Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android aplikacije

Android aplikacije Google Play

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.11.2012., 22:20   #21
meni se to desi jednom od pet korištenja, ali nikad dok sam uređivala sliku. obično nakon pola sata pregledavanja ili čim ga uključim se zna zblesirat.

(xperia ray, gingerbread)
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2012., 10:31   #22
Instalirala sam ga ali ga nikada ne upotrijebim.Naime jednom sam vidjela sliku na Iphonu uradjenu njime kao da je uslikana u 12 vijeku,kao neka stara prestara fotografija.Pokusavala sam jednu takvu da napravim ali od onih filetera nema sanse
SaAida is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2012., 13:15   #23
jesi pregledala baš sve filtere?
znam jednu zensku koja ima instagram na androidu (u mom kraju on nije bas popularan), a cija cimerica ima iPhone i rekla je da obje imaju iste stvari..

moguce da ta slika koju si vidjela nije obradjena samo u instagramu ili uopce u njemu..
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2012., 14:21   #24
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
jesi pregledala baš sve filtere?
znam jednu zensku koja ima instagram na androidu (u mom kraju on nije bas popularan), a cija cimerica ima iPhone i rekla je da obje imaju iste stvari..

moguce da ta slika koju si vidjela nije obradjena samo u instagramu ili uopce u njemu..
Neznam,rekose da je u instagramu a pogledala sam sve sto ima
SaAida is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2012., 15:15   #25
Quote:
SaAida kaže: Pogledaj post
Neznam,rekose da je u instagramu a pogledala sam sve sto ima
Skini Pixlr Express pa se zabavljaj. Niži filtere, efekte, okvire, itd... Milijun opcija
be.redy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2012., 15:33   #26
Hvala puno
SaAida is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2012., 23:28   #27
zdravo instagramasi zanima me kako mi mogu suspendirati account? Sad followam jako puno ljudi i taj se broj povecava, jel se moze suspendirati zbog toga? btw acc mi nije suspendiran, ali ne zelim riskirati
Antonio.. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2012., 10:57   #28
Nece ti suspendirati account, ali mozes followati najvise 7 500 ljudi. Tada ce ti pisati da si dosegnuo maksimum i ako hoces slijediti nekog novog, morat ces unfollowati stare.
__________________
Don't send me a winky face and then wonder why I show up at your house naked.
mpoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2012., 15:15   #29
znaci kad dosegnem 7500 followersa onda bas sve moram unfollowati ili? postoji li nakon toga opet limit?
Antonio.. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2012., 18:33   #30
isto kao i na fejsu, kad dođeš do tog limita, nove ljude možeš followat jedino da makneš nekog od starih. ili da napraviš novi acc pa tamo slijediš druge ljude.. nemožeš preko tog broja
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2012., 21:57   #31
Ja sam krivo pitanje postavio. Jel mogu imati vise od 7500 followersa?

i hvala vam na odgovorima
Antonio.. is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2012., 23:33   #32
Jucer sam resetirao svoj Galaxy S3 i kad sam isao skinuti Instagram kaze mi da verzija nije kompatibilna s mojim mobitelom? Kako je to moguce a do prekjucer sam ga imao instaliranog?!?

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
__________________
"I've still got things left to do." – Walter White
Annudac is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2012., 15:24   #33
Quote:
Annudac kaže: Pogledaj post
Jucer sam resetirao svoj Galaxy S3 i kad sam isao skinuti Instagram kaze mi da verzija nije kompatibilna s mojim mobitelom? Kako je to moguce a do prekjucer sam ga imao instaliranog?!?

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
Nisam siguran, ali mozda moras pricekati update instagrama na novu verziju, pogledaj kad ce izaci novi update za instagram, tad bi trebalo raditi
Antonio.. is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2012., 20:26   #34
Antonio, mozes imati followera koliko ti srce zeli!
__________________
Don't send me a winky face and then wonder why I show up at your house naked.
mpoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2013., 22:46   #35
Pozdrav,imam par pitanja vezanih uz ovu temu pa ako je netko voljan pomoći bila bih zahvalna;1.da li je moguće instalirati aplikaciju na tablet/android,2.kako otvoriti račun?da li imate nekakav link gdje bih to mogla napraviti,hvala
pequena is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2013., 09:26   #36
Ne vidim zašto ne bi bilo moguće instalirati na tablet...
Odeš na Play Store i instaliraš.

Račun možeš napraviti u samoj aplikaciji.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2013., 21:48   #37
Zašto mi instagram super kvalitetnu fotku s fotića koju prebacim na tablet totalno uništi?
zaskia is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2013., 20:48   #38
Jer resizea slike i tome nema pomoći? Takva je aplikacija. Ako hoćeš razne filtere i aplikjaciju gdje možeš spremit slike u originalnoj rezoluciji skini Pixlr Express.
be.redy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2013., 15:28   #39
ljudi, pomoć molim zašto mi instagram ne radi na 3g, a na wi fi radi?
gasolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2013., 17:23   #40
Quote:
Annudac kaže: Pogledaj post
Jucer sam resetirao svoj Galaxy S3 i kad sam isao skinuti Instagram kaze mi da verzija nije kompatibilna s mojim mobitelom? Kako je to moguce a do prekjucer sam ga imao instaliranog?!?

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
I mene ovo muci!!!! Imala sam ga jucer deinstaliram ga i sad odjednom nije kompatibilan. Ja imam prestigio multiphone

Zadnje uređivanje assassin : 09.03.2013. at 14:38. Reason: Editirano
Big P. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:21.