Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba > Zabavna glazba

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.11.2011., 14:40   #1821
We Found Love je #1 na UK i US top40 singles chart
Skydisco is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2011., 19:28   #1822
Meni je na početku bila u redu. Ali ovo sada mi se nimalo ne sviđa, gadi mi se, ko neka dronfulja je
__________________
zadnja aktivnost u: 04.01.2023. 09:50
maminho is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2011., 14:47   #1823
Quote:
maminho kaže: Pogledaj post
Meni je na početku bila u redu. Ali ovo sada mi se nimalo ne sviđa, gadi mi se, ko neka dronfulja je
Ma ogavna je njezino kreveljenje,diranje međunožja na nastupima,gole fotke...pretvorila se u totalnu drolju prije mi je bila baš draga,sad je ne mogu smisliti. I pjesme su joj postale bezvezna pop ljiga. Hoću staru Rihannu
Lollyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2011., 09:09   #1824
http://realtalkny.uproxx.com/2011/11...ated-by-jay-z/
ivana8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2011., 16:49   #1825
Da li neko zna ko je organizator koncerta u Budimpešti? Da li je neka posebna agencija ili sama Arena?
__________________
What would Wilfred do?
Rozmeri is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2011., 22:53   #1826
Quote:
Rozmeri kaže: Pogledaj post
Da li neko zna ko je organizator koncerta u Budimpešti? Da li je neka posebna agencija ili sama Arena?
To ti budu agencija, arena nema veze sa organizacijom!
KillsXO is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2011., 23:51   #1827
197 000 u USA (no3)
163 000 u UK (no1)

album TTT
volume3d is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2011., 00:17   #1828
UK je super, USA i dalje prilično loše koliko ima hitova tamo i koliko promovira.
BozWon is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2011., 11:39   #1829
Quote:
volume3d kaže: Pogledaj post
197 000 u USA (no3)
163 000 u UK (no1)

album TTT
Ako ne uhvati u prvom tjednu prvu poziciju u USA, tesko da ce kasnije! Nema srece sa Billboard 200 ljestvicom
KillsXO is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2011., 13:48   #1830
Grammy nominacije:Album Of The Year (Loud),Best Rap/Song Collaboration (What's my name,All of the lights),Song Of The Year (All of the lights)


Slike sa snimanja spota za 'You da One' u Londonu






još slika ---->http://rihannalounge.com/thumbnails.php?album=3494


Rihanna - "We Found Love" (Grammy Nominations)
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno

Zadnje uređivanje Simpsolina : 01.12.2011. at 15:00.
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2011., 21:33   #1831
ne sviđa mi se zadnji album,slušajući ga, imala sam osjećaj ko da joj je producent david guetta, tako mi zvuči glazba...slušala danas njezin prvi album, veeelika razlika...bojim se da se ona sva pogubila nakon kraha veze s chrisom i/ili od slave ili je sve osmišljeno i smišljeno od strane ekipe koja radi za nju...što je više uopće u pop vodama iz duše i iskreno?
ray of light is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2011., 23:15   #1832
Meni je ona bolja nakon Chrisa postala
Big P. is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2011., 23:40   #1833
Quote:
Big Paulie kaže: Pogledaj post
Meni je ona bolja nakon Chrisa postala
Samo zbog Rated R albuma, ništa više od toga, zadnja dva su samo solidna, prilično silčno zvuče.
BozWon is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2011., 21:56   #1834
Quote:
rejoflajt kaže: Pogledaj post
ne sviđa mi se zadnji album,slušajući ga, imala sam osjećaj ko da joj je producent david guetta, tako mi zvuči glazba...
Ne znam zasto ali ja imam dojam da ona zna raditi "viral music"... tj. njene pjesme su mi vec kod drugog slusanja u uhu a to nema ni gaga ni beyonce itd. A svidja mi se album, nije mi dosadna, a cak i one pjesme koje mi mozda ne legnu na prvu ako izadje spot mi postanu super... tako da, po mom misljenju svi oni koji su govorili da rihanna treba kreativnu pauzu, ja mislim da ne treba....
Paratres is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2011., 22:18   #1835
meni se jako sviđa novi album...ona mi je super i ne vidim ništa loše kad neki glazbenici naprave nešto drugačije...zato ju u četvrtak idem gledat i jedva čekam
ivana8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2011., 13:51   #1836
Quote:
DrBoz39 kaže: Pogledaj post
Samo zbog Rated R albuma, ništa više od toga, zadnja dva su samo solidna, prilično silčno zvuče.
Da možda zato....jer mi je Rated R njen najjači album....ne znam baš da će ga neki drugi uspjeti nadmašiti.
Big P. is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2011., 16:40   #1837
Evo jednog trača da se drogira i opija:

[SLIKA OBRISANA]

Pop senzacija Rihanna, koju posljednjih mejseci prate priče da se opija i drogira, nastupila je na tradicionalnom Jingle Bell Ball koncertu u londonskoj O2 Areni.
Pjevačica je pjevala skoro sve svoje hitove, od Umbrella pa do najnovijeg We Found Love, a na sceni se pojavila u kratkoj majici, zavezanom ešarpom i plavom perikom. Ono što je zabrinulo sve njene fanove, ali i sve koji su pratili nastup jeste da Rihanna nije otpevala polovinu teksta pesama, a bila je i vidno dekoncentrisana na sceni.
Odmah su se pojavili i komentari da je Rihanna bila ne samo pijana, već i drogirana, te da se zbog toga teturala po sceni i odbijala da pjeva tekstove svojih hitova.


a evo i spomenutih nastupa:

Rihanna - S&M (Live @ the Jingle Bell Ball)
Rihanna - Umbrella [Live At The 2011 Jingle Bell Ball]
Rihanna - Only Girl (Live @ the Jingle Bell Ball)
Rihanna - We Found Love [Live At The 2011 Jingle Bell Ball]
Rihanna - What's My Name (Live @ the Jingle Bell Ball)


Meni samo djeluje umorno i promuklo
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno

Zadnje uređivanje Simpsolina : 06.12.2011. at 16:50.
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2011., 17:11   #1838
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
Meni samo djeluje umorno i promuklo


Ubijena je.

+ Misli se izvuć dizanjem ruku ko Mišo Kovač, pa nek publika pjeva.
lirla is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2011., 17:39   #1839
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
Evo jednog trača da se drogira i opija:

[SLIKA OBRISANA]

Pop senzacija Rihanna, koju posljednjih mejseci prate priče da se opija i drogira, nastupila je na tradicionalnom Jingle Bell Ball koncertu u londonskoj O2 Areni.
Pjevačica je pjevala skoro sve svoje hitove, od Umbrella pa do najnovijeg We Found Love, a na sceni se pojavila u kratkoj majici, zavezanom ešarpom i plavom perikom. Ono što je zabrinulo sve njene fanove, ali i sve koji su pratili nastup jeste da Rihanna nije otpevala polovinu teksta pesama, a bila je i vidno dekoncentrisana na sceni.
Odmah su se pojavili i komentari da je Rihanna bila ne samo pijana, već i drogirana, te da se zbog toga teturala po sceni i odbijala da pjeva tekstove svojih hitova.


a evo i spomenutih nastupa:

Rihanna - S&M (Live @ the Jingle Bell Ball)
Rihanna - Umbrella [Live At The 2011 Jingle Bell Ball]
Rihanna - Only Girl (Live @ the Jingle Bell Ball)
Rihanna - We Found Love [Live At The 2011 Jingle Bell Ball]
Rihanna - What's My Name (Live @ the Jingle Bell Ball)


Meni samo djeluje umorno i promuklo
Pogledao samo Only Girl i katastrofa , to nije od umora 100%
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2011., 18:39   #1840
Ovo je katastrofa, kako neko može tvrditi da ona zna pjevati...
BozWon is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:53.