Natrag   Forum.hr > Društvo > Povijest > Domovinski rat

Domovinski rat Domovinski rat bez politike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.04.2010., 23:36   #41
Jel to bio ovaj filmić?
http://www.youtube.com/watch?v=E2pYCf7QbMY
porga is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2010., 20:31   #42
pozdrav ljudi

pošto je tema zanimljiva i enigmatična a volim avijaciju evo i moj prvi post. Naime jedno sam primjetio pošto sam skontao da ste se svi locirali na oči a evo mene sa prijedlogom ušššiiiii , ne držim da su oborena oba dva a i ne držim da nisu naime što želim reći nakon pada jastreba ili galeba teško ih je u suton razaznat nečuje se zvuk prvoga koji je otišao,utekao,pobegao šta god, 100 % sam siguran da je ispalio rakete to se vidi i nedvojbeno je ali me zanima na maloj visini na kojoj je bio i uzmimo predvečerje u koji je to mjesec 9-10 znači hladno kada se zvukovi jače rasprostiru još ako je išao nisko nad morem to bi moralo grmiti a poslije pada prvoga ništa se ne čuje
konios is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2010., 21:06   #43
Vjerojatno je pljusnio malo dalje u more...
__________________
Ludi Konj * Akcija Za Bolju Hrvatsku
ivan.ridjan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2010., 14:51   #44
Quote:
konios kaže: Pogledaj post
...ali me zanima na maloj visini na kojoj je bio i uzmimo predvečerje u koji je to mjesec 9-10 znači hladno kada se zvukovi jače rasprostiru još ako je išao nisko nad morem to bi moralo grmiti a poslije pada prvoga ništa se ne čuje
-- Točan datum je 21.9.'91., Vrijeme 19:10, kod Zečeva. Tamo je bio PZO polažaj naših, mislim da je riječ o 2 trocijevca 20mm i nekoliko PZO raketnih ručnih lansera 'Igla'.

Oba aviona su nisko išla, prvi je nešto dobio od trocijevaca ali ne znam je li kasnije zbilja i pao (spominje se pad kod Pakoštana). Drugi je dobio 'Iglom' i strmopizdo se taman malo ispod vodene linije, mala visina, bez iskakanja pilota. Game over.

Nisam akustičar a i kvaliteta snimke je loša. Da se čulo, sigurno je.
frnjokul is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2010., 19:25   #45
da to bih i ja pretpostavio da je pao nešto dalje jer po snimku ovi sa trocjevcem su ga imali na kursu i pretpostavljam da su ove dvije rakete bile namjenjene položaju pzo jer mi se čini da ih je pilot nekako panično iz poluokreta ? ispalio
konios is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2010., 00:48   #46
Prilikom borbenog leta24. avgusta u rejonu sela Brsadin, izgubljen je prvi avion u borbenim dejstvima. Oboren je J-21 Jastreb iz 252. LBAE.

Gubici RV JNA za nesto manje od 11 meseci borbi (i u Hrvatskoj i u BiH) iznosili su 21 avion (6 mig 21,9 J-21 Jastreb, 3 G-4 Super Galeb i 3 G-2 Galeb).
Avioni tipa Jastreb izvrsili su vise od 50% svih borbenih letova.

Zadnje uređivanje gmlale : 17.05.2010. at 01:06.
gmlale is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2010., 20:24   #47
otac mi je pricao o tome jer je on bio u blizini kako su preko komunikacije primili tu vijest, kažu to je bilo veliko veselje
Frano94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2010., 20:42   #48
Prvi je dobio 20/3 mm topom, što se jasno vidi na snimci. Po wikipediji se u raznim člancima (Battle of Dalmatia npr.) može vidjeti srpska laž da je samo jedan pao!!! Taj zrakoplov je još letio, ali je gubio visinu i ošinuo negdje blizu Kornata. Zato na avijacijabezgranica.com piše da je pao kod Kornata. Ja po wikipediji tu srpsku laž o "jednom oborenom" ispravljam gdje stignem.

Drugi je pogođen Strelom, a ne Iglom. Naime, čovjek koji ga je pogodio je bio u emisiji na HTV (ne sjećam se točno koja, i kada, ima preko 10 godina), al sjećam se (točno mi se urezale njegove riječi) "pogodio sam ga strelom". Valjda je znao čime gađa.
Aurgelmir is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2010., 20:45   #49
Quote:
gmlale kaže: Pogledaj post
Prilikom borbenog leta24. avgusta u rejonu sela Brsadin, izgubljen je prvi avion u borbenim dejstvima. Oboren je J-21 Jastreb iz 252. LBAE.

Gubici RV JNA za nesto manje od 11 meseci borbi (i u Hrvatskoj i u BiH) iznosili su 21 avion (6 mig 21,9 J-21 Jastreb, 3 G-4 Super Galeb i 3 G-2 Galeb).
Avioni tipa Jastreb izvrsili su vise od 50% svih borbenih letova.
Tu laž demantira srpski sajt:

http://avijacijabezgranica.com/jrvudesi.html

I to nije potpuna lista. Nedostaje niz poznatih obaranja.


A kako je daleko veći broj zrakoplova oštećen, ali nije mogao biti popravljen, ne čudim se tvrdnjama da je "JRV" ozbiljno nastradalo.
Aurgelmir is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2011., 12:04   #50
Za sve vas koji sumnjate da su pala oba aviona pogledajte ovaj video http://www.youtube.com/watch?v=vAx9Q...eature=related poslušajte dobro razgovor dvojice branitelja 1:46 gdje jedan pita "vidja sam jednog di je drugi pa" na što mu Filip Gaćina odgovara "obadva u more" Da je srušen samo jedan avion nebi vikali obadva obadva
Hrc1991. is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2011., 12:12   #51
Da je prvi avion pobjegao ovi iz PZO-a bi nastavili pucati po njemu na snimci se jasno vidi i čuje da se prestalo pucati po tom avionu 0:38 http://www.youtube.com/watch?v=gYmt6...eature=related kad su prvog oborili "prešli" su na drugog i njega "skinuli" toplinski navođenom Strelom 2M
Hrc1991. is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2011., 19:51   #52
Oba su pala . Sve ostalo je naklapanje i glupost .
The Worm is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2011., 21:20   #53
Meni je jedino žao što je kvaliteta snimke tako loša. Ono što mi se urezalo u pamćenje je svjetla točka (raketa) koja se sve više približava avionu, te udara u njega nakon čega on nastavlja put vertikalno u more. Na ovim snimkama s youtubea se to baš ne vidi. Šteta

A jesu li pala oba ? Naravno
MKAT is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2020., 22:35   #54
Zanimljivo pitanje na kraju videa :-)

https://youtu.be/r14zFFn-W7Y
plemeniti is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2020., 23:39   #55
https://youtu.be/TkOBLJHLZmI?t=101

Nakon obaranja ima i snimak olupine i vađenje pilota iz mora, scene nisu za osjetljive.
BolajiBadejo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2020., 19:39   #56
Tad je pao jedan avion a drugi je radio klasični manevar nakon napada koji je ostro obrusavanje prema dolje kako bi se spustio sto nize i otezao radarsko pracenje. Pilot se vratio u bazu i postoji razgovor s njim. No sto se nas tice taj dan OBA SU PALA i to je jedino važno.
__________________
“U loži reprezentacije sjede Mamić i Vrbanović. Ako mislite da je rezultat jedne utakmice važnija stvar od te činjenice, toliko o vama.

Bravo dečki. Ne nogometaši. - by Matija Babić - pa vi čitajde i dalje index.hr”
vegi1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2020., 14:37   #57
Quote:
vegi1 kaže: Pogledaj post
Tad je pao jedan avion a drugi je radio klasični manevar nakon napada koji je ostro obrusavanje prema dolje kako bi se spustio sto nize i otezao radarsko pracenje. Pilot se vratio u bazu i postoji razgovor s njim. No sto se nas tice taj dan OBA SU PALA i to je jedino važno.
..noouu noouuu .. nouu

klasično miniranje informacija u režiji KOS-a

toga dana srušena su dva G-2 (N-60) ... prvi koji je u naletu e.b.23254 pogođen je vatrom sa zemlje i oštećen,po njemu je djelovao jedan trocjevac (PAT 20-3) plus još par pripadnika svojim osobnim naoružanjem.
Zna se i posada trocjevca odnosno osobe koje su se u tome trenutku zatekle blizu:Goran Pauk,Damir Fržop,Dražen Bilać,Mladen Tešulov i Branko Jelić. Pogođen je prije,tijekom ili poslije otpuštanja svojih nevođenih raketnih zrna,na snimci se vidi kako radi zaokret u poniranju i udaljava se čim dalje od prijetnje . Za pilota toga G-2 širokomrežje nudi i ime.Izvjesnog Dragana Maksimovića . Taj G-2 e.b.23254 svoj let okončava u moru negdje u području Žirje-Kornati...pad uočen od strane obalnih motrilačkih postaja
.Drugi zrakoplov u kadru je isto tak G-2 e.b.23264 njime upravlja izvjesni Živan Milošev-LALA , taj je pogođen raketom ručnog prijenosnog lansera Strela 2M lansiranoj od strane operatera Nevena Livajića.Milošev G-2 je pretrpio znatna oštećenja i momentalno pada u more na poziciji vidljivoj u video materijalu.Miloševo tijelo je pronađeno 2-3 tjedna poslije .

e sad slijedi mali zaplet
U blizini ostataka Miloševog G-2 također se nalaze ostatci Jastreba J-21 e.b.24203 koji je oboren dva dana ranije.
Pilot ovoga zrakoplova je bio izvjesni Valter Juršić . Jastreb je također oboren sistemom Strela od strane operatera Ivice Cukrova i također sa područja Zečeva.

nakon objavljivanja videa "Obadva Obadva..." na HRT-u službenici KOS-a zaključuju kako taj video materijal predstavlja izvrsno informativno oružje u rukama hrvatske strane i pokreću akciju njegovoga minimaliziranja i umanjivanja. tako se u godinama koje slijede moglo primjetiti manipuliranja sa datumima rušenja tj nestanka pojedinih letjelica ..
Konkretno primjer Galeba G-2 izvjesnog D.Maksimovića ... njegov "nestanak" je zabilježen za datum 20-21.08.1991 daklem pomaknut mjesec dana ranije.
...naša strana obaranja Obadva,Obadva evidentira 21.09.91 a datumi koji se mogu naći na prečanskim službenim i javnim sajtovima paluba/myCity...nestale ABG su kontradiktorni malo 19 malo 20 malo 21.09
..tu je još manipulacija sa sudbinom nesretnog J.Valtera koji je po nacionalnosti Hrvat ... njegovo ime su pokušali par puta proturiti u slučaj "Obadva,Obadva a što su u par navrata progutali naši polupismeni amaterski priučeni novinarčići...o tome postoji trag na Bljesak.info
jedangrafitni is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2020., 18:41   #58
Quote:
jedangrafitni kaže: Pogledaj post
..noouu noouuu .. nouu

klasično miniranje informacija u režiji KOS-a

toga dana srušena su dva G-2 (N-60) ... prvi koji je u naletu e.b.23254 pogođen je vatrom sa zemlje i oštećen,po njemu je djelovao jedan trocjevac (PAT 20-3) plus još par pripadnika svojim osobnim naoružanjem.
Zna se i posada trocjevca odnosno osobe koje su se u tome trenutku zatekle blizu:Goran Pauk,Damir Fržop,Dražen Bilać,Mladen Tešulov i Branko Jelić. Pogođen je prije,tijekom ili poslije otpuštanja svojih nevođenih raketnih zrna,na snimci se vidi kako radi zaokret u poniranju i udaljava se čim dalje od prijetnje . Za pilota toga G-2 širokomrežje nudi i ime.Izvjesnog Dragana Maksimovića . Taj G-2 e.b.23254 svoj let okončava u moru negdje u području Žirje-Kornati...pad uočen od strane obalnih motrilačkih postaja
.Drugi zrakoplov u kadru je isto tak G-2 e.b.23264 njime upravlja izvjesni Živan Milošev-LALA , taj je pogođen raketom ručnog prijenosnog lansera Strela 2M lansiranoj od strane operatera Nevena Livajića.Milošev G-2 je pretrpio znatna oštećenja i momentalno pada u more na poziciji vidljivoj u video materijalu.Miloševo tijelo je pronađeno 2-3 tjedna poslije .

e sad slijedi mali zaplet
U blizini ostataka Miloševog G-2 također se nalaze ostatci Jastreba J-21 e.b.24203 koji je oboren dva dana ranije.
Pilot ovoga zrakoplova je bio izvjesni Valter Juršić . Jastreb je također oboren sistemom Strela od strane operatera Ivice Cukrova i također sa područja Zečeva.

nakon objavljivanja videa "Obadva Obadva..." na HRT-u službenici KOS-a zaključuju kako taj video materijal predstavlja izvrsno informativno oružje u rukama hrvatske strane i pokreću akciju njegovoga minimaliziranja i umanjivanja. tako se u godinama koje slijede moglo primjetiti manipuliranja sa datumima rušenja tj nestanka pojedinih letjelica ..
Konkretno primjer Galeba G-2 izvjesnog D.Maksimovića ... njegov "nestanak" je zabilježen za datum 20-21.08.1991 daklem pomaknut mjesec dana ranije.
...naša strana obaranja Obadva,Obadva evidentira 21.09.91 a datumi koji se mogu naći na prečanskim službenim i javnim sajtovima paluba/myCity...nestale ABG su kontradiktorni malo 19 malo 20 malo 21.09
..tu je još manipulacija sa sudbinom nesretnog J.Valtera koji je po nacionalnosti Hrvat ... njegovo ime su pokušali par puta proturiti u slučaj "Obadva,Obadva a što su u par navrata progutali naši polupismeni amaterski priučeni novinarčići...o tome postoji trag na Bljesak.info
Prvi avion im je srusen 24. 8. 1991. iznad Borova Naselja. Pilot Sasa Acimovic, tako da 20. ili 21. 8. nisu izgubili avion u Dalmaciji.
zulualpha is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2020., 20:36   #59
Quote:
zulualpha kaže: Pogledaj post
Prvi avion im je srusen 24. 8. 1991. iznad Borova Naselja. Pilot Sasa Acimovic, tako da 20. ili 21. 8. nisu izgubili avion u Dalmaciji.
..u to vrijeme koje su naveli oko Šibenika još nije krenulo sa fajtanjem pa su ga evidentirali kao neborbeni let
jedangrafitni is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2020., 23:23   #60
Quote:
jedangrafitni kaže: Pogledaj post
..noouu noouuu .. nouu
...
Taj G-2 e.b.23254 svoj let okončava u moru negdje u području Žirje-Kornati...pad uočen od strane obalnih motrilačkih postaja. Drugi zrakoplov u kadru je isto tak G-2 e.b.23264 njime upravlja izvjesni Živan Milošev-LALA , taj je pogođen raketom ručnog prijenosnog lansera Strela 2M
Udaljenost između Zečeva i područja Žirje-Kornati je oko 30-tak kilometara. Zrakoplovu je potrebno neko vrijeme da pređe taj put (nekoliko minuta), prema tome Filip Gaćina u trenutku uzvika "Obadva!" nije nikako mogao vidjeti pad tog zrakoplova. Pitanje da je i sačekao tih par minuta bi li vidio taj pad u sumrak, na udaljenosti od 30 kilometara.

Osim toga, činjenica da je zrakoplov letio 30 kilometara prije pada znači da iako je možda bio pogođen (*), nije bio značajno oštećen, pa pretpostavljam da je Gaćina iz prizora protuzrakoplovne paljbe (koja je na snimci vidljivo otišla pored zrakoplova) i istovremenog lansiranja raketa iz zrakoplova, te leta (poniranja) zaključio da i je i prvi zrakoplov pogođen i da je pao.

(*) još nije jednoznačno utvrđeno da je prvi zrakoplov zbilja pogođen/srušen u toj akciji
__________________
Kako se zove planina osam puta veća od Velebita?
- Velebyte
bsimic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:22.