Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.11.2004., 11:14   #1
Frizure

Molim vas nemojte mi se smijati. Tupasta sam za frizure, a i promijenila sam frizera nedavno, tj. nisam u prilici ići svom starom frizeru.

Dakle, što me zanima je - imate li ideju kako se održava onakva frizura kakvu ima Sanja Doležal (vidi: talk show Sanja, RTL televizija)? Znači, frizura u kojoj pramenčići onako idu ili strše prema van. Kako se to postiže i kako se održava?
verica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2004., 11:18   #2
svakodnevnim friziranjem od profesionalca

moja je sestra bila tako oshishana, bila je ochajna....iako je vrlo vjeshta u oblikovanju frizura.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2004., 11:18   #3
Damn, to sam i pretpostavljala
verica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2004., 11:30   #4
offtopic:

Meni ta Sanjica ide skroz na živce. Neznam uopće kak netko može gledati tu jadnu emisiju.
Cro-cutie is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2004., 11:33   #5
Baš sam neki dan gledala Sanju. Onda sam bacila pogled na mamu... Imaju iste (odnosno dosta slične) frizure.
A majka niš posebno ne radi niti se frizira
Dakle, ipak je stvar u kvalitetnom šišanju
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2004., 11:36   #6
Oh, sve ljepše i ljepše - prvo treba profesionalac za friziranje, a onda takvu frizuru ima nečija mama

A možda Tinchi ima 15 godina pa joj je mama mojih godinica
verica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2004., 11:36   #7
Ili je stvar u kvalitetnoj kosi.
__________________

Biti razuman medju ludjacima je ludost za sebe.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2004., 11:37   #8
Quote:
Cro-cutie kaže:
offtopic:

Meni ta Sanjica ide skroz na živce. Neznam uopće kak netko može gledati tu jadnu emisiju.
gleda se i u Torontu?
verica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2004., 11:38   #9
Quote:
verica kaže:
gleda se i u Torontu?
Satelitski program i naravno bacim pogled kad sam u HR.
Cro-cutie is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2004., 11:38   #10
Quote:
Gospon Pes kaže:
Ili je stvar u kvalitetnoj kosi.
To imam! Hm , doduše - prilično je neposlušna. (zato sam i mislila da bi mi odgovarala ovakva razbarušena frizurica )
verica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2004., 11:40   #11
Quote:
Cro-cutie kaže:
Satelitski program i naravno bacim pogled kad sam u HR.
Kaj RTL televizija ima satelitski program?

Bilo kako bilo, emisija je površna kao i sve druge emisije tog tipa, pa i kad obrađuje neku zanimljivu temu ne zagrebe niti površinu problema. Ali, nekim čudom u toj se emisiji stalno pojavljuju ljudi koje poznajem pa ju rado gledam.
verica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2004., 11:40   #12
Quote:
verica kaže:
To imam! Hm , doduše - prilično je neposlušna. (zato sam i mislila da bi mi odgovarala ovakva razbarušena frizurica )
Isla sam znatizeljno sliku pogledati i ne kuzim problem...
Ako imas cvrscu i kvalitetniju kosu, pa taj efekt bi se trebao dobiti obicnom kefom. Uvines pramenove prema van i to je to.
Ili nije?
__________________

Biti razuman medju ludjacima je ludost za sebe.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2004., 11:42   #13
Quote:
Gospon Pes kaže:
Isla sam znatizeljno sliku pogledati i ne kuzim problem...
Ako imas cvrscu i kvalitetniju kosu, pa taj efekt bi se trebao dobiti obicnom kefom. Uvines pramenove prema van i to je to.
Ili nije?
Nemam pojma.
verica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2004., 11:44   #14
Quote:
verica kaže:
Kaj RTL televizija ima satelitski program?

Bilo kako bilo, emisija je površna kao i sve druge emisije tog tipa, pa i kad obrađuje neku zanimljivu temu ne zagrebe niti površinu problema. Ali, nekim čudom u toj se emisiji stalno pojavljuju ljudi koje poznajem pa ju rado gledam.
RTL nema satelitski program, nego nekada ubace program.

Možda emisija nije loša, ali ona i nije neka voditeljica za takav talk show. Nema nikakvog karaktera, baš je meni dosadna.
Cro-cutie is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2004., 11:47   #15
Quote:
Cro-cutie kaže:
RTL nema satelitski program, nego nekada ubace program.

Možda emisija nije loša, ali ona i nije neka voditeljica za takav talk show. Nema nikakvog karaktera, baš je meni dosadna.
Pa je, dosadna je a i oduvijek je bila prava haklerica.
verica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2004., 11:51   #16
Kao prvo, moraš biti dobro pošišana, u smislu da prema vrhovima kosa mora biti bitno stanjena.
Zatim, kad sušiš odnosno feniraš, da izbjegneš metla-efekt moraš gornji sloj kose, na tjemenu uvijati na unutra a vrhove uskom četkom blago na van. To možeš postići i tako da ne prevrućim zrakom iz fena "ispušeš" kosu odozdo tako da se sama makne od lica na van.
Dakle, najbolje je da kopčom digneš kosu na vrhu glave i onda sušiš donje pramenove na van, sloj po sloj. Na kraju, dio s vrha feniraš na unutra.

Staviš malo voska na vrhove-na-van tako da ih stanjis.

Ja sam dugo nosila taj tip frizure, imam jako gustu kosu i svaki dan ju perem i feniram.

__________________
Nemoj se čudit, anđele..Što neću te prepoznati. Ako te sretnem bilo kad i bilo gdje...S tobom neću
V&L
Kyra is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2004., 11:55   #17
Hvala ti Kyra na ovako detaljnom opisu.

Moram priznati da ne vjerujem da bih bila sposobna sama izvesti ovo što si opisala.

A što misliš, kako bi izgledala da samo posušim kosu fenom? Da li bi to bilo prestrašno? (a frizirati se odem za posebne prilike)
verica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2004., 11:57   #18
ajd reci da nisam bila u pravu
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2004., 11:59   #19
Ma definitivno u pravu

Ništa, morat ću odustati i čekati da mi kosa naraste pa ću se ošišati kao Maja (vidi: talk show Maja, HTV )
verica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2004., 12:04   #20
Quote:
verica kaže:
Hvala ti Kyra na ovako detaljnom opisu.

A što misliš, kako bi izgledala da samo posušim kosu fenom? Da li bi to bilo prestrašno? (a frizirati se odem za posebne prilike)
Nema na čemu

A ne znam kako bi izgledala, ovisi kakvu kosu imaš. Moja je jako gusta pa kad nisam fenirala već samo posušila, izgledala bih kao da imam metlu na glavi

Magic, što reći? Ti si uvijek u pravu
Ah, to smo mi iz Rijeke

__________________
Nemoj se čudit, anđele..Što neću te prepoznati. Ako te sretnem bilo kad i bilo gdje...S tobom neću
V&L
Kyra is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:48.