Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.03.2013., 23:57   #41
Niko se ne javlja tebi?Pa zasto bi kad te ne znaju a mozda ih strah da ih ne zanimas.Javis se lipo i zapocmes razgovor i pokazes ljudima kakva si osoba zapravo
Ralph2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2013., 07:18   #42
@autorice teme

dobar je znak što si spoznala da nemaš nikoga od prijatelja, da nemaš ništa, i sad kad to znaš možeš se mirne duše pokrenuti, u ma šta to bilo, nije važno, vrijeme će pokazati.

za ovakve vrste rasprave smatram da nikad nije rano, naime u tom periodu gradimo stav koji tokom života samo nadograđujemo, zato je važno pravilno početi.
Marian Oden is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2013., 22:43   #43
Quote:
povjerljiv i ok kaže: Pogledaj post
durarara bok, gle ja ti sa 24godine imam brdo hobija i ne trebam ničiji savjet a sa 15-16 mislim da sam većinom trošio vrijeme u igricama, konzolama, vožnji bicikla, ići sa frendom na pecanje nisam ulazio u veze i diskače, i sve ostalo što volim za mene to nije bilo gubljenje vremena jer sam volio čime sam se bavio nisu mi falili prijatelji životilje su bolje danas od ljudi, nemreš se na nikog oslonit najbolje u današnje vrijeme samo sebe gledat, pa moj ti je savjet slušaj sebe što želiš i to napravi pronađi svoje talente što te zanima, živi svoju sudbinu što te fascinira, prema ćemu si znatiželjna i više pažnje posvečuješ, svako izabere srednju nabrzaka jer ne zna čime će se bavit dio života pa to ti je kao i osnovna.
Ne traži savjete prek foruma i baš nikoga prek interneta ako nije npr inteligentan-rak po horoskopu kao ja al ne vjerujem u te gluposti, no meni se može vjerovat al ne nabacujem ti se da se zna, i ne trebam m\ž prijateljstva niti više ikog dosta mi je različitih ukusa i nesporazuma.
Al emo kose sam obožavao, pogotovo u stranu duge kose, stylish i slatko

hahaha hvala!
durarara is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2013., 07:03   #44
Quote:
durarara kaže: Pogledaj post
Možeš ali nisi. Iskreno, ideš mi već na živce pomalo i sa svojim lekcijama i sa sarkazmom.
U čemu je fora doć na forum ispravljat balavca u osnovnoj dok ti imaš završenu srednju ili čak fakultet?
Hrani si ego, eto u čemu je fora. Ili narodski rečeno - zajebava.
gitaraman is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2013., 13:13   #45
Ne opterećuj se time što drugi rade, gdje izlaze, što objavljuju na fejsu i slično. Rekla si sama da te smatraju zrelijom od svojih vršnjaka i da nemaš želje ni potrebe se ponašati kao oni (izlaziti, oblačiti nešto što nije u skladu s tvojim godinama itd.).
Sigurno imaš neke interese i neke stvari koje si oduvijek htjela isprobati. Već su ti to prije mene savjetovali: upiši se na nešto-sport, ples, nekakvu umjetničku radionicu (crtanje, slikanje ili nešto slično). Uglavnom, počni s nekom aktivnošću koja te zanima jer ćeš tamo upoznati ljude i vjerojatno se sprijateljiti.
Također, dobro je pridružiti se nekim internetskim raspravama i ne moraš se nužno s tim ljudima upoznat u RL, nego jednostavno imaš što za raditi, mjesto da izraziš svoje mišljenje i čuješ tuđa.
Rekla si da ćeš sljedeće godine u srednju-to ti otvara hrpu prilika, u osnovnoj ste svi skupa bez obzira na to kakve su vam ambicije u životu, u srednjoj se to ipak malo promijeni-jedni idu u gimnaziju, drugi u ekonomsku, treći u elektrotehničku...ugl. veća je vjerojatnost da ćeš naići na ljude sličnije sebi.
__________________
“Once you've got a task to do, it's better to do it than live with the fear of it. - Logen Ninefingers”
anglachel is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2013., 12:13   #46
Quote:
Tika kaže: Pogledaj post
Fora je zato jer si troll.
Kak znaš?
__________________
And there's another country, I've heard of long ago, Most dear to them that love her, most great to them that know;
We may not count her armies, we may not see her King; Her fortress is a faithful heart, her pride is suffering;
And soul by soul and silently her shining bounds increase, And her ways are ways of gentleness, and all her paths are peace.
GnothiSeauton is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2013., 13:29   #47
Ne vidim neko riješenje tvog problema. U civiliziranom društvu teško da možeš izbjeći neko onlajn sredstvo komunikacije. Možeš ga ignorirati i posvetiti se ljudima koje sretneš van, ali to su obično skupine mlađih pijanaca i/ili drogeraša. Možda će ti zvučati čudno ovaj prijedlog, no u nekim crkvama se znaju skupljati relativno normalni mladi ljudi, posvećeni igri i veselju, a ne uništavanju sebe. Obično nose tau.
Gorštak is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2013., 14:57   #48
Nema sumnje da je Facebook utjecao na današnji način komuniciranja - ali, to ne znači da ima smisla za svoju (ne)društvenost kriviti fejs.

Komuniciranje putem fejsa je i dalje komuniciranje - nekad se isto tako moglo mrzovoljiti protiv komuniciranja odašiljanjem golubova listonoša, ili dimnim signalima, ili zemaljskim telefonom, ili mobitelom, i to bi mrzovoljenje bilo jednako pogrešno kao današnje mrzovoljenje oko fejsa.

Ako je komunikacija pogrešna, posve je svejedno na koji je način i posredstvom kojeg komunikacijskog sredstva do nje došlo. Isto, naravno, vrijedi i za dobru komunikaciju.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:43.