Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Državna matura

Državna matura Matura-tortura

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.05.2010., 22:22   #81
objavili su na postani-student kada će biti objavljeni rezultati.. a od hrvatskog i engleskog ništa
dire Dawn is offline  
Old 11.05.2010., 22:33   #82
Quote:
dawn990 kaže: Pogledaj post
objavili su na postani-student kada će biti objavljeni rezultati.. a od hrvatskog i engleskog ništa
Hrvatski i engleski će doći mjesec dana nakon što se uradi drugi dio... Dakle krajem 6. mj. taman tamo tjedan dana pred objavljivanje rang listi...
__________________
...nada umire posljednja ;)...
Maxes is offline  
Old 12.05.2010., 00:19   #83
Quote:
Maxes kaže: Pogledaj post
Hrvatski i engleski će doći mjesec dana nakon što se uradi drugi dio... Dakle krajem 6. mj. taman tamo tjedan dana pred objavljivanje rang listi...
a znam.. ali pricali su profesori i koordinatori da ce biti objavljeni pocetkom 5. mj...
dire Dawn is offline  
Old 12.05.2010., 00:36   #84
Quote:
Maxes kaže: Pogledaj post
Hrvatski i engleski će doći mjesec dana nakon što se uradi drugi dio... Dakle krajem 6. mj. taman tamo tjedan dana pred objavljivanje rang listi...
evo ja imam neki osječaj da dolaze sutra...tj danas
 
Old 12.05.2010., 13:11   #85
Quote:
armagedon20012 kaže: Pogledaj post
evo ja imam neki osječaj da dolaze sutra...tj danas
prevario te osječaj
dire Dawn is offline  
Old 12.05.2010., 13:51   #86
Quote:
dawn990 kaže: Pogledaj post
prevario te osječaj
Ć
cr.yp.to is offline  
Old 12.05.2010., 15:35   #87
ja odustajem... očekujem rezultate tek poslije drugog dijela... mamicu im
 
Old 12.05.2010., 20:23   #88
Quote:
armagedon20012 kaže: Pogledaj post
ja odustajem... očekujem rezultate tek poslije drugog dijela... mamicu im
pa to su rekli još u trećem mjesecu samo što vi ne želite slušati već imate kak ti neke osjećaje
__________________
"Jesam li veći kockar ja koji sam izgubio novac ili neki koji su prokockali svetinju i navijače" Josip Kuže, Uno di noi!
Uvijek spreman is offline  
Old 12.05.2010., 20:34   #89
Quote:
Uvijek spreman kaže: Pogledaj post
pa to su rekli još u trećem mjesecu samo što vi ne želite slušati već imate kak ti neke osjećaje
Nemaju ljudi osjećaje, nego su objavili na nvcco-u da će rezultati prvog dijela ispita iz hrvatskog i engleskog biti objavljeni početkom svibnja. Samo očito da je njima riječ početak širok pojam.
just__me is offline  
Old 12.05.2010., 21:19   #90
Quote:
just__me kaže: Pogledaj post
Nemaju ljudi osjećaje, nego su objavili na nvcco-u da će rezultati prvog dijela ispita iz hrvatskog i engleskog biti objavljeni početkom svibnja. Samo očito da je njima riječ početak širok pojam.
a i ispitni koordinatori su to pricali po skolama
dire Dawn is offline  
Old 12.05.2010., 22:20   #91
Quote:
dawn990 kaže: Pogledaj post
a i ispitni koordinatori su to pricali po skolama
pričam ti priču

Lijepo su rekli u roku 30 dana od završetka ispita...Ispiti iz hrvatskog i engleskog ( i ostalih stranih) jezika nisu završili...završit će tek ono okvirno oko 1.6. i pametnome jasno, budali neće biti još 2 mjeseca
__________________
"Jesam li veći kockar ja koji sam izgubio novac ili neki koji su prokockali svetinju i navijače" Josip Kuže, Uno di noi!
Uvijek spreman is offline  
Old 12.05.2010., 23:17   #92
Quote:
Uvijek spreman kaže: Pogledaj post
pričam ti priču

Lijepo su rekli u roku 30 dana od završetka ispita...Ispiti iz hrvatskog i engleskog ( i ostalih stranih) jezika nisu završili...završit će tek ono okvirno oko 1.6. i pametnome jasno, budali neće biti još 2 mjeseca
i u ta 2 mjeseca će i dalje postavljati pitanja i ljutiti se jer su lažovi
__________________
Ci giudichiamo adulti come per invenzione perdiamo tempo urlare ma senza ascoltare
very_confused1 is offline  
Old 12.05.2010., 23:59   #93
Quote:
Uvijek spreman kaže: Pogledaj post
pričam ti priču

Lijepo su rekli u roku 30 dana od završetka ispita...Ispiti iz hrvatskog i engleskog ( i ostalih stranih) jezika nisu završili...završit će tek ono okvirno oko 1.6. i pametnome jasno, budali neće biti još 2 mjeseca
nemoj se pravit pametan , ne stoji ti

jbote da se svakome mora ponavljat jedno te isto, objavili su na stranici od DM da će rezultati izaći početkom svibnja, šta tebi tu nije jasno???

ti si ko pametan pa znaš da neće objavit , a mi ostali budale jer čitamo ono što nam objavljuju iz prve ruke??
 
Old 13.05.2010., 00:01   #94
Quote:
Uvijek spreman kaže: Pogledaj post
pričam ti priču

Lijepo su rekli u roku 30 dana od završetka ispita...Ispiti iz hrvatskog i engleskog ( i ostalih stranih) jezika nisu završili...završit će tek ono okvirno oko 1.6. i pametnome jasno, budali neće biti još 2 mjeseca
isuse boze
objavili su na stranici da ce uskoro stici rezultati tj nakon treceg citanja.. ONI su javili nama i skolama tu informaciju! tvoj problem sto to nisi vidio
dire Dawn is offline  
Old 13.05.2010., 00:14   #95
Quote:
armagedon20012 kaže: Pogledaj post
nemoj se pravit pametan , ne stoji ti

jbote da se svakome mora ponavljat jedno te isto, objavili su na stranici od DM da će rezultati izaći početkom svibnja, šta tebi tu nije jasno???

ti si ko pametan pa znaš da neće objavit , a mi ostali budale jer čitamo ono što nam objavljuju iz prve ruke??
Quote:
dawn990 kaže: Pogledaj post
isuse boze
objavili su na stranici da ce uskoro stici rezultati tj nakon treceg citanja.. ONI su javili nama i skolama tu informaciju! tvoj problem sto to nisi vidio
ajde molim vas dajte mi link gdje piše da će oni objaviti rezultate eseja prije onih 30 dana nakon drugog dijela ispita...ako nađete neću više ni riječi reći...
__________________
"Jesam li veći kockar ja koji sam izgubio novac ili neki koji su prokockali svetinju i navijače" Josip Kuže, Uno di noi!
Uvijek spreman is offline  
Old 13.05.2010., 00:28   #96
Quote:
Uvijek spreman kaže: Pogledaj post
ajde molim vas dajte mi link gdje piše da će oni objaviti rezultate eseja prije onih 30 dana nakon drugog dijela ispita...ako nađete neću više ni riječi reći...
http://dokumenti.ncvvo.hr/Mediji/201...priopcenje.pdf evo čisto jer imam potrebu da ti pokažem da nisi pravu, uvijek imaš potrebu nabijati neko svoje mišljenje bez nekakvih konkretnih dokaza...
 
Old 13.05.2010., 01:20   #97
Quote:
armagedon20012 kaže: Pogledaj post
http://dokumenti.ncvvo.hr/Mediji/201...priopcenje.pdf evo čisto jer imam potrebu da ti pokažem da nisi pravu, uvijek imaš potrebu nabijati neko svoje mišljenje bez nekakvih konkretnih dokaza...
I molim te reci mi gdje tu piše kad će se objaviti rezultati?
__________________
"Jesam li veći kockar ja koji sam izgubio novac ili neki koji su prokockali svetinju i navijače" Josip Kuže, Uno di noi!
Uvijek spreman is offline  
Old 13.05.2010., 08:39   #98
Quote:
Uvijek spreman kaže: Pogledaj post
I molim te reci mi gdje tu piše kad će se objaviti rezultati?
pa piše ti da će se sljedećih dana rezultati dostaviti učenicima,a to je izdano ko zna kad,sljedećih dana sigurno nije 30 dana,nego najviše tjedan dana..a ispod tog piše a ocjenu će dobiti s drugim djelom..znači postotak eseja već davno trebao bit kod nas..
cloudy is offline  
Old 13.05.2010., 20:00   #99
Šta mislite dal se isplati čekat ponoć za rezultate?
Orodiel is offline  
Old 13.05.2010., 20:02   #100
Quote:
Orodiel kaže: Pogledaj post
Šta mislite dal se isplati čekat ponoć za rezultate?
Legenda si mi
Nixxx is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:06.