Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.08.2005., 11:52   #81
Re: "new development"

Quote:
anazus kaže:
Dakle, dosla ja jutros na posa', i ka' svaki dobar radnik , prvo provjerim svoj e-mail, i zamislite moje iznenadjenje kad tamo e-mail of H. I ne pise nista posebno, samo da je godisnji bio ok i prekratak, da ima puno posla (na poslu) i da se nada da ce sve to uskoro stisati, i zadnje rici su mu "Well, better get the rest of my e-mails checked, so I will talk to you later! See you later, Hopalong!" (ovo Hopalong se odnosi na moju jadnu, uganutu nogu)

I kako sad biti pametan...
Ti si mu bila poslala poruku, zar ne? I on ti je nakon nekoliko dana (ili par tjedana) odgovorio s ovim, bez spominjanja sastanka/kave.

Nema se tu puno sto biti pametan. Ne zeli se ponovno naci s tobom. No nema nista protiv tebe i/ili je pristojno odgojen pa je odgovorio ovakvim prijateljskim ali distanciranim emailom. Move on.
__________________
I firmly reserve the right to contradict myself
puffko is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2005., 11:53   #82
Re: "new development"

Quote:
anazus kaže:
Dakle, dosla ja jutros na posa', i ka' svaki dobar radnik , prvo provjerim svoj e-mail, i zamislite moje iznenadjenje kad tamo e-mail of H. I ne pise nista posebno, samo da je godisnji bio ok i prekratak, da ima puno posla (na poslu) i da se nada da ce sve to uskoro stisati, i zadnje rici su mu "Well, better get the rest of my e-mails checked, so I will talk to you later! See you later, Hopalong!" (ovo Hopalong se odnosi na moju jadnu, uganutu nogu)

I kako sad biti pametan...


Vjeruj mi, ti mu se NE sviđaš, ne želi ništa s tobom!
kreni dalje!
Anastasia is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:10.