Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.10.2017., 23:39   #1841
Quote:
n0_limits kaže: Pogledaj post
Nisam spominjala nikakvo nerazvijeno tijelo. Samo baby facu.

Ma.na kraju krajeva bitno je jedino je li zenska lijepa ili nije. Bila baby face ili ne,ako je lijepa prolazi. Ako nije, ne prolazi ovako ili onako.
Bitno je i koliko si visoka.
BrianS is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 03:35   #1842
Quote:
BrianS kaže: Pogledaj post
Bitno je i koliko si visoka.
kome?
Kapo O'makine is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 18:12   #1843
Quote:
zoomzoom888 kaže: Pogledaj post
Ispod 16 je ilegalno po zakonu. To je još uvijek mlado dost ali..ima izuzetaka. Imao sam jednu od 16 god, no ta je bila prerazvijena za svoje godište, sportašica, visoka atletska figura, ispupčene sise četvorke..već je imala dost likova prije no patila je od nimfomanije od koje se i lječila.
15, ne 16
Hammerstone is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 18:15   #1844
Quote:
n0_limits kaže: Pogledaj post
Napisala sam gore vec da pricam opcenito, ne zelim konkretno o sebi. Nisam nigdje napisala da ja imam baby face.

Isto sam napisala da ne vidim kao prednost ako se izgleda previse mladoliko. Dakle ako zena izgleda kao djevojcica, a muskarac kao neki deckic. Gdje he tu prednost? Valjda muski vole neku zenstvenost na zenama, a gdje je tu zenstvenost ako ona izgleda prebebasto? Isto i za muskarce.

Drugo je ako je to par godina, pa do recimo nekig 5 godina. Zapravo ovisi i o kojoj dobi se radi. Vjerojatno onima u 50, 60-ima i vise znaci svaka godina manje. A ovima mladjima je previse i 5+ godina manje.

A i velika je razlika ako je netko lijep, zgodan i baby face i ako ima taj baby face ali nije nesto posebno zgodan/a. U prvom slucaju je sigurno privlacno, u drugom bas i nije.

Samo sam se nadala da ce netko ovdje podijeliti takav neki slucaj iz svojeg ili iskustva bliske osobe, ali ocito sam na krivom mjestu
Privlače me baš takve, i kako to misliš bebasto, pa ne izgledaju kao djeca...
Hammerstone is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 08:03   #1845
nekad ide.
nekad ne.
iman frenda koji je ima curu mlađu 16 godina od njega, a i ćaća mu je bija takav.
ako je ljudima dobro, koga briga za godine....
Kapo O'makine is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 08:32   #1846
ćaća mu je bija 16 godina mlađi od njega?
tjuner is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 11:12   #1847
Quote:
BrianS kaže: Pogledaj post
Danas su te sa 13 i pol itekako razvijene.
Quote:
BrianS kaže: Pogledaj post
Otkud ti to? Ja rekao 18 minimum.
Evo o ovome..
Gledaš 13godišnjakinje i njihovu razvijenost na sexualan način ili komentirala u smislu da današnja djeca brže se razvijaju?
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 15:07   #1848
Quote:
tjuner kaže: Pogledaj post
ćaća mu je bija 16 godina mlađi od njega?
Mislis da je to nemoguce?
Kapo O'makine is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 17:04   #1849
Quote:
plavi-safir kaže: Pogledaj post
Evo o ovome..
Gledaš 13godišnjakinje i njihovu razvijenost na sexualan način ili komentirala u smislu da današnja djeca brže se razvijaju?
Pa imam oci pa vidim. Sta sam skrivio?
BrianS is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 17:06   #1850
Quote:
Mali Kapo kaže: Pogledaj post
kome?
Za ljepotu je bitna. Mora biti izmedju 163 i 173 visoka da bi bila top.
BrianS is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 18:08   #1851
Quote:
BrianS kaže: Pogledaj post
Za ljepotu je bitna. Mora biti izmedju 163 i 173 visoka da bi bila top.
Naravno jer si ti prc knedlic od 175
betty boop 1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 18:50   #1852
Quote:
betty boop 1 kaže: Pogledaj post
Naravno jer si ti prc knedlic od 175
Kakvi su to izrazi?

I nisam.
BrianS is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 20:04   #1853
Quote:
BrianS kaže: Pogledaj post
Za ljepotu je bitna. Mora biti izmedju 163 i 173 visoka da bi bila top.
šta nosiš metar sa sebon na dejt?
Kapo O'makine is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 20:05   #1854
sad, beti bup je ili niža od 163 ili viša od 173...
Kapo O'makine is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 02:28   #1855
Pozdrav,nedavno sam upoznao curu koja je sest godina mladja od mene tocnije njoj je 17 godina,rjetko kad sam se upusto u neke odnose sa srednjoskolkama,jer je to za mene neka prevelika razlika,najvise u samom ponasanju.Uglavnom ta cura je fina i zgodna za svoje godine misljenja sam bio ako je sad sa 17 ovako fina da ce bit jos bolja itd.Situacija je bila da sam isao kod ovog jednog frenda u mjesto gdje ona zivi po neke moje stvari sto su mi trebali za fax.pa preko instagrama smo se dog da se vidimo.preko poruka mi se cinilo da je dosta zainterisirana ,a i za taj dejt smo se lako dogovorili i jos sam ja bio malo bolestan prehladen a ona je opet inzistirala da se vidimo ,jos te srednjoskolke vecinom vole starije momke,pa nisam ni sumnjo u sebe ,da cu je uspijet smuvat. Dejt mi nije ispo kako sam ocekivo...nasli smo se ,popili kavu jedno satak ,ja sam njoj predlozio da iza prosetamo ono standarna kombinacija ona je prihvatila i prosetali smo se ti njenjim mjestom odvela me u neku vukoyebinu kontam evo ga ne moze docekat da je obradim,covjece nisam je ni dirno sjedim ja kraj neke klupe ona kaze eto jesmo prosetali i navalila da ide doma..iputem nazad ja nisam progovorio nije mi jasno nikako, ako joj se ne svidam sto je pristajala i da se vidimo pa da iza setamo a ja bio normala nisam napadan jer me boli krc mlada je od mene.Sad iskreno od svega zaboli me sto nije nista bilo i sto taj dejt nije ispo kako sam ocekivo, ali moze li neko objasnit ako je bio u slicnoj situaciji jel nesto to do mene bilo ,ili se ta cura nesto prepala ili sl. Zahvaljujem
Mitroglou is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 02:44   #1856
Ja se sjecam svojih teen dana iako je dosta puno vremena proslo. Uglavnom, mentalno u neku ruku te mlade su ok u smislu da nisu iskvarene, nisu jos povrijedjene, bilo ih je dosta cistih u glavi i tu imas sansu dobiti onu pravu ljubav. Samo ako dobijes to, nemoj upropastiti jer sa starijim curama tesko ces to dobiti, tu vrst brzog dubokog povjerenja nema kod starijih cura. Problem je kod tih mladih cura bio sto ces popizdit prije nego ti rasire noge, misle ili da im je pica od zlata i nijedna nema bolju, ili jednostavno nisu spremne, morat ces se naoruzati sa zivcima, ali mozda dobijes onda nesto sto sa starijima neces. I starije imaju svoje kvalitete, ali opekle se, proracunate su, nema ono da bez rezerve istinski vole, imaju povjerenje i to, ta neka cistoca odnosa ne znam kako bi to nazvao. Ali opet danas ja ne znam sta bi sa tom mladjom pricao, morao bi ju maltene odgajat, ali ti si vjerojatno ne puno stariji od nje pa bi ti ona mogla bit ok.

Inace, to za starije sto sam rekao, mnoge ti nece to priznati nego ce se jos naci i uvrijedjene. Neke. A ima i mladih droljica, ali nisam mislio na takve.
WCPatka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 07:56   #1857
Quote:
WCPatka kaže: Pogledaj post
Ja se sjecam svojih teen dana iako je dosta puno vremena proslo. Uglavnom, mentalno u neku ruku te mlade su ok u smislu da nisu iskvarene, nisu jos povrijedjene, bilo ih je dosta cistih u glavi i tu imas sansu dobiti onu pravu ljubav. Samo ako dobijes to, nemoj upropastiti jer sa starijim curama tesko ces to dobiti, tu vrst brzog dubokog povjerenja nema kod starijih cura. Problem je kod tih mladih cura bio sto ces popizdit prije nego ti rasire noge, misle ili da im je pica od zlata i nijedna nema bolju, ili jednostavno nisu spremne, morat ces se naoruzati sa zivcima, ali mozda dobijes onda nesto sto sa starijima neces. I starije imaju svoje kvalitete, ali opekle se, proracunate su, nema ono da bez rezerve istinski vole, imaju povjerenje i to, ta neka cistoca odnosa ne znam kako bi to nazvao. Ali opet danas ja ne znam sta bi sa tom mladjom pricao, morao bi ju maltene odgajat, ali ti si vjerojatno ne puno stariji od nje pa bi ti ona mogla bit ok.

Inace, to za starije sto sam rekao, mnoge ti nece to priznati nego ce se jos naci i uvrijedjene. Neke. A ima i mladih droljica, ali nisam mislio na takve.
Bravo. To sam i ja govorio. Poslije 25te nema tu ljubavi.
BrianS is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 07:58   #1858
Quote:
Mitroglou kaže: Pogledaj post
Pozdrav,nedavno sam upoznao curu koja je sest godina mladja od mene tocnije njoj je 17 godina,rjetko kad sam se upusto u neke odnose sa srednjoskolkama,jer je to za mene neka prevelika razlika,najvise u samom ponasanju.Uglavnom ta cura je fina i zgodna za svoje godine misljenja sam bio ako je sad sa 17 ovako fina da ce bit jos bolja itd.Situacija je bila da sam isao kod ovog jednog frenda u mjesto gdje ona zivi po neke moje stvari sto su mi trebali za fax.pa preko instagrama smo se dog da se vidimo.preko poruka mi se cinilo da je dosta zainterisirana ,a i za taj dejt smo se lako dogovorili i jos sam ja bio malo bolestan prehladen a ona je opet inzistirala da se vidimo ,jos te srednjoskolke vecinom vole starije momke,pa nisam ni sumnjo u sebe ,da cu je uspijet smuvat. Dejt mi nije ispo kako sam ocekivo...nasli smo se ,popili kavu jedno satak ,ja sam njoj predlozio da iza prosetamo ono standarna kombinacija ona je prihvatila i prosetali smo se ti njenjim mjestom odvela me u neku vukoyebinu kontam evo ga ne moze docekat da je obradim,covjece nisam je ni dirno sjedim ja kraj neke klupe ona kaze eto jesmo prosetali i navalila da ide doma..iputem nazad ja nisam progovorio nije mi jasno nikako, ako joj se ne svidam sto je pristajala i da se vidimo pa da iza setamo a ja bio normala nisam napadan jer me boli krc mlada je od mene.Sad iskreno od svega zaboli me sto nije nista bilo i sto taj dejt nije ispo kako sam ocekivo, ali moze li neko objasnit ako je bio u slicnoj situaciji jel nesto to do mene bilo ,ili se ta cura nesto prepala ili sl. Zahvaljujem
Ako sam dobro shvatila, nisu pale ni puse??
Po ovome kako si ti napisao rekla bi da je ona htjela da se nešto dogodi ali da je čekala da ti napraviš prvi korak. Pošto nisi ona se osjećala glupo i odlučila srezati
Ne bi te odvela na samo da nije
Probaj još jednom, budi odlučniji
meghana is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 00:50   #1859
Quote:
meghana kaže: Pogledaj post
Ako sam dobro shvatila, nisu pale ni puse??
Po ovome kako si ti napisao rekla bi da je ona htjela da se nešto dogodi ali da je čekala da ti napraviš prvi korak. Pošto nisi ona se osjećala glupo i odlučila srezati
Ne bi te odvela na samo da nije
Probaj još jednom, budi odlučniji
ma jok ,zato mi i je bed kontam do mene je nesto,a kakav crni korak,pili smo kavu sat vremena,uradio korak kad sam je pozvo da prosetamo,iako isprve nije odma htijela.pa kad smo setali sjeo na klupu pozvo je da sjedne ,sta sam je trebo molit ,izlazio sam sa dosta cura ali ovo mi je neshvatljiv slucaj stvarno ,ma tesko ovo je vec drugi put da sam izlazio sa njom i nista.,kazem iskreno mi nije toliko,jer je mladja opet od mene pa je nisam ni gledo nesto pretjerano za ozbiljno opet cemo se vidit sljedeco ljeto,na radnom mjestu tad se necu ni javit pokraj kad prodem,pa nek joj bude krivo.
Mitroglou is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 10:14   #1860
Quote:
Mitroglou kaže: Pogledaj post
ma jok ,zato mi i je bed kontam do mene je nesto,a kakav crni korak,pili smo kavu sat vremena,uradio korak kad sam je pozvo da prosetamo,iako isprve nije odma htijela.pa kad smo setali sjeo na klupu pozvo je da sjedne ,sta sam je trebo molit ,izlazio sam sa dosta cura ali ovo mi je neshvatljiv slucaj stvarno ,ma tesko ovo je vec drugi put da sam izlazio sa njom i nista.,kazem iskreno mi nije toliko,jer je mladja opet od mene pa je nisam ni gledo nesto pretjerano za ozbiljno opet cemo se vidit sljedeco ljeto,na radnom mjestu tad se necu ni javit pokraj kad prodem,pa nek joj bude krivo.
A ha skužila sam da je ona inicirala šetnju

Onda ništa bojim se... U pravu si ništa od toga... Move on
Nije do tebe, ona ne zna što hoće
meghana is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:06.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger