Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.01.2011., 23:22   #21
čime si zaokupljen u zadnje vrijeme? pokušavaš li napraviti nešto, ostvariti nešto?
Aphex is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2011., 00:41   #22
reb

da vec dulje vrijeme...

mislis da bi moglo biti od toga?
sjena11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2011., 01:31   #23
Quote:
sjena11 kaže: Pogledaj post
da vec dulje vrijeme...

mislis da bi moglo biti od toga?
definitivno.. pogotovo ako u tom ostvarenju tamponiraš velik otpor. neka vrsta male (automatizirane) agresijice je to. guraš kamen, neide lako pa vikneš na nj recimo.

A kak se rješiti? Pa.. smanjiti značaj tom ostvarenju kojem daješ prevelik značaj. Čak i ako je važan posao posrijedi.

Opustiti uzde kak se kaže.
Psih is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2011., 15:49   #24
Probaj "meditirati", barem prije spavanja malo ležati opustiti se i pokušati ne misliti na ništa.
__________________
tri točkice...
kalei is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2011., 18:13   #25
Quote:
sjena11 kaže: Pogledaj post
da vec dulje vrijeme...

mislis da bi moglo biti od toga?
svi ljudi pokušavaju ostvariti svoje ciljeve. kada stvari idu, kad se kreću prema cilju, sve je ok. kada zapne, nastaju problemi.
obično zapne jer pokušavaju ostvariti dva cilja koji ne mogu istovremeno biti ostvareni.

što pokušavaš ostvariti?
Aphex is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2011., 20:07   #26
buaaa

naći pravu curu za jebanje redovito!

ovo povremeno me zivcira
sjena11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2011., 20:13   #27
Quote:
sjena11 kaže: Pogledaj post
naći pravu curu za jebanje redovito!

ovo povremeno me zivcira
hehehe

i šta radiš da to ostvariš?
Aphex is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2011., 20:14   #28
Quote:
magic potion kaže: Pogledaj post
Nemam pojma postoji li tema, ali nemam je živaca tražiti. Slobodno spojite s nekom.
Ja sam toliko bolesno živčana, u nekim periodima života, da sam se zabrinula za sebe. Jutros, budim se sva sjebana, ljuta, na faci mi se vidi da bih nekog zadavila Ne da mi se ništa, ni našminkati (što je za mene čudno!), ni oblačiti...(jer to me trenutno živcira) I tako odem u trenirci do trgovine, čekam red i dobijem poriv da one usporene ljude ispred sebe zašamaram, sve neki usporeni likovi, kao da nitko nigdje ne žuri, a ja pizdim i udaram lagano nogom o pod, jer ne mogu stajati mirno.

Nakon toga, pokušavam prijeći ulicu, a jebena auta neprestano prolaze, 2 minute čekam da pređem ulicu. Pomislila sam u jednom trenutku, ma najbolje da me opali neko prijevozno sredstvo, pa da budem mirna!

Dođem kući, kad mačak gladan zavija, došlo mi je da ga zadavim. Ne mogu slušati taj njegov "vapaj". (a inače mi je jako simpatičan taj mačak!)

I da, i još sam danas razbila i jednu čašu, ispala mi iz ruke, valjda od ljutnje i živčanosti. A bilo je tek 12 h!

Onda sam popila xanax i malo mi je bolje!

Sve živčenjake pozivam da podijele svoja iskustva sa mnom...
Možda bi bilo dobro da provjerite razine hormona štitnjače. Štitnjača, između ostalog, ponekad zna biti uzrok prekomjerne razdražljivosti.
Red1976 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2011., 20:15   #29
Quote:
sjena11 kaže: Pogledaj post
naći pravu curu za jebanje redovito!

ovo povremeno me zivcira
i cekaj ti si pod stresom zbog cure
orka12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2011., 02:03   #30
buaaa

Quote:
orka12 kaže: Pogledaj post
i cekaj ti si pod stresom zbog cure
pa mislim čak da bi to mogao biti razlog
sjena11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2011., 02:03   #31
Quote:
sjena11 kaže: Pogledaj post
pa mislim čak da bi to mogao biti razlog
jel ti se to čini jako čudno
sjena11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2011., 02:12   #32
Quote:
Aphex kaže: Pogledaj post
hehehe

i šta radiš da to ostvariš?
pa svašta pokušavam bilo je i uspjeha i neuspjeha ali stalno se osječam nezadovoljno

kad pogledam ljude oko sebe vršnjake , frendove iz osnovne vidim da sam u većini stvari ispred njih ono tipa dobar stalan posao , zbrinut financijski i stambeno , prijatelji većina poznanici ima ih par pravih koji su ok.....ali i neke stvari kad odradim dobro zadovoljstvo mi je kratkog vijeka......i često se pitam koji mi je k...c?

Najradije bi sve poslao u p.m......u i bio pijanac ispred dučana pa nek voda nosi sve....!!!!!
i onda sigurno nebih imao ovakvih problema.....

mislim imam vecinu toga ali stalno osjecam da mi fali ono nesto

bojim se da cu morat kod psihica!................ili kad malo bolje razmislim kod neke dobre kurve!!!

sjebano do jaja
sjena11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2011., 16:53   #33
Quote:
sjena11 kaže: Pogledaj post
pa svašta pokušavam bilo je i uspjeha i neuspjeha ali stalno se osječam nezadovoljno
nezadovoljan si čak i kada bude uspjeha?
kako to misliš?
Quote:
kad pogledam ljude oko sebe vršnjake , frendove iz osnovne vidim da sam u većini stvari ispred njih ono tipa dobar stalan posao , zbrinut financijski i stambeno , prijatelji većina poznanici ima ih par pravih koji su ok.....ali i neke stvari kad odradim dobro zadovoljstvo mi je kratkog vijeka......i često se pitam koji mi je k...c?

Najradije bi sve poslao u p.m......u i bio pijanac ispred dučana pa nek voda nosi sve....!!!!!
i onda sigurno nebih imao ovakvih problema.....

mislim imam vecinu toga ali stalno osjecam da mi fali ono nesto
kako misliš "ono nešto"?
što ti točno treba da bi bio zadovoljan?
Aphex is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 01:57   #34
hdh

Quote:
Aphex kaže: Pogledaj post
nezadovoljan si čak i kada bude uspjeha?
kako to misliš?

kako misliš "ono nešto"?
što ti točno treba da bi bio zadovoljan?
pa ja mislim da bi dobra pica puno toga rijesila.....bar mi se tako cini....jel bi to moglo biti od toga??ili je u pitanju neki teži poremećaj?
sjena11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 16:22   #35
Quote:
sjena11 kaže: Pogledaj post
pa ja mislim da bi dobra pica puno toga rijesila.....bar mi se tako cini....jel bi to moglo biti od toga??ili je u pitanju neki teži poremećaj?
moguće i da bi riješila, to možeš samo ti saznati
Aphex is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2011., 21:37   #36
Ma ja popizdim svaki put kad me netko jebeno napadne bez razloga,tipa ja kažem nekaj bezveze,hoću se šalit i nadrkana budaletina krene provocirat i zajebavat! dođe mi da tu osobu puknem šakom!
Ali najviše me ispizde ljudi s kojima živim. Odvuku me negdje u goste (što im sve rjeđe uspijeva) pa onda satima slušam dosadne razgovore,samo što ne kažu kad je tko prdnuo posljednji put sam plakala od muke ja htjela kod frendice,a oni bi rađe da sjedim s babama u kući!!! Pa jebote!
__________________
A kad mi dođeš ti,i osmijeh vratiš mi,sva patnja i bol života mog,će proć...:( <3 <3
heleny 15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 00:53   #37
Quote:
magic potion kaže: Pogledaj post
JutrosDođem kući, kad mačak gladan zavija, došlo mi je da ga zadavim. Ne mogu slušati taj njegov "vapaj". (a inače mi je jako simpatičan taj mačak!)
nemoj zadavit mačkuuuu...to sam ja u zadnje vrijeme...
prije par dana bila sam bijesna jer mi curi nos..al ono,bijesna,prokleti dosadan nos,da mogu,iščupala bi ga...isto sam se neki dan probudila luda jer nisam čula budilicu i zakasnila na jedan termin,to mi je bio povod da napadnem jednu dragu osobu,sms-om,i to baš brutalno najbrutalnije,istresla sam sve kaj mi ne paše al puta 10,poslije me bilo sram dok sam pročitala poruku....već se bojim same sebe..poslije dok je sve OK,krepavam od smijeha...al dok mi pukne,bolje da nikog nema u blizini...mislim da bi nam neki borilački sport pomogao
__________________
tzv.blog:-D
Ida Bauer is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2011., 15:52   #38
Quote:
magic potion kaže: Pogledaj post
Pomislila sam u jednom trenutku, ma najbolje da me opali neko prijevozno sredstvo, pa da budem mirna!
nis od toga, zaboravi ... ovaj sistem te ne pusti tak lako .. nevjerojatno koliko se malo ulaze i u kakvim uvijetima rade "nasi" doktori ali vratit ce te u zivot ako ima i najmanje sanse
F.A.Q is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:22.