Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.04.2014., 19:52   #9061
Prije mjesec i pol dana sam operirala nos. Da li je normalno da mi slina iz nosa ima neugodan miris i na momente kada dišem osjetim taj neugodan miris?
LanaLancy is offline  
Old 24.04.2014., 08:00   #9062
LanaLancy Da to je normalno...
lolalita is offline  
Old 24.04.2014., 10:40   #9063
Zakazali su mi operaciju za svibanj 2015.
ko živ ko mrtav
siluetta is offline  
Old 24.04.2014., 11:30   #9064
Bok ljudi, molim savjet.
Prije skoro dvije godine bila sam na estetskoj operaciji nosa kod dr. Glumicica, peglana je grba i smanjen je vrh nosa.
Imam nekoliko problema:
1) od operacije imam otezano disanje dok sam u lezecem polozaju (dok spavam, disem na usta vec dvije godine)
2) na podrucju gdje je peglana grba, opet mi je nastala neka grba (!?)
3) iako sam trazila ravan profil, nos mi je nakon godinu dana presao u prcasti nos. Sada imam prcasti vrsak, ulegnuce i onda opet grbica (definitivno nije tolika ka prije, al svejedno grbica).

Sta da radim? Trazila sam ravan nos, dobila prcasti sa grbom. Jos me ova prcastost i ne muci toliko koliko opet ta grbica na nosu!

Jel postoji mogucnost konzultacije kod nekog drugog doktora? Svaki put kad odem kod njega na kontrolu, on je odusevljen stanjem i grbica mi daje 'prirodan izgled' (!?).
Jel mi moze neki drugi doktor dati realan uvid u stanje mog nosa?
tate is offline  
Old 24.04.2014., 21:31   #9065
Bok, nova sam na forumu. Planiram ici na operaciju nosa ubrzo.... Dosta sam stranica prosla na ovu temu, ali nisam bas naisla na osobe koje su imale sirok nos. Moj nos je savrsen na korjenu, a sto se vise spusta zemlji je sve veci i siri. Posto imam malu bradu to mi jako jako smeta. Grbica mi ne smeta jer je blaga, medutim nos ide previse na van. Najgori je vrsak nosa, jako je sirok i rupice su mi ogromne. Ima li mozda tko iskustva s operacijom sirokog nosa i nosnica. Guglala sam slike po netu, ali u hrvatskoj nema puno slika za operaciju sirokog nosa. Ako mozda imate kakve informacije voljela bih da mi odgovorite. Moj nos je najslicniji pravom nosu Scarlett Johanson -> ovdje
A voljela bih i slican rezultat, naravno da se ne izgubi moj nos u plasticnom.
Sviban is offline  
Old 24.04.2014., 23:01   #9066
Quote:
anahi-1 kaže: Pogledaj post
Hvala ti na odg, ali u prethodnim postoviam su ugl opisi operacija u privatnim klinikama, ima li tko s iskustvom preko zdravstvenog?

Ja opisujem postupak preko zdravstvenog.
__________________
--------------------------------------------------
You may have a heart of gold, but so does a hard-boiled egg...
--------------------------------------------------
UglyKidJoe is offline  
Old 24.04.2014., 23:41   #9067
Quote:
Sviban kaže: Pogledaj post
Bok, nova sam na forumu. Planiram ici na operaciju nosa ubrzo.... Dosta sam stranica prosla na ovu temu, ali nisam bas naisla na osobe koje su imale sirok nos. Moj nos je savrsen na korjenu, a sto se vise spusta zemlji je sve veci i siri. Posto imam malu bradu to mi jako jako smeta. Grbica mi ne smeta jer je blaga, medutim nos ide previse na van. Najgori je vrsak nosa, jako je sirok i rupice su mi ogromne. Ima li mozda tko iskustva s operacijom sirokog nosa i nosnica. Guglala sam slike po netu, ali u hrvatskoj nema puno slika za operaciju sirokog nosa. Ako mozda imate kakve informacije voljela bih da mi odgovorite. Moj nos je najslicniji pravom nosu Scarlett Johanson -> ovdje
A voljela bih i slican rezultat, naravno da se ne izgubi moj nos u plasticnom.
takav sam i ja, idem na operaciju za par dana
Logicofmydreams is offline  
Old 25.04.2014., 06:44   #9068
TATE, odi kod nekog drugog da vidis sto ce ti reci. ja san se operirala u zambellia prije 2 mj i sto vrime vise prolazi sve san zadovoljnija. u pocetku i nisan bas bila zadovoljna..ono dok se privikneš..bude šok..imala san dug i grbav nos i napravio mi je bas prirodan nekako. jos je natecen al svakim danom sve manje.
LanaLancy is offline  
Old 25.04.2014., 20:08   #9069
Logicofmydreams Mozes reci kod kojeg doktora ides? Ako nista barem u pp. Sretno na operaciji i naravno javi nam ishod
Sviban is offline  
Old 25.04.2014., 23:17   #9070
Koja je šema sa ovim kvrgicama što izbiju nakon operacije? nedavno mi se pojavila...koliko stoji i oce li nestati nakon nekog vremena?
LanaLancy is offline  
Old 27.04.2014., 21:36   #9071
Još jedno pozitivno iskustvo

Urađena je septorina zbog problematičnih sinusa, ali i iz estetskih razloga. Doktora vam nažalost više ne mogu preporučiti jer se odselio u inozemstvo

Dišem punim plućima, a nos je neusporedivo ljepši

Svima onima koji razmišljaju o istome savjetujem neka se vode svojim unutarnjim osjećajima. Naime, prije državne bolnice bila sam kod privatnika (Tončića) koji je bio dosta bahat i nije mi ulijevao povjerenje, dok je ovaj državni duša od čovjeka
ProdajaOdjeće is offline  
Old 28.04.2014., 08:22   #9072
Quote:
mariaa95 kaže: Pogledaj post
Imam jos neko preglupo pitanje, sto kada nam se zijeva, a tek smo operirali nos (nekoliko prvih tjedana)? I kada se možemo početi baviti sportskom aktivnoscu, tipa trbusnjaci, plank, sklekovi (sve sto utjece na spustanje glave odnosno nosa i na njegovo lagano zatezanje) bez fizickog kontakta? I kada nos mozemo normalno puhati i ispuhivati?

Ispricavam se sto vas bombardiram pitanjima!
Operirala sam nos u Makarskoj prije 2 tjedna. Devijacija, fraktura, kolaps desne nosnice, sužavanje nosnih školjki i nosne piramide. I nakon operacije sam već bila na kontroli i ventilaciji sinusa 5 puta i još će bit toga a sve je u cijeni koju ti kaže. I da sad dogovoriš nije kasno jer se oporaviš do ljeta. Tampone mi je vadio par dana nakon i silikonske cijevčice kroz koje možeš disat mi je vadio 11 dan. Naravno da mi se jako zijevalo u početku jer sam bila pospana jer zbog disanja na usta bi se budila svako malo a zbog bolova u leđima bi se dizala u 6 sati i zijevala sam!!! I stalno vlažim nos i lagano ispuhujem da se čisti i masiram ga. Inače sam odmah prodisala i nije mi nikad začepljen. Još sam malo ljubičasta i vidi se ispod korektora. A kosti su još jako natečene ali to nije vidljivo drugima. Odmah po skidanju kalupa taj nos je lip. A ja sam sa cvikama za sunce na kalupu išla na kavu a već sad pomalo sam fizički aktivna. A kako smršaviš jer te nije volja za hranom prvih par dana i slab si nakon operacije sve do ovog vikenda se nisam zamarala treniranjem. Ali već bi mogla većinu toga radit!!!
Dvs is offline  
Old 28.04.2014., 12:41   #9073
Quote:
Dvs kaže: Pogledaj post
Operirala sam nos u Makarskoj prije 2 tjedna. Devijacija, fraktura, kolaps desne nosnice, sužavanje nosnih školjki i nosne piramide. I nakon operacije sam već bila na kontroli i ventilaciji sinusa 5 puta i još će bit toga a sve je u cijeni koju ti kaže. I da sad dogovoriš nije kasno jer se oporaviš do ljeta. Tampone mi je vadio par dana nakon i silikonske cijevčice kroz koje možeš disat mi je vadio 11 dan. Naravno da mi se jako zijevalo u početku jer sam bila pospana jer zbog disanja na usta bi se budila svako malo a zbog bolova u leđima bi se dizala u 6 sati i zijevala sam!!! I stalno vlažim nos i lagano ispuhujem da se čisti i masiram ga. Inače sam odmah prodisala i nije mi nikad začepljen. Još sam malo ljubičasta i vidi se ispod korektora. A kosti su još jako natečene ali to nije vidljivo drugima. Odmah po skidanju kalupa taj nos je lip. A ja sam sa cvikama za sunce na kalupu išla na kavu a već sad pomalo sam fizički aktivna. A kako smršaviš jer te nije volja za hranom prvih par dana i slab si nakon operacije sve do ovog vikenda se nisam zamarala treniranjem. Ali već bi mogla većinu toga radit!!!

Super, hvala na odgovorima Javi daljnje rezultate. Sretno s oporavkom! )
AnneMary is offline  
Old 29.04.2014., 21:43   #9074
ljudi šta je sa kvrgicama???
LanaLancy is offline  
Old 29.04.2014., 22:59   #9075
Quote:
LanaLancy kaže: Pogledaj post
ljudi šta je sa kvrgicama???
Ja ih nisam dobila a nadam se da i neću, pa ti nemogu pomoći
duda123 is offline  
Old 01.05.2014., 10:56   #9076
Quote:
LanaLancy kaže: Pogledaj post
Koja je šema sa ovim kvrgicama što izbiju nakon operacije? nedavno mi se pojavila...koliko stoji i oce li nestati nakon nekog vremena?
Draga moja,meni se pojavila kvrgica na korijenu nosa nakon nekih mjesec i pol dana od operacije. Sada kad je proslo dva mjeseca nema je vise,povukla se.Sad ima vise vrsta tih kvrgica. Mozes li tu kvrgicu pomicati ili je fiksna? Nemogu te drugacije pitati jer ako se pomice recimo da je na potkoznom tkivu koje se cjeli i kao i moja nestat ce.Ako je fiksna,onda je velika mogucnost da je nastala na koštanom tkivu......u dosta takvih primjera je doslo do ponovne operacije jer se kost počele ponovno okoštavat (ja ti to sad govorim laički) dobro bi bilo se posavjetovat sa svojim kirurgom,otići na pregled pa si sigurna!!!! Ili ako ima netko stručan na ovom forumu da ti malo bolje objasni. Sretno!!!!!
Vpav is offline  
Old 02.05.2014., 09:35   #9077
Quote:
LanaLancy kaže: Pogledaj post
ljudi šta je sa kvrgicama???
Istina, pojave se jer kost reagira na silu, odnosno kvrgice se pojavljuju na mjestu gdje je kost lomljena. Imam i ja jednu, no nije toliko strašno da bih išla na ponovnu korekciju, odnosno neznatna je u odnosu na stanje prije.
ProdajaOdjeće is offline  
Old 13.05.2014., 11:24   #9078
Da li je itko operirao kd glumicica mozda?ili imate nekoga drugoga za preporuciti?
Nanko is offline  
Old 13.05.2014., 16:24   #9079
Mislim da nije nitko operirao kod Glumicica
vraka:
Pa jel vi ljudi ista citate na temi il samo ocekujete da netko sve napise za vas ponovo i ponovo??
__________________
my mind is my worst enemy!
zaged is offline  
Old 14.05.2014., 15:16   #9080
Jel mi moze netko Poslat u pp kako se kreću cijene za revizijsku op nosa kod zgaljardica?
Po slikama i na frendicinom primjer on mi bas lijepe noseve radi, pazi i na vrsak nosa i profil.
__________________
Better to be slapped with the truth than kissed with a lie...
belinda44 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:34.