Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Fotografija > Fotoaparati i oprema

Fotoaparati i oprema Tvornica fotografija

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.02.2009., 16:21   #81
OK, hvala na savjetima.
Sad još ostaje pitanje gdje se ti fotići mogu kupiti. Obišao sam na netu: HG Spot, Info Gamu, Nobilis, Autronic, Optimum i Links. Sigmu i Panasonike sam našao samo u Optimumu, a G9 nisam našao nigdje. Naravno, nama igra samo kupnja novog aparata preko firme. Može li se još negdje kupiti G9? I jesam li propustio neki bolji online dućan?
revelator is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2009., 19:03   #82
Quote:
DNx kaže: Pogledaj post
sigma dp1 je po meni veliko šišanje ovaca...mislim koji kupus ikome treba takav fotić osim da ga ima na polici uz ključeve od ferarija...em je spor, em je kompakt, em ima bezveze široki kut...mislim, toliko su nabrijali taj senzor, ko da je sve u njemu i bojama, a da ne velim da košta...a ne vrijedi toliko koliko je skup
opet, ovisi kaj očeš imat. Osobno smatram da je odličan fotić ak znaš njegove limitacije - s druge strane ja sam dugi dugi niz godina slikao samo sa Zorkijem i 50mm industar objektivom. U svakom slučaju vrijedi više nego besmisleno skupa leica Dlux 4.
__________________
Prof. Farnsworth:"Everyone's always in favor of saving Hitler's brain. But when you put it in the body of a great white shark, ooohh! Suddenly you've gone too far!"
CrniDjuro is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2009., 11:20   #83
Quote:
revelator kaže: Pogledaj post
OK, hvala na savjetima.
Sad još ostaje pitanje gdje se ti fotići mogu kupiti. Obišao sam na netu: HG Spot, Info Gamu, Nobilis, Autronic, Optimum i Links. Sigmu i Panasonike sam našao samo u Optimumu, a G9 nisam našao nigdje. Naravno, nama igra samo kupnja novog aparata preko firme. Može li se još negdje kupiti G9? I jesam li propustio neki bolji online dućan?
evo baš čitam na hg spot stranicama:
034434 Digitalni fotoaparat CANON PowerShot G9 (12.1 Mpixela), optički zoom 6x, baterija i punjač + SANDISK SD Ultra II 4 GB 3.499,00

a probaj i http://www.nabava.net/canon-powersho...m__20138_p.php
Zizo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2009., 11:53   #84
Da, ja sam svoj G9 uzeo u Optimumu i baš sam jučer išao pogledati - nema ga u ponudi. Čudno malo, al štaš...
Stypssa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2009., 15:15   #85
Quote:
Zizo kaže: Pogledaj post
evo baš čitam na hg spot stranicama:
034434 Digitalni fotoaparat CANON PowerShot G9 (12.1 Mpixela), optički zoom 6x, baterija i punjač + SANDISK SD Ultra II 4 GB 3.499,00

a probaj i http://www.nabava.net/canon-powersho...m__20138_p.php
Nabava.net izgleda ne šljaka najbolje. Za G9 mi daje dva linka iz Micronisa, ali ti linkovi ne vode nikamo i kad sam potražiš Mikronis nema G9 u ponudi, samo G10.
Izgleda da jedino HG Spot ima G9...


EDIT: da, linkovi rade... htio sam reći da te odvedu na stranicu od Mikronisa ali ne na konkretan artikl na koji bi trebali jer tog artikla nema. dakle ko da i ne rade.

Zadnje uređivanje revelator : 11.02.2009. at 15:36.
revelator is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2009., 15:27   #86
Ja sam sad bio na Nabava.net i preko njih otišao na Micronis - sve radi. Ali, istina, nemaju G9 u ponudi. Čuj, vjerojatno bi ti bilo koja firma koja je to prije imala u ponudi, mogla i sada nabaviti, samo da pitaš... Dakle, nazvat Optimum ili Micronis ili koga već i tražiti da nabave G9...
Stypssa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2009., 10:32   #87
Question Koji digitalac preporučujete

Kupujem digitalac do 1500 kn, eventualno + 100 kn idem više. Pa me zanimaju vaše preporuke! Puno hvala
mrc_marko is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2009., 12:26   #88
selim na Fotografiju
__________________
People. What a bunch of bastards.
Thurgood is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2009., 12:30   #89
i sad treba selit u odgovorajaću thread "brigo moja pređi na drugoga" šalim se...
__________________
 / 5D2 _________ FB: Best Moments Wedding Studio _______________________________..:..::::..::..:... .:.....::.:....:.:::
Hondakepiran is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2009., 12:36   #90
pa, najlakše je

malo posla za kolege, da se ne opuste
__________________
People. What a bunch of bastards.
Thurgood is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2009., 22:40   #91
Olympus mju 700 vs Canon S2 IS

Dakle,imam spomenuti mju 7.1 mega pixela,a šogor ima Canon 5 ,veli on da bi se mijenjel za fotić,sad neznam dal bi mi se isplatilo,kak sam gledal ipak je on svojega više platil bez obzira na pixele.Sad me zanima jel bi pogriješil da ga mijenjam?Kak da ocijenim,nekak me vuče da ga mijenjam,da je bolji Canon.Može neki savjet?Zanima me vaše mišljenje.
tomaš is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2009., 22:43   #92
Dok cekas na odgovor mozda bi ti bilo pametno da si procitao pravila
__________________
I would rather be hated for what I am than loved for what I am not.
Het is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2009., 22:57   #93
Zašto?
tomaš is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2009., 23:05   #94
Pa recimo da je korisno znat kako pdf na kojem komentiras funkcionira,sta je dozvoljeno sta nije itd, 'kucna' pravila recimo. U tvom slucaju ocito je da si novi i da neznas da se ne otvara tema za svaki fotic posebno kao sta si ti otvorio, zato ti i kazem da procitas ostala pravila nece naskodit, tko zna mozda ti se svidi ovdje sa nama pa nece bit na odmet.
__________________
I would rather be hated for what I am than loved for what I am not.
Het is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2009., 23:15   #95
Može onda uputa?
hvala
tomaš is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2009., 23:18   #96
Sta se tice fotica tu ti ja nemogu nimalo pomoc, imam Nikon a nikad nisam koristila ni Olympus ni Canon pa ti nemam pametan savjet.
__________________
I would rather be hated for what I am than loved for what I am not.
Het is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2009., 23:21   #97
Smile Canon ixus 70

Dobio sam novi fotic IXUS 70 moze mi neko rec iz iskustva kakav je fotic...
_Dux_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2009., 23:26   #98
Quote:
tomaš kaže: Pogledaj post
...,a šogor ima Canon 5 ,...
Koji je to Canon 5? U naslovu spominješ Canon S2 IS...
mljac1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2009., 23:48   #99
mogli bi da si to napiso u starom topicu a ne novi otvarat za bezveze...uostalom ćemu ti govorit kakv je ako ga imaš...poslikaj par slika i vidi dal ti valja ili ne...ako su ti slike dobre...onda ti je dobar...ako ne valjaju...onda ti ne valja...
__________________
 / 5D2 _________ FB: Best Moments Wedding Studio _______________________________..:..::::..::..:... .:.....::.:....:.:::
Hondakepiran is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2009., 23:49   #100
valjda s5is...imo ga frend...meni bezvze...al kad jednom odeš u slr vode...odna ti je sve bzvz
__________________
 / 5D2 _________ FB: Best Moments Wedding Studio _______________________________..:..::::..::..:... .:.....::.:....:.:::
Hondakepiran is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:28.