Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo

Gospodarstvo Novac, profit, blagostanje. Kako doći do toga?
Podforumi: Kriptovalute, Dionice, Ostali oblici investiranja, Banke, osiguranja, krediti, Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.10.2014., 20:48   #21
Oglašavanje nekretnina

Zanima me kako npr na ovaj način oglašavati zamjenu stana? Ljudi obočno navode da prodaju stan, ili mjenjaju za ...
Kak to funkcionira kod vas?
I dali se naplacuje oglasavanje nekretnina?
moci is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2014., 10:32   #22
Quote:
moci kaže: Pogledaj post
Zanima me kako npr na ovaj način oglašavati zamjenu stana? Ljudi obočno navode da prodaju stan, ili mjenjaju za ...
Kak to funkcionira kod vas?
I dali se naplacuje oglasavanje nekretnina?
Stan koji imate oglasite u rubrici Imam, a stan koji želite u rubrici Trebam. Prilikom postavljanja jednog i drugog oglasa definirajte parametre oglasa (cijenu stanova, njihovu lokaciju, opis i dr.) sukladno kojima će aktivni oglasnik pretraživati i pratiti oglase drugih korisnika i javljati vam zanimljive prilike za prodaju, kupnju i zamjenu. Opcija Mogućnost zamjene je default uključena (možete je isključiti po volji prilikom postavljanja oglasa).
Korištenje aktivnog oglasnika je potpuno besplatno.
__________________
Q-Market.hr is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2014., 10:33   #23
"Trigger" za oglase nije nova stvar (osim u nas možda). Ali jedna ideja nije baš dovoljna da se s njom ide u novi projekt. Tražim rubrika nije toliko jaka u oglasima u nas pa tako ni triger ne bi bio nešto revolucionaran, pogotovo kad znaš da će te uvijek bombardirati stvarima koje nisi tražio a preskočiti "baš ono što bi te zanimalo". Tako je kod svih, ne samo vašeg Ručno pretraživanje je ipak najbolje, jer konzumerska subjektivnost čovjeka ne može bit zamjenjena strojem.

Njuškalo, iako praktički smeće od oglasnika jer su mu funkcije za uspoređivanje, printanje a tek neažurirani oglasi ipak ima nešto što će teško ijedan drugi oglasnik u nas doseći - popularnost (nažalost).
__________________
--- WIKI IS YOUR FRIEND ---
mako is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2014., 10:51   #24
Quote:
mako kaže: Pogledaj post
"Trigger" za oglase nije nova stvar (osim u nas možda). Ali jedna ideja nije baš dovoljna da se s njom ide u novi projekt. Tražim rubrika nije toliko jaka u oglasima u nas pa tako ni triger ne bi bio nešto revolucionaran, pogotovo kad znaš da će te uvijek bombardirati stvarima koje nisi tražio a preskočiti "baš ono što bi te zanimalo". Tako je kod svih, ne samo vašeg Ručno pretraživanje je ipak najbolje, jer konzumerska subjektivnost čovjeka ne može bit zamjenjena strojem.

Njuškalo, iako praktički smeće od oglasnika jer su mu funkcije za uspoređivanje, printanje a tek neažurirani oglasi ipak ima nešto što će teško ijedan drugi oglasnik u nas doseći - popularnost (nažalost).
''Ručno'' pretraživanje oglasa po kategorijama je moguće i kod aktivnog oglasnika - ali samo za oglase postavljene u rubrici Imam, ne i za oglase postavljene u rubrici Trebam. To, a i činjenica da je potražni (Trebam) oglas postavljen u određenoj (pot)kategoriji po vašem izboru, znači da su šanse za navedenim ''bombardiranjem'' prilično malene jer algoritam pretraživanja funkcionira putem matematičkog uspoređivanja kategorija i parametara oglasa. Osim toga, ako ste u potražnom oglasu postavili vašu cijenu/raspon za pregovore koji vam odgovaraju, pojavljivanje zanimljivih prilika bi trebala biti poželjna stvar. U krajnjem slučaju, ako vam smetaju e-mail poruke o prilikama možete ih jednostavno isključiti (korisnički dio: Postavke e-mail poruka i prilikom postavljanja oglasa: isključiti opciju Pošalji obavijest). Tada ćete obavijesti (zanimljive prilike i poruke drugih korisnika) moći vidjeti u vašoj tablici aktivnog oglasnika.
__________________

Zadnje uređivanje Q-Market.hr : 13.10.2014. at 11:45.
Q-Market.hr is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2014., 09:35   #25
Novost za ljubitelje stripova (kategorija: Literatura/Stripovi), filateliste i numizmatičare (kategorija: Kolekcionarstvo - Filatelija/Numizmatika)!
Potrudili smo se razraditi navedene kategorije na način koji po prvi put omogućava precizno unošenje oglasa za stripove, poštanske marke, novčanice i dr. Proučili smo materiju te u tim kategorijama, pored onih uobičajenih obilježja (cijena, raspon za pregovore i dr.), uveli unose i specifičnih obilježja koja omogućavaju jednostavno i precizno postavljanje oglasa u rubrikama Imam i Trebam. Npr. sada ćete prilikom postavljanja oglasa u kategoriji Stripovi moći definirati Izdavača/ediciju, Junaka/serijal, Godinu izdanja i Broj stripa. Aktivni oglasnik će pretraživati i pratiti oglase drugih korisnika upravo prema tim parametrima i obavještavati vas o prilikama za prodaju, kupnju ili zamjenu točno za onu stvar koja vas zanima.
__________________

Zadnje uređivanje Q-Market.hr : 18.10.2014. at 09:41.
Q-Market.hr is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 19:10   #26
Dogodila vam se ovrha na plaći/mirovini i niste sigurni kako postupiti?
Kupili ste stvar u web-trgovini i potom shvatili da ste se zaletjeli?
Prodajete/kupujete nekretninu i želite pročitati korisne savjete?
Zanima vas što se to dogodilo sa ''švicarcima''?

Pročitajte kratke i korisne članke o ovim i drugim temama u našoj rubrici Info-pult!
http://www.q-market.hr/info_desk_list
__________________
Q-Market.hr is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 22:08   #27
U čemu se AKTIVNI oglasnik razlikuje od OBIČNOG oglasnika?
Korisnici u AKTIVNOM oglasniku postavljaju oglase u rubrikama Imam i/ili Trebam koje AKTIVNI oglasnik konstantno pretražuje i uspoređuje te korisnike e-mail porukama obavještava o zanimljivim prilikama za kupnju, prodaju ili zamjenu. Sve se događa u realnom vremenu.
Jednostavno, praktično i potpuno besplatno! Čak dijelimo i nagrade
__________________
Q-Market.hr is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2014., 20:28   #28
Olakšali smo i ubrzali pretraživanje i unošenje oglasa uvođenjem ''search bara'' kategorija. Ukoliko želite izbjeći traženje vaše kategorije putem odabira ikona, u ''search bar'' samo unesite naziv stvari/usluge koju oglašavate. Prilikom unošenja naziva će vam se pokazati izbor relevantnih kategorija od kojih jednostavno možete odabrati onu koju tražite. ''Search bar'' funkcionira u obje rubrike (Imam i Trebam).
Postavite oglas u rubrikama Imam i/ili Trebam. Aktivni oglasnik će pratiti oglase drugih korisnika i e-mail porukama vam javljati zanimljive prilike.
__________________
Q-Market.hr is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2014., 07:50   #29
Quote:
Q-Market.hr kaže: Pogledaj post
...korisnike e-mail porukama obavještava o zanimljivim prilikama za kupnju, prodaju ili zamjenu...
Zar se stručno to ne kaže "spam"?
neno1966 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2014., 15:22   #30
Quote:
neno1966 kaže: Pogledaj post
Zar se stručno to ne kaže "spam"?
Pojam ''spam'' se odnosi na neželjene e-mail poruke, pretežno reklamnog karaktera. E-mail obavijesti aktivnog oglasnika o zanimljivim prilikama ne spadaju u tu kategoriju. Te će se obavijesti (o potencijalnim mogućnostima za prodaju, kupnju ili zamjenu) uvijek odnositi na konkretni oglas kojeg je korisnik objavio u rubrikama Imam i/ili Trebam. Ukoliko pak korisnik za svoj oglas ne želi primati obavijesti o zanimljivim prilikama tada će jednostavno isključiti opciju ''Pošalji obavijest''.
__________________
Q-Market.hr is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2014., 20:28   #31
Nekoliko prednosti aktivnog oglasnika www.q-market.hr:
- ekstra brzo postavljanje oglasa putem search bara kategorija,
- oglasnik traži umjesto vas dok ste vi off-line,
- javlja vam detekciju zanimljive prilike za prodaju, kupnju ili zamjenu u realnom vremenu,
- potpuno je besplatan.
__________________
Q-Market.hr is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2014., 16:32   #32
pitanje

zakaj nemate rubriku telefonske kartice koja bi bila pod kolekcionarstvom? mislim ako imate zastave onda i ovo možete staviti...
Vedranowsky is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2014., 20:09   #33
Quote:
Vedranowsky kaže: Pogledaj post
zakaj nemate rubriku telefonske kartice koja bi bila pod kolekcionarstvom? mislim ako imate zastave onda i ovo možete staviti...
Zahvaljujemo na sugestiji. Imat ćemo je u vidu prilikom sljedeće nadopune kategorija...
__________________
Q-Market.hr is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:11.