Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.07.2011., 04:57   #141
Quote:
AjEmKlon kaže: Pogledaj post
ma da, zapravo, sve sam ja to sanjala... nije bilo nikakve kave. niti frajera, ma ničeg. ja sam trol
Nisi vjerojatno totalni trol, ali je malo sve ovo neozbiljno. Forumaš, a nije skužio temu dosad? I što sad, vidjeli ste se i? Beskrajno kafenisanje?
ex anais is offline  
Old 17.07.2011., 19:58   #142
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Nisi vjerojatno totalni trol, ali je malo sve ovo neozbiljno. Forumaš, a nije skužio temu dosad? I što sad, vidjeli ste se i? Beskrajno kafenisanje?

nije skužio temu jer prezire i US i LJES i ne visi tu baš često a i malo sam neke stvari "preinačila"
a neću vam sad svaki detalj govorit. stoga da nebude daljnjih "napada" na moju osobu, molila bih moderatore da ovu temu i službeno zaključaju.
hvala i god speed!
AjEmKlon is offline  
Old 17.07.2011., 20:55   #143
Quote:
emilyy kaže: Pogledaj post
čitam ovu temu i mislim da kave uopće nije bilo. Autorica teme mašta o toj kavici. Voljela bih da griješim. Malo je smiješno da su kavicu dogovarali putem foruma, a ne putem mobitela .
kak ja volim ovakve zaključke...
điiizzz
tipkaju se mjesecima preko foruma/fejsa i onda će baš specijalno dejt ić dogovarat prek mobitela? zašto? kako?
čemu?
sanjita is online now  
Old 17.07.2011., 21:14   #144
nekako je intimnije preko hendija
Zeljko81 is offline  
Old 18.07.2011., 01:34   #145
Da udovoljimo autoričinoj molbi, tema ide pod ključ.
__________________
Those who dance are considered insane by those who cannot hear the music. (G.C.)
Velia is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:53.