Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.08.2013., 00:53   #1781
ljudi oce sutra Ferihu tata istuc zbog Emira i Unala?
__________________
.... a woman' s heart is a deep ocean of secrets...
marija505 is offline  
Old 28.08.2013., 01:05   #1782
Quote:
minchelina kaže: Pogledaj post
Da li će Hande sada peglati Ferihu kad je doznala istinu o njoj? Večeras je Levent otišao, da li će se vratiti? I zadnje pitanje kad će se vise taj dug vratiti i kako? Hvala
Ne baš nešto posebno... Feriha se sad dobro nosi s tim i ne ostaje dužna na Handine provokacije...
Levant će još dugo ostati...
Vratit će se uskoro, strpljenja malo...

ljudi oce sutra Ferihu tata istuc zbog Emira i Unala?

Da, ali to će biti dobro za nju... Emir će se sažaliti i počet će drugačije gledati na nju
Fritz is offline  
Old 28.08.2013., 01:26   #1783
Hande će provocirat Ferihu za rođendan će skupa sa Cansu u učionicu stavit kantu za smeće i napisat Sretan rođendan Feriha. Handin stil.
Levent ostaje u Istanbulu, samo više neće živjet na brodu već u hotelu, čak će se i zaposlit na Ferihinom fakultetu.
Dug će vratit Sophie, kad joj otac umre zamolit će ju da plati dug Unalu Saraffoglu i ona će se sastat s njim reć će da je to očeva želja, a Unalu ionako puna kapa tog duga pa će objeručke prihvatit.
__________________
"Trust is for old marrieds, Buffy. Great love is wild ... and passionate and dangerous. It burns and consumes."
dizzyfive is offline  
Old 28.08.2013., 03:59   #1784
hoce emir ikad saznati za ferihino pismo?

sto se tice nasilja nad ferihom, uzas!!! nadam se da nije nesto brutalno... Kako mogu biti tako okrutni, i to prema ženi
Frankenstein. is offline  
Old 28.08.2013., 09:08   #1785
Joj, ja kad bih mogla u seriji nekog izmlatiti to bi bio Ferihin tata, čim ga vidim odmah mi je muka...
__________________
Što oko ne vidi, to srce ne zaželi!
1sweet8 is offline  
Old 28.08.2013., 09:10   #1786
Quote:
Frankenstein. kaže: Pogledaj post
hoce emir ikad saznati za ferihino pismo?
Aysun će ohrabrena Korayem donijeti pismo Emiru. Tu se on lagano krene lomiti oko svega ali onda će opet slijediti jadi kada Seher uvali Ferihi lažni prsten (a ona ga vrati Emiru) i proba prodati onaj pravi. Ajsun će otkriti da je Feriha Emiru vratila kopiju pa će njemu opet pasti mrak na oči.
Najgore je što će Seher skužiti da između ovo dvoje ima nešto pa će ucijeniti Ferihu i Zehru. Lagano mi ide na jetra.
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Old 28.08.2013., 09:36   #1787
Quote:
Fritz kaže: Pogledaj post
Ne baš nešto posebno... Feriha se sad dobro nosi s tim i ne ostaje dužna na Handine provokacije...
Levant će još dugo ostati...
Vratit će se uskoro, strpljenja malo...

ljudi oce sutra Ferihu tata istuc zbog Emira i Unala?

Da, ali to će biti dobro za nju... Emir će se sažaliti i počet će drugačije gledati na nju
E drago mi je da nece ostati duzna Hande

zao mi je Ferihe, taj njeni stari je blesav cura ne smije nikoga ni poznavati ovaj odmah lupa
e onda ce Emir sada konacno shvatiti zasto mu je lagala

vidjela sam scenu da Emir ljubi Rizinu ruku kad ce to biti
__________________
.... a woman' s heart is a deep ocean of secrets...
marija505 is offline  
Old 28.08.2013., 09:41   #1788
Quote:
marija505 kaže: Pogledaj post
zao mi je Ferihe, taj njeni stari je blesav cura ne smije nikoga ni poznavati ovaj odmah lupa
Bit će veselo kad Mehmet vidi Koraya s Emirom pa se sjeti da je on onaj iz časopisa pa zbroji 2 i 2 i skuži da Feriha zna njih obojicu. Đumbus i pol. Ova dva skaču jedan drugome za vrat a Koray u sredini ko tampon zona.
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Old 28.08.2013., 09:53   #1789
Quote:
_Lolita_ kaže: Pogledaj post
Bit će veselo kad Mehmet vidi Koraya s Emirom pa se sjeti da je on onaj iz časopisa pa zbroji 2 i 2 i skuži da Feriha zna njih obojicu. Đumbus i pol. Ova dva skaču jedan drugome za vrat a Koray u sredini ko tampon zona.
Koray je se pokazao kao pravi prijatelj
Ma Mehmet se petlja tamo gdje mu nije mjesto, nesto stalno pametuje, a razbio Emiru auto pa se sad ozeni sa radodajkom jadna Feriha pokraj takvog brata
__________________
.... a woman' s heart is a deep ocean of secrets...
marija505 is offline  
Old 28.08.2013., 10:00   #1790
Quote:
marija505 kaže: Pogledaj post
Koray je se pokazao kao pravi prijatelj
Ma Mehmet se petlja tamo gdje mu nije mjesto, nesto stalno pametuje, a razbio Emiru auto pa se sad ozeni sa radodajkom jadna Feriha pokraj takvog brata
Koray me svakom epizodom sve više oduševljava.

Ova scena svađe mi je bila super. Na kraju su svi dotrčali na kat da vide što se događa a Riza je za divno čudo ostao hladnokrvan. Emir je mislio da će Feriha opet dobiti batine pa se jadničak zabrinuo.
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Old 28.08.2013., 10:39   #1791
Quote:
_Lolita_ kaže: Pogledaj post
Koray me svakom epizodom sve više oduševljava.

Ova scena svađe mi je bila super. Na kraju su svi dotrčali na kat da vide što se događa a Riza je za divno čudo ostao hladnokrvan. Emir je mislio da će Feriha opet dobiti batine pa se jadničak zabrinuo.
Koray jadan trci za Hande iako je sad i njoj pokazao zube konacno!!!
Najbolja mi je kad Emir istuce Mehu to mi se ne svida kod njih ti njihovi stari obicaji
tuku zene ko blesavi, jucer kad se Zehra sjecala mladosti... nju i dragog joj kolcima tukli stvarno zalosno
__________________
.... a woman' s heart is a deep ocean of secrets...
marija505 is offline  
Old 28.08.2013., 11:13   #1792
Kad će vise to sa prstenom da se sredi? Bas dojadilo, svaka epizoda taj prsten, malo bezveze. I kad če Koray se zbliziti sa Golsum ili kako se već zove?
minchelina is offline  
Old 28.08.2013., 11:18   #1793
Quote:
minchelina kaže: Pogledaj post
Kad će vise to sa prstenom da se sredi? Bas dojadilo, svaka epizoda taj prsten, malo bezveze. I kad če Koray se zbliziti sa Golsum ili kako se već zove?
u 34 epizodi se riješi konačno situacija s prstenom, znači sutra na novoj TV.

Koray i Gulsum od 40 epke nadalje
Luxxy is offline  
Old 28.08.2013., 11:33   #1794
Quote:
Luxxy kaže: Pogledaj post
u 34 epizodi se riješi konačno situacija s prstenom, znači sutra na novoj TV.

Feriha mi je tu bila super, šteta što Seher nije počupala kosu. A faca od ove kad je Emir bacio prsten u more
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Old 28.08.2013., 12:01   #1795
Quote:
marija505 kaže: Pogledaj post
Koray jadan trci za Hande iako je sad i njoj pokazao zube konacno!!!
i vrijeme je da se odmakne od nje,treba ga prvo izgubit pa tek onda shvatit da ga voli
Quote:
Najbolja mi je kad Emir istuce Mehu : ) to mi se ne svida kod njih ti njihovi stari obicaji
tuku zene ko blesavi, jucer kad se Zehra sjecala mladosti... nju i dragog joj kolcima tukli stvarno zalosno
i meni je to najbolji dio.zasluzio je i gore.al najgora cinjenica mi je da on moze sve,a Feriha nista,takva zatucanost je bolesna. a da ne spominjemo zenicu zmijetinu

Quote:
_Lolita_ kaže: Pogledaj post
Feriha mi je tu bila super, šteta što Seher nije počupala kosu. : D A faca od ove kad je Emir bacio prsten u more :lol ::lol :
steta sto se nije bacila po njega i utopila
florass is offline  
Old 28.08.2013., 12:39   #1796
Koraj koja je to duša o čovika ma neka on dođe meni ja cu ga mazit i pazit btw oce bit sta izmedu njega i gulsum? baš su jepi par <3
mandrijo is offline  
Old 28.08.2013., 12:49   #1797
Bila sam sigurna da neću ferihu gldati poslije 28-e epizode, ali sada sam došla do 44. Serija je predobra, samo ću ponoviti da mi je kraj užasan. Ne znam kako im je palo na pamet da poslije ovakve ljubavi koju osjećaju njih dvoje , bude kraj. Nije ih rastavila glupa cansu ni hande niti njegovi roditelji a da ih rastavi tamo neka bivša cura koju je Emir davno zaboravio. E to im stvarno ne mogu da oprostim
Nih dvoje su mi predobri zajedno .
Mehmet mi totalno ide na živce. On je sa Seher odmah uskočio u krevet a Ferihu čuva koda će je neko nasred puta da prostiš. Sve gori postaje kada Zehra ode.
Emir spašava Ferihu od onog ludog halila a Mehmet se brine ima li išta između Emira i Ferihe. Stvarno je bolestan , kao on neka faca, on se nešto pita, on će sve da riješi a Seher ga mota kao kakva glupana, mislim to i jeste.
Kada emir pročita pismo njegova ljutnja splasava i gleda Ferihu drugim očima. Pogotovo kada čuje kako je otac mlati , skoro će da iludi govoreći koraju da će otići dole da im on pokaže. A sutradan kada Feriha pođe u školu i kada joj vidi lice Emir zove korja da taj dan bude uz ferihu na faksu i da je ne ostavlja samu.
Ima stvarno predobri scena.
Bitaka is offline  
Old 28.08.2013., 13:19   #1798
Quote:
_Lolita_ kaže: Pogledaj post
Bit će veselo kad Mehmet vidi Koraya s Emirom pa se sjeti da je on onaj iz časopisa pa zbroji 2 i 2 i skuži da Feriha zna njih obojicu. Đumbus i pol. Ova dva skaču jedan drugome za vrat a Koray u sredini ko tampon zona.
Sjećaš li se u kojoj je to epizodi?
__________________
Eksik Sarp :)
Poncha_los a is offline  
Old 28.08.2013., 13:58   #1799
Quote:
Poncha_los a kaže: Pogledaj post
Sjećaš li se u kojoj je to epizodi?
Eh, sad. Sinoć sam tu zadnju gledala, mislim 36. (Kad Zehra odlazi na selo pa ako se netko sjeća)

I malo tko ovdje spominje onu njihovu susjedu (Gulfidan ?) ali meni je legendarna. Samo kad se pojavi na vratima onako sva zapuhana mene uhvati cerek.
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Old 28.08.2013., 14:11   #1800
Quote:
_Lolita_ kaže: Pogledaj post
Eh, sad. Sinoć sam tu zadnju gledala, mislim 36. (Kad Zehra odlazi na selo pa ako se netko sjeća)

I malo tko ovdje spominje onu njihovu susjedu (Gulfidan ?) ali meni je legendarna. Samo kad se pojavi na vratima onako sva zapuhana mene uhvati cerek.
Zehra odlazi u 35 na selo. Tako da, trebalo bi to bit u 36/37 epizoda.

Gulfidan je bar zabavna, ako ništa drugo. Neki zdravi balans, da ne pocrkamo svi od žalosti i napetosti

Ima čak neka smiješna glazba u pozadini, kao neka iz nekog crtića, kad se ona pojavi u kadru
Luxxy is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:01.