Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.08.2017., 16:20   #1
"My take on" brak i razvod

Brak - mrak.

Mračno stanje: bolno prosvijetljen.

Kao što svaki lijek ima neželjene posljedice, tako je i feminizam uzrokovao gigantski porast razvoda brakova, koji su velikom većinom inicirani od strane žena. Ako ne griješim, to je u Americi preko 80%, a i kod nas je vjerovatno približno.

E sad, ne kažem da dobar dio toga nije opravdan. Kad vidim neke samce, žao mi je da mu virus ebole uđe u kuću, a da ne govorim žena.

Ali ono što feministički i ljevičarski elementi nisu predvidjeli, a sada mudro to ignorišu i zaobilaze, a ignorišu i to da je feminizam otvorio put laganom razvodu, je to da razvod teško pogađa muškarce i da samim tim su manje produktivni na svome radnom mjestu.

Pošto najproduktivnije poslove rade muškarci, to znači da će manje novca biti ubrano preko poreza i samim tim će država imati manje novca da preusmjeri za lagodan život feministkinja i ljevičara.

Ne, ne radi se o tome da one nemaju novca da plate struju ili da dnevno konzumiraju 8400 kJ. Znam realan primjer žene koja prva stvar što je rekla je bila feministička mitologija o "islamofobiji, zlu kapitalizma, patrijarhatu, kako muškarci ekonomski razoriše žene", a na njoj je haljina od €800.

S njene pozicije možda stvarno "muškarci ekonomski razoriše žene", samo što je u njenoj glavi nemanje novca da se kupi još jedna haljina od €800 izjednačena sa nemanjem novca za hranu.

Onda znam za još dvije feministkinje čiji je uobičajeni narativ "o bjelačkom rasističkom kapitalizmu koji ekonomski uništava žene", no jedna je sebi mogla priuštiti studiranje u Njemačkoj, a druga malo-malo, pa ode na literarnu konferenciju u inostranstvo gdje vjerovatno ljaga te iste muškarce od čijih poreznih novaca putuje na osnovu državnog "osnaživanja žena i podrške ugroženoj domaćoj kulturi".
R A V E N is offline  
Old 21.08.2017., 16:34   #2
a ti bi se borio protiv feminizma
moj ti je savjet da ne puštaš feminizam u svoju kuću, a na ostalo i onako nemaš utjecaja.
kolkotolko is offline  
Old 21.08.2017., 17:06   #3
Quote:
R A V E N kaže: Pogledaj post
Brak - mrak.

Mračno stanje: bolno prosvijetljen.

".
Zenska emotivna inteligencija je u prosjeku razvijenija od muske.
Ti bi to htio silom nekog (?) zakona, nekom antifilozofijom zaustaviti? Da bi bilo "po tvoje" ?
Nemoj se zeniti i rijesio problem
utisana is offline  
Old 21.08.2017., 17:07   #4
Znaci dosao feminizam i u Tuzlu , lijepo lijepo
bilo je i vrijeme
betty boop 1 is offline  
Old 21.08.2017., 17:28   #5
Pa ti si i sama upravo potvrdila da žene nisu jednake muškarcima kad kažeš da je

Quote:
utisana kaže: Pogledaj post
Zenska emotivna inteligencija je u prosjeku razvijenija od muske.
R A V E N is offline  
Old 21.08.2017., 17:58   #6
TEbi sve neko drugi kriv. Da ti nisi neki kontrol frik, ha
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Old 21.08.2017., 18:02   #7
Quote:
R A V E N kaže: Pogledaj post
Pa ti si i sama upravo potvrdila da žene nisu jednake muškarcima kad kažeš da je

Naravno.


A vid' vamo : http://dnevnik.hr/vijesti/zanimljivo...muskaraca.html

Cak i IQ a ne samo EQ
utisana is offline  
Old 21.08.2017., 18:20   #8
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
TEbi sve neko drugi kriv. Da ti nisi neki kontrol frik, ha
Ali nisam pussy-whipped niti white knight-ujem.
R A V E N is offline  
Old 21.08.2017., 18:28   #9
Quote:
R A V E N kaže: Pogledaj post
Brak - mrak.

Mračno stanje: bolno prosvijetljen.

Kao što svaki lijek ima neželjene posljedice, tako je i feminizam uzrokovao gigantski porast razvoda brakova, koji su velikom većinom inicirani od strane žena. Ako ne griješim, to je u Americi preko 80%, a i kod nas je vjerovatno približno.
Odboluj.
Proći će
__________________
Eci peci pec, ti si mali zec. A ja mala vjeverica, eci peci pec.
Muškica is offline  
Old 21.08.2017., 18:53   #10
Quote:
utisana kaže: Pogledaj post
Naravno.


A vid' vamo : http://dnevnik.hr/vijesti/zanimljivo...muskaraca.html

Cak i IQ a ne samo EQ
Ah ti PC seksizmi...

Zabavno je sto su (bar hr) feministice istovremeno i za labavljenje braka - i za prisilno trpanje ljudi u brak ("vanbracna zajednica").
ZloPrase is offline  
Old 21.08.2017., 18:58   #11
Čak su nedavno i bijeli vitezovi, pussy-whipped mangine i feminist lapdogs priznali da je gender pay gap prosječan, dakle za isti posao muškarci i žene su u pravilu plaćeni isto.
R A V E N is offline  
Old 21.08.2017., 19:00   #12
Razvod teško pogađa muškarce i oni su mane produktivni na poslu?
Ma nemoj mi reći!
Jadni.
Duboko suosjećam.
__________________
Ja sam dijete zemlje i zvjezdanog neba...
lordy is offline  
Old 21.08.2017., 19:00   #13
kako kaže ona stara:

brak je kanta govana na čijem vrhu je med, pa kad poližeš med, ostaje ti ono drugo
gigra is offline  
Old 21.08.2017., 21:41   #14
Quote:
R A V E N kaže: Pogledaj post
Brak - mrak.
Kako kome, s tobom svakome.


Patetiko mila .


Đes ti od Amerke, ne pačaj se u stranjska posla jer očito nisi nosa pomolio iz svoje vukojebine. I bolje. Just saying .

Ovo ostalo... Who hurt you micek?

Ne znam za vas u Bosni, ali kod nas žene također plaćaju porez i onda ako idu na poslovna putovanja financirana iz proračuna ustvari putuje i na trošak svih ostalih žena koje rade.

Ako maknemo na stranu manjak ikakve logike (ili inteligencije) u tvom postu i postavimo se kao da si osoba koja zna komunicirati ili razumjeti stvari, ajmo onda malo pričati o tome koliko veći broj žena sad radi jer im je baš taj strašni feminizam donio mogućnost da budu više od perilice za suđe i lutke za napuhavanje.

No s obzirom da fakat ne mogu maknut na stranu nedostatak logike, empatije i zdravog razuma, neda mi se ni ulazit u ikakve kvazi rasprave sa čovjekom koji je očito ispao iz kamenog doba.
No moram ti čestiti barem na tome što si se naučio služiti kompom, većini pripadnika tvoje vrste to ipak ide malo teže :banana:.
dire Dawn is offline  
Old 22.08.2017., 11:54   #15
Quote:
R A V E N kaže: Pogledaj post
Znam realan primjer žene koja prva stvar što je rekla je bila feministička mitologija o "islamofobiji, zlu kapitalizma, patrijarhatu, kako muškarci ekonomski razoriše žene", a na njoj je haljina od €800.

S njene pozicije možda stvarno "muškarci ekonomski razoriše žene", samo što je u njenoj glavi nemanje novca da se kupi još jedna haljina od €800 izjednačena sa nemanjem novca za hranu.

Onda znam za još dvije feministkinje čiji je uobičajeni narativ "o bjelačkom rasističkom kapitalizmu koji ekonomski uništava žene", no jedna je sebi mogla priuštiti studiranje u Njemačkoj, a druga malo-malo, pa ode na literarnu konferenciju u inostranstvo gdje vjerovatno ljaga te iste muškarce od čijih poreznih novaca putuje na osnovu državnog "osnaživanja žena i podrške ugroženoj domaćoj kulturi".
Oprosti, dečko, ovo što ti znaš su možda deklarativno feministkinje, ali su prvenstveno glupače.
jopko_bopko is online now  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:26.