Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.12.2006., 08:34   #41
Quote:
bobe kaže:
ja kada jedem sam pospremim za sobom, uvijek
inaće mi nere ne smeta
Ok, ako ti ne smeta nered - reci joj što bi ti učinio da draga ne čisti tjedan-dva?
Teško da bi i primjetio njenu "revoluciju" a kamoli još - počistio umjesto nje... Ispravi me ako griješim.
__________________
Vidiš, godine nas obrade različito... Nekom postane važno s kim će leći, a nekom s kim će se probuditi
daru is offline  
Old 09.12.2006., 10:21   #42
Unhappy

Vjerojatno ništa..... I opet bi pospremanje palo na nas cure. Jooooooj, STRAVA!!!!!!!!!!!!!!
__________________
LITTLE ANGEL
-SWEETY- is offline  
Old 09.12.2006., 10:48   #43
Quote:
-SWEETY- kaže:
Vjerojatno ništa..... I opet bi pospremanje palo na nas cure. Jooooooj, STRAVA!!!!!!!!!!!!!!
Bitno je da se dogovite oko podjele poslova. On kao musko bi trebao raditi teze poslove. Evo, npr. ja i zena smo to tako podjelili da ja odrzavam i pospremam kompjutor sam samcat (i hardware i software), a ona ove ostale manje stvri po kuci.
Tupko Glupkovic is offline  
Old 09.12.2006., 10:56   #44
Quote:
Tupko Glupkovic kaže:
Bitno je da se dogovite oko podjele poslova. On kao musko bi trebao raditi teze poslove. Evo, npr. ja i zena smo to tako podjelili da ja odrzavam i pospremam kompjutor sam samcat (i hardware i software), a ona ove ostale manje stvri po kuci.
:klap: Ma stvarno ću reći ponovno - sretnica!!!
A uspiješ ti taj zahtjevan zadatak - sam samcat?
Obavezno uzmi Andol poslije da ne dobiješ upalu mišića...
__________________
Vidiš, godine nas obrade različito... Nekom postane važno s kim će leći, a nekom s kim će se probuditi
daru is offline  
Old 09.12.2006., 11:42   #45
Wink

Quote:
Tupko Glupkovic kaže:
Bitno je da se dogovite oko podjele poslova. On kao musko bi trebao raditi teze poslove. Evo, npr. ja i zena smo to tako podjelili da ja odrzavam i pospremam kompjutor sam samcat (i hardware i software), a ona ove ostale manje stvri po kuci.

Evo ja bi se rado mjenjala s tobom. Znam i ja radit po kompu, a ti bi malo čistio kuću da vidiš kako je to. Nije bed
__________________
LITTLE ANGEL
-SWEETY- is offline  
Old 09.12.2006., 11:49   #46
- To bi kao trebale biti mi cure?????? Kak da ne!!!!!!
__________________
LITTLE ANGEL
-SWEETY- is offline  
Old 09.12.2006., 12:13   #47
Quote:
-SWEETY- kaže:
Evo ja bi se rado mjenjala s tobom. Znam i ja radit po kompu, a ti bi malo čistio kuću da vidiš kako je to. Nije bed
Vi zene ste stvarno smjesne. Covjeka dvadeset godina kroz brak morite da vam pomaze u kuci, da radi kucanske poslove, da normalno prica s vama, da prizna svoje osjecaje, da bude njezan i sve ostalo. I onda se kao iznenadite kad vam sa 40 i kusur kaze : Hej, pa ja sam gej!
I ne bio gej sta im radite. Pa ko ne bi od vas terorista pobjegao u zagrljaj nekog njeznog mladica.
Tupko Glupkovic is offline  
Old 09.12.2006., 12:15   #48
Quote:
-SWEETY- kaže:
PITANJE!!!!!!!!

Dali smatrate da su kučanski poslovi rezervirani samo za ženski rod?
Jučer sam s dečkom imala žestoku raspravu oko toga. Ne kužim zašto bi mi cure (žene) prvo trebale radit na poslu i nakon toga i doma sve solo obavljat?
neće vama dečkima past kruna s glave ako pomognete.
Damo..pa jebo ga...da muskarac usisaje..pere suđe...ma ne paa mi na pamet...ZA nas ej samo..Tv..utakmice..lezanje..jebanje..a cure i zene za robinje....hail
__________________
Zvao sam je Emili
-ParadoX- is offline  
Old 09.12.2006., 12:30   #49
Quote:
-ParadoX- kaže:
Damo..pa jebo ga...da muskarac usisaje..pere suđe...ma ne paa mi na pamet...ZA nas ej samo..Tv..utakmice..lezanje..jebanje..a cure i zene za robinje....hail

Fakat se vidi da si ti totalno zaglibljen, čovječe u kojem stoljeću ti živiš???? Imaš fakat odvratno mišnjenje. Jao si ga tvojoj curi/ženi, nebi htjela bit na njezinom mjestu !!!!!
__________________
LITTLE ANGEL
-SWEETY- is offline  
Old 09.12.2006., 12:33   #50
sretni parovi ce raditi sve zajedno i "muske" i "zenske" poslove
ZgSash is offline  
Old 09.12.2006., 12:34   #51
Quote:
zg_sash kaže:
sretni parovi ce raditi sve zajedno i "muske" i "zenske" poslove
a inace ne bi bili sretni
Billi is offline  
Old 09.12.2006., 12:39   #52
ne ako trose vrijeme i energiju na mjerenje tko je vise i tko je koga zakinuo
ZgSash is offline  
Old 09.12.2006., 15:14   #53
Ja ne očekujem od dečka da svaki dan pere, pegla, usisava i sl... ali kad vidi da se ja primim posla može i on nešto pomoć, a ne čekat da završim pa da se malo "mazimo".
__________________
LITTLE ANGEL
-SWEETY- is offline  
Old 09.12.2006., 15:19   #54
Quote:
-SWEETY- kaže:
Ja ne očekujem od dečka da svaki dan pere, pegla, usisava i sl... ali kad vidi da se ja primim posla može i on nešto pomoć, a ne čekat da završim pa da se malo "mazimo".
Čuj sorry, ali dobila sam "sličicu" da te k tome (izvaljen na trosjedu i s izrazom dosade na licu) još i "požuruje" rečenicama "Pa jesi li više?" "Pa daj, jesi li?" "Ajde daj! Vidiš da te čekam"
Mislim da bi ga maznula metlom po čelu i to bi mu bilo - maženje!
__________________
Vidiš, godine nas obrade različito... Nekom postane važno s kim će leći, a nekom s kim će se probuditi
daru is offline  
Old 09.12.2006., 15:21   #55
A još bolja mi je ona "tolerantna" rečenica:

Daj, pusti sad to! Poslije ćeš!
__________________
Vidiš, godine nas obrade različito... Nekom postane važno s kim će leći, a nekom s kim će se probuditi
daru is offline  
Old 09.12.2006., 16:15   #56
Ovisi i o tome što dopustiš u prvim danima zajedničkog života. Ako je još jučer sam sebi kuhao, prao suđe, usisavao...nije problem danas opet to napraviti.
Kad se čovjek ulijeni ništa ga neće prisiliti da se vrati na staro dok si ti tu.

Moj često pere suđe. Taj posao je najbliže podjeli pola-pola. Često i ubaci robu u mašinu, te je ponekad i raširi. Većina ostalih poslova(usisavanje, brisanje prašine itd.) je moja, ali ova pomoć mi dobro dođe. E, da...palačinke radi bolje od mene, pa je to uvijek njegov posao, a ja kuham ostalo. Zato isključivo ja vozim Kad sljedeći put zapnete u nepodnošljivoj gužvi, a nije neki politički summit u gradu, to je moj dragi sjeo za volan Možda je to malo čudno, ali ima i čudnijih parova.

Znam jednu ženu koja je mrzila prati suđe, pa je njen muž pristao prati ga za naknadu od 100 eura mjesečno Nije ni to loše.
 
Old 09.12.2006., 21:51   #57
Quote:
-SWEETY- kaže:
PITANJE!!!!!!!!

Dali smatrate da su kučanski poslovi rezervirani samo za ženski rod? :
Smatran da su kučanski poslovi rezervirani isključivo za žene.Prava žena triba držat do čistoče i urednosti više od muškarca i triba znat kuvat.Za ženu ne bi tribalo bit potrebno da radi u poduzeču(osim ako nema dice),jer smatran da cili novac potriban za obitelj triba osigurat muškarac.Žena isto triba imat večinsku ulogu u odgoju dice,pošto ne bi radila i imala bi cili dan vrimena za dicu i kuču.Za ženu i njenu obitelj je najbolje da bude kučanica.Uloge muškarca i žene su podiljene i tako najbolje stvari funkcioniraju.Na takav način če kuča bit držana kako triba i dica če bit odgojena kako triba.Zna se šta je čiji posa.
captainvuki is offline  
Old 09.12.2006., 22:09   #58
Quote:
captainvuki kaže:
Smatran da su kučanski poslovi rezervirani isključivo za žene.Prava žena triba držat do čistoče i urednosti više od muškarca i triba znat kuvat.Za ženu ne bi tribalo bit potrebno da radi u poduzeču(osim ako nema dice),jer smatran da cili novac potriban za obitelj triba osigurat muškarac.Žena isto triba imat večinsku ulogu u odgoju dice,pošto ne bi radila i imala bi cili dan vrimena za dicu i kuču.Za ženu i njenu obitelj je najbolje da bude kučanica.Uloge muškarca i žene su podiljene i tako najbolje stvari funkcioniraju.Na takav način če kuča bit držana kako triba i dica če bit odgojena kako triba.Zna se šta je čiji posa.




a ako ne poslusha sto ti kazesh triba je oplist remenom ili shakom nekoliko puta nek se vidi tko je pravi gazda.
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Old 09.12.2006., 22:37   #59
Quote:
atlantis kaže:


a ako ne poslusha sto ti kazesh triba je oplist remenom ili shakom nekoliko puta nek se vidi tko je pravi gazda.
Naravno da nisan tako jadan da ču tuč ženu kad je buden ima,ja ču nač ženu koja če dobrovoljno pristat na ovo šta san napisa u svon prijašnjen postu.Triba sve prvo dogovorit,pa onda ulazit u brak,da kasnije ne bi bilo iznenađenja.Po društvenoj hijerarhijskoj ljestvici ženske su na nižen položaju od muškarca iz razloga šta su ženske u večini glupe,a vole previše isticat da su one pametne i ravnopravne.Normalna ženska neče nikad filozofirat i tražit nešto više od onoga šta joj je namjenjeno da radi.Točno je da se triba znat ko je gazda jer ne može dvoje ljudi vodit glavnu rič.
captainvuki is offline  
Old 09.12.2006., 22:53   #60
E kapetane moj! Vidim ja da u tebi kola dalmatinska krv (imam je i ja ponešto... ali u manjim postocima), ali dragi moj mislim da ćeš - i doli nać teško više taku koja će sve to prožvakat... Sve je to lipo, ali druga su vremena od onih u kojima su naše babe živile ... Ali nek ti je sa srićon - ko što si i sam reka : sve je stvar dogovora! Ako i njoj to paše - sritno ti bilo! Samo budi ti odmah s njom otvoren i iskren po tom pitanju da ne bi poslije bilo "nismo znali"...
__________________
Vidiš, godine nas obrade različito... Nekom postane važno s kim će leći, a nekom s kim će se probuditi
daru is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:19.