Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.05.2013., 10:27   #21
Quote:
azizi kaže: Pogledaj post
Antonio Amurri: Kako ubiti suprugu i zašto

Antonio Amurri: Kako ubiti supruga bez suvišnih zašto


U prvoj je knjizi, kako ubiti suprugu, bio puno nadahnutiji


No, neka su njegova rješenja danas neuptrebljiva, jer supruge neke stvari više ne rade. Ne pletu. Barem ne bjesomučno. Kao one nekadašnje, koje bi suprugu isplele džemper, onda kapu, zatim šal, pa rukavice, potom prsluk, ubrzo i čarape, od ostataka vune šlape, a svakako i etui za naočale, obavezno dekicu za pokrivanje dok se gleda teve, podemtač za čašu da se ne pofleka politura na stolu...

Kako je se riješiti? Pa... jednostavno. Pucati "dva pravo, dva krivo, dva pravo, dva krivo..."*



*način pletenja rebrastog boda
Da,trebalo bi napisati noviju verziju...nešto poput - ajfon supruga,
supruga ljubiteljica sapunica,forum supruga,fejs supruga

Sjećam se da sam se od srca smijala na suprugu urlatoricu,ako se sjećam dobro to je ona što samo izdaje naredbe ukućanima,uz stalo jadanje-ajme sve moram ja sama...
Najjači naslov mi je bio - šik supruga



Hvala ti za točne nazive i autora!
__________________
Samo tebi svira bend na nebu
dijetesjene is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2013., 11:25   #22
cerek tokom sexa

Pustite ga da odspava, ali vam stalno nešto treba iz sobe, kod 5 izlazka najčešće izlazi i on s vama.
A vrhunac je onda pitat ,
pusti mene sutra da duže odspavam?
BestTime is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2013., 14:40   #23
Quote:
azizi kaže: Pogledaj post
U prvoj je knjizi, kako ubiti suprugu, bio puno nadahnutiji
Pa drugu ne bi ni napisao da žene nisu vrisnule da je šovinist.
Quote:
No, neka su njegova rješenja danas neuptrebljiva, jer supruge neke stvari više ne rade. Ne pletu.
Neka se mogu modernizirati, kao ono kako ubiti suprugu koja otvara suprugova pisma.
__________________
.
Soul sister is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2013., 20:09   #24
Quote:
BestTime kaže: Pogledaj post
Najveći užitak mi je zacoprati mu listić od kladionice.
A joj što stavi ovo, sigurno će da izgubi-e.
Ne moram napomenut, da u većini slučajeva budem u pravu

Imamo troje djece , i kad je doma tih mjesec dana,
on preuzima sve obveze jer ih je jako poželio
Moj radi cijeli dan pa cim dodje uvecer kuci, preuzima brigu o maleckoj :-)

A ja sam dobra zena. Mislim da uspunjavam samo tocku 14. Ali ni on se ne buni.
__________________
Nikad više nećemo pokušavati razlozima uvjeriti glupana; to je besmisleno i opasno.
nuklea500 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2013., 20:13   #25
Quote:
volim čokoladu kaže: Pogledaj post
ja svog ubijem svojim pesimizmom. mislim da mu je to i previše.
Hehe, ovako je i kod nas. On je vjeciti optimist, a ja vjeciti pesimist pa mu nije jadnom lako.
__________________
Nikad više nećemo pokušavati razlozima uvjeriti glupana; to je besmisleno i opasno.
nuklea500 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2013., 02:53   #26
Quote:
-honey- kaže: Pogledaj post
Kad sam ovo pročitala morala sam otvoriti temu
Zanima me kaj vi od ovog radite jer ja sam sebe našla u par sitnica (npr. 1 , 6, 13)


5. Kad god mu je do seksa - odbijte ga
6. Kad mu nije do seksa - navalite na njega
Vezem mu ruke i noge. Te, kad mu je najbolje, ustanem se i odem, pred klimaks, te ga ostavim u "vegetativnom stanju", barjak stoji, jadan ne zna sto ce, a manualno si ne moze pripomoci. Prava je radost gledati ga u mucnom "zelim, daj molim te" stanju, kako mu se smezurava neispucan.
Prestat kad je nekome najbolje, nema ljepseg od toga, a tek izraz lica koji govori "what the fuck" haha.
BDSM girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2013., 11:33   #27
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
a ako nase bolje polovice inzistiraju na iskrenosti?
Kajgot U tom slučaju postoje iznimke
Mada, ja volim istinu, pa ak se i naljutim u sekundi, ipak razmislim o tome i ak je kritika na mjestu uvažim je za svoje dobro
Btw. nije isto kad joj veliš da joj ružno stoji haljina ili da je debela kad ste već negdje vani i nikaj nemre promijenit i da joj to veliš doma dok se sprema
-honey- is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2013., 13:17   #28
Kako "upropaštavate" bolju polovicu

Sustavno i sigurno
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2013., 13:26   #29
Osim što sam se udala za njega i rodila mu samo jedno dijete, ne radim ništa od navedenog.

Ali je super smiješan popis!
__________________
"Nisam ti ja baš ko ovi tvoji snubeći veprovi, riba napisala da je zgodna i plava pa zvjerad digla obrvu." LBY
Retra is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2013., 13:28   #30
Quote:
Petra369 kaže: Pogledaj post
Osim što sam se udala za njega i rodila mu samo jedno dijete, ne radim ništa od navedenog.

Ali je super smiješan popis!
Popis je prejak...
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2013., 13:31   #31
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Popis je prejak...
doduše fali u njemu stavka da pred matičarem treba dobro razmisliti prije nego se veli da, možda se uzvanicima i mladencu stanka učini preduga, ali jbga.. neki smo slow
__________________
"Nisam ti ja baš ko ovi tvoji snubeći veprovi, riba napisala da je zgodna i plava pa zvjerad digla obrvu." LBY
Retra is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2013., 09:33   #32
Quote:
felixx kaže: Pogledaj post

'Kad si ih već toliko imala, mogao te koji naučit kako se dobro puši kita.'


Draga, ne da mi se, ali ako hoćeš popušit...


Jel se tu treba trudit?
Treba uložit napor da ne izgleda kao čudovište.




@Felix, baš si duhovit.

Inače, ja sam ona pod brojem 22.
__________________
"I believe that tomorrow is another day and I believe in miracles”.
Štikla is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2013., 10:00   #33
Quote:
Petra369 kaže: Pogledaj post
doduše fali u njemu stavka da pred matičarem treba dobro razmisliti prije nego se veli da, možda se uzvanicima i mladencu stanka učini preduga, ali jbga.. neki smo slow
Fakat btw ja sam to napravila, nenamjerno doduše al sekunde su djelovale kao vječnost
-honey- is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2013., 10:04   #34
Quote:
-honey- kaže: Pogledaj post
Fakat btw ja sam to napravila, nenamjerno doduše al sekunde su djelovale kao vječnost
Hahaha i ja.
Ali ne zlobno, nego sam se pitala da li je taj da iskren i od srca, svjesna da mi ko svi muškarci prije njega može dosaditi taj isti dan..
I kada sam rekla potvrdno, rekla sam to iskreno i od srca.

Jes da mi fotke iz vjecnice nisu baš bogznakaj, mladoženja izgleda ko da će mi odgristi glavu.. ali ja se još uvijek držim onoga što sam rekla.
__________________
"Nisam ti ja baš ko ovi tvoji snubeći veprovi, riba napisala da je zgodna i plava pa zvjerad digla obrvu." LBY
Retra is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2013., 10:40   #35
Quote:
Petra369 kaže: Pogledaj post
Hahaha i ja.
Ali ne zlobno, nego sam se pitala da li je taj da iskren i od srca, svjesna da mi ko svi muškarci prije njega može dosaditi taj isti dan..
I kada sam rekla potvrdno, rekla sam to iskreno i od srca.

Jes da mi fotke iz vjecnice nisu baš bogznakaj, mladoženja izgleda ko da će mi odgristi glavu.. ali ja se još uvijek držim onoga što sam rekla.
Imamo i mi te fotke Ja onak izgovaram mislim riječ "pristajem" a on me gleda ispod oka tipa "kaj će sad reći" Al vratila sam mu to filmskim poljupcem koji je puno duže trajao nego kaj je pristojno

EDIT: vidim da nije na uvodnom popisu, a to sam par puta napravila kad sam bila nekaj ljuta. Najomraženija rečenica za muškarce: "Moramo razgovarati" smrzne se, a onda velim nekaj bez veze
-honey- is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2013., 14:52   #36
Quote:
azizi kaže: Pogledaj post
No, neka su njegova rješenja danas neuptrebljiva, jer supruge neke stvari više ne rade. Ne pletu. Barem ne bjesomučno. Kao one nekadašnje, koje bi suprugu isplele džemper, onda kapu, zatim šal, pa rukavice, potom prsluk, ubrzo i čarape, od ostataka vune šlape, a svakako i etui za naočale, obavezno dekicu za pokrivanje dok se gleda teve, podemtač za čašu da se ne pofleka politura na stolu...

Kako je se riješiti? Pa... jednostavno. Pucati "dva pravo, dva krivo, dva pravo, dva krivo..."*



*način pletenja rebrastog boda
To je moja stara radila, sve u plativu I one dosadne tabletiće po cijeloj kući Čak je i papagaj dobio kapicu
Tyaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2013., 14:56   #37
I jopet neka amerikanska gluparija; kako dosadno. Siroti ti muškarci ako imaju pokraj sebe ženu koja samo i tri stvari s popisa radi i to s namjerom.
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:27.