Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.04.2009., 00:16   #1
Pomoć pri upisu na primjenjenu umjetnost

EEE ljudi molim vas pomagajte.
Za nekolicinu dana pokusat cu se upisat u primjenjenu umjetnost.
Dakle imam problem, mislim da mi ocjene nece biti dovoljne (negdje oko 28 29). Ali fakat dobro crtam il slikam (vjerujte mi na ovom) i cuo sam da se pise prijemni, jelda? I da se vise ne crta stolica...uglavnom jel mi neko moze rec o tom prijemnom koji su "zadaci" sta trebam ponjet takodjer sam cuo da se prijemni najvise racuna i dali se uopce mogu upisat s malo manjim ocjenama.
Hvala svima
IbAnEz is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2009., 11:42   #2
nađi vezu i upadas bez brige
Helly99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2009., 13:59   #3
Quote:
Helly99 kaže: Pogledaj post
nađi vezu i upadas bez brige
Hh cuo sam za takve stvari. Probo sam al nemam nikog za to. Zapravo upravo gledam neke rezultate sa prijamnih ispita i gledam neke ljude koji nemaju dobre ocjene a usli su npr.

Donat Kralj
bodovi iz osnovne 26
bodovi iz ispita 38
sve zajedno 64

a recimo neke osobe koje nisu imale vezu ali su pokusali i nisu uspjeli kao npr.

Nikolina Trempetić
bodovi iz osnovne 31
bodovi iz ispita 38
sve zajedno 69 (sto je skoro dovoljno)

To me malo zivcira zato sto te osobe koje nemaju vezu nece dobit drugu priliku u zivotu o osobe kao Donat su se upisali. Zao mi je ak nekom to zvuci zlo od mene ali meni je zao zbog Nikoline...
IbAnEz is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2009., 20:48   #4
28,29 bodova iz osnovne??? Ha? ja imao 52 boda , a prosao vrlodobrim :S
Halloween is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2009., 21:51   #5
Quote:
Halliwell kaže: Pogledaj post
28,29 bodova iz osnovne??? Ha? ja imao 52 boda , a prosao vrlodobrim :S
kako si imao 52 boda is ocjena kad je maksimum 40???
IbAnEz is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2009., 22:30   #6
ja sam sad napisala post na temu te škole....mene to užasno muči...a isto predobro crtam....sad su mi još rekli da za tu školu trebaš bit jebeni odlikaš-.-
Kissing the Shadows is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2009., 22:38   #7
dobro oce mi neko dat neke informacije ili cemo se hvalisat sa bodovima
IbAnEz is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2009., 22:40   #8
Quote:
Kissing the Shadows kaže: Pogledaj post
ja sam sad napisala post na temu te škole....mene to užasno muči...a isto predobro crtam....sad su mi još rekli da za tu školu trebaš bit jebeni odlikaš-.-
mene isto tako muci uzasno
IbAnEz is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2009., 23:30   #9
Quote:
IbAnEz kaže: Pogledaj post
kako si imao 52 boda is ocjena kad je maksimum 40???
mislim da on govori o gimnazijama gdje je maximum 60....neznam kak se gledaju ocjene tu ak je maximum 40? :S

a opet...nije mi jasno kako uspijete ne proći osnovnu s 5.... Oo
luk i voda čovječe xD
__________________
...Welcome to forum.hr,where no server is available to handle your request!...
miss_devil is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2009., 13:10   #10
Quote:
miss_devil kaže: Pogledaj post
mislim da on govori o gimnazijama gdje je maximum 60....neznam kak se gledaju ocjene tu ak je maximum 40? :S

a opet...nije mi jasno kako uspijete ne proći osnovnu s 5.... Oo
luk i voda čovječe xD
UUUU kako smo pametni jebote a jel mogu dobit odgovor barem na jednu pitanje iz prvog posta
IbAnEz is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2009., 15:00   #11
Koliko se ja sjećam, umjetničke škole traže 30/40 bodova kao minimum za ocjene (hrv, kem, lik i opći uspjeh). A znam ako je učenik iznimno nadaren, može upasti i s manje bodova. Osobno poznajem dvoje takvih ljudi, ali su
stvarno talenti i prošli su određenu proceduru za upisati se.
Phoebos Apollon is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2009., 15:11   #12
http://www.drawspace.com/forums/inde...q=si&img=36387 jel to ista blizu dobrome?
IbAnEz is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2009., 15:31   #13
Quote:
IbAnEz kaže: Pogledaj post
UUUU kako smo pametni jebote a jel mogu dobit odgovor barem na jednu pitanje iz prvog posta
A da se raspitaš u samoj školi (umjesto što se ljutiš, ovdje je malo osoba iz primijenjene ili sa znanjem kako primjenjena boduje i upisuje učenike). Za to su obično zaduženi ili pedagog ili možda osoba iz učeničke referade. Odeš tamo (s roditeljima, biti će ljubazniji, najavite se prije toga) raspitaš se što se gleda, što boduje, što je na prijemnom, ako imaju kakve materijale neka ti dadu. Što prije napraviš to bolje pa se još možeš malo i pripremati. I povuci sada do kraja godine imaš još vremena da podigneš koju ocjenu iz predmeta koji se boduju.

Sretno!
neopitroid is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2009., 15:35   #14
Quote:
IbAnEz kaže: Pogledaj post
jel to ista blizu dobrome?
Meni se kao laiku ovaj rad čini jako dobar, profil izvrstan i izražajan, ali onaj dio ispod vrata mi je malko nepreoporcionalan u odnosu na glavu.
neopitroid is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2009., 16:08   #15
Quote:
miss_devil kaže: Pogledaj post
mislim da on govori o gimnazijama gdje je maximum 60....neznam kak se gledaju ocjene tu ak je maximum 40? :S

a opet...nije mi jasno kako uspijete ne proći osnovnu s 5.... Oo
luk i voda čovječe xD
'-.- super
ni na temi te škole niš ne kažu'-.-
Kissing the Shadows is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2009., 16:12   #16
Quote:
neopitroid kaže: Pogledaj post
A da se raspitaš u samoj školi (umjesto što se ljutiš, ovdje je malo osoba iz primijenjene ili sa znanjem kako primjenjena boduje i upisuje učenike). Za to su obično zaduženi ili pedagog ili možda osoba iz učeničke referade. Odeš tamo (s roditeljima, biti će ljubazniji, najavite se prije toga) raspitaš se što se gleda, što boduje, što je na prijemnom, ako imaju kakve materijale neka ti dadu. Što prije napraviš to bolje pa se još možeš malo i pripremati. I povuci sada do kraja godine imaš još vremena da podigneš koju ocjenu iz predmeta koji se boduju.

Sretno!
Hvala!
IbAnEz is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2009., 17:10   #17
umm..ovak..
ja idem u primijenjenu, i ovaj donat koji se gore spominjao ide samnom u razred..lik nema pojma o crtanju, kao i jos dosta ljudi na toj skoli..

na prijemnom ti se crta stolica (sa ugljenom ili olovkom) iii jos neki papiri u boji i oblici ovisi kak oni to sloze (sa temperama ili vodenim bojama)
gledaju ti se ocjene iz kemije, likovnog, hrvatskog i opceg uspjeha. aa na prijemnom mozes imat najvise 60 bodova,a najmanje 35..
za tu skolu nemroas imat jako dobre ocjene, al onda na prijemnom moras bit jako dobar..
ja sam na prijemnom imala 55 bodova..mislim lako je, al se trebas potrudit..

aa kaj se tice one slike, predobro je nacrtano, i ti imas velike sanse da upadnes u tu skolu..neki ljudi ni sad, nakon kaj godinu dana idu u tu skolu neznaju tak crtat..

kad je uopce taj prijemni?
ak jos nije bio, sretno =)
Penny Lane. is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2009., 18:51   #18
Quote:
Penny Lane. kaže: Pogledaj post
umm..ovak..
ja idem u primijenjenu, i ovaj donat koji se gore spominjao ide samnom u razred..lik nema pojma o crtanju, kao i jos dosta ljudi na toj skoli..

na prijemnom ti se crta stolica (sa ugljenom ili olovkom) iii jos neki papiri u boji i oblici ovisi kak oni to sloze (sa temperama ili vodenim bojama)
gledaju ti se ocjene iz kemije, likovnog, hrvatskog i opceg uspjeha. aa na prijemnom mozes imat najvise 60 bodova,a najmanje 35..
za tu skolu nemroas imat jako dobre ocjene, al onda na prijemnom moras bit jako dobar..
ja sam na prijemnom imala 55 bodova..mislim lako je, al se trebas potrudit..

aa kaj se tice one slike, predobro je nacrtano, i ti imas velike sanse da upadnes u tu skolu..neki ljudi ni sad, nakon kaj godinu dana idu u tu skolu neznaju tak crtat..

kad je uopce taj prijemni?
ak jos nije bio, sretno =)

E hvala na postenom odgovoru napokon, ja isto poznajem donata lik ide u zkm samnom...(aaaarrrgghhh!!!) znaci recimo ak imam 28 bodova iz osnovne i recimo 55 za crtanje il 60 ak bog da ja cu se upisat?
IbAnEz is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2009., 20:05   #19
a znaci ipak ide u zkm..a mi mislili da laze..
ma ak imas tak bodove jako je velika vjerojatnost da upadas..mislim,upadali su ljudi koji sve zajedno imaju 65 bodova pa ne vidim zakaj ti nebi..aa i cak ak budes ispod crte (kaj nebudes sigurno) uvijek ti netko odustane..
Penny Lane. is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2009., 22:14   #20
hvala na podrsci, lik je fakat lazljivac i dalje. E jel mi mozes pomoc jos nekaj, mozes mi pokazat crtez (skenirani il uslikani)
koji bi ONI ocjenili sa 60 =) plliizz
IbAnEz is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:52.