Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.11.2011., 12:20   #21
Quote:
Aftermath kaže: Pogledaj post
znam ja to sve, ali ona neće iz stana (da budem iskren nema ni kamo)


Da, dosadu navodi kao razlog. Kao ja sam previše bio zaokupljen poslom. Radim 2 posla samo da bi njoj priuštio što god hoće.
zaposlena, je, djece nemate, a ona nema kamo? O da, itekako ima. 'Oglasnik' u ruke i nek si traži stan.
Druga je stvar što joj postojeći aranžman najviše odgovara. Pa ti nastavi radit dva posla kako bi joj omogućio da i dalje u njemu uživa.
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is offline  
Old 22.11.2011., 12:25   #22
Quote:
tomeek1503 kaže: Pogledaj post
Iskreno...okreni to u svoju korist. Reci joj da može ostat, sad će ti jesti iz ruke a ti po svom. Nađi ti sebi ljubavnicu i ne trudi se kriti pa neka vidi kako je to. Na kraju ako sama ode opet si na dobitku.
Ludilo od savjeta !

U tvom slučaju su se ispreplele sve "vrste" prevare; od emocionalne, preko partnerske do fizičke! Ono, ajde da joj se "zalomilo" iako osobno ni to ne opravdavam; ali gospođa dvije godine igra i doma i u gostima! Je, biti ćeš rastrzan, još poduže nećeš moći povjerovati, prat će te ponajviše ego ali vaš odnos je trajno narušen a po mome viđenju i nepopravljiv! I kaj ona neće iz stana??? Nažalost, stvarnost je drugačija; stan je tvoj a ti si joj eventualno "dužan" za tih 5 godina zajedničkog sticanja u navedenu nekretninu! Sve to u tjedan dana riješiš, naravno, ukoliko se želiš maknuti iz braka koji to baš i nije bio! Ako možeš i dalje živjeti u laži, ako misliš da ćeš moći mirno spavati pored nje znajući kako je živjela dvije godine...............onda samo nastavite!
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Old 22.11.2011., 12:27   #23
Znam da je offtopic ali meni je recimo neshvatljivo da moja žena meni ne da pass za moj fejs i obrnuto. Ista stvar i s mobitelima. Po meni u braku ne bi smjelo biti nikakvih tajni i tajnica. Možda je i tu jedan od uzroka ovog što ti se dogodilo.
ObiWanKenobi is offline  
Old 22.11.2011., 12:29   #24
Koliko sam shvatila autor je već odlučio da želi razvod samo je ne može/ne želi izbaciti iz stana. Dakle, priča o pomirenju i razmišljanju i nije neki savjet.

Quote:
Blackmore kaže: Pogledaj post
Aftermath... da li te je supruga do prije dvije godine upozoravala da joj je dosadno, da radiš previše, da bi zbog toga brak mogao otići kvragu?
Pa si se onda ti oglušio na njene vapaje, nastavio šljakati ko manijak pa si je gospa našla zabavu...
A ovo i mene zanima. Što, sad je odjednom počela igrati na kartu usamljenosti ili ti je već pokušavala reći kako se osjeća prije nego je uskočila drugome u krevet?
rusha is offline  
Old 22.11.2011., 12:32   #25
Razdvojite se malo,vidjet će se za pol godine di je ko i kak je ko.
Samo budi cool.Nemoj histerizirati,iako pretpostavljam da ti je teško....
Glavu gore i drž se.MUŠKO SI,nisi baba i nemoj da te sjebu osjećaji i suze..
Svako dobro.
__________________
...e taj film (ne)ćemo gledati.....
mistifique is offline  
Old 22.11.2011., 12:33   #26
Quote:
Aftermath kaže: Pogledaj post
Neznam otkud početi... 5 godina smo u braku, nemamo djece, oboje zaposleni, živimo odvojeno od staraca, odlično se slažemo i ništa ne upućuje na to da bi me žena mogla varati.
nađi neku novu ova bu ti još neke picajzle dofurala doma još se razboliš jebate
spy is offline  
Old 22.11.2011., 12:34   #27
Quote:
Blackmore kaže: Pogledaj post
Aftermath... da li te je supruga do prije dvije godine upozoravala da joj je dosadno, da radiš previše, da bi zbog toga brak mogao otići kvragu?
Pa si se onda ti oglušio na njene vapaje, nastavio šljakati ko manijak pa si je gospa našla zabavu...
Nikad mi nije ništa rekla u vezi toga, nikakav prigovor. Kad nisam radio bio sam s njom, osim kad je išla kod "prijateljica".

Quote:
ObiWanKenobi kaže: Pogledaj post
Znam da je offtopic ali meni je recimo neshvatljivo da moja žena meni ne da pass za moj fejs i obrnuto. Ista stvar i s mobitelima. Po meni u braku ne bi smjelo biti nikakvih tajni i tajnica. Možda je i tu jedan od uzroka ovog što ti se dogodilo.
Slažem se i meni je to glupo, ali ona je oduvijek takva, pa sam to smatrao pod normalno.
Aftermath is offline  
Old 22.11.2011., 12:34   #28
Quote:
mistifique kaže: Pogledaj post
Razdvojite se malo,vidjet će se za pol godine di je ko i kak je ko.
Samo budi cool.Nemoj histerizirati,iako pretpostavljam da ti je teško....
Glavu gore i drž se.MUŠKO SI,nisi baba i nemoj da te sjebu osjećaji i suze..
Svako dobro.
Potpis i dodatak:
ne daj da te sjebu NJENE suze!
__________________
Go, little book, God send thee good passage, And specially let this be thy prayere: Unto them all that thee will read or hear, Where thou art wrong, after their to call, Thee to correct in any part of all.
Blackmore is offline  
Old 22.11.2011., 12:34   #29
A kaj je dosada opravdanje za prevaru???

Uostalom, manje inteligente osobe "pate" od dosade; svak iole razuman i bistar će si naći neku općeprihvatljivu zabavu koja , u bračnom životu, čak može biti od koristi oboma! Muž radi dva posla kako bui nam bilo bolje; e pa onda nek žena, u fazi dosade, stvara po domu kako bi im bilo još bolje!
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Old 22.11.2011., 12:35   #30
Ja bi se, da sam na tvojem mjestu, na neko vrijeme udaljila od te osobe da vidim kako disem bez nje. Ako nemas snage za razvod, a mislim da jos nemas, onda ti je to najbolja opcija (po meni).

Ego ti je povrijeđen ali i sam kazes da ju i dalje volis. Mislim da i sam znas da ona nema nikakva prava u vezi tvog stana tako da ju komotno mozes izbaciti iz stana ali ti to zapravo ne zelis. Jer da je se iskreno zelis rijesiti ona sad ne bi bila u tvom stanu nego negdje u podstanarstvu.

Ako si se stvarno odlucio na razvod onda joj lijepo reci da ima 24 sata da dogovori smjestaj kod nekog drugog jer tebe ne zanima to sto nema gdje otici niti to da ona ne zeli razvod. O svemu tome je mogla, i imala sansu, razmisljati prije 2 godine kad se upustila u sve to.

I ja ne pusim tu njezinu pricu da ona ne zeli kod tog svog. Ja mislim da on ne zelis da ona dođe (kao sto si i sam rekao). Jedno je igrati se sa tuđom igrackom, a drugo je kad moras izdvojiti novce za nju. Da ti nisi nasao te poruke vi bi i dan danas bili u 'sretnom' braku i njoj ne bi ni palo na pamet da ti kaze istinu - ako nije u 2 godine ne bi nikada.
__________________
"All right, then, I'll go to hell." (M. Twain)
"Ting-a-ling mother fucker." (K.Vonnegut)
“The truth doesn't glitter and shine.” (C. Palahniuk)
BLR is offline  
Old 22.11.2011., 12:36   #31
Quote:
Aftermath kaže: Pogledaj post
Neznam otkud početi... 5 godina smo u braku, nemamo djece, oboje zaposleni, živimo odvojeno od staraca, odlično se slažemo i ništa ne upućuje na to da bi me žena mogla varati. Primjetio sam tu i tamo da ne voli kad joj diram po mobitelu, prije par dana je planula da ona ne želi da čitam poruke koje ona šalje frendicama, jer ću je kao ismijavati

Neki dan ode ona u wc, a ja joj uzmem mob i krenem u inbox. Između tona kojekakvih poruka bila je i poruka: "Ajd dođi na skype za 5 min, ne mogu više čekati" sa broja koji nije memoriran u imeniku (izgleda da je zaboravila obrisati).
Sljedeći dan ode ona kod frendice, a ja uzmem njen laptop i odem na njen face (ne pitajte odkud mi lozinka, uglavnom ona nezna da je ja znam) i odem pronjuškati po porukama
Svijet mi se srušio, više od 2 godine dopisivanja, sadržaji poruka su svakakvi, od "kad ćemo se opet vidjeti" do dogovaranja sexa.
Kad se vratila, pokazao sam joj i rekao da odlazi!
Onda je uslijedio plač, pa nemoj, to je samo fejs, pola toga nije istina. Priča kako me voli i da će umrijeti bez mene i sl . Nadalje priznala je da je nekoliko puta imala sex s njim. Kaže mi kako je pogriješila i da neće više nikada, navodno je prekinula sve kontakte s njim. Ispričala mi se jedno 1000 puta. Ja sam ipak odlučio na rastavu braka, na što ona ne pristaje nikako i počinje biti histerična kad joj to spomenem.

Uopće neznam što sad. Ja je još uvijek volim, ali uopće neznam mogu li takvoj osobi vjerovati, a uz sve to ne mogu se pomiriti s tim da me je prevarila. Mislim da bi rastava bila najbolji izbor, samo kako nju nagovoriti na to.
Ma ja mislim da je najbolje da joj oprosti!
Pa sto, samo te dvije godine u braku varala s drugim iza leda, uspjesno to skrivajuci i lazuci ti svaki dan. Nije to tako strasno...
Osim toga, pa ispricala ti se i rekla da nece vise...
Ipak si ti njoj sve u zivoti...njezina velika ljubav...razlog zbog kojeg zivi.
Osim toga, kad se i pomirite, tebi sigurno nece smetati misli koje ce ti se pocet kovitlati po glavi...kako mu ga je strastveno pusila...dogovarala sastanke sa njim....je** meeeeee...tooooooo....jaaaaaaceeeee...i onda dosla doma i dala svom muzicu pusicu i legla se u krevet, naravno, prije toga otisla do wc da mu posalje poruku kako joj je veceras bilo nezaboravno i kako jedva ceka da to ponove.

Ukoliko se ipak odlucis na rastavu bilo bi najbolje da joj ostavis stan koji ste dobili od tvojih roditelja i ispricas joj se sto si je mozda svojim ponasanjem natjerao da te ona vara!

Zadnje uređivanje Bernardino II : 22.11.2011. at 12:42.
Bernardino II is offline  
Old 22.11.2011., 12:45   #32
Quote:
voorn7 kaže: Pogledaj post
bokte dramaturgije.....

shvacam da ti se svijet srusio tj. preokrenuo ali ovo sto govoris dolazi iz povrijedjenog ega a ne povrijedjenih emocija.

smiri se malo, rastava je nadrasticniji potez....

a kad se smiris, sagledaj situaciju sto je vise moguce racionalno. ono, lista za i protiv, sto dobivas sto gubis. mislim emocionalno, da ne bi bilo zabune

i ak te tjesi, ima puno puno gorih stvari koje ti se mogu dogoditi u zivotu. probaj staviti svoj ego sastrane a vise slusaj emocije.
Dobiva samo neprospavane noći uz ženu za koju zna da je vodila drugi život ne dva dana, dva mjeseca - već dvije godine!
I tko zna koliko bi još godina varala da ju nije otkrio.
Puno gorih stvari? Pa da, možeš poginuti u požaru, ali kakve to veze ima ženom&varanjem&brakom?
Quote:
tomeek1503 kaže: Pogledaj post
Iskreno...okreni to u svoju korist. Reci joj da može ostat, sad će ti jesti iz ruke a ti po svom. Nađi ti sebi ljubavnicu i ne trudi se kriti pa neka vidi kako je to. Na kraju ako sama ode opet si na dobitku.
Divlji zapad. Pa ne bi baš išlo. To bi mu još više skrhalo živce.
Lozimka is offline  
Old 22.11.2011., 12:48   #33
Quote:
Bernardino II kaže: Pogledaj post
Osim toga, kad se i pomirite, tebi sigurno nece smetati misli koje ce ti se pocet kovitlati po glavi...kako mu ga je strastveno pusila...dogovarala sastanke sa njim....je** meeeeee...tooooooo....jaaaaaaceeeee...i onda dosla doma i dala svom muzicu pusicu i legla se u krevet, naravno, prije toga otisla do wc da mu posalje poruku kako joj je veceras bilo nezaboravno i kako jedva ceka da to ponove.
Znam, to me i razdire

Quote:
BLR kaže: Pogledaj post
Da ti nisi nasao te poruke vi bi i dan danas bili u 'sretnom' braku i njoj ne bi ni palo na pamet da ti kaze istinu - ako nije u 2 godine ne bi nikada.
Ona kaže da već jedno vrijeme želi prekinuti s njim i meni sve reći, te da ju je to mučilo noćima, da nije znala kako mi to reći. Ne vjerujem ja baš tome.
Aftermath is offline  
Old 22.11.2011., 12:51   #34
Netko tu reče 5 godina braka a niti jedno dijete a uz to ti radiš 2 posla a ona ima mnogo više vremena od tebe. Pogriješio si , previše si se financijski brinuo za nju da sve ima ( mada i i ona radi) a očito si malo nju zapostavio što se tiče emocija. Ali sigurno da 2 godine varanja nisu bezazlena, to nije bilo samo par fukova kod jebača i gotovo. Pa prijatelju to traje duge 2 godine i mnoštvo dopisivanja i sastanaka i vjeruj mnogo mnogo fukova. Evo reći ću ti svjež primjer jednog mog prijatelja koji je sa ženom u braku 3 godine i svi su govorili da je to savršen brak i on je stalno govorio da mu žena govori da ga voli najviše na svijetu i da ga nikad ne bi prevarila i to mu je stalno govorila da je ovaj već posumnjao u to zašto mu to stalno govori i saznao da ga cijelo vrijeme vara s drugim i nakon puno moljenja on odluči da joj oprosti.......samo ovaj put je bio pažjiviji i počeo ju pratit na sve načine i nakon mjesec dana opet sazna da ga je opet prevarila s istim muškarcem i sad je konačno odlučio se rastati a ona ga moli na koljenima svaki dan da to ne napravi da ne zna što će i kako dalje bez njega. Naravno zaboravio sam reći da je stan NJEGOV !!

Prijatelju kod tebe to traje 2 godine i trajat će i dalje sve dok ne kažeš konačno da je gotovo.Za par godina ćeš biti sretan što si se rješio vraga.
Lijepo ti uzmi papire u ruke, kod odvjetnika i RASTAVA !!!!!
agent20 is offline  
Old 22.11.2011., 12:55   #35
@agent20 situaciju ovog prijatelja koju navodiš meni izgleda kao da si mene opisivao

Znači svi me upozoravate da će se to varanje nastaviti?
Moguće.
Aftermath is offline  
Old 22.11.2011., 12:56   #36
Quote:
Aftermath kaže: Pogledaj post
Onda je uslijedio plač, pa nemoj, to je samo fejs, pola toga nije istina.

Priča kako me voli i da će umrijeti bez mene i sl . Nadalje priznala je da je nekoliko puta imala sex s njim. Kaže mi kako je pogriješila i da neće više nikada, navodno je prekinula sve kontakte s njim. Ispričala mi se jedno 1000 puta. Ja sam ipak odlučio na rastavu braka, na što ona ne pristaje nikako i počinje biti histerična kad joj to spomenem.
Iskreno-više bi me ohladio to histeriziranje i nenormalno ponašanje i činjenje svega da se čovjek opravda ( to je samo fejs, niš ozbiljno, ali umrijeti ću ako se rastavimo radi moje neozbiljne avanturice) od same prevare.

Ono što je najbolje, ona vjerovatno i misli upravo ono što ti govori- da je to ništa, da to nije nikakav ekstra prekršaj preko kojeg ti ne bi trebao (i mogao) prijeći.

Ako i ti imaš taj stav, daj si mira, razdvojite se malo i razmisli koja će biti konačna odluka.

Ako imaš pak stav da je dvije godine četanja, varanja i glumljenja previše za tvoje živce i želudac-možeš odmah predati zahtjev i papire. U tom slučaju ne vjerujem da ćeš razbijati glavu jesi li pogriješio ili ne.

I imaj na umu upravo to što ti je BLR napisala-jedno je igrati se s tuđom igračkom a drugo je platiti ili plaćati za nju.

S obzirom da nije imala problema muljati te dvije godine, vjerovatno nije ni problem izvaliti laž kako ona ni u ludilu ne bi išla kod tog svog frenda/dečka/ljubavnika.

S druge strane, ne bi ni ja išla živjeti s ljubijem ako sve može funkcionirati na drugi način- muž koji radi dva posla da bi ja imala ono kaj mi treba i lover sa strane da mi da ono što mi ne omogućava "prigrijani" bračni život.

Jbg, naviklo ju na dobro, pa sad imaš to kaj imaš.

Zadnje uređivanje Libertango : 22.11.2011. at 13:25.
Libertango is offline  
Old 22.11.2011., 12:57   #37
Quote:
Aftermath kaže: Pogledaj post
Neznam otkud početi... 5 godina smo u braku, nemamo djece, oboje zaposleni, živimo odvojeno od staraca, odlično se slažemo i ništa ne upućuje na to da bi me žena mogla varati...

Svijet mi se srušio, više od 2 godine dopisivanja, sadržaji poruka su svakakvi, od "kad ćemo se opet vidjeti" do dogovaranja sexa.
Ja sam ipak odlučio na rastavu braka, na što ona ne pristaje nikako i počinje biti histerična kad joj to spomenem.

Uopće neznam što sad. Ja je još uvijek volim, ali uopće neznam mogu li takvoj osobi vjerovati, a uz sve to ne mogu se pomiriti s tim da me je prevarila. Mislim da bi rastava bila najbolji izbor, samo kako nju nagovoriti na to.
Moraš se odmaknuti od svega da bi mogao razmisliti. Stan je tvoj, prema tome imaš pravo u njemu ostati, a ona neka za to vrijeme ode kod nekoga , kod svojih roditelja.
Možda je jedina sreća u nesreći što nemate djece pa bi to trebalo, ako se odlučiš, olakšati postupak rastave.
Ti najbolje znaš jel možeš prijeći preko prevare. Svatko je drugačiji. Osobno, ja preko toga ne bih mogla prijeći, uvijek bih sumnjala da li ima nekoga drugoga, a to izjeda iznutra. Pogotovo kao u tvom slučaju kad te varala duže vrijeme. Bez povjerenja gube se temelji.
brzi gonzales is offline  
Old 22.11.2011., 12:57   #38
Quote:
Aftermath kaže: Pogledaj post
Znam, to me i razdire
Primi se za medunozje. Ako tamo osjetis dvije kuglice - pokazi joj prstom na vrata.
Bit ce strasno! Plac, ricanje, moljakanje, prijetnje samoubojstvom, izjave ljubavi, kajanje... itd. NE POPUSTAJ!!!Bit ce ti nevjerojatno tesko - vjerojatno najteza stvar koji si do sad morao napraviti. Ona place, a ti moras ostati hladan. Pomoci ce ti ako si uspijes u tom trenutku u glavi vizualizirati iste scene gdje ga je, vjeruj mi - s osmijehom na licu, jahala.

Nakon delozacije i svega toga bit ce ti jos i gore. No ostaci vode i masnica od tog mokrog rucnika s kojim te supila po glavi (pjesnicki, jelte) ce otic. Rana ce zacijelit. Bilo za mjesec, dva, godinu il pet...al ce zacijelit. I ti ces onda bit novi covijek u potrazi za novom osobom - boljom, nadam se!
Bernardino II is offline  
Old 22.11.2011., 12:58   #39
Quote:
Aftermath kaže: Pogledaj post
Ona kaže da već jedno vrijeme želi prekinuti s njim i meni sve reći, te da ju je to mučilo noćima, da nije znala kako mi to reći. Ne vjerujem ja baš tome.
Kakva bijedna izlika.
ona već neko vrijeme želi prekinuti, i to je muči noćima,
ali svejedno nije prekinula.
Nebi ni sad da ti nisi saznao
__________________
Tempus fugit!
Lepricorn is offline  
Old 22.11.2011., 13:03   #40
Quote:
Aftermath kaže: Pogledaj post
@agent20 situaciju ovog prijatelja koju navodiš meni izgleda kao da si mene opisivao

Znači svi me upozoravate da će se to varanje nastaviti?
Moguće.
Onda znaš što ti je činiti.
agent20 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:03.