Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.02.2015., 16:57   #41
Quote:
pozitivax kaže: Pogledaj post
Seks kod mnogih štima dok ima love, dobre zabave, sigurnosti, bar posla i dok sve štima a kada nema love, sigurnosti, posla nema ni te posebne
"privlačnosti i kemije"
Kada dođu bolesti, problemi sa financijama ili poslom... da vidiš kako odjednom komad, poželjan svojoj ženi, divan muž, strast moja i ljubav moja najveća... postaje smetalo.
Kui'š ?
Znači da za istinsku ljubav i dobar dugogodišnji brak trebaš inteligentbnog, zanimljivog, samostalnog, brižnog, duhovitog , iskrenog i emotivnog partnera... koji zna kako voljeti ženu.


Malo je zrelih ljudi a još manje stvarno emotivno i duhovno inteligentnih za brak.
Romantika je divna, emocije krasne ali jedno je zaljubljenost, drugo ljubav.
Ljubav zahtijeva vrijeme i trud.

Da je po meni, trebalo bi proći neku školu ili bar tečaj o tome.

Svaki psihić će ti reći jednu veliku istinu... na ovom svijetu smo sami, sami se rađamo sami živimo i sami umiremo. Prihvatiti mogućnost gubitka i stim živjeti je jedna od težih stvari u životu.. ali na žalost nužno potrebna. Gubitak na bilo kojem planu, hoćeš na poslovnom, emocionalnom, društvenom, tjelesnom nužno narušava vezu i ne treba gaiti iluzije da će čovjek ikad naći osobu koja će ga jednako podržavati u dobru kao i u zlu... jer ni sebe ne podržavamo, cijenimo i proiciramo isto u dobru i u zlu... Kad zbrojiš i oduzmeš, jedino što ti ostaje je mogućnost da trenutno stanje učiniš još boljim... da ženu poljubiš dvaput mjesto jedanput, da uživate više, budete bliskiji, uživate u ljepoti života... jer sutra će vjerojatno biti gore i gubitak će te oboje jako teško podnjeti... to ne znači da ćete se rastati ili će ljubav prestati, možda bude i bolja ali žrtvu na određenim životnim planovima svakako morate podnjeti, a žrtva nikome nije ugodna. Tražiti od partnera nesebičnu ljubav je licemjerno ukoliko istu niste u stanju pružiti... zapravo je licemjerno ukoliko i jeste jer svaka osoba ima pravo da živi svoj život onako kako želi, nitko nam svojim obećanjem nije darovao vlastitu sudbinu i život u ruke.. tako je kada i o sexualnom životu pričamo.. obično vrijeme kvari kvalitetu sexualnog života, to je činjenica, pitanje je samo koliko smo tu činjenicu spremni prihvatiti i na tome poraditi... Da bi trebalo proći neku školu o tome apsolutno...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2015., 19:19   #42
Quote:
vanessa01 kaže: Pogledaj post
molila bih savjete dragih majki odnosno kucanica sa obavezama djecom itd...
kako to uvik i krene zaljubimo se do usiju, sexamo se kad god se vidimo, shvatimo da je to to i ozenimo se i sanjamo bas ce nam ovako uvijek lijepo bit... dobijemo djecu i obveze koje na kraju samo ja vecinom radim sta se tice kuce i djece jer mi kao majke to MORAMO...sex tu i tamo pretezito kad je on dobre volje...ja sve vise vremena provodim u kuci zbog djece...postalo je sve monotono a sexa uopce nema...sta napravit...nemojte savjetovat razgovore jer nitko nije glup ni slijep.. on radi vecinu dana a ostatak je s drustvom na kartama...
nadji i ti dluctvo za kaltanje
Gorštak is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2015., 01:00   #43
Quote:
Nunna kaže: Pogledaj post
Ali draga, ja te svakako potičem da mi, kad jednom i ti budeš ubračena i postaneš majkom, javiš tu je li sve ispalo identično kako si se nadala.
I naravno, ako da, koji je recept za postizanje istog.
Recept je očit: ne činite dicu!
Ove dvi sa galerije nigdi nisu vidile ima li dotični par dicu!
Makar je ova, kad je ovi kisnija u vrat, zaboravila da ima dicu i ako ih ima, dobro da se sitila da je u bundi došla.
__________________
Mrzin narativ
speculaas is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2015., 09:23   #44
Quote:
speculaas kaže: Pogledaj post
Recept je očit: ne činite dicu!
Ove dvi sa galerije nigdi nisu vidile ima li dotični par dicu!
Makar je ova, kad je ovi kisnija u vrat, zaboravila da ima dicu i ako ih ima, dobro da se sitila da je u bundi došla.
E ebi ga. Prekasno za taj uvjet
Nunna is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2015., 19:22   #45
Quote:
speculaas kaže: Pogledaj post
Recept je očit: ne činite dicu!
Ove dvi sa galerije nigdi nisu vidile ima li dotični par dicu!
Makar je ova, kad je ovi kisnija u vrat, zaboravila da ima dicu i ako ih ima, dobro da se sitila da je u bundi došla.
Nisu uvijek djeca kriva. Mi imamo predivnu bebu koja spava cijele noci pa ipak je seks na silaznoj putanji? Zakaj? Jer zivimo s njegovima. Ja sam naivno mislila da ce sve biti ok kao sto je bilo prije nego sam dosla za stalno i jer se od mene ocekuje da galantno zaboravim da su se u par navrata zderali na mene da kaj ce njihovom sinu zena i djeca (ova nasa beba i moj stariji sin) i da zaboravim da sam zbog njihovih glupih prigovora otisla rodit s visokim tlakom i zavrsila na induciranom porodu - rodila u toku 2h bebu od 2700g. Nakon cega je on rekao da to nije bilo nista strasno, a njegovi starci da je beba sitna i od nje nikad nista nece biti. Sad, kak ja to ne mogu bas lako zaboraviti - njemu se naravno sve slabije dize, ja sam sve vise frustrirana i tko tu koga *ebe? Da. On i njegovi starci mene, samo eto s pola volje pa sam i dalje frustrirana. Dakako, ja sam kriva za sve pa i za to kaj mu se ne dize. ZNAM: greska u startu je bila pristati zivjeti sa starcima... Ali jbg sad...

Sent from my GT-S5360 using Tapatalk 2
__________________
1.. 2.. 3..
Pocahontas1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2015., 20:45   #46
Quote:
Pocahontas1 kaže: Pogledaj post
Nisu uvijek djeca kriva. Mi imamo predivnu bebu koja spava cijele noci pa ipak je seks na silaznoj putanji? Zakaj? Jer zivimo s njegovima. Ja sam naivno mislila da ce sve biti ok kao sto je bilo prije nego sam dosla za stalno i jer se od mene ocekuje da galantno zaboravim da su se u par navrata zderali na mene da kaj ce njihovom sinu zena i djeca (ova nasa beba i moj stariji sin) i da zaboravim da sam zbog njihovih glupih prigovora otisla rodit s visokim tlakom i zavrsila na induciranom porodu - rodila u toku 2h bebu od 2700g. Nakon cega je on rekao da to nije bilo nista strasno, a njegovi starci da je beba sitna i od nje nikad nista nece biti. Sad, kak ja to ne mogu bas lako zaboraviti - njemu se naravno sve slabije dize, ja sam sve vise frustrirana i tko tu koga *ebe? Da. On i njegovi starci mene, samo eto s pola volje pa sam i dalje frustrirana. Dakako, ja sam kriva za sve pa i za to kaj mu se ne dize. ZNAM: greska u startu je bila pristati zivjeti sa starcima... Ali jbg sad...

Sent from my GT-S5360 using Tapatalk 2
Muškarci koji su frustrirani na žene ne mogu ševiti žene.. kita se diže kad se osjećaš ugodno, privlačno, samopouzdano i sex doživljavaš kao lijepo isksutvo.
Svaka žena može jako brzo kastrirati svog muža.. neke to rade namjerno jer ih često boli glava a neke nažalost nenamjerno pa se čudom čude što mu se na tebe ne diže u posljednje vrijeme. Problemi i sex ne idu ruku pod ruku.. ljudi koji toga nisu svjesni najebu prije ili kasnije... komadić raja uvjek treba očuvati zdravim i netaknutim kako se god zna i umje....u svojoj sobi nljegujte iskrenost, emocije, nježnost i drolju/frajera u sebi...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2015., 22:16   #47
Pa da. Kastrirala sam ga jer sam se pozalila kako se njegovi cobanski ponasaju prema meni i mojem djetetu. Najveci je bed sto on to stalno pokusava opravdati a uzdrzava ih i ne isplati mu se odvajati. Kad ja velim da cu otici s djecom onda je to najveca nepravda prem njemu... A da kome cu se pozaliti? Njegov je bio prijedlog da zivimo svi zajedno i meni su ljudi izgledali skroz normalni pa sam pristala
Sad on osjeca krivnju i zaljenje pa se sam kastrirao, ja sam mu pomogla jer ne znam izaci na kraj s negativnim emocijama bez da njemu cendram. A radije cendram njemu nego frendici ili mami... I sad.... Dize mu se, ali ne kvalitetno - i onda on obavi svoje za cijele 2 minute sretan i zadovoljan i cudi se kaj sam ja nujna i zdvojna cijeli dan pa mi njegovi idu jos vise na zivce. O, Isuse, bas mi je trebao ovakav zivot nakon jednog razvoda! Sama sam si kriva najvise....

Sent from my GT-S5360 using Tapatalk 2
__________________
1.. 2.. 3..
Pocahontas1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2015., 23:51   #48
Quote:
Pocahontas1 kaže: Pogledaj post
Nisu uvijek djeca kriva. Mi imamo predivnu bebu koja spava cijele noci pa ipak je seks na silaznoj putanji? Zakaj? Jer zivimo s njegovima. Ja sam naivno mislila da ce sve biti ok kao sto je bilo prije nego sam dosla za stalno i jer se od mene ocekuje da galantno zaboravim da su se u par navrata zderali na mene da kaj ce njihovom sinu zena i djeca (ova nasa beba i moj stariji sin) i da zaboravim da sam zbog njihovih glupih prigovora otisla rodit s visokim tlakom i zavrsila na induciranom porodu - rodila u toku 2h bebu od 2700g. Nakon cega je on rekao da to nije bilo nista strasno, a njegovi starci da je beba sitna i od nje nikad nista nece biti. Sad, kak ja to ne mogu bas lako zaboraviti - njemu se naravno sve slabije dize, ja sam sve vise frustrirana i tko tu koga *ebe? Da. On i njegovi starci mene, samo eto s pola volje pa sam i dalje frustrirana. Dakako, ja sam kriva za sve pa i za to kaj mu se ne dize. ZNAM: greska u startu je bila pristati zivjeti sa starcima... Ali jbg sad...

Sent from my GT-S5360 using Tapatalk 2
Meni se čini da je tebi greška u startu bila što si pristala živjeti s tim idiotom. I onda sve što dolazi s tim.

Možeš li otići negdje? Bilo gdje?
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2015., 01:00   #49
Quote:
Pocahontas1 kaže: Pogledaj post
O, Isuse, bas mi je trebao ovakav zivot nakon jednog razvoda! Sama sam si kriva najvise....
Krivo je more.
Ti njega voliš i cijeniš, nećeš reć da ti je on pogreška jer i nije.
On kiksa pod presingon, svi od njega nešto očekuju i krive ga u isto vrime. Njegovi ga krive zbog tebe i tvog paketa, a ti zbog njih i slabe potencije. Ne uspijeva bit dovoljno čvrst za svih.
Nek uzme ovu afričku šljivu, možda ima i nekih pojava kojin će regulirat starce i svi na dobitku.
__________________
Mrzin narativ
speculaas is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2015., 10:34   #50
Quote:
speculaas kaže: Pogledaj post
Krivo je more.
Ti njega voliš i cijeniš, nećeš reć da ti je on pogreška jer i nije.
On kiksa pod presingon, svi od njega nešto očekuju i krive ga u isto vrime. Njegovi ga krive zbog tebe i tvog paketa, a ti zbog njih i slabe potencije. Ne uspijeva bit dovoljno čvrst za svih.
Nek uzme ovu afričku šljivu, možda ima i nekih pojava kojin će regulirat starce i svi na dobitku.
Ma znam da je pod presingom i da je krivo more... (nemrem koristiti navodnike a ne znam zasto). Sve znam samo malo predugo traje, a svi zbog neceg nervozni.

Spravila sam mu med i orahe, samo kao tipicno musko ne sjeti se uvijek konzumirati. Za tablete bas nije zagrijan i ako ih spomenem samo pocne prebavivati lopticu na mene i moja raspolozenja... I mada ima i pravo donekle, nije ugodno jer napada mene da bi obranio sebe... A ja mogu i kad se najgore podvadjamo, 15min njeznosti i opet mogu. A jos gore kaj budem tim vise napaljena sto sam vise ljuta... Onda on umjesto da se odmakne ide me tjesiti i ne znam kaj.... Ma uglavnom, trudi se, nije da se ne trudi i da mu nije stalo...nego, eto, kriza a jako dugo traje i copila nas gdje se nismo nadali... Ja sam se pripremila na sve nacine da ne popucam dolje na porodu i nisam, a kad ono, smetnje s druge strane... I da je zabavno svaki put mu reci da nisam zadovoljna, nije. Nista ne kaze ali znam da se osjeca lose. Ako mu ne kazem, onda se ja osjecam lose... Onda bih ja odustala od svega a on bi da se trudimo dalje, zbog mora, djece, nas i ne znam ni ja zbog cega jos...

Sent from my GT-S5360 using Tapatalk 2
__________________
1.. 2.. 3..
Pocahontas1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2015., 12:07   #51
Zapravo sam htjela pitati kojim bi se to pojavama moglo regulirati starce i kako uopce se moze nekoga regulirati?

Sent from my GT-S5360 using Tapatalk 2
__________________
1.. 2.. 3..
Pocahontas1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2015., 12:18   #52
Quote:
Éowyn FTW kaže: Pogledaj post
Meni se čini da je tebi greška u startu bila što si pristala živjeti s tim idiotom. I onda sve što dolazi s tim.

Možeš li otići negdje? Bilo gdje?
Mozda mi i je on greska. Idiot nije. Mozda je samo bio ludo zaljubljen isto kao i ja. Klinci nismo i to je najveca ironija u svemu. Ali gresaka imam i ja, to se mora priznati. Zasto mi on sve oprasta pa se onda to podsvjesno odrazi na krevet, e, to ne znam... Totalno debilno, ali skoro sam mu rekla da bih radije da se izgalami ili da se posvadjamo ili da me osamari samo ne ovako da je u krevetu muk, tj. neko zatisje... Ne totalni muk nego nije kao prije.

Imam gdje otici za neku krajnju nuzdu ali onda sam razjebala sve: em nas, em djecu. A prema djeci je predivan i brizan.

Sent from my GT-S5360 using Tapatalk 2
__________________
1.. 2.. 3..
Pocahontas1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2015., 20:14   #53
Quote:
Pocahontas1 kaže: Pogledaj post
Mozda mi i je on greska. Idiot nije. Mozda je samo bio ludo zaljubljen isto kao i ja. Klinci nismo i to je najveca ironija u svemu. Ali gresaka imam i ja, to se mora priznati. Zasto mi on sve oprasta pa se onda to podsvjesno odrazi na krevet, e, to ne znam... Totalno debilno, ali skoro sam mu rekla da bih radije da se izgalami ili da se posvadjamo ili da me osamari samo ne ovako da je u krevetu muk, tj. neko zatisje... Ne totalni muk nego nije kao prije.

Imam gdje otici za neku krajnju nuzdu ali onda sam razjebala sve: em nas, em djecu. A prema djeci je predivan i brizan.

Sent from my GT-S5360 using Tapatalk 2
Quote:
Pocahontas1 kaže: Pogledaj post
Nisu uvijek djeca kriva. Mi imamo predivnu bebu koja spava cijele noci pa ipak je seks na silaznoj putanji? Zakaj? Jer zivimo s njegovima. Ja sam naivno mislila da ce sve biti ok kao sto je bilo prije nego sam dosla za stalno i jer se od mene ocekuje da galantno zaboravim da su se u par navrata zderali na mene da kaj ce njihovom sinu zena i djeca (ova nasa beba i moj stariji sin) i da zaboravim da sam zbog njihovih glupih prigovora otisla rodit s visokim tlakom i zavrsila na induciranom porodu - rodila u toku 2h bebu od 2700g. Nakon cega je on rekao da to nije bilo nista strasno, a njegovi starci da je beba sitna i od nje nikad nista nece biti. Sad, kak ja to ne mogu bas lako zaboraviti - njemu se naravno sve slabije dize, ja sam sve vise frustrirana i tko tu koga *ebe? Da. On i njegovi starci mene, samo eto s pola volje pa sam i dalje frustrirana. Dakako, ja sam kriva za sve pa i za to kaj mu se ne dize. ZNAM: greska u startu je bila pristati zivjeti sa starcima... Ali jbg sad...

Sent from my GT-S5360 using Tapatalk 2
Idiot je zbog ovog boldanog. Da itko iz moje obitelji mom partneru (ili djetetu) keže bilo što od ovog boldanog, odselila bih momentalno i trebalo bi mi jako dugo da im oprostim, a partnera ne bih više uopće dovodila u situaciju da ih mora vidjeti.

Tvoj partner se ponio kao pizda u toj situaciji.

I još da mi kaže da sam ja kriva što mu se ne diže Pa nakon toga bi mu bilo svejedno hoće li mu se dići ili ne jer me ne bi imao prilike taknuti više.

Kako uopće možeš leći u isti krevet s takvom osobom? Ne bi razjebala djecu nego bi ih maknula iz te otrovne atmosfere.
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2015., 21:14   #54
Quote:
Pocahontas1 kaže: Pogledaj post
Mozda mi i je on greska. Idiot nije. Mozda je samo bio ludo zaljubljen isto kao i ja. Klinci nismo i to je najveca ironija u svemu. Ali gresaka imam i ja, to se mora priznati. Zasto mi on sve oprasta pa se onda to podsvjesno odrazi na krevet, e, to ne znam... Totalno debilno, ali skoro sam mu rekla da bih radije da se izgalami ili da se posvadjamo ili da me osamari samo ne ovako da je u krevetu muk, tj. neko zatisje... Ne totalni muk nego nije kao prije.

Imam gdje otici za neku krajnju nuzdu ali onda sam razjebala sve: em nas, em djecu. A prema djeci je predivan i brizan.

Sent from my GT-S5360 using Tapatalk 2
Quote:
Éowyn FTW kaže: Pogledaj post
Idiot je zbog ovog boldanog. Da itko iz moje obitelji mom partneru (ili djetetu) keže bilo što od ovog boldanog, odselila bih momentalno i trebalo bi mi jako dugo da im oprostim, a partnera ne bih više uopće dovodila u situaciju da ih mora vidjeti.

Tvoj partner se ponio kao pizda u toj situaciji.

I još da mi kaže da sam ja kriva što mu se ne diže Pa nakon toga bi mu bilo svejedno hoće li mu se dići ili ne jer me ne bi imao prilike taknuti više.

Kako uopće možeš leći u isti krevet s takvom osobom? Ne bi razjebala djecu nego bi ih maknula iz te otrovne atmosfere.
Ja sam iznenađen i uvređen..
AKo žena ode toj djeci će biti prekrasno bez očinske figure.. a također znam da skupiti danas 400 ili 500 eurića za podstanarstvo nije problem..
Ja suprugu uopće ne krivim.. tko je kriv mužu što je dobar čovjek i pokušava pomiriti "histeričnu" suprugu i roditelje koji ne potuju njega ni njegovu obitelj, ali eto čovjek je podložio leđa toliko da je posta glup i impotentan zbog svoje dobrote. Supruga se ne želi baviti njegovom bolesti i problemima koje imaju u komunikaciji nego proklinje zlu sudbinu, ne bih se čudio da traži pomoć neke babe gatare..
Dakle, da ponovim ako nekome nije jasno i krivo je skužio gornje rečenice.. mužev slab libido je posljedica njegovih psihičkih problema (manjak samopouzdanja, vjere u sebe, manjak čvrstine u karakteru) koje su potaknuli problemi u bračnom odnosu sa suprugom koja je zahtjevajuća i ponižavajuća i straha od roditeljske kazne. Niti jedan muškarac ne može normalno funkcionirati u takvim uvjetima.. ili ostavi ženu ili šara sastrane kako bi si očuvao zdrav libido. Čini se da je on dobrica koja će najebati u ovoj situaciju, iskreno mi ga je žao, em će ostati bez "penisa" em će morati plaćati alimentaciju, osim ako supruga promjeni pristup i pruži nesebičnu podršku, no mislim da je bolje da igra loto nego da se to desi sudeći po njenom stavu iz ovih nekoliko postova.
A gđo. Eowin ja ne mogu da sakrijem svoje iznenađenje sa vašu reakciju, zašto se uzbuđavate tako? Zapravo znam da bi tako postupila i to je žalost ove cijele situacije, taj iluzija života u idealnom svijetu bez problema, pa se samo pravim da se čudim a sve mi je savršeno jasno..osim ove uvrede korisnici u stilu: muž ti je idiot.. ako to nije uvreda molim da mi se da link na definiciju pojma "uvreda li vrijeđanje", a još se korisnica i brani pa kaže.. nije idiot.. zanimljivo...
__________________
Daj Mare pizde....

Zadnje uređivanje radical change : 08.02.2015. at 21:20.
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2015., 21:15   #55
Quote:
Éowyn FTW kaže: Pogledaj post
Idiot je zbog ovog boldanog. Da itko iz moje obitelji mom partneru (ili djetetu) keže bilo što od ovog boldanog, odselila bih momentalno i trebalo bi mi jako dugo da im oprostim, a partnera ne bih više uopće dovodila u situaciju da ih mora vidjeti.

Tvoj partner se ponio kao pizda u toj situaciji.

I još da mi kaže da sam ja kriva što mu se ne diže Pa nakon toga bi mu bilo svejedno hoće li mu se dići ili ne jer me ne bi imao prilike taknuti više.

Kako uopće možeš leći u isti krevet s takvom osobom? Ne bi razjebala djecu nego bi ih maknula iz te otrovne atmosfere.
Ma i ja sam zajebala jer sam mu za to sto su starci govorili rekla nekih mjesec dana kasnije kad je vec prosao voz. Tj. kad je stara prvi put direktno rekla da je protiv toga da moje dijete tu zivi. Sve ostalo su bila indirektna podbadanja i bilo mi je preblesavo tuzakati jer je imao drugih problema na poslu... I sad sam ja nagrabusila a htjela sam samo imati razumijevanja za njega. Dok sam ga jos imala.
Ovo da su mi djeca nist koristi - on opravdava njihovim mentalitetom i kao to se normalno govori svima i nitko se ne vrijedja. Znam i ja da nije uredu ali presla sam preko toga, sad mi je kasno to spominjati. A i ovdje sam OFF.

Sent from my GT-S5360 using Tapatalk 2
__________________
1.. 2.. 3..
Pocahontas1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2015., 21:17   #56
Skoro sve kaj starci govore, govorili su meni nasamo. A kad kazu nesto pred njim, odgovori im on, pofajtaju se verbalno ali ne mozes stare panjeve promijeniti.

Sent from my GT-S5360 using Tapatalk 2
__________________
1.. 2.. 3..
Pocahontas1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2015., 00:55   #57
Quote:
Pocahontas1 kaže: Pogledaj post
Ma i ja sam zajebala jer sam mu za to sto su starci govorili rekla nekih mjesec dana kasnije kad je vec prosao voz. Tj. kad je stara prvi put direktno rekla da je protiv toga da moje dijete tu zivi. Sve ostalo su bila indirektna podbadanja i bilo mi je preblesavo tuzakati jer je imao drugih problema na poslu... I sad sam ja nagrabusila a htjela sam samo imati razumijevanja za njega. Dok sam ga jos imala.
Preblesavo ti je bilo dat mu dnevni updejt o sranjima koja ti serviraju, a nije ti sad preblesavo upalit jezičinu baš svaki put kad vidiš mekanog? Sve je to povezano, ako ga tamo štediš, ne možeš ga ovde gazit. Oćeš tvrdoga, a praviš ga mekušcen koji u tvojin očima ne može izhendlat svoje starce. Ne može to tako, ako oćeš lava daj mu da se raspuše.
__________________
Mrzin narativ
speculaas is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2015., 13:29   #58
Quote:
speculaas kaže: Pogledaj post
Preblesavo ti je bilo dat mu dnevni updejt o sranjima koja ti serviraju, a nije ti sad preblesavo upalit jezičinu baš svaki put kad vidiš mekanog? Sve je to povezano, ako ga tamo štediš, ne možeš ga ovde gazit. Oćeš tvrdoga, a praviš ga mekušcen koji u tvojin očima ne može izhendlat svoje starce. Ne može to tako, ako oćeš lava daj mu da se raspuše.
Pa kazem i sama da mi je to bila greska. Jel je mogu popravit? Ne mogu. Ne mogu vratiti vrijeme. Mogu mu samo reci da kako je i bilo, da sam bila u soku jer su se starci okrenuli za 180° od onoga kako su bili prije zajednickog zivota, jer je imao ozbiljnih problema na poslu - kolega mu je pred ocima pao sa skele o probio se na neku sipku a on je bio odgovoran za skelu i za radnike - srecom sve je na kraju dobro proslo sa minimalnim posljedicama, preuredjivao je sobu za mojeg klinca i to poslije radnog vremena, nije uzimao GO skoro cijelo ljeto... Et... A sto se tice mekanog, bilo je toga i prije pa sam uvijek imala razumijevanja i uvijek smo to prebrodili i bilo bi nam poslije jos bolje. Ovo sad dugo traje i ne kazem da i njemu nije sve to mucno i grozno kao i meni. Samo kaj ja bih kad svekar izvrijedja moju djecu svaka dva tri dana poslije trebala njegovom sinu biti mila i fina, ljubazna zenica puna potpore... Jel? I pohvatao se on sa njima i svasta nesto a meni onda kaze da i za starce treba imati razumijevanja... Pa ne prigivaram kaj su stari i nemocni niti kaj im skljocaju gebisi, uopce mi to ne pada na pamet niti sam takva osoba. Sve postujem cak i kad sam s nekim u vezi simpaziram i zavolim sve sto je njegovo i u vezi s njim. Ali da on inzistira da zivimo svi zajedno a oni vrijedjaju mene i moju djecu, mislim da on sam kopa grob nasoj vezi a da nije svjestan. Govorim mu ali ne zeli slusati. Samo sam ja neprilagodljiva i netolerantna. Sory.

Sent from my GT-S5360 using Tapatalk 2
__________________
1.. 2.. 3..
Pocahontas1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2015., 13:42   #59
Ne, ne palim jezicinu svaki put kad je mekani. Hajd malo spustite loptu...ili ne znam kaj... Skuzi on i sam da mi nije bilo dobro ili sam jednostavno nervozna iduca dva dana... Sve to traje vec mjesecima i nisam se tu dosla prepucavati nego cuti neki bolji savjet. Sto sad? Sto dalje? Proslost se ne moze ispraviti. A pogrijesili smo svi. Pa da i ja sad trebam biti orna i vesela i njega samo milkiti dok slusam od svih - da, ti si kriva za sve.

Sent from my GT-S5360 using Tapatalk 2
__________________
1.. 2.. 3..
Pocahontas1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2015., 14:14   #60
Quote:
Pocahontas1 kaže: Pogledaj post
Ovo sad dugo traje i ne kazem da i njemu nije sve to mucno i grozno kao i meni. Samo kaj ja bih kad svekar izvrijedja moju djecu svaka dva tri dana poslije trebala njegovom sinu biti mila i fina, ljubazna zenica puna potpore... Jel? I pohvatao se on sa njima i svasta nesto a meni onda kaze da i za starce treba imati razumijevanja...
Pa ti kažeš "neću". Neću, ne moran nalazit razumijevanje za ikog ko vriđa mene i dicu. Kad me se dovate, vratit ću in, a za posljedice se izvoli onda ti brinit. A imaš i oni drugi izlaz - da ih srižeš u korijenu i začepiš in gubicu.

Triba van jedna konstanta, a ne idi mi-dođi mi svako malo. Ti popizdiš na njih pa ti je krivo, nagaziš njega pa ti ga milo. Tako ne more. Di je tu uzlazna putanja, zato i pada.

Vidi, ovde ima izvrsna tema o impotenciji, sa slučajen nezadovoljne žene i sa slučajima par muških koji pripričavanju svoje neprilike. Prokopaj. Prvo rješenje je uvik medicina, a prvi problem muško vatanje krivina kod uzimanja istih. Sve ćeš lipo iščitat. Uglavnon, pada i zbog tvoga jezika, odnosno taj jezik ruši onu konstantu di je odgovornost na njemu da van priušti dobru sex atmosferu.
A jezik ćeš zaustavit tako da si svjesna ovoga, odnosno da nakon svega ne ispoljavaš nervozu, zbog višeg cilja.

Quote:
Pocahontas1 kaže: Pogledaj post
Sve postujem cak i kad sam s nekim u vezi simpaziram i zavolim sve sto je njegovo i u vezi s njim.
Više nisi u vezi, sad si u braku, a u braku je dozvoljeno reć da na bračnon partneru ništa ne valja.
Oću reć da možeš kritizirat sve njegovo, a da on za to ne mora bit odgovoran, osin za rješavanje istog.
Ne znan jel me bereš. Recimo tvoje dite iz prvog braka. Tvoj muž, recimo, tebi more reć "sin ti je vaki-naki, kad to misliš na njemu korigirat", a da ga u isto vrime najviše voli i prihvaća, ka šta i je slučaj. Al jednostavno je na tebi da ga saslušaš i ako ga razumiš, da počneš na tome radit sa sinon.
Primjeri nisu doslovna analogija, al oću reć da se svak triba pozabavit sa svojin, ako tu nešto drugome opravdano smeta.

Quote:
Pocahontas1 kaže: Pogledaj post
Sto sad? Sto dalje? Proslost se ne moze ispraviti. A pogrijesili smo svi. Pa da i ja sad trebam biti orna i vesela i njega samo milkiti dok slusam od svih - da, ti si kriva za sve.
Medicina, raspitaj se, može se radit o nekome početnon stadiju impotencije.

Može li se budućnost ispravit? Može, tako da ne radimo greške iz prošlosti, kad smo ih već svjesni.
Triba ti malo takta, tribaš naučit kako zaobić koji orgazam, a zadržat intimnost.
__________________
Mrzin narativ
speculaas is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:30.