Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Sam svoj majstor

Sam svoj majstor Radionica u kući

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.09.2009., 14:14   #121
http://www.ehow.com/videos-on_4931_r...lawnmower.html
__________________
uzdaj se u se´ i u svoje kljuse
jeronimo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2009., 14:30   #122
Dali netko ima saznanja .... dal se na VIKING VX 8000 da spojiti rotaciona kosilica od MIO F600i ??? ..... netko mi je to spomenuo pa nebi htio kupovati na slijepo pošto su te dvije komponente dosta udaljene jedna od druge i nije mi zgodno putovati toliko samo da bi provjerio kompatibilnost .... unaprijed hvala na odgovoru
__________________
smijeh i ljubav su univerzalni lijek
Allen315 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2011., 14:43   #123
Koju kosilicu kupiti?

Pozdrav!

Jel mi može netko pomoći oko kupnje kosilice za cca 250-300 m2 okučnice?
Da li je bolje kupiti električnu kosilicu ili benzinsku? Jel iko zna išta o kosilicama na bateriju?
Gledam neke Gardena i Husqvarna kosilice i nije da malo koštaju! Sad dali su i tolko kvalitetnije od drugih ili se plača samo ime?
rovad00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2011., 15:39   #124
Uzmi bilo koju, ali na struju.
Za tu površinu ti netreba benzinska, a električna ( zna se) da kosi 10 puta lijepše od benzinske ( zbog težine).

Topla preporuka: 1. viking, 2. gardena...
__________________
It’s a joke, not a cock. Don’t take it so hard.
Armstrong is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2011., 16:08   #125
Quote:
Armstrong kaže: Pogledaj post
Uzmi bilo koju, ali na struju.
Za tu površinu ti netreba benzinska, a električna ( zna se) da kosi 10 puta lijepše od benzinske ( zbog težine).
.
ne znam po čemu si to zaključio ali meni ne drži vodu ...meni je bitno da je dobro nabrušen nož i piči,džabe ti sve ako je nož tup i samo žvače travu...
e sad,da li ti se da razvlačiti produžni kabel i paziti da ga ne srežeš ili kupiti jeftiniju benzinsku kosilicu(mislim da bi ti bila dovoljna od 3,5 ks) tvoj izbor,a i ovisno kakav ti je teren,ravan ili strm,ima li grmića i voćki,sve to uzmi u obzir....
__________________
Sretan sam ko tornado među kamp-kućicama
viking dr. is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2012., 16:17   #126
Pozdrav svima!
Zapeo sam oko jednog problema. Ima MTD kosilicu, s Tecumseh motorom. Izdrzala je 4 godine intenzivnog rada bez nekih problema, a ove sezone mi nece upaliti. Igrao sam se s njom, iskru mi malo baca, malo ne. Zvao sam servis, kostalo bi izmedju 250-450 kn servis, ovisno o tome sto je, ako je samo ciscenje, karburator, uobicajen servis, onda bi bila cijena 350, a ako je potrebno vise, dakle, mijenjati modul paljenja. S druge strane, mogu nabaviti novi motor i s ugradnjom bi kostalo 700 kn, i naravno, godina dana garancije... Kakva su iskustva s Tecumseh motorima? Da li ga servisirati ili uzeti novog? Naravno, radi se o vulgaris motoru, 4 konja, nije samohodna kosilica.
vivivivi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2012., 23:33   #127
Mislim da za novi motor nema smisla dati 700 kn, kad cijelu kosilicu kupiš za 300 kn više. Inače, za Tecumseh mogu reći samo
Ako te iskra zeza, možda treba samo provjeriti da nije žica u nekom "poluprekidu".
totejapitam is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2012., 13:38   #128
Smile

Quote:
totejapitam kaže: Pogledaj post
Mislim da za novi motor nema smisla dati 700 kn, kad cijelu kosilicu kupiš za 300 kn više. Inače, za Tecumseh mogu reći samo
Ako te iskra zeza, možda treba samo provjeriti da nije žica u nekom "poluprekidu".
A ja potpuno obrnuto za Tecumseh, probao sam i Hondu pa vratio u roku 24 sata u trgovinu, koristim i poštujem Briggs i toprvi je bio 3 HP, drugi 5 HP, sada 6,25HP pouzdani su i rade, zadnjeg imam 4 godine.
plus is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2012., 21:11   #129
Quote:
plus kaže: Pogledaj post
..., sada 6,25HP pouzdani su i rade, .....
Samohodna B&S 625 sa elektropokretačem. Nema iskre (na mali prst, niri pokretanje rukom, niti anlaserom)
U servisu!
__________________
Ja govorim ono što kažem!
Lee Champa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2013., 13:51   #130
Jel zna netko gdje kupiti kvalitetnu kosilicu u zagrebu, da ne bude skupa benzinska obična ne samohodna?
Lajsna112 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2021., 09:15   #131
Husquarna kosilica, raspalo se kučište a motor radi ko vurica... Ima li možda netko suprotnu situaciju?
Tihana5m is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2021., 09:26   #132
Quote:
Lajsna112 kaže: Pogledaj post
Jel zna netko gdje kupiti kvalitetnu kosilicu u zagrebu, da ne bude skupa benzinska obična ne samohodna?
Eurovrt, Pile i Vile...
__________________
... Usto, smatram da bi Kartagu trebalo razoriti ...
!Mizantrop!. is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2021., 09:26   #133
Quote:
Tihana5m kaže: Pogledaj post
Husquarna kosilica, raspalo se kučište a motor radi ko vurica... Ima li možda netko suprotnu situaciju?
Raspalo se tek tak? Iz čista mira? Il si naletio na minu, nisi održavao i čistio stroj nakon košnje i sl?
__________________
... Usto, smatram da bi Kartagu trebalo razoriti ...
!Mizantrop!. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:49.