Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.02.2005., 10:49   #1
Gdje biste najviše željeli otputovati?

Mislim da svi imamo neko mjesto o kojem sanjamo, a još ga nismo vidjeli..Za mene je to cruising terencem kroz SAD..od jedne obale do druge..polako..auto pun CD-a..spavanje u onim motelima kraj ceste..doručkovanje u onim dinerima gdje ti tete u uniformama iz vrča toče kavu..pa se na par dana zaustaviti u većim gradovima..

Imate li takvo mjesto, koje je i mislite li da ćete moći jednog dana to i ostvariti?
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2005., 11:00   #2
Htio bi vidjet Dubai...po pričama je
A ni Sydney ne bih izbjegavao. pa putovanje po cijeloj istočnoj australskoj obali sa motorčekom
__________________
Ćelavi bez ruku
za kosu se vuku.
taxxxi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2005., 11:01   #3
Jedrilicom kroz Sredozemlje (Grcka, Turska, Sj. Afrika), pa na Atlanski Ocean do rta Dobre nade.

Sjednem na avion --> Australija --> opet jedrilica istocna obala.

Avion --> Kalifornija --> pogodi opet jedrilica --> autom obidem Meksiko (Yucatan,...) zatim SAD (Texas, Mississippi, Florida i istocna obala SAD-a), ali to nije sve.

Opet Avion do Madrida, pa iz Madrida, provasa, franc. sredogorje, Nizozemska , Belgija, Njemacka, Danska, Norveska, Svedska i Finska.


Sta nije savrseno putovanje...
morsk! is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2005., 11:02   #4
Oba su mi super..ma sve bih htjela vidjeti..kad bi samo mogla
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2009., 19:00   #5
Quote:
shree_kali kaže: Pogledaj post
Oba su mi super..ma sve bih htjela vidjeti..kad bi samo mogla
Draga duso, SVE sto zelis je ostvarivo ako to ZAISTA jako zelis.....Videti svet je cool...Ali videti da istnski, onakav kakav zaista jeste, a ne sto ti turisticke agencije nude da vidis...To je ONO...

Evo, ja recimo zivim nedaleko odavde:
Gavran203 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2009., 14:10   #6
Francuska Polinezija! Bora-Bora! Otici cu ja tamo jednom, makar mi to bilo zadnje sto cu uciniti u zivotu! )
twilightx is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2010., 22:12   #7
Quote:
twilightx kaže: Pogledaj post
Francuska Polinezija! Bora-Bora! Otici cu ja tamo jednom, makar mi to bilo zadnje sto cu uciniti u zivotu! )
prekrasno!
imala sam srece tamo raditi 20 mjeseci!! raj na zemlji....;0)
__________________
Character cannot be developed in ease and quiet.
Only through experience of trial and suffering can the soul be strengthened , ambition inspired and success achieved.
trustno1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2005., 11:06   #8
Iskreno, meni je ovdje savršeno...

tn tn tn (''Moja doooommmmooovvvviiiiinnnaa,.... '')
morsk! is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2005., 11:07   #9
Re: Gdje biste najviše željeli otputovati?

Quote:
shree_kali kaže:
Mislim da svi imamo neko mjesto o kojem sanjamo, a još ga nismo vidjeli..Za mene je to cruising terencem kroz SAD..od jedne obale do druge..polako..auto pun CD-a..spavanje u onim motelima kraj ceste..doručkovanje u onim dinerima gdje ti tete u uniformama iz vrča toče kavu..pa se na par dana zaustaviti u većim gradovima..

Imate li takvo mjesto, koje je i mislite li da ćete moći jednog dana to i ostvariti?
a kava je free u neograničenim količinama

nego da odgovorim

london ( camden ) ponovo
Chur - švica
pa onda malo do auschwitza - da vidim kaj tam ima
i naravno šećer na kraju Moskva ponovo
nisam već dugo bil tam
__________________
And I hate your country, And I hate your world, I hate your Gods people who breed on earth who breathe on, Over to the other side, I'm caught stepping out, Over to the other side, I'm gonna recreate a religious experience to tear my fucking heart out...
N3bir0s is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2009., 18:21   #10
Quote:
N3bir0s kaže: Pogledaj post
a kava je free u neograničenim količinama
kakva je ta kava u sad barovima jos najbolje da nije free

uf ja imam cili popis...i ne samo popis...prvih par destinacija na popisu imaju i potpuno razradene planove putovanja...ne nisam normalna..sta sad

ja sam sebi u glavi postavila tako da razmisljam na nacin da cu sigurno obici cijeli svijet...pa bumo videli...

sad mi je prvi na popisu lisabon. jer me privlaci ali i zbog prakticnih razloga.
da nije prakticnih razloga prva na popisu bi mi bila kenija. uuuu...jedva cekam keniju!!!!
*eva* is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2009., 20:03   #11
Quote:
*eva* kaže: Pogledaj post
kakva je ta kava u sad barovima jos najbolje da nije free

uf ja imam cili popis...i ne samo popis...prvih par destinacija na popisu imaju i potpuno razradene planove putovanja...ne nisam normalna..sta sad

ja sam sebi u glavi postavila tako da razmisljam na nacin da cu sigurno obici cijeli svijet...pa bumo videli...

sad mi je prvi na popisu lisabon. jer me privlaci ali i zbog prakticnih razloga.
da nije prakticnih razloga prva na popisu bi mi bila kenija. uuuu...jedva cekam keniju!!!!
znaci nisam jedini koji to radi
i meni je također prvi na popisu lisabon/porto a odmah iza njih amsterdam/brussels
__________________
'Turn on, tune in, drop out'
On aciD is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2005., 13:09   #12
1. Madrid
2. London - ponovo
3. Tokyo
4. New York
5. Split - ponovo
__________________
Once a boy becomes a man, he's a man all his life, but a woman is only sexy until she becomes your wife.
Al Bundy
flamen is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2005., 13:27   #13
jamajka

a ni ova ideja o djiranju autom po americi nije losa
fulja is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2005., 13:30   #14
Uh, ne znam odakle bih počela ...toliko je mjesta na svijetu koja smatram fascinantnima i voljela bi ih posjetiti, ali recimo da su mi top 3 destinacije: Irska & Škotska, Rusija (Moskva) i Meksiko
__________________
I've certainly never taken the care of myself that I should have. I've done a lot of late nights without enough sleep and all that. But I've had fun. Whatever wrinkles are there, I've enjoyed getting them.
ginger is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2005., 14:00   #15
apsolutni broj 1. japan
2. kina
3. egipat
...
Kruska is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2006., 21:35   #16
Quote:
Kruska kaže:
apsolutni broj 1. japan
2. kina
3. egipat
...
3 preskoci
 
Odgovori s citatom
Old 12.02.2005., 14:10   #17
Ne bi se mogla zadovoljiti sa jednom zemljom. Putovanje oko svijeta (po mogućnosti što duže i detaljnije) je jedina opcija u mom univerzumu.
__________________
If, after flushing,
The flow of water fails to stop,
Please give the handle A short, sharp jerk
Bercana is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2005., 14:14   #18
irska - gadjat kamenjem protestante dok prave procesiju kroz katolicke dijelove grada... derat se 'theyre after me lucky charms!', 'erin go bra!'

skotska - ic od dvorca do dvorca, kupit kilt, derat se 'there can be only one!', 'freeeeeeeeeeedoooooom!'

boston - iskreno, nemam pojma sto tamo ima ili zasto bi moglo bit zanimljivo... ali ima neko blesavo ime. vec bi smislio nesto za derat se
BootBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2005., 14:20   #19
brazil
__________________
Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
gottcha is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2005., 14:25   #20
Proputovati Rusiju transsibirskom željeznicom.

Posjetiti Irsku, Japan, Dubai.....

Oploviti svijet jedrilicom.

.... .... ima toga još...
Toco1980 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:08.