Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Biciklizam

Biciklizam Na dva kotača uokolo

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.10.2017., 12:27   #1861
Quote:
C:R:N:K:A kaže: Pogledaj post
..ja ne znam sta se dogada sa trgovinama opreme ali nigdje nema velicina...
dogadja se jesen. Kada malom Ivici koji voli biciklirati, uciteljica za sastavak da temu "Dosla je jesen", onda on ne pise o slikaru koji obojio prirodu o tisucu boja, nego pise kako sada vise nista ne moze kupit, jer u svakom bic ducanu su zalihe koje su narucili u proljece potrosili, i nemaju nikakve namjere nesto naruciti dok se rode ne vrate, Klepetan included. Malo se trgovci cak i uvrijede kad im upadne u ducan u ovakvo neprimjereno godisnje doba.
__________________
Now Playing: Vrnul se bum makar v lesu, il nek Dravu sim donesu. Z dravskim peskom me pokrijte, z dravskom vodom poškropite.
Arash's friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 12:34   #1862
Quote:
C:R:N:K:A kaže: Pogledaj post
prosli vikend sam bila u RI i nema sanse kupiti kacigu...sve velike, a jedna mala...
Kakvu ti to glavu imaš?

Di si uopće išla gledat? Brijem da u Ri ima Rog Joma i Decathlon, pa trebalo bi tam biti kaciga...

I ne treba ti soma km da navikneš dupe na sic, mada je to individualno... kroz mjesec-dva bu sve ok.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 13:12   #1863
Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
Kakvu ti to glavu imaš?

Di si uopće išla gledat? Brijem da u Ri ima Rog Joma i Decathlon, pa trebalo bi tam biti kaciga...

I ne treba ti soma km da navikneš dupe na sic, mada je to individualno... kroz mjesec-dva bu sve ok.
Hahahhaahahaa a valjda cu morat probat posjetiti djecji odjel ma bila sam u intersportu, hervisu i decathlonu...prva dva imaju svaki po jednu koja je ok, ali je zato cijena da padnem na dupe...a u decathlonu nema veličine...inače su cijene ok...mozda ce biti bolja ponuda kroz koji tjedan, tjesim se pa makar kacigu da kupim, kad odjecu vec ne mogu...kombiniram sada odjecu za trcanje i suskavac za povratak jer mi je sve nizbrdo
C:R:N:K:A is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 13:14   #1864
Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
I ne treba ti soma km da navikneš dupe na sic, mada je to individualno... kroz mjesec-dva bu sve ok.
To su 1000-2000km
to3cutter is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 13:28   #1865
Quote:
to3cutter kaže: Pogledaj post
To su 1000-2000km
Tebi.
Ona bu se još napedalirala dok dođe do te cifre...
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 13:31   #1866
pa, ak opali svaki dan po 25km = 40 dana da dođe do 1000km.
Brock is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 13:41   #1867
Quote:
C:R:N:K:A kaže: Pogledaj post
...da padnem na dupe...
Nema veze, utrnulo je od vožnje
__________________
uvik kontra, takva sorta
acmevagabundo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 14:05   #1868
Quote:
acmevagabundo kaže: Pogledaj post
Nema veze, utrnulo je od vožnje
dobra!
__________________
Now Playing: Vrnul se bum makar v lesu, il nek Dravu sim donesu. Z dravskim peskom me pokrijte, z dravskom vodom poškropite.
Arash's friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 14:47   #1869
Quote:
Brock kaže: Pogledaj post
pa, ak opali svaki dan po 25km = 40 dana da dođe do 1000km.
A tko vozi svaki dan?

Kol'ko vidim, elitan si kao i ja... i jednom tjedno je puno.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 14:48   #1870
Quote:
C:R:N:K:A kaže: Pogledaj post
Hahahhaahahaa a valjda cu morat probat posjetiti djecji odjel ma bila sam u intersportu, hervisu i decathlonu...prva dva imaju svaki po jednu koja je ok, ali je zato cijena da padnem na dupe...a u decathlonu nema veličine...inače su cijene ok...mozda ce biti bolja ponuda kroz koji tjedan, tjesim se pa makar kacigu da kupim, kad odjecu vec ne mogu...kombiniram sada odjecu za trcanje i suskavac za povratak jer mi je sve nizbrdo
Uzmeš si s planet x najmanju ako je problem da nema male
SHOGO is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 15:19   #1871
Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
A tko vozi svaki dan?

Kol'ko vidim, elitan si kao i ja... i jednom tjedno je puno.

je, al kolko sam skužio ona je na otoku... more, sunce, prazne ceste..
Brock is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 16:10   #1872
acmevagabundo pošteno sam se nasmijala...ma ne vozim svaki dan niti mi je u planu jer jednostavno ne stignem...treba kombinirati trčanje i bicikl...ovaj tjedan malo više bicikle,a sa sljedećim tjednom se vraćam trčanju 4 puta tjedno...danas je u planu 25 km...bude li sve po planu napišem kratki izvještaj �� istina, na otoku sam i stvarno je lijepo...ali brda ubijaju...cijela dionica je samo brdo,pa opet brda i tako cijelo vrijeme...a za nazad je milina iako bude hladno...
C:R:N:K:A is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 18:29   #1873
Kazu iskusni biciklisti (ne ja) ''Ako nisi vozio brdo k'o da se nisi ni vozio''
gorank is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 00:10   #1874
Quote:
C:R:N:K:A kaže: Pogledaj post
E sad si me bas utjesio, da 1000-2000 km ...pa ima da se raspadnem do tada ali šta je je, kad krenem pedalirati jedva se natjeram na povratak doma... danas je u planu 20+ km...svaki put malo povecavati jos sam nova u svemu tome, tako da niti imam biciklisticku odjecu niti kacigu...ja ne znam sta se dogada sa trgovinama opreme ali nigdje nema velicina...prosli vikend sam bila u RI i nema sanse kupiti kacigu...sve velike, a jedna mala...i onda sam rekla fuckas ti to do daljnjega vozim bez nje...iako to nije nikako pametno,ali sta je tu je...ne mogu gledati bicikl kako stoji doma...
Probaj ovdje pogledat za kacigu,ja sam isto novi i pokušavam skupit nešto odjeće i ovi nisu loši.Imali su prošli tjedan neku akciju 40% pa me izašlo povoljnije.http://www.prodaja-bicikla.com/proiz...kacige/page/2/
Edit:
Ja sam bio za početak kupio one jeftine u decathlonu(-100kn) i sad kad sam kupio kod ovih bicke sa tregerima force b38 s ulošcima e tek sad vidim koliko su ove udobnije.Odvezao sam 30km a o stražnjici nisam razmišljao.
Ali kao sto neko reče treba neko vrijeme dok se navikneš.

Zadnje uređivanje yopa1 : 21.10.2017. at 00:58.
yopa1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 16:22   #1875
yopa1 hvala na prijedlogu...šta se tice hlaca jesu li im velicine ok, ono npr. M je pravi M ili?! Čak sam našla ove koje mi se čine full ok, samo ne kuzim da li su muske ili zenske ahhaha http://www.prodaja-bicikla.com/websh...orce-duge-z68/ totalni sam pocetnik amater, tako da je meni sve ovo novo i cudno
C:R:N:K:A is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 16:51   #1876
Quote:
C:R:N:K:A kaže: Pogledaj post
yopa1 hvala na prijedlogu...šta se tice hlaca jesu li im velicine ok, ono npr. M je pravi M ili?! Čak sam našla ove koje mi se čine full ok, samo ne kuzim da li su muske ili zenske ahhaha http://www.prodaja-bicikla.com/websh...orce-duge-z68/ totalni sam pocetnik amater, tako da je meni sve ovo novo i cudno
Ja sam kupio kratke M i inače sve nosim M i super su mi.Kod ženskih bi trebalo pisat Lady,bar tako piše na ovim drugim modelima.
Edit:
Duge sam prije kupio u Decathlonu i morao sam kupit broj veće L umjesto M.Pogledaj tabelu s veličinama.
Evo imaš kod njih ženski.
https://m.decathlon.hr/p/8396507_zen....html#/3-200-l

Zadnje uređivanje yopa1 : 22.10.2017. at 17:07.
yopa1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 21:41   #1877
Crnka: http://www.intersport.hr/alpina-bici...a-rocky-p31821
Ja sam prije godinu dana uzeo Alpinu Panoma i odlična je.
snikodic is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 15:27   #1878
Quote:
snikodic kaže: Pogledaj post
Crnka: http://www.intersport.hr/alpina-bici...a-rocky-p31821
Ja sam prije godinu dana uzeo Alpinu Panoma i odlična je.
Hvala ti baš je lijepa, super izgleda moram si izmjeriti glavu samo
C:R:N:K:A is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 19:01   #1879
Ekipa, gdje ima za kupiti hlače sa štitnicima?

Trebam za sina za pod bor bmx hlače sa štitnicima. Može preporuka i na ostale bmx điđe, tj. dućan di bi mogao shopingirati.
Hvala
ExCenTric is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 21:47   #1880
Clic&roll ti ima nesto:
https://www.clic-n-roll.com/en/67-protective-shorts

Nije bajk specific ducan al sam uzimao kod njih dosta stvati i definitivno preporuka.

edit: a znam da CRC mozda ima i najvecu ponudu protective bajk obleke, pa baci oko...
__________________
PRO
litrenka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:14.