Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.10.2017., 16:57   #561
ma sve 5 ,just asking...
jer ovo sve što si napisao su svakako bila i moja razmišljanja nakon gledanja trailera ,pogotovo ova scena sa Kylom i Rey kad ona govori da jpoj treba netko da pokaže njeno mjesto
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 16:58   #562
Quote:
Richie kaže: Pogledaj post
Ali zar onda vec sad nisi izdao povjerenje svog izvora cim dijelis informacije na pladnju. Ne kuzim.
Pa jesi pročitao moj post ili ne? Rekao sam, kad dobijem ''mig'' od njega da mogu tako neke POVRŠNE informacije objaviti, onda ih napišem i raščistim, ali DETALJE nikad.

Quote:
silas2012 kaže: Pogledaj post
ma sve 5 ,just asking...
jer ovo sve što si napisao su svakako bila i moja razmišljanja nakon gledanja trailera ,pogotovo ova scena sa Kylom i Rey kad ona govori da jpoj treba netko da pokaže njeno mjesto
Ma u redu je. Pametno editanje s njihove strane, puno ljudi se zavaralo. Ali, ponavljam, izmanipulirana je scena, ali je metaforički točna.
Jimmy_Leppard is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 17:03   #563
Quote:
Jimmy_Leppard kaže: Pogledaj post
Ma u redu je. Pametno editanje s njihove strane, puno ljudi se zavaralo. Ali, ponavljam, izmanipulirana je scena, ali je metaforički točna.
šta ,ovo ne govori Kylu nego Snookeu??
mislim objasni mi u kom to smislu "metaforički točno" ?
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 17:05   #564
Quote:
silas2012 kaže: Pogledaj post
šta ,ovo ne govori Kylu nego Snookeu??

mislim objasni mi u kom to smislu "metaforički točno" ?


Mozda je to bas ta granica koju ne smije prijeci zbog odrzavanja odanosti i vjernosti prema izvoru.
Richie is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 17:09   #565
Quote:
silas2012 kaže: Pogledaj post
šta ,ovo ne govori Kylu nego Snookeu??
mislim objasni mi u kom to smislu "metaforički točno" ?
E sad, kome se Rey obraća neću reći, ali promisli malo A što se te zadnje scene općenito tiče, ne mogu tvrditi sa sigurnošću, to jest, nitko ne može, bar ne još jer deveti dio nije napravljen i zadnji ''touch'' ostaje JJ Abramsu koji će moći mijenjati stvari kako on želi kad će režirati taj zadnji dio, ali reći ću ovo - Kylo u sceni pruža ruku Rey (kako se izmanipulirano čini u traileru), ali ta scena iz trailera je metafora za dalje. Ako ne kužiš, promisli malo.
Jimmy_Leppard is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 17:13   #566
pa vjerojatno Lukeu jer ako je suditi po svim hintovima on prelazi na Dark side..a i svakako znamo da će je on trenirati u ovom nastavku
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 17:18   #567
Quote:
silas2012 kaže: Pogledaj post
pa vjerojatno Lukeu jer ako je suditi po svim hintovima on prelazi na Dark side..a i svakako znamo da će je on trenirati u ovom nastavku
Gledaj, film će trajati 2 i pol sata. Kome se ona obraća ti je najmanja briga, vjeruj mi
Jimmy_Leppard is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 17:22   #568
nevezano uz to ,vidio sam da je Mark negdje spomenuo da ćemo vidjeti Carrie u ep 9
ja osobno sam protiv toga,što vi mislite?
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 17:28   #569
Quote:
silas2012 kaže: Pogledaj post
nevezano uz to ,vidio sam da je Mark negdje spomenuo da ćemo vidjeti Carrie u ep 9
ja osobno sam protiv toga,što vi mislite?


Samo da ne promijene glumicu. To bi bila katastrofalna i najgora odluka. Sve ostalo prihvacam.
Richie is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 17:48   #570
Quote:
Richie kaže: Pogledaj post
Samo da ne promijene glumicu. To bi bila katastrofalna i najgora odluka. Sve ostalo prihvacam.
ma bit će CGI 100 %
a ne bih se iznenadio da je kćer odglumi pa da je onda CGI-aju ,nešto ko Paula u FF 7
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 00:13   #571
Quote:
Jimmy_Leppard kaže: Pogledaj post
E sad, kome se Rey obraća neću reći, ali promisli malo A što se te zadnje scene općenito tiče, ne mogu tvrditi sa sigurnošću, to jest, nitko ne može, bar ne još jer deveti dio nije napravljen i zadnji ''touch'' ostaje JJ Abramsu koji će moći mijenjati stvari kako on želi kad će režirati taj zadnji dio, ali reći ću ovo - Kylo u sceni pruža ruku Rey (kako se izmanipulirano čini u traileru), ali ta scena iz trailera je metafora za dalje. Ako ne kužiš, promisli malo.
Imaš moju podršku, brate!

Nisu mi jasni ovi fanatični skeptici koji ti ne vjeruju - ipak, nisi ti bilo tko, nego - anonimni forumaš!

Samo totalna budala ne bi vjerovala tvojim insajderskim informacijama koje ti je lično na uho prišapnuo Mika Miš...
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 09:22   #572
Quote:
judolino kaže: Pogledaj post
Imaš moju podršku, brate!

Nisu mi jasni ovi fanatični skeptici koji ti ne vjeruju - ipak, nisi ti bilo tko, nego - anonimni forumaš!

Samo totalna budala ne bi vjerovala tvojim insajderskim informacijama koje ti je lično na uho prišapnuo Mika Miš...
Pa ok, svatko ima pravo biti skeptik, nisam ja ništa rekao, ali meni nije vrijedno pljuvati po prijateljstvu zbog eto tako vas nekih isto anonimnih skeptika koji ne vjeruju ništa dok ne vide Uostalom, kao što sam rekao, film će doći za manje od 2 mjeseca i ti kao i ostali skeptici ovdje ćeš se moći uvjeriti u kredibilitet ovoga što sam napisao.
Jimmy_Leppard is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 13:03   #573
odlično..čim film izađe idem sa malim notesom gdje će bit zapisano sve što si rekao
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 20:34   #574
Ta zadnja scena sa Rey mi izgleda kao da je vezana za pocetak bts-a, kada vidimo falcon nocu.
A i vidi se po njenoj odeci da je rana faza filma, tako da predpostavljam da se obraca Luku.
Verovatno je odsjaj od upaljene vatre dok sedi i prica i nema nikakve veze sa onom vatrom u sceni sa kajlom.
A i kad se uporede reci ne deluje toliko nespojivo. Jer i u pocetku prica da se probudila sila u njoj i da joj treba pomoc a na kraju da joj treba neko ko ce joj pokazati mesto.

Ajd sad jimmy..jel tako il nije.
__________________
"Da bi ti potkovica donela sreću, moraš raditi kao konj."
Goku ssj is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 20:40   #575
@Goku joooj pa ne može ti čovjek sad sve otkrivat...pričekaj još 2 mjeseca i vidjet ćeš
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 13:07   #576
Nakon što je teaser trailer za osmu epizodu franšize Star Wars, objavljen još u travnju, pokazao samo jedan kadar iz filma, zagolicao maštu i ostavio mjesta brojnim nagađanjima, prvi je trailer dočekan s velikim uzbuđenjem i nadom da će pokazati ipak malo više.

Tako se i dogodilo pa je stoga i sam redatelj filma Rian Johnson nedavno na Twitteru upozorio najzagriženije fanove da se suzdrže od gledanja trailera kako bi sačuvali sva iznenađenja koja film donosi.

U traileru vidimo Rey kako trenira s Lukeom Skywalkerom koji joj govori da je takvu moć vidio samo jednom prije i nije ga dovoljno zastrašila. „Sad me straši!“, dodaje. U sljedećem kadru je Kylo Ren koji se u svojoj letjelici sprema razoriti svemirski brod u kojem je njegova majka. Poe i Finn prikazani su u žaru borbe prvotiv Prvog poretka, a na kraju je opet prikazana Rey najprije kako je muči vrhovni vođa Snoke, a onda zajedno s Kylom Renom kojem govori da joj je potreban netko tko će joj pokazati mjesto u svemu tome, a Kylo joj potom pruža ruku.

U prethodnoj epizodi, Ratovi zvijezda: Sila se budi (2015), Rey je tek kročila u širi svijet, a u novom poglavlju sage nastavlja svoje epsko putovanje u društvu Finna, Poea i Lukea Skywalkera. Ovi junaci pridružuju se galaktičkim legendama u epskoj pustolovini koja otkriva vjekovne zagonetke Sile i donosi šokantna otkrića vezana za prošlost.

Osmu epizodu vječite borbe između dobra i zla, Ratovi zvijezda: Posljednji Jedi, može se pogledati od 14. prosinca 2017. u hrvatskim kinima.

link na trailer: http://magazin.hrt.hr/410615/stigao-...osljednji-jedi
__________________
Confluence of sounds
manchild is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 19:32   #577
Story clip + trailer (stari)

Hard-Boiled Wonderland is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 20:35   #578
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
Nakon što je teaser trailer za osmu epizodu franšize Star Wars, objavljen još u travnju, pokazao samo jedan kadar iz filma, zagolicao maštu i ostavio mjesta brojnim nagađanjima, prvi je trailer dočekan s velikim uzbuđenjem i nadom da će pokazati ipak malo više.

Tako se i dogodilo pa je stoga i sam redatelj filma Rian Johnson nedavno na Twitteru upozorio najzagriženije fanove da se suzdrže od gledanja trailera kako bi sačuvali sva iznenađenja koja film donosi.

U traileru vidimo Rey kako trenira s Lukeom Skywalkerom koji joj govori da je takvu moć vidio samo jednom prije i nije ga dovoljno zastrašila. „Sad me straši!“, dodaje. U sljedećem kadru je Kylo Ren koji se u svojoj letjelici sprema razoriti svemirski brod u kojem je njegova majka. Poe i Finn prikazani su u žaru borbe prvotiv Prvog poretka, a na kraju je opet prikazana Rey najprije kako je muči vrhovni vođa Snoke, a onda zajedno s Kylom Renom kojem govori da joj je potreban netko tko će joj pokazati mjesto u svemu tome, a Kylo joj potom pruža ruku.

U prethodnoj epizodi, Ratovi zvijezda: Sila se budi (2015), Rey je tek kročila u širi svijet, a u novom poglavlju sage nastavlja svoje epsko putovanje u društvu Finna, Poea i Lukea Skywalkera. Ovi junaci pridružuju se galaktičkim legendama u epskoj pustolovini koja otkriva vjekovne zagonetke Sile i donosi šokantna otkrića vezana za prošlost.

Osmu epizodu vječite borbe između dobra i zla, Ratovi zvijezda: Posljednji Jedi, može se pogledati od 14. prosinca 2017. u hrvatskim kinima.

link na trailer: http://magazin.hrt.hr/410615/stigao-...osljednji-jedi


Pejstanje ili entuzijast clankopisac?
Richie is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 23:43   #579
manchild nije napiso post dulji od 5 riječi otkad je na forumu, osim kopipejstova
Sahta is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2017., 11:09   #580
TV Spot, 45 sekundi uglavnom novih scena.

Hard-Boiled Wonderland is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:11.