pa ispada iz ležišta.

Pitanje je gdje da kupim ovakvo nešto, vjerojatno takva pločica ima i neko ime..

__________________
podržimo UDRUGU FRANAK!
nansale is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 09:27   #7133
Quote:
bammi kaže: Pogledaj post
u magic baby..kad su bili dani trudnica i beba

vidim sada budu ti dani,sajam opet u west gate_u 14-16.11.

jesu kakvi popusti onda tamo?
__________________
I went through my darkest time alone, so sorry if I act like I don´t need anyone..
rapajic_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 10:34   #7134
Je, bio je neki popust, ali cini mi se nista extra...
__________________
sreća najveća:)http://lb1f.lilypie.com/4Z7dp1.png
bammi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 10:56   #7135
Quote:
kavopija-14 kaže: Pogledaj post
chicco trio active3. ista stvar, košara je duga, a adapteri su na sredini.
Mi smo na Inglesini imali dodatne "nogice" koje su se zakacile ispred na vrh rukohvata i sluzile su tome da se kosara na moze klackati. Znaci kosara se zakacila na sredini, a ispred je jos imala kao "stopere" da se ne moze klimati.
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 15:15   #7136
Quote:
kavopija-14 kaže: Pogledaj post
chicco trio active3. ista stvar, košara je duga, a adapteri su na sredini. "isprobala" sam je sa rukom i ne čini mi se ka da je fiksirana, a sigurno smo sve napravili kako triba jer je sistem takav da ne možeš pogriješit ni ako oćeš, ali eto ... čini mi se nestabilno. ne bojim se da će beba ispast, ništa slično, nego sam jednostavno mislila da to mora bit čvrsto ka da je od armiranog betona, pa sad ne znam jesam li u pravu ili ne.


Pa i moja malo "klackaju"...mislim da se tako neravnine amortiziraju (ako sam se dobro izrazila) To je otklon od cm do 2, ako se ne varam.. Mislim da tako treba biti
__________________
sreća najveća:)http://lb1f.lilypie.com/4Z7dp1.png
bammi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 10:43   #7137
Quote:
Lei kaže: Pogledaj post
Mi smo na Inglesini imali dodatne "nogice" koje su se zakacile ispred na vrh rukohvata i sluzile su tome da se kosara na moze klackati. Znaci kosara se zakacila na sredini, a ispred je jos imala kao "stopere" da se ne moze klimati.
Quote:
bammi kaže: Pogledaj post
Pa i moja malo "klackaju"...mislim da se tako neravnine amortiziraju (ako sam se dobro izrazila) To je otklon od cm do 2, ako se ne varam.. Mislim da tako treba biti
fala, cure. nadam se da je ok ovako.
kavopija-14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 14:14   #7138
Bok svima!

Čitala sam zadnjih 30tak stranica ali sad sam tek izgubljena...trebam savjet.
Trebala bih neka ultra mala kolica a da imaju košaru ili nulti položaj. Ne moraju bit lagana nego samo da se mogu skupiti na što manje dimenzije. Imam doma Prenatal 3u1 family reverso i fenomenalna su za svaki teren i u svim vremenskim uvjetima ali su jako velika i teška. Pa sad tražim neka u kojima mogu samo u shopping centar ili tak negdje, imam opel corsu sa super malim gepekom i ova prenatalova konstrukcija je prevelika.
I da, bilo bi divno da nisu baš grozno skupa.
I puno hvala!
V the fabulous is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 15:15   #7139
šanse da ću dobiti odgovor na pitanje su malene, ali ću pokušati

ima li netko od vas Peg Perego Pop Up ali istovremeno i auto renault clio, 2002, dakle stara verzija zanima me da li kolica stanu u gepek. nemam gdje sama provjeriti to, pa da znam jel da tražim dalje ili da ostanem pri svom odabiru?
__________________
ako ti je zivot kiseo kao limun.. ..napravi od njega limunadu
yvanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 15:22   #7140
Quote:
yvanna kaže: Pogledaj post
šanse da ću dobiti odgovor na pitanje su malene, ali ću pokušati

ima li netko od vas Peg Perego Pop Up ali istovremeno i auto renault clio, 2002, dakle stara verzija zanima me da li kolica stanu u gepek. nemam gdje sama provjeriti to, pa da znam jel da tražim dalje ili da ostanem pri svom odabiru?
bok!

ne znam dal ti ovo pomaže al tu imaš dimenzije i težinu kolica pa probaj izmjeriti gepek

http://global.pegperego.com/babyprod...Up+%26+Modular
V the fabulous is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:59.